Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы №28-5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2025 жылғы 27 наурыздағы № 30-9 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының "2025-2027 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті туралы" 2024 жылғы 30 желтоқсандағы № 28-5 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1. 2025-2025 жылдарға арналған Елтай ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2025 жылға келесі көлемдерде өзгерістер енгізілсін:
1) кірістер – 54 010 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 746 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 52 264 мың теңге;
2) шығындар – 55 977 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 967 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 967 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года № 28-5 "О бюджете Елтайского сельского округа на 2025-2027 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 марта 2025 года № 30-9
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 30 декабря 2024 года №28-5 "О бюджете Елтайского сельского округа на 2025-2027 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Елтайскогосельского округа на 2025-2027 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2025 год в следующих объемах:
1) доходы – 54 010 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 746 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 52 264 тысячи тенге;
2) затраты – 55 977 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 967 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 967 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 967 мың теңге.";
3 - тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. 2025 жылға арналған Елтай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін трансферттер түсімдерінің жалпы сомасы 16 763 мың теңге көлемінде қарастырылсын, соның ішінде:
қызметтік автокөлік сатып алуға – 6 480 мың теңге;
интернет байланыс мұнарасын орнатуға – 7 908 мың теңге;
"Сырым ауданы" белгісін орнатуға – 2 375 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 1 967 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Елтайского сельского округа на 2025 год поступления трансфертов, передаваемые из районного бюджета в сумме 16 763 тысячи тенге, в том числе:
на приобретение служебного автомобиля – 6 480 тысяч тенге;
на установку вышки для интернета связи – 7 908 тысяч тенге;
на установку знака "Сырымский район" – 2 375 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.