Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 196 "2025-2027 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2025 жылғы 3 наурыздағы № 219 шешімі
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2025-2027 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" Сауран аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы №196 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сауран ауданының 2025-2027 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 12 468 881 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 263 116 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 935 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 76 635 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 116 195 мың теңге;
2) шығындар – 12 531 680 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 703 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 43 252 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 549 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 94 502 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 502 мың теңге:

О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 20 декабря 2024 года № 196 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 3 марта 2025 года № 219
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 20 декабря 2024 года №196 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Сауран на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 12 468 881 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 263 116 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 935 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 76 635 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 116 195 тысяч тенге;
2) затраты – 12 531 680 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31 703 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 43 252 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 549 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 94 502 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 502 тысяч тенге: