Макроэкономикалық саясат жөніндегі консультативтік комитет құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 10 наурыздағы № 18 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 16 тамыздағы № 130 шешімімен бекітілген Макроэкономикалық саясат жөніндегі консультативтік комитет құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитет құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Дарбинян
Арменак Вагаршакович
Армения Республикасының Орталық банкі кеңесінің мүшесі
Беларусь Республикасынан
Заборовский
Александр Михайлович
Беларусь Республикасы Экономика министрінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасынан
Теңгебаев
Ардақ Мырзабайұлы
Қазақстан Республикасының Қаржы вице-министрі
Смоляков
Олег Александрович
Қазақстан Республикасының Ұлттық банкі төрағасының орынбасары
Ресей Федерациясынан
Ведев
Алексей Леонидович
Ресей Федерациясының Экономикалық даму министрінің орынбасары;
б) Консультативтік комитет мүшесінің жаңа лауазымы көрсетілсін:
Ермолович
Максим Леонидович
Беларусь Республикасы Қаржы министрінің бірінші орынбасары;
в) Ярошенко А.Г., Дәленов Р.Е., Ақышев Д.Т. және Клепач А.Н. Консультативтік комитет құрамынан шығарылсын.
2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по макроэкономической политике
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 марта 2015 года № 18
1. Внести в состав Консультативного комитета по макроэкономической политике, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 августа 2012 г. № 130, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
от Республики Армения
Дарбинян Арменак Вагаршакович
-
член совета Центрального банка Республики Армении
от Республики Беларусь
Заборовский Александр Михайлович
-
первый заместитель Министра экономики Республики Беларусь
от Республики Казахстан
Тенгебаев Ардак Мырзабаевич
-
вице-министр финансов Республики Казахстан
Смоляков Олег Александрович
-
заместитель Председателя Национального Банка Республики Казахстан
от Российской Федерации
Ведев Алексей Леонидович
-
заместитель Министра экономического развития Российской Федерации;
б) указать новую должность члена Консультативного комитета:
Ермолович Максим Леонидович
-
первый заместитель Министра финансов Республики Беларусь;
в) исключить из состава Консультативного комитета Ярошенко А.Г., Даленова Р.Е., Акишева Д.Т. и Клепача А.Н.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель
Коллегии Евразийской
экономической комиссии                     В. Христенко