Жаңақала аудандық мәслихатының 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 24-1 "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 31 наурыздағы № 26-3 шешімі
Жаңақала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2024 жылғы 24 желтоқсандағы № 24-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 768 996 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 342 595 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 500 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 402 901 мың теңге;
2) шығындар – 3 894 057 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 243 434 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 343 838 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 100 404 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -368 495 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 368 495 мың теңге:

О внесении изменений в решение Жангалинского районного маслихата от 24 декабря 2024 года № 24-1 "О районном бюджете на 2025-2027 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2025 года № 26-3
Жангалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата "О районном бюджете на 2025-2027 годы" от 24 декабря 2024 года № 24-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 768 996 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 342 595 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 500 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 402 901 тысяча тенге;
2) затраты – 3 894 057 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 243 434 тысячи тенге:
бюджетные кредиты – 343 838 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 100 404 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -368 495 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 368 495 тысяч тенге:

383 870
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
5 000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
115 691
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
2 655
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
156 952
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
83 572
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
20 000
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
70 022
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
65 022
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
52 574
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту
1 648
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
9 800
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
5 000
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
457 654
1
Тұрғын үй шаруашылығы
312 809
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
15 500
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
2 300
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
13 200
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
297 309
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
297 309
2
Коммуналдық шаруашылық
126 000
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
126 000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
126 000
3
Елді-мекендерді көркейту
18 845
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
18 845
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру

383 870
006
Оказание жилищной помощи
5 000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
115 691
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
2 655
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
156 952
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
83 572
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
20 000
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
70 022
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
65 022
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
52 574
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 000
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
1 648
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
9 800
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
5 000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
457 654
1
Жилищное хозяйство
312 809
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
15 500
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
2 300
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
13 200
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
297 309
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
297 309
2
Коммунальное хозяйство
126 000
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
126 000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
126 000
3
Благоустройство населенных пунктов
18 845
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
18 845
018
Благоустройство и озеленение населенных пунктов