Тауарларға декларацияны толтыру тәртібі туралы нұсқаулыққа өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 5 мамырдағы № 62 шешімі
Кеден одағы Кеден кодексінің 180-бабы 1-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 мамырдағы № 257 шешімімен бекітілген Тауарларға декларацияны толтыру тәртібі туралы нұсқаулыққа № 2 қосымшадағы ЕАЭО СЭҚ ТН "3920 30 000 0" коды ЕАЭО СЭҚ ТН "3920 30 000" кодымен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің "Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына және Еуразиялық экономикалық одақтың Бірыңғай кедендік тарифіне стирол полимерлерінен жасалған табақшаларға және винилхлорид пен полиэтилентерефталаттың полимерлерінен жасалған пленканың жекелеген түрлеріне қатысты өзгерістер енгізу туралы" 2015 жылғы 28 мамырдағы № 23 шешімі күшіне енген күннен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
В. Христенко

О внесении изменений в Инструкцию о порядке заполнения декларации на товары
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 5 мая 2015 года № 62
В соответствии с пунктом 1 статьи 180 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В приложении № 2 к Инструкции о порядке заполнения декларации на товары, утвержденной Решением Комиссии Таможенного союза от 20 мая 2010 г. № 257, код «3920 30 000 0» ТН ВЭД ЕАЭС заменить кодом «3920 30 000» ТН ВЭД ЕАЭС.
2. Настоящее Решение вступает в силу с даты вступления в силу Решения Совета Евразийской экономической комиссии «О внесении изменений в единую Товарную номенклатуру внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза и Единый таможенный тариф Евразийского экономического союза в отношении листов из полимеров стирола и отдельных видов пленки из полимеров винилхлорида и полиэтилентерефталата» от 28 мая 2015 г. № 23.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко