Балықтың ұрықталған уылдырығының жекелеген түрлеріне қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифі кедендік әкелу бажының мөлшерлемесін белгілеу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 5 мамырдағы № 44 шешімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 42 және 45-баптарына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. ЕАЭО СЭҚ ТН 0511 91 901 9 кодымен сыныпталатын балықтың ұрықталған уылдырығының жекелеген түрлеріне қатысты Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифінің кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша) 2018 жылғы 30 сәуірді қоса алғанда, осы Шешім күшіне енген күннен бастап кедендік құнның 0 пайызы мөлшерінде белгіленсін.
2. Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне (Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2012 жылғы 16 шілдедегі № 54 шешіміне қосымша) мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) төртінші бағандағы ЕАЭД СЭҚ ТН 0511 91 901 9 коды бар позиция ескертпеге "47С)" сілтемемен толықтырылсын;
б) Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне ескертпе мынадай мазмұндағы 47С ескертпемен толықтырылсын:
"47С) кедендік құнның 0 (нөл) % мөлшерінде кедендік әкелу бажының мөлшерлемесі 2018 жылғы 30 сәуірді қоса алғанда, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 5 мамырдағы № 44 шешімі күшіне енген күннен бастап қолданылады.
3. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко

Об установлении ставки ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза в отношении отдельных видов оплодотворенной икры рыбы
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 мая 2015 года № 44. Утратило силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17 августа 2021 года № 100.
Сноска. Решение утратило силу Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 17.08.2021 № 100 (порядок введения в действие см. п.2).
В соответствии со статьями 42 и 45 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Установить ставку ввозной таможенной пошлины Единого таможенного тарифа Евразийского экономического союза (приложение к
Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) в отношении отдельных видов оплодотворенной икры рыбы, классифицируемой кодом 0511 91 901 9 ТН ВЭД ЕАЭС, в размере 0 процентов от таможенной стоимости с даты вступления в силу настоящего Решения по 30 апреля 2018 г. включительно.
2. Внести в Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза (приложение к Решению Совета Евразийской экономической комиссии от 16 июля 2012 г. № 54) следующие изменения:
а) позицию с кодом 0511 91 901 9 ТН ВЭД ЕАЭС в графе четвертой дополнить ссылкой на примечание "47С)";
б) примечания к Единому таможенному тарифу Евразийского экономического союза дополнить примечанием 47С следующего содержания:
"47С) Ставка ввозной таможенной пошлины в размере 0 (ноль) %
от таможенной стоимости применяется с даты вступления в силу Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 мая 2015 г. № 44 по 30.04.2018 включительно.".
3. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
В.Христенко