"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі" КММ Ережесін бекіту туралы Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 457 қаулысына өзгерісжәне толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 4 наурыздағы № 75 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабы 2-тармағына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 65-бабы 3-тармағына сәйкес, Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының әкімдігіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі" КММЕрежесін бекіту туралы Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің 2021 жылғы 30 қарашадағы № 457 қаулысына өзгеріс және толықтыру енгізілсін:
Ережеде "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі" КММкөрсетілген қаулымен бекітілген:
15-тармақ мынадай мазмұндағы 17-2-тармақшамен толықтырылсын: "Маңдайшаны аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте орналастыру туралы хабарламаларды "Рұқсаттар мен хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қабылдауды және қарауды жүзеге асыру".
2. "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі" КММ қамтамасыз етсін:
1) Осы қаулыны Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігініңресми жарияланғаннан кейін интернет-ресурста орналастыру, "Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі" КММ туралы Ережеге енгізілген өзгерісжәне толықтыру әділет органдарын хабардар ету.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Тайынша ауданының әкімі Б. Әлжанов
Солтүстік Қазақстан
облысы Тайынша ауданы әкімдігінің
2025 жылғы ___ наурыздағы
№ ___қаулысымен бекітілген
"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы әкімдігінің мәдениет, тілдерді дамыту, дене тәрбиесі және спорт бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ережесінетолықтырутізбесі
15-тармақ мынадай мазмұндағы 17-2-тармақшамен толықтырылсын: "Маңдайшаны аудандық маңызы бар қалада, ауылда, кентте орналастыру туралы хабарламаларды "Рұқсаттар мен хабарламалар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес қабылдауды және қарауды жүзеге асыру".

О внесении изменения и дополнения в постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2021 года № 457 "Об утверждении Положения КГУ "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 4 марта 2025 года № 75
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 65 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", акимат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 30 ноября 2021 года № 457 "Об утверждении Положения коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" следующее дополнение:
в Положении КГУ "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области", утвержденным указанным постановлением:
пункт 15 дополнить подпунктом 17-2 следующего содержания: "Осуществление приема и рассмотрение уведомлений о размещении вывески в городе районного значения, селе, поселке в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях".
2. КГУ "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области" обеспечить:
1) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области после его официального опубликования, уведомление органов юстиции о внесенном дополнении в Положение о КГУ "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области".
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его подписания.
Аким Тайыншинского района Б. Альжанов
Утверждено постановлением
акимата Тайыншинского района
Северо-Казахстанской области
от __ марта 2025 года
№ ___
Перечень дополнения в положение коммунального государственного учреждения "Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области"
Пункт 15 дополнить подпунктом 17-2 следующего содержания: "Осуществление приема и рассмотрение уведомлений о размещении вывески в городе районного значения, селе, поселке в соответствии с Законом Республики Казахстан "О разрешениях и уведомлениях".