Ұлан ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинақтауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтерді бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2025 жылғы 18 наурыздағы № 210 шешімі
Қазақстан Республикасы Экологиялық Кодексінің 365 – бабы 3-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Ұлан ауданы бойынша халық үшін қатты тұрмыстық қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер бекітілсін.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы Г. Калиева
Қосымша
Ұлан аудандық мәслихатының
2025 жылғы 18 наурыздағы
№ 210 шешімімен
бекітілген
Ұлан ауданы тұрғындары үшін тұрмыстық қатты қалдықтарды жинауға, тасымалдауға, сұрыптауға және көмуге арналған тарифтер
№ р/с
Атауы
Есептеу бірлігі
Қызмет құны, теңге (ҚҚС)
1
Абаттандырылған үйлер
тұрғын/айына

Об утверждении тарифов для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Уланскому району
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 марта 2025 года № 210
В соответствии с подпунктом 3) пункта 3 статьи 365 Экологического Кодекса Республики Казахстан, Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Уланскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Предеседатель районного маслихата Г. Калиева
Приложение
Утверждено решением
Уланского районного маслихата
от 18 марта 2025 года
№ 210
Тарифы для населения на сбор, транспортировку, сортировку и захоронение твердых бытовых отходов по Уланскому району
№ п/п
Наименование
Расчетная единица
Стоимость услуг, тенге (с НДС)
1
Домовладения благоустроенные
житель/в месяц