Бөрлі ауданы әкімдігінің "Бөрлі ауданы әкімдігінің "Бөрлі ауданының Ақсай қаласына бірыңғай сәулет келбетін беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидалары бекіту туралы" 2022 жылғы 5 шілдедегі № 237 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2025 жылғы 17 сәуірдегі № 119 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2025 жылғы 5 мамырдағы № 161 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес Бөрлі ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1"Бөрлі ауданы әкімдігінің "Бөрлі ауданының Ақсай қаласына бірыңғай сәулет келбетін беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу жөніндегі іс-шараларды ұйымдастыру және жүргізу қағидалары бекіту туралы" 2022 жылғы 5 шілдедегі № 237 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" 2025 жылғы 17 сәуірдегі № 119 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Бөрлі ауданы әкiмiнiң жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсiн.
3. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы М.Нурмаков

О признании утратившим силу постановление акимата Бурлинского района от 17 апреля 2025 года № 119 "О внесении изменений в постановление акимата Бурлинского района от 5 июля 2022 года № 237 "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровель многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика городу Аксай Бурлинского района"
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 5 мая 2025 года № 161
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат Бурлинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановление акимата Бурлинского района от 17 апреля 2025 года № 119 "О внесении изменений в постановление акимата Бурлинского района от 5 июля 2022 года № 237 "Об утверждении Правил организации и проведения мероприятий по текущему или капитальному ремонту фасадов, кровель многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика городу Аксай Бурлинского района".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Бурлинского района.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима района
М.Нурмаков