Статистика жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 8 желтоқсандағы № 142 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 12 мамырдағы № 42 өкімімен бекітілген Статистика жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қазақстан Республикасынан
Малдыбаева
Гүлмира Смағұлқызы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Ұлттық шоттар басқармасының жетекшісі
Үмітбаев
Берік Алтайұлы
-
"Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Ресей Федерациясындағы Өкілдігінің директоры
Қырғыз Республикасынан
Азимов
Алмазбек Курбаналиевич
-
Қырғыз Республикасы
Қаржы министрінің орынбасары
Асанов
Уланбек Жалалович
-
Қырғыз Республикасының Әлеуметтік қоры Төрағасының орынбасары
Байжуманов
Джанболат Байжуманович
-
Қырғыз Республикасы Ұлттық статистика комитеті Төрағасының бірінші орынбасары
Жениш
Нұрбек
-
Қырғыз Республикасы Ұлттық банкі Төрағасының орынбасары
Шамшиев
Насридин Шамшиевич
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігі Макроэкономикалық саясат басқармасының бастығы
Ресей Федерациясынан
Ульянов
Игорь Сергеевич
-
Федералдық мемлекеттік статистика қызметі Ұлттық шоттар басқармасы бастығының орынбасары
б) Консультативтік комитеттің мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Епбаева
Айгүл Тохтарханқызы
-
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Статистика комитеті Өндіріс пен қоршаған орта статистикасы басқармасының жетекшісі
Зайнуллина
Зифа Жаферовна
-
Федералдық мемлекеттік статистика қызметі Еңбек статистикасы басқармасының бастығы
в) Консультативтік комитеттің құрамынан Г.Х. Исмурзина, С.Ю. Нагорный, Н.Н. Сукуров және А.А. Татаринов шығарылсын.
2. Осы Өкім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по статистике
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 декабря 2015 года № 142
1. Внести в состав Консультативного комитета по статистике, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 мая 2015 г. № 42, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Казахстан
Малдыбаева
Гульмира Смагуловна
руководитель Управления национальных счетов Комитета по статистике Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
Умытбаев
Берик Алтаевич
директор Представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен» в Российской Федерации
От Кыргызской Республики
Азимов
Алмазбек Курбаналиевич
заместитель Министра финансов Кыргызской Республики
Асанов
Уланбек Жалалович
заместитель Председателя Социального фонда Кыргызской Республики
Байжуманов
Джанбулат Байжуманович
первый заместитель Председателя Национального статистического комитета Кыргызской Республики
Жениш
Нурбек
заместитель Председателя Национального банка Кыргызской Республики
Шамшиев
Насридин Шамшиевич
начальник Управления макроэкономической политики Министерства экономики Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Ульянов
Игорь Сергеевич
заместитель начальника Управления национальных счетов Федеральной службы государственной статистики;
б) указать новые должности следующих членов Консультативного комитета:
Епбаева
Айгуль Тохтархановна
руководитель Управления статистики производства и окружающей среды Комитета по статистике Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Зайнуллина
Зифа Жаферовна
начальник Управления статистики труда Федеральной службы государственной статистики;
в) исключить из состава Консультативного комитета Исмурзину Г.Х., Нагорного С.Ю., Сукурова Н.Н. и Татаринова А.А.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель
Коллегии Евразийской
экономической комиссии                     В. Христенко