Кеден одағына және Бірыңғай экономикалық кеңістікке мүше мемлекеттердің 2010 – 2014 жылдары өзара сауда серпіні өзгерісінің себептері және Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің өзара тауар айналымының көлемін ұлғайту жөніндегі ұсыныстар туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2015 жылғы 29 мамырдағы № 6 Өкімі
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерге сауда-экономикалық ынтымақтастықты кеңейту жөніндегі жұмысты жүргізу кезінде Еуразиялық экономикалық комиссияның, Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің өзара сауда айналымының көлемін ұлғайту жөніндегі ұсыныстарды қоса алғанда, Кеден одағына және Бірыңғай экономикалық кеңістікке мүше мемлекеттердің 2010 – 2014 жылдары өзара сауда серпінін талдаудың нәтижесі туралы баяндамасының ережелерін ескеруге ұсыным жасалсын.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Ресей
Федерациясынан

О причинах изменения динамики взаимной торговли государств – членов Таможенного союза и Единого экономического пространства в 2010 – 2014 годах и предложениях по наращиванию объемов взаимного товарооборота государств – членов Евразийского экономического союза
Распоряжение Евразийского межправительственного совета от 29 мая 2015 года № 8
Государствам – членам Евразийской экономического союза при проведении работы по расширению торгово-экономического сотрудничества рекомендовать учитывать положения доклада Евразийской экономической комиссии о результатах анализа динамики взаимной торговли государств – членов Таможенного союза и Единого экономического пространства в 2010 – 2014 годах, включая предложения по наращиванию объемов взаимного товарооборота государств – членов Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Российской
Федерации