Қаратөбе аудандық мәслихатының 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 23-12 "2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Жусандой ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2025 жылғы 10 сәуірдегі № 25-5 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Жусандой ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 31 желтоқсандағы № 23-12 шешіміне келесі өзгерістер еңгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2025 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Жусандой ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105 625 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 050 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 101 575 мың теңге;
2) шығындар – 105 963,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -338,5 мың теңге;

О внесений изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 31 декабря 2025 года № 23-12 "О бюджете Жусандойского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 10 апреля 2025 года № 25-5
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата "О бюджете Жусандойского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы" от 31 декабря 2024 года № 23-12 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жусандойского сельского округа Каратобинского района на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 105 625 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 050 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 101 575 тысяч тенге;
2) затраты – 105 963,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -338,5 тысяч тенге;