Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2024 жылғы 05 сәуірдегі № 07 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында жергілікті ауқымды табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2025 жылғы 22 қаңтардағы № 01 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 46 бабы 2 тармағы 4) тармақшасына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің 2024 жылғы 05 сәуірдегі № 07 "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының аумағында жергілікті ауқымды табиғи сипаттағы төтенше жағдай жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімінің жетекшілік ететін бағыты бойынша орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Б. Әлжанов

О признании утратившим силу решения акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 05 апреля 2024 года № 07 "Об объявлении на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба"
Решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 22 января 2025 года № 01
В соответствии с подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", аким Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 05 апреля 2024 года № 07 "Об объявлении на территории Тайыншинского района Северо-Казахстанской области чрезвычайной ситуации природного характера местного масштаба".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима Тайыншинского района Северо-Казахстанской области.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Б. Альжанов