Келес аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 21-153-VIІІ "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 сәуірдегі № 24-179-VIII шешімі
Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 20 желтоқсандағы №21-153-VІII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Келес ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 18 011 210 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 909 784 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 18 259 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 142 325 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 14 940 842 мың теңге;
2) шығындар – 18 546 593 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 300 187 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 481 670 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 181 483 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы – -835 570 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру – 835 570 мың теңге:
қарыздар түсiмi – 481 670 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 181 483 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 535 383 мың теңге".
2. көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 21-153-VIІІ "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 23 апреля 2025 года № 24-179-VIII
Келесский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года №21-153-VIІІ следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Келесского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 18 011 210 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 909 784 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 259 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 142 325 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 940 842 тысяч тенге;
2) затраты – 18 546 593 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 300 187 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 481 670 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 181 483 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -835 570 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 835 570 тысяч тенге:
поступление займов – 481 670 тысяч тенге ;
погашение займов – 181 483 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 535 383 тысяч тенге.".
2. приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.