Ақбай елді мекеніндегі көшелерге атау беру туралы
Түркістан облысы Сайрам ауданы Қарасу ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 3 наурыздағы № 38 шешiмi
"Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4 тармақшасына сәйкес, Ақбай ауылы тұрғындарының пікірін, ескере отырып және Түркістан облыстық ономастик комиссиясының 2024 жылғы 27 желтоқсандағы қорытындысы негізінде,Қарасу ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Сайрам ауданының Қарасу ауылдық округі, Ақбай елді мекеніне төменде көрсетілген көшелерге атау берілсін:
1) №1 көшеге – Ақдала көшесі
2) №2 көшеге – Табыс көшесі
3) №3 көшеге – Ақжол көшесі
4) №4 көшеге – Ақжайлау көшесі
5)№5 көшеге – Жеңіс көшесі
6)№6 көшеге – Өркендеу көшесі
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Қарасу ауылдық округі әкімінің орынбасары Е.Мусантаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күн он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарасу ауылдық округі әкімі А.Бурбеков

О присвоении названи (наименований) улицам села Ақбай
Решение акима Карасуского сельского округа Сайрамского района Туркестанской области от 3 марта 2025 года № 38
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казакстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казакстан", с учетом мнения населения соответствующей территории и на основании заключения Туркестанской областной ономастической комиссии от 27 декабря 2024 года, аким Карасуского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить улицам населенного пункта Акбай,Карасуского сельского округа Сайрамского района следующие наименования:
1) №1 улице – Ақдала улице
2) №2 улице – Табыс улице
3) №3 улице – Ақжол улице
4) №4 улице – Ақжайлау улице
5) №5 улице – Жеңіс улице
6) №6 улице – Өркендеу улице
2. Контроль за исполнением решения возложить на заместителя акима Карасуского сельского округа Е. Мусантаева.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Карасуского сельского округа А.Бурбеков