Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде бірыңғай қызметтер көрсету нарығының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 15 желтоқсандағы № 154 өкімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Шешім 31.12.2015 ж. күшіне енді - Еуразиялық экономикалық комиссияның сайты.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 33 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде бірыңғай қызметтер көрсету нарығының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі жұмыс тобының құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) жұмыс тобының құрамына мына адамдар енгізілсін:
Беларусь Республикасы атынан
Лобачев
Андрей Валентинович
Беларусь Республикасы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрінің бірінші орынбасары
Қырғыз Республикасы атынан
Абдыкаров
Алмазбек Акбаралиевич
Айдралиева
Расым Шаршекеевна
Горин
Олег Вячеславович
Джакыпов
Кылычбек Джумадилович
Жумаев
Нурлан Кадырович
Мамырканов
Эрнис Турсункадырович
Норузбаева
Бактыгуль Шабдановна
Рыскулов
Уланбек Дуулатович
Султаналиева
Гульжамал Тиленбаевна
Темиралиев
Талайбек Асанбекович
Чодуев
Эркинбек Урайымович
Шадыханов
Калысбек Токтосунович
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Сәулет, құрылыс және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы мемлекеттік агенттігі директорының орынбасары
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік салық қызметі төрағасының орынбасары
Қырғыз Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің орынбасары
Қырғыз Республикасы
Экономика министрінің орынбасары
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Қоршаған ортаны қорғау және орман шаруашылығы мемлекеттік агенттігі директорының орынбасары
Қырғыз Республикасы
Көлік және коммуникациялар министрінің орынбасары
Қырғыз Республикасы
Мәдениет, ақпарат және туризм министрлігі Ақпарат департаментінің директоры
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Геология және минералды ресурстар мемлекеттік агенттігі директорының орынбасары
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Қаржы нарықтарын бақылау және қадағалау мемлекеттік қызметі Атқару кеңесінің мүшесі
Қырғыз Республикасы
Төтенше жағдайлар министрлігінің
статс-хатшысы
Қырғыз Республикасы
Ауыл шаруашылығы және мелиорация министрінің орынбасары
Қырғыз Республикасы
Білім және ғылым министрлігінің
статс-хатшысы
б) П.П. Грушник жұмыс тобының құрамынан шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың "Интернет" ақпараттық-телекоммуникациялық желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В.Христенко

О внесении изменений в состав рабочей группы по обеспечению функционирования единого рынка услуг в рамках Евразийского экономического союза
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 15 декабря 2015 года № 154
Примечание РЦПИ!
Решение вступило в силу 31.12.2015г - сайт Евразийского экономического союза.
1. Внести в состав рабочей группы по обеспечению функционирования единого рынка услуг в рамках Евразийского экономического союза, утвержденный Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2015 г. № 33, следующие изменения:
а) включить в состав рабочей группы следующих лиц:
От Республики Беларусь
Лобачев
Андрей Валентинович
первый заместитель Министра труда и социальной защиты Республики Беларусь
От Кыргызской Республики
Абдыкаров
Алмазбек Акбаралиевич
заместитель директора Государственного агентства архитектуры, строительства и
жилищно-коммунального хозяйства
при Правительстве Кыргызской Республики
Айдралиева
Расым Шаршекеевна
заместитель председателя Государственной налоговой службы при Правительстве Кыргызской Республики
Горин
Олег Вячеславович
заместитель Министра здравоохранения Кыргызской Республики
Джакыпов
Кылычбек Джумадилович
заместитель Министра экономики Кыргызской Республики
Жумаев
Нурлан Кадырович
заместитель директора Государственного агентства охраны окружающей среды и лесного хозяйства при Правительстве Кыргызской Республики
Мамырканов
Эрнис Турсункадырович
заместитель Министра транспорта и коммуникаций Кыргызской Республики
Норузбаева
Бактыгуль Шабдановна
директор Департамента информации Министерства культуры, информации и туризма Кыргызской Республики
Рыскулов
Уланбек Дуулатович
заместитель директора Государственного агентства по геологии и минеральным ресурсам при Правительстве Кыргызской Республики
Султаналиева
Гульжамал Тиленбаевна
член исполнительного совета Государственной службы регулирования и надзора за финансовыми рынками при Правительстве Кыргызской Республики
Темиралиев
Талайбек Асанбекович
статс-секретарь Министерства чрезвычайных ситуаций Кыргызской Республики
Чодуев
Эркинбек Урайымович
заместитель Министра сельского хозяйства и мелиорации Кыргызской Республики
Шадыханов
Калысбек Токтосунович
статс-секретарь Министерства образования и науки Кыргызской Республики;
б) исключить из состава рабочей группы Грушника П.П.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко