Макроэкономикалық саясат жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 10 өкімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Шешім 08.02.2016 күшіне енді - Еуразиялық экономикалық комиссияның Сайты.
1.      Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 16 тамыздағы № 130 шешімімен бекітілген Макроэкономикалық саясат жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қазақстан Республикасынан
Құсайынов
Марат Әпсеметұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика бірінші вице-министрі
Қырғыз Республикасынан
Азимов
Алмазбек Курбаналиевич
Қырғыз Республикасы Қаржы министрінің орынбасары
Жениш
Нурбек
Қырғыз Республикасы Ұлттық банкі төрағасының орынбасары
Иманалиев
Данияр Шаршенбекович
Қырғыз Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Ресей Федерациясынан
Орешкин
Максим Станиславович
Ресей Федерациясы Қаржы министрінің орынбасары
Юдаева
Ксения Валентиновна
Ресей Федерациясы Орталық банкі төрағасының бірінші орынбасары;
б) Консультативтік комитет құрамынан М.Е. Әбілқасымова, А.В. Моисеев және Н.Ю. Иванова шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы В. Христенко

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по макроэкономической политике
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 января 2016 года № 10
Примечание РЦПИ!
Решение вступило в силу 08.02.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
1. Внести в состав Консультативного комитета по макроэкономической политике, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 августа 2012 г. № 130, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Казахстан
Кусаинов
Марат Апсеметович
-
первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
Азимов
Алмазбек Курбаналиевич
-
заместитель Министра финансов Кыргызской Республики
Жениш
Нурбек
-
заместитель Председателя Национального банка Кыргызской Республики
Иманалиев
Данияр Шаршенбекович
-
заместитель Министра экономики Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Орешкин
Максим Станиславович
-
заместитель Министра финансов Российской Федерации
Юдаева
Ксения Валентиновна
-
первый заместитель Председателя Центрального банка Российской Федерации;
б) исключить из состава Консультативного комитета Абылкасымову М.Е., Моисеева А.В. и Иванову Н.Ю.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         В. Христенко