Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-8 "2025-2027 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Достық ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 21-10 шешімі
Бәйтерек ауданы мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының 2024 жылғы 25 желтоқсандағы № 20-8 "2025-2027 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Достық ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2027 жылдарға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 040 мың теңге:
салықтық түсімдер – 25 573 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 56 467 мың теңге;
2) шығындар – 97 950 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 15 910 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 15 910 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 15 910 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2025 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Н. Хайруллин
Бәйтерек ауданы
мәслихатының 2025 жылғы
27 наурыздағы № 21-10
шешіміне қосымша
Бәйтерек ауданы
мәслихатының 2024 жылғы
25 желтоқсандағы № 20-8
шешіміне 1-қосымша
2025 жылға арналған Достық ауылдық округінің бюджеті
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 25 декабря 2024 года № 20-8 "О бюджете сельского округа Достық района Бәйтерек на 2025-2027 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 27 марта 2025 года № 21-10
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек от 25 декабря 2024 года № 20-8 "О бюджете сельского округа Достық района Бәйтерек на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Достық на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 040 тысяч тенге:
налоговые поступления – 25 573 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 56 467 тысяч тенге;
2) затраты – 97 950 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 15 910 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15 910 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 15 910 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2025 года.
Председатель маслихата Н. Хайруллин
Приложение
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 27 марта 2025 года № 21-10
Приложение 1
к решению маслихата
района Бәйтерек
от 25 декабря 2024 года № 20-8
Бюджет сельского округа Достық на 2025 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование