Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қызметтер көрсетудің бірыңғай нарығы жұмыс істейтін қызметтер көрсету секторларының (кіші секторларының) тізбесіне өзгерістер енгізу туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2015 жылғы 16 қазандағы № 31 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Қырғыз Республикасының қосылуына байланысты Қырғыз Республикасының 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартты, Еуразиялық экономикалық одақтың құқығына кіретін жекелеген халықаралық шарттарды және Еуразиялық экономикалық одақ органдарының актілерін қолдануы жөніндегі жағдайлар мен өтпелі ережелер туралы 2015 жылғы мамырдағы хаттаманың 62-тармағын іске асыру мақсатында Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес шешті:
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 110 шешімімен бекітілген, Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қызметтер көрсетудің бірыңғай нарығы жұмыс істейтін қызметтер көрсету секторларының (кіші секторларының) тізбесіне қосымшаға сәйкес өзгерістер енгізілсін:
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан
Жоғары Еуразиялық
экономикалық кеңестің
2015 жылғы 16 қазандағы
№ 31 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде қызметтер көрсетудің бірыңғай нарығы жұмыс істейтін қызметтер көрсету секторларының (кіші секторларының) тізбесіне енгізілетін ӨЗГЕРІСТЕР
1. 1-тармақтың бірінші абзацы "54111" деген цифрлардан кейін ", 54112" деген цифрлармен толықтырылсын.
2. 3-тармақтың бірінші абзацы "54400" деген цифрлардан кейін "және 546" деген сөздермен толықтырылсын.
3. 5-тармақтың бірінші абзацындағы "54641" деген цифрлар "54341" деген цифрлармен ауыстырылсын.
4. 8-тармақтың бірінші абзацы "СРС-тан" деген сөзден кейін "83221, 83222," деген цифрлармен толықтырылсын.
5. 15-тармақтағы "512" деген цифрлар "612" деген цифрлармен ауыстырылсын.
6. 17-тармақтың бірінші абзацындағы "және 63230" деген сөздер ", 63230 және 6330" деген сөздермен ауыстырылсын.
7. 24-баптың бірінші абзацы "73112" деген цифрлардан кейін ", 73114" деген цифрлармен толықтырылсын.
8. 30-тармақтың бірінші абзацындағы "84300" деген цифрлар "83160" деген цифрлармен ауыстырылсын.
9. 43-тармақтың бірінші абзацындағы "және 96610" деген сөздер ", 96610, 96620 және 96990" деген сөздермен ауыстырылсын.
10. 1-тармақтың бірінші абзацындағы, 2-тармақтың бірінші абзацындағы, 3-тармақтың бірінші абзацындағы, 4-тармақтың бірінші абзацындағы, 5-тармақтың бірінші абзацындағы, 6-тармақтың бірінші абзацындағы, 7-тармақтың бірінші абзацындағы, 8-тармақтың бірінші абзацындағы, 9-тармақтың бірінші абзацындағы, 10-тармақтың бірінші абзацындағы, 11-тармақтың бірінші абзацындағы, 12-тармақтың бірінші абзацындағы, 13-тармақтың бірінші абзацындағы, 14-тармақтың бірінші абзацындағы, 15-тармақтағы, 16-тармақтағы, 17-тармақтың бірінші абзацындағы, 18-тармақтың бірінші абзацындағы, 19-тармақтың бірінші абзацындағы, 20-тармақтың бірінші абзацындағы, 22-тармақтың бірінші абзацындағы, 23-тармақтағы, 24-тармақтың бірінші абзацындағы, 25-тармақтағы, 26-тармақтың бірінші абзацындағы, 27-тармақтың бірінші абзацындағы, 28-тармақтың бірінші абзацындағы, 29-тармақтың бірінші абзацындағы, 30-тармақтың бірінші абзацындағы, 32-тармақтың бірінші абзацындағы, 33-тармақтың бірінші абзацындағы, 34-тармақтың бірінші абзацындағы, 35-тармақтың бірінші абзацындағы, 36-тармақтағы, 37-тармақтағы, 38-тармақтың бірінші абзацындағы, 39-тармақтың бірінші абзацындағы, 40-тармақтағы, 41-тармақтағы, 42-тармақтың бірінші абзацындағы, 43-тармақтың бірінші абзацындағы "СРС" деген сөз "СРС-тан" деген сөзбен ауыстырылсын.

О внесении изменений в перечень секторов (подсекторов) услуг, в которых функционирует единый рынок услуг в рамках Евразийского экономического союза
Решение Высшего Евразийского экономического совета от 16 октября 2015 года № 31
В целях реализации пункта 62 Протокола от 8 мая 2015 года об условиях и переходных положениях по применению Кыргызской Республикой Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, отдельных международных договоров, входящих в право Евразийского экономического союза, и актов органов Евразийского экономического союза в связи с присоединением Кыргызской Республики к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Высший Евразийский экономический совет решил:
Внести в перечень секторов (подсекторов) услуг, в которых функционирует единый рынок услуг в рамках Евразийского экономического союза, утвержденный Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 110, изменения согласно приложению.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Российской
Федерации
В. Габриелян
В. Матюшевский
Б. Сагинтаев
И. Шувалов
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Высшего
Евразийского экономического совета
от 16 октября 2015 г. № 34
ИЗМЕНЕНИЯ,
вносимые в перечень секторов (подсекторов) услуг,
в которых функционирует единый рынок услуг в рамках
Евразийского экономического союза
1. Абзац первый пункта 1 после цифр «54111» дополнить цифрами «, 54112».
2. Абзац первый пункта 3 после цифр «54400» дополнить словами «и 546».
3. Абзац первый пункта 5 цифры «54641» заменить цифрами «54341».
4. Абзац первый пункта 8 после слова «СРС» дополнить цифрами «83221, 83222,».
5. В пункте 15 цифры «512» заменить цифрами «612».
6. В абзаце первом пункта 17 слова «и 63230» заменить словами «, 63230 и 6330».
7. Абзац первый пункта 24 после цифр «73112» дополнить цифрами «, 73114».
8. В абзаце первом пункта 30 цифры «84300» заменить цифрами «83160».
9. В абзаце первом пункта 43 слова «и 96610» заменить словами «, 96610, 96620 и 96990».
10. Абзац первый пункта 1, абзац первый пункта 2, абзац первый пункта 3, абзац первый пункта 4, абзац первый пункта 5, абзац первый пункта 6, абзац первый пункта 7, абзац первый пункта 8, абзац первый пункта 9, абзац первый пункта 10, абзац первый пункта 11, абзац первый пункта 12, абзац первый пункта 13, абзац первый пункта 14, пункт 15, пункт 16, абзац первый пункта 17, абзац первый пункта 18, абзац первый пункта 19, абзац первый пункта 20, абзац первый пункта 22, пункт 23, абзац первый пункта 24, пункт 25, абзац первый пункта 26, абзац первый пункта 27, абзац первый пункта 28, абзац первый пункта 29, абзац первый пункта 30, абзац первый пункта 32, абзац первый пункта 33, абзац первый пункта 34, абзац первый пункта 35, пункт 36, пункт 37, абзац первый пункта 38, абзац первый пункта 39, пункт 40, пункт 41, абзац первый пункта 42, абзац первый пункта 43 перед словом «СРС» дополнить словом «из».

11. 1-сілтеме "қолданылады" деген сөздің алдынан ", Қырғыз Республикасы үшін – Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы № 31 Шешімі күшіне енген күннен бастап" деген сөздермен толықтырылсын.
12. 4-сілтеме төртінші абзацтан кейін мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"Қырғыз Республикасы үшін - қарумен және қару-жарақ жүйелерімен, әсери жарақпен және әскери материалдармен, жарылғыш материалдармен, жару ісіне арналған жабдықпен және аспаптармен және пиротехникалық бұйымдармен, бағалы металдар сынықтарымен және қалдықтарымен, бағалы металдармен және тастармен, есірткі құралдарымен және психотроптық заттармен, заңды бақыланатын прекурсорлармен, бекіре балықтармен және олардың уылдырықтарымен, этил спиртімен, алкогольмен және құрамында спирт бар өнімдермен, темекі бұйымдарымен және темекі өнімдерімен, мұнаймен және мұнай өнімдерімен, газбен, электр энергиясымен, фармацевтикалық, парафармацевтикалық және медициналық тауарлармен (ерекшелік – 2016 жылға дейін), мемлекеттік метрологиялық бақылау және қадағалау саласында пайдаланылатын өлшеу құрылғыларымен, ядролық материалдармен және радиоактивті заттармен сауда жасау;".

11. Сноску 1 перед словами «если иное» дополнить словами «для Кыргызской Республики - с даты вступления в силу Решения Высшего Евразийского экономического совета от 16 октября 2015 г. № 31,».
12. Сноску 4 после абзаца четвертого дополнить абзацем следующего содержания:
«для Кыргызской Республики - торговли оружием и системами вооружения, военным снаряжением и военными материалами, взрывчатыми материалами, оборудованием и приборами для взрывного дела и пиротехническими изделиями, ломом и отходами драгоценных металлов, драгоценными металлами и камнями, наркотическими средствами и психотропными веществами, легально контролируемыми прекурсорами, осетровой рыбой и икрой, этиловым спиртом, алкогольной и спиртосодержащей продукцией, табачными изделиями и табачной продукцией, нефтью и нефтепродуктами, газом, электроэнергией, фармацевтическими, парафармацевтическими и медицинскими товарами (исключение - до 2016 года), измерительными устройствами, используемыми в сфере государственного метрологического контроля и надзора, ядерными материалами и радиоактивными веществами;».