Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер тұтынушыларының құқықтарын қорғау мәселелері жөніндегі консультативтік комитеттің құрамы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 101 өкімі.
1. Қоса беріліп отырған Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер тұтынушыларының құқықтарын қорғау мәселелері жөніндегі консультативтік комитеттің құрамы бекітілсін.
2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2015 жылғы 28 қыркүйектегі
№ 101 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер тұтынушыларының құқықтарын қорғау мәселелері жөніндегі консультативтік комитетінің
ҚҰРАМЫ
Армения Республикасынан
Варданян - Армения Республикасының
Артур Рубенович Қоғамдық қызметтер көрсетуді
реттеу комиссиясының мүшесі
Кочарян - Армения Республикасы Экономика
Гагик Карленович министрлігі Сауда және нарықты
реттеу департаментінің бастығы
Максудян - Армения Республикасы Экономика
Лили Погосовна министрлігі Сапа инфрақұрылымы
және техникалық реттеу
департаментінің бастығы
Оганнисян - Армения Республикасы
Арег Леваевич Экономикалық бәсекелестікті қорғау
жөніндегі мемлекеттік комиссиясы
аппараты Бақылау басқармасы
бастығының орынбасары –
жосықсыз бәсекелестікті бақылау
бөлімінің бастығы
Тарасян - Армения Республикасы
Эмиль Самвелович Экономика министрінің орынбасары
Халикян - Армения Республикасы
Левон Оганесович Экономика министрлігі Нарықты
қадағалау жөніндегі мемлекеттік
инспекциясының бастығы
Беларусь Республикасынан
Барышникова - Беларусь Республикасы Сауда
Ирина Николаевна министрлігі Тұтынушылардың
құқықтарын қорғау және жарнаманы
бақылау басқармасының бастығы
Буссель - Беларусь Республикасы Стандарттау
Игорь Олегович жөніндегі мемлекеттік комитеті
Мемлекеттік қадағалау бөлімінің
бастығы
Наркевич - Беларусь Республикасы Сауда
Ирина Владимировна министрінің орынбасары
Юрченко - Беларусь Республикасы Экономика
Людмила Григорьевна министрлігі Тауарлық теңгерімдер
басқармасының бастығы
Қазақстан Республикасынан
Мәтішев - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Әлиақпар Болатұлы экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитетінің төрағасы
Төлеутай - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Мұрат Рашидұлы экономика министрлігі
Тұтынушылардың құқықтарын
қорғау комитеті төрағасының орынбасары
Қырғыз Республикасынан
Курманова - Қырғыз Республикасы Экономика
Айдай Эркиновна министрілігінің статс-хатшысы
Мамыралиев - Қырғыз Республикасы Үкіметінің
Айбек Абасканович жанындағы Монополияға қарсы
реттеу мемлекеттік агенттігінің
статс-хатшысы
Ресей Федерациясынан
Брагина - Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
Ирина Викторовна және адамның әл-ауқаты саласындағы
қадағалау жөніндегі федералдық
қызмет басшысының орынбасары
Живулин - Ресей Федерациясы Экономикалық
Вадим Александрович даму министрлігі Реттеуші әсер етуді
бағалау департаментінің директоры
Ларионова - Ресей Федерациясы Экономикалық
Наталья Игоревна даму министрлігі Шағын және орта
кәсіпкерлікті дамыту және
бәсекелестік департаментінің директоры
Попова - Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
Анна Юрьевна және адамның әл-ауқаты саласындағы
қадағалау жөніндегі федералдық
қызмет басшысы
Прусаков - Тұтынушылардың құқықтарын қорғау
Олег Владимирович және адамның әл-ауқаты саласындағы
қадағалау жөніндегі федералдық
қызметтің Тұтынушылар құқықтарын
қорғау басқармасының бастығы
Сысоева - Ресей Федерациясы Экономикалық
Анна Алексеевна даму министрлігі Кеден одағы
органдарымен өзара іс-қимыл және
ТМД елдерімен экономикалық
ынтымақтастық департаменті
директорының орынбасары
Тәуелсіз сарапшылар
Әжібаева - "Атамекен" Қазақстан Республикасы
Жібек Төреханқызы кәсіпкерлері Ұлттық палатасы сауда
комитеті хатшылығының басшысы
Жүнісов - "Қазақстан тұтынушылар құқықтарын
Ержан Асқарұлы қорғау қоры" корпоративтік қорының
төрағасы
Майданюк - "Қаржылық қызмет көрсетулерді
Виктор Игоревич тұтынушылардың құқықтарын қорғау
одағы" (Қаржытұтынуодағы)
тұтынушылардың жалпыресейлік
қоғамдық ұйымы басқармасының төрағасы
Онищук - Сауда компаниялары мен
Александр Васильевич электрлік-тұрмыстық және компьютерлік
техниканың тауар өндірушілері
қауымдастығының (РАТЭК) президенті
Сукуров - "Атамекен" Қазақстан Республикасы
Нұрболат Николаевич кәсіпкерлері Ұлттық палатасының
Ресей Федерациясындағы Өкілдігінің директоры
Тілеумұратов - "Атамекен" Қазақстан Республикасы
Юрий Жұмабайұлы кәсіпкерлері Ұлттық палатасы шағын және
орта бизнесті дамыту хатшылығының басшысы
Янин - Тұтынушылар қоғамдарының
Дмитрий Дмитриевич халықаралық конфедерациясы
(ТҚконф) басқармасының төрағасы

О составе Консультативного комитета по вопросам защиты прав потребителей государств – членов Евразийского экономического союза
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 сентября 2015 года № 101.
Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26.09.2017 № 132 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза).
1. Утвердить прилагаемый состав Консультативного комитета по вопросам защиты прав потребителей государств – членов Евразийского экономического союза.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель
Коллегии Евразийской
экономической комиссии
В. Христенко
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 28 сентября 2015 г. № 101
СОСТАВ
Консультативного комитета по вопросам защиты
прав потребителей государств – членов
Евразийского экономического союза
Сноска. Состав с изменениями, внесенными распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25.10.2016 № 172 (вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет").
От Республики Армения
Варданян
Артур Рубенович
член Комиссии по регулированию общественных услуг Республики Армения
Кочарян
Гагик Карленович
начальник Департамента торговли и регулирования рынка Министерства экономики Республики Армения
Максудян
Лили Погосовна
начальник Департамента инфраструктуры качества и технического регулирования Министерства экономики Республики Армения
Оганнисян
Арег Леваевич
начальник отдела по контролю недобросовестной конкуренции – заместитель начальника Управления по контролю аппарата Государственной комиссии по защите экономической конкуренции Республики Армения
Тарасян
Эмиль Самвелович
заместитель Министра экономики Республики Армения
Халикян
Левон Оганесович
руководитель инспекционного органа по надзору за рынком Министерства экономического развития и инвестиций Республики Армения
От Республики Беларусь
Барышникова
Ирина Николаевна
начальник Управления защиты прав потребителей и контроля за рекламой Министерства антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
Буссель
Игорь Олегович
начальник Отдела государственного надзора Государственного комитета по стандартизации Республики Беларусь
Матулис
Эдвард Брониславович
заместитель Министра антимонопольного регулирования и торговли Республики Беларусь
Юрченко
Людмила Григорьевна
начальник Управления экономики секторов услуг Министерства экономики Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Матишев
Алиакпар Болатович
председатель Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Садвакасов
Нуркан Олжабаевич
заместитель председателя Комитета по защите прав потребителей Министерства национальной экономики Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
Курманова
Айдай Эркиновна
статс-секретарь Министерства экономики Кыргызской Республики
Мамыралиев
Айбек Абасканович
статс-секретарь Государственного агентства антимонопольного регулирования при Правительстве Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Брагина
Ирина Викторовна
заместитель руководителя Федеральной службы по надзору в сфере защиты прав потребителей и благополучия человека
Живулин
Вадим Александрович
директор Департамента оценки регулирующего воздействия Министерства экономического развития Российской Федерации
Попова
Анна Юрьевна
руководитель Федеральной службы по надзору в сфере защиты прав потребителей и благополучия человека
Прусаков
Олег Владимирович
начальник Управления защиты прав потребителей Федеральной службы по надзору в сфере защиты прав потребителей и благополучия человека
Сысоева
Анна Алексеевна
заместитель директора Департамента взаимодействия с органами Таможенного союза и экономического сотрудничества со странами СНГ Министерства экономического развития Российской Федерации
Паршин
Максим Викторович
директор Департамента развития малого и среднего предпринимательства и конкуренции Министерства экономического развития Российской Федерации
Независимые эксперты
Жунисов
Ержан Аскарович
председатель корпоративного фонда "Казахстанский фонд защиты прав потребителей"
Майданюк
Виктор Игоревич
председатель правления Общероссийской общественной организации потребителей "Союз по защите прав потребителей финансовых услуг" (Финпотребсоюз)
Онищук
Александр Васильевич
президент Ассоциации торговых компаний и товаропроизводителей электробытовой и компьютерной техники (РАТЭК)
Янин
Дмитрий Дмитриевич
председатель правления Международной конфедерации обществ потребителей (КонфОП)
Жунисов
Ержан Аскарович
и.о. председателя корпоративного фонда "Казахстанский фонд защиты прав потребителей"
Ибраев
Кайыр Казиевич
заместитель директора департамента развития малого и среднего бизнеса Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Куразов
Анархан Туретаевич
директор Представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" в Российской Федерации
Тюлюбекова
Долорес Борисовна
и.о. директора департамента экономической интеграции Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"