Көші-қон саясаты жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 қарашадағы № 136 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 30 тамыздағы № 154 шешімімен бекітілген Көші-қон саясаты жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Нерсесян
Геворг Ашотович
-
Армения Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік қызметі
Қарсы барлау бас департаментінің бөлім бастығы
Саакян
Гарик Геворкович
-
Армения Республикасы
Еңбек және әлеуметтік мәселелер министрлігі Жұмыспен қамту мемлекеттік агенттігі бастығының орынбасары
Беларусь Республикасынан
Токун
Олег Валерьевич
-
Беларусь Республикасы
Еңбек және әлеуметтік қорғау министрлігі Жұмыспен қамту саясаты басқармасының бастығы
Қырғыз Республикасынан
Асанбаев
АлмазбекЖолчуевич
-
Қырғыз Республикасы Еңбек, көші-қон және жастар министрінің орынбасары
Иманалиев
Данияр Шаршенбекович
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Мамбеталиев
Искендер Султанович
-
Қырғыз Республикасы Бас штабының бастығы – Мемлекеттік шекара қызметі Төрағасының бірінші орынбасары
Сатывалдиев
Калыбек Ажибаевич
-
Қырғыз Республикасы Ішкі істер министрінің орынбасары
Уметалиев
Арсланбек Таалайбекович
-
Қырғыз Республикасы Сыртқы істер министрлігі Консулдық қызмет департаментінің директоры
Ресей Федерациясынан
Федоров
Николай Александрович
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігі Әлеуметтік даму және инновациялар департаменті директорының орынбасары
Тәуелсіз сарапшылар
Үмітбаев
Берік Алтайұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Ресей Федерациясындағы өкілдігінің директоры;
б) Консультативтік комитеттің құрамынан П.П.Грушник,
М.С. Қозжанов, Л.Ю.Пак, М.М. Карагодин және Н.Н. Сукуров шығарылсын.
2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по миграционной политике
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 ноября 2015 года № 136. Утратило силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 мая 2018 года № 97.
Сноска. Утратило силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22.05.2018 № 97.
1. Внести в состав Консультативного комитета по миграционной политике, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30 августа 2012 г. № 154, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Армения
Нерсесян
Геворг Ашотович
начальник отдела Главного департамента контрразведки Службы национальной безопасности Республики Армения
Саакян
Гарик Геворкович
заместитель начальника Государственного агентства занятости Министерства труда и социальных вопросов Республики Армения
От Республики Беларусь
Токун
Олег Валерьевич
начальник Управления политики занятости Министерства труда и социальной защиты Республики Беларусь
От Кыргызской Республики
Асанбаев
Алмазбек Жолчуевич
заместитель Министра труда, миграции и молодежи Кыргызской Республики
Иманалиев
Данияр Шаршенбекович
заместитель Министра экономики Кыргызской Республики
Мамбеталиев
Искендер Султанович
начальник Главного штаба – первый заместитель Председателя Государственной пограничной службы Кыргызской Республики
Сатывалдиев
Калыбек Ажибаевич
заместитель Министра внутренних дел Кыргызской Республики
Уметалиев
Арсланбек Таалайбекович
директор Департамента консульской службы Министерства иностранных дел Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Федоров
Николай Александрович
заместитель директора Департамента социального развития и инноваций Министерства экономического развития Российской Федерации
Независимые эксперты
Умытбаев
Берик Алтаевич
директор представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" в Российской Федерации;
б) исключить из состава Консультативного комитета Грушника П.П., Козжанову М.С., Пак Л.Ю., Карагодина М.М. и Сукурова Н.Н.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель
Коллегии Евразийской
экономической комиссии
В. Христенко