Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 36/2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 қаңтардағы № 38/2 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 36/2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4841056 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1366463 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30804 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3443789 мың теңге;
2) шығындар – 4841056 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9608 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 31456 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 21848 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9608 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9608 мың теңге;
қарыздар түсімі – 31456 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 21848 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 25 декабря 2024 года № 36/2 "Об утверждении бюджета Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 30 января 2025 года № 38/2
Маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы" от 25 декабря 2024 года № 36/2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Мамлютского района Северо-Казахстанской области на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 4841056 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1366463 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 30804 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3443789 тысяч тенге;
2) затраты – 4841056 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9608 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 31456 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 21848 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9608 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9608 тысяч тенге;
поступления займов – 31456 тысяч тенге;
погашение займов – 21848 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1989
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
1659
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
487404
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57698
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
426706
02
Қорғаныс
42800
01
Әскери мұқтаждар
9663
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
9663
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
9663
02
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
33137
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
33137
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
19441
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
13696
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
358326
01
Әлеуметтiк қамсыздандыру
53753
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53753
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
53753
02
Әлеуметтiк көмек
250174
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
250174
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
4325
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
200
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
47129
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
637
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
139138
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу, жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
58745
09
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
54399
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

1989
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1659
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
487404
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
57698
003
Капитальные расходы государственного органа
3000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
426706
02
Оборона
42800
01
Военные нужды
9663
122
Аппарат акима района (города областного значения)
9663
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
9663
02
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
33137
122
Аппарат акима района (города областного значения)
33137
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
19441
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
13696
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
358326
01
Социальное обеспечение
53753
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
53753
005
Государственная адресная социальная помощь
53753
02
Социальная помощь
250174
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
250174
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
4325
006
Оказание жилищной помощи
200
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
47129
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
637
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
139138
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
58745
09
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
54399
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)