Қазығұрт аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы № 23/143-VIIІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2025 жылғы 28 ақпандағы № 25/151-VIII шешiмi
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2024 жылғы 27 желтоқсандағы №23/143-VIII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 1,2,3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 376 464 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 351 125 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 213 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 25 126 мың теңге;
2) шығындар – 479 048 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -102 584 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -102 584 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 102 584 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 102 584 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Сарапхана ауылдық округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 4,5,6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 91 738 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 73 817 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 17 921 мың теңге;
2) шығындар – 91 808 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -70 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -70 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 мың теңге.
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2025-2027 жылдарға арналған бюджеті 7,8,9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 77 323 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 59 721 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение "О бюджете сельских округов на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года № 23/143-VІII
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 28 февраля 2025 года № 25/151-VIII
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2025-2027 годы" от 27 декабря 2024 года под №23/143-VIII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Казыгуртского сельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1,2,3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 376 464 тысяч тенге:
налоговые поступления – 351 125 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 213 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 25 126 тысяч тенге;
2) затраты – 479 048 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -102 584 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -102 584 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 102 584 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 102 584 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2025-2027 годы согласно приложениям 4,5,6 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 738 тысяч тенге:
налоговые поступления – 73 817 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 17 921 тысяч тенге;
2) затраты – 91 808 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -70 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -70 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 70 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 70 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2025-2027 годы согласно приложениям 7,8,9 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 323 тысяч тенге:
налоговые поступления – 59 721 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Көрсетілген шешімнің 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихаттың төрағасы Т.Қалымбетов
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2025 жылғы
"28" ақпандағы №25/151-VIII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2024 жылғы
"27" желтоқсандағы №23/143-VIII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2025 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер

Приложения 1,4,7,10,13,16,19,22,25,28,31,34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель районного маслихата Т. Калымбетов
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 28 февраля 2025 года №25/151-VIII
Приложение 1
к решению Казыгуртского
районного маслихата от 27
декабря 2024 года №23/143-VIII
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2025 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы