Тасқала аудандық мәслихатының "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы" 2024 жылғы 26 тамыздағы № 26-4 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Тасқала аудандық мәслихатының 2025 жылғы 20 наурыздағы № 31-9 шешімі
Тасқала аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Тасқала аудандық мәслихатының "Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын ұйымдар жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақыларына жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемеақыларын белгілеу туралы" 2024 жылғы 26 тамыздағы № 26-4 шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1 тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Тасқала ауданының әкімдігі айқындаған тәртібі мен шарттарында Тасқала ауданының ішкі саясат бөлімінің "Жастар ресурстық орталығы" коммуна 50 (елу) пайыз мөлшерінде жергілікті бюджет қаражаты есебінен ынталандыру үстемеақылары белгіленсін.".
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы Ж. Бисенгалиева

О внесении изменения в решение Таскалинского районного маслихата от 26 августа 2024 года № 26-4 "Об установлении за счет средств местного бюджета стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета"
Решение Таскалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 20 марта 2025 года № 31-9
Таскалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Таскалинского районного маслихата от 26 августа 2024 года № 26-4 "Об установлении за счет средств местного бюджета стимулирующих надбавок к должностным окладам работников организаций, финансируемых из местного бюджета" следующее изменение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Установить за счет средств местного бюджета стимулирующие надбавки в размере 50 (пятьдесят) процентов к должностным окладам работников коммунального государственного учреждения "Молодежный ресурсный центр" отдела внутренней политики Таскалинского района, финансируемых из местного бюджета, в порядке и на условиях, определенных акиматом Таскалинского района.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата Ж. Бисенгалиева