Самар ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-2/VIII "2025-2027 жылдарға арналған Самар ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Самар ауданы мәслихатының 2025 жылғы 30 сәуірдегі № 21-2/VIII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешімнің қолданысқа енгізілу тәртібін 2-т қараңыз.
Самар ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Самар ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 18-2/VIII "2025-2027 жылдарға арналған Самар ауданының аудандық бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 914 219,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 478 195,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 985,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 13 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 258 295,1 мың теңге;
2) шығындар – 3 967 279,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 103 836,0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 127 790,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 23 954,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -103 836,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 103 836,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 127 790,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 23 954,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2025 жылға арналған резерві 30 084,0 мың теңге сомада бекітілсін.";
1-қосымша осы шешімге қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Самар от 25 декабря 2024 года № 18-2/VIII "О районном бюджете района Самар на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Самар Восточно-Казахстанской области от 30 апреля 2025 года № 21-2/VIII
Примечание ИЗПИ!
Порядок введения в действие настоящего решения см. в п. 2.
Маслихат района Самар РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Самар от 25 декабря 2024 года № 18-2/VIII "О районном бюджете района Самар на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 914 219,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 478 195,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 985,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 258 295,1 тысяч тенге;
2) затраты – 3 967 279,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 103 836,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 127 790,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 23 954,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103 836,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103 836,0 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 127 790,0 тенге;
погашение займов – 23 954,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,0 тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2025 год в сумме 30 084,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.