Кеден одағына және Бірыңғай экономикалық кеңістікке мүше мемлекеттердің 2010 – 2014 жылдары өзара сауда серпіні өзгерісінің себептеріне талдау жүргізу және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің өзара тауар айналымының көлемін ұлғайту бойынша бірінші кезектегі шараларды қабылдау туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2015 жылғы 6 ақпандағы № 4 Өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеден одағына және Бірыңғай экономикалық кеңістікке мүше мемлекеттердің 2010 – 2014 жылдары өзара сауда серпіні өзгерісінің себептеріне талдау жүргізсін және 2015 жылғы І жарты жылдықта Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің өзара тауар айналымының көлемін ұлғайту жөнінде ұсыныстар енгізсін.
2. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О проведении анализа причин изменения динамики взаимной торговли государств – членов Таможенного союза и Единого экономического пространства в 2010 – 2014 годах и принятии первоочередных мер по наращиванию объемов взаимного товарооборота государств – членов Евразийского экономического союза
Распоряжение Евразийского межправительственного совета от 6 февраля 2015 года № 4
1. Евразийской экономической комиссии провести анализ причин изменения динамики взаимной торговли государств – членов Таможенного союза и Единого экономического пространства в 2010 – 2014 годах и представить в I полугодии 2015 г. предложения по наращиванию объемов взаимного товарооборота государств – членов Евразийского экономического союза.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Российской
Федерации
О. Абрамян
А. Кобяков
К. Масимов
Д. Медведев