Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы № 30-4 "Шыңғырлау ауданы бойынша 2025-2029 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімін жою туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2025 жылғы 23 мамырдағы № 35-1 шешімі
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7-бабына, Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәйкес Шыңғырлау аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 20 желтоқсандағы №30-4 "Шыңғырлау ауданы бойынша 2025-2029 жылдарға арналған жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі жоспарын бекіту туралы" шешімі жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат төрағасы С.Тұрғалиев

Об отмене решения Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2024 года № 30-4 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Чингирлаускому району на 2025-2029 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 мая 2025 года № 35-1
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", со статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" Чингирлауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Отменить решение Чингирлауского районного маслихата от 20 декабря 2024 года №30-4 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию по Чингирлаускому району на 2025-2029 годы".
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата С.Тургалиев