"KazAgroVision" ЖШС-на қауымдық сервитут беру туралы
Түркістан облысы Түлкібас ауданы әкімдігінің Кемербастау ауылдық округі әкімінің 2025 жылғы 12 наурыздағы № 10 шешімі
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 19-бабының 1-1) тармақшасына, 69-бабының 4-тармағына сәйкес, Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына сәйкес, ШЕШІМ ЕТЕМІН:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Түлкібас ауданы Кемербастау ауылдық округі Алғабас ауылында орналасқан алаңы 1200 ш.м жер учаскесіне "KazAgroVision" жауапкершілігі шектеулі серіктестігіне кәріз трассасы желілерін пайдалану үшін қауымдық сервитут белгіленсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
3. Осы шешімнің орындаулы округ әкімі аппаратының бас маманы А.Мамышқа жүктелсін.
Округ әкімі Ж. Шарифбеков

О предоставлении публичного сервитута ТОО "KazAgroVision"
Решение акима Кемербастауского сельского округа акимата Тюлькубасского района Туркестанской области от 12 марта 2025 года № 10
В соответствии с подпунктом 1-1) статьи 19, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, в соответствии со статьей 37 Закона "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" РЕШИЛ:
1. Установить публичный сервитут для использования сетей канализационной трассы товариществу с ограниченной ответственностью "KazAgroVision" на земельный участок площадью 1200 кв.м, расположенный в селе Алгабас Кемербастауского сельского округа Тюлькубасского района, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
3. Исполнение настоящего решения возложить на главного специалиста аппарата акима округа А.Мамышу.
Акима округа Ж. Шарифбеков