Кедендік заңнаманы жетілдіру жөніндегі жұмыс тобының құрамы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 51 өкімі.
1. Қоса беріліп отырған Кедендік заңнаманы жетілдіру жөніндегі жұмыс тобының құрамы бекітілсін.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
алқасының Төрағасы Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2016 жылғы 19 сәуірдегі
№51 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
Кедендік заңнаманы жетілдіру жөніндегі жұмыс тобының
ҚҰРАМЫ
Еуразиялық экономикалық комиссиядан
Кадыркулов
Мукай Асанович
-
Кедендік ынтымақтастық жөніндегі алқа мүшесі (Министр) (жұмыс тобының басшысы)
Зубик
Наталья Львовна
-
Кедендік заңнама және құқық қолдану тәжірибесі департаменті директорының орынбасары (жұмыс тобы басшысының орынбасары)
Асаул
Максим Анатольевич
-
Көлік және инфрақұрылым департаменті директорының орынбасары
Бекешев
Бауыржан Бейсенбайұлы
-
Кәсіпкерлік қызметті дамыту
департаментінің директоры
Бокитько
Борис Глебович
-
Санитариялық, фитосанитариялық және ветеринариялық шаралар департаменті директорының орынбасары
Дьяченко
Алексей Игоревич
-
Ішкі нарықты қорғау департаменті директорының орынбасары
Кравченко
Валентина Васильевна
-
Қаржы саясаты департаменті директорының орынбасары
Курильчик
Александр Федорович
-
Монополияға қарсы реттеу департаменті директорының орынбасары
Мартинкевич
Галина Геннадьевна
-
Өнеркәсіптік саясат департаменті директорының орынбасары
Самойлова
Наталья Ивановна
-
Кедендік-тарифтік және тарифтік емес реттеу департаменті директорының орынбасары
Скиба
Владимир Юрьевич
-
Кедендік инфрақұрылым департаментінің директоры
Субботин
Владимир Викторович
-
Санитариялық, фитосанитариялық және ветеринариялық шаралар департаменті директорының орынбасары
Тараскин
Владимир Иванович
-
Құқықтық департамент директоры
Армения Республикасынан
Геворкян
Армен Генрихович
-
Армения Республикасы Қаржы министрінің орынбасары (кедендік заңнаманы жетілдіру мәселелері жөнінде шешімдер қабылдауға жауапты, Армения Республикасынан үйлестіруші)
Асеян
Владимир Артакович
-
Армения Республикасы Қаржы министрлігі Кіріс саясаты, бағалау және дисциплинарлық бағдарламалар басқармасы Еуразиялық экономикалық одақ заңнамасын реттеу бөлімінің бас кеден инспекторы
Карапетян
Наира Куйбышевна
-
Армения Республикасы Экономика министрлігі Сауда және нарықты реттеу басқармасы сауда және бәсекелес ортаны реттеу бөлімінің бастығы
Мартиросян
Мгер Ваагнович
-
Армения Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік кірістер комитеті Кедендік бақылау басқармасы басшысының орынбасары
Мовсисян
Лилит Самвеловна
-
Армения Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік кірістер комитеті Әкімшілік жүргізу әдістемесі, рәсімдер және қызметтер көрсету басқармасы Еуразиялық экономикалық одақ заңнамасын әдістемелік қамтамасыз ету бөлімінің басшысы
Элазян
Азгуш Арамовна
-
Армения Республикасы Экономика министрлігі Сауда және нарықты реттеу басқармасы сауда және бәсекелес ортаны реттеу бөлімінің жетекші маманы
Беларусь Республикасынан
Орловский
Владимир Николаевич
-
Беларусь Республикасы Мемлекеттік кеден комитеті Төрағасының орынбасары (кедендік заңнаманы жетілдіру мәселелері жөнінде шешімдер қабылдауға жауапты, Беларусь Республикасынан үйлестіруші)
Артемьев
Алексей Алексеевич
-
Беларусь Республикасы Мемлекеттік кеден комитеті Кедендік одақ мәселелері жөніндегі құқықтық басқарма бастығының орынбасары
Далидович Сергей Викторович
-
Беларусь Республикасы Мемлекеттік кеден комитеті Кедендік одақ мәселелері жөніндегі ақпараттық технологиялар, кедендік статистика және талдау басқармасы басшысының орынбасары
Дубина
Сергей Станиславович
-
Беларусь Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігі Автомобиль және қалалық жолаушылар көлігі басқармасының бастығы
Дубровская
Татьяна Валерьевна
-
Беларусь Республикасы Мемлекеттік кеден комитеті Кедендік одақ мәселелері жөніндегі тарифтік реттеу және кедендік төлемдер басқармасы бастығының орынбасары
Петровский
Кирилл Геннадьевич
-
Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық қызмет департаменті сыртқы сауда саясаты басқармасы бастығының орынбасары
Планин
Андрей Александрович
-
Беларусь Республикасы Мемлекеттік кеден комитеті Кедендік одақ мәселелері жөніндегі кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасы бастығының орынбасары
Соболев
Роман Валерьевич
-
Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық қызмет департаментінің директоры
Қазақстан Республикасынан
Жақсылықов
Тимур Мекешұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика вице-министрі (кедендік заңнаманы жетілдіру мәселелері жөнінде шешімдер қабылдауға жауапты, Қазақстан Республикасынан үйлестіруші)
Әзімова
Эльвира Әбілқасымқызы
-
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары
Әмрин
Ғосман Кәрімұлы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кіріс комитеті төрағасының орынбасары
Бейсенов
Марат Жұмажанұлы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кіріс комитеті Кедендік әдістеме департаментінің директоры
Қойшыбаев
Ғалымжан Тельманұлы
-
Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрінің орынбасары
Мырзағалиев
Мағзұм Маратұлы
-
Қазақстан Республикасының энергетика вице-министрі
Рау
Альберт Павлович
-
Қазақстан Республикасының инвестициялар және даму жөніндегі вице-министрі
Теңгебаев
Ардақ Мырзабайұлы
-
Қазақстан Республикасының қаржы вице-министрі
Қырғыз Республикасынан
Сулайманов
Азамат Талапбекович
-
Қырғыз Республикасы Үкіметінің жанындағы Мемлекеттік кеден қызметі төрағасының бірінші орынбасары (кедендік заңнаманы жетілдіру мәселелері жөнінде шешімдер қабылдауға жауапты, Қырғыз Республикасынан үйлестіруші)
Кулмамбетов
Самат Дилдемуратович
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігі Фискалды саясат басқармасы кедендік саясат бөлімінің меңгерушісі
Ресей Федерациясынан
Лихачев
Алексей Евгеньевич
-
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрінің бірінші орынбасары (кедендік заңнаманы жетілдіру мәселелері жөнінде шешімдер қабылдауға жауапты, Ресей Федерациясынан үйлестіруші)
Антипов
Михаил Константинович
-
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігі Сыртқы экономикалық қызметті үйлестіру, дамыту және реттеу департаменті директорының орынбасары
Голендеева
Татьяна Николаевна
-
статс-секретарь – Федералдық кеден қызметі басшысының орынбасары
Исаева
Наталья Ивановна
-
Федералдық монополияға қарсы қызметі Бақылау-қаржы басқармасы басшысының орынбасары
Моисеев
Юрий Юрьевич
-
Федералдық кеден қызметі Талдамалық басқарма басшысының кеңесшісі
Паксина
Наталья Давыдовна
-
Тұтынушылардың құқығын қорғау және адамның салауаттылығы саласындағы қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Эпидемиологиялық қадағалау басқармасы аумақтарды санитарлық қорғауды ұйымдастыру бөлімінің басшысы
Смышляева
Полина Александровна
-
Ресей Федерациясы Ауыл шаруашылығы министрлігі Ветеринария департаменті директорының орынбасары
Трунин
Илья Вячеславович
-
Ресей Федерациясы Қаржы министрінің орынбасары
Фесько
Елена Анатольевна
-
Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрлігі Сыртқы сауда қызметін мемлекеттік реттеу департаменті директорының орынбасары
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше-мемлекеттердің
бизнес-қоғамдастығынан
Гайшун
Андрей Александрович
-
Беларусь Республикасы Кедендік өкілдер
қауымдастығының төрағасы
Гелетюк
Иван Дмитриевич
-
Қырғыз өнеркәсіпшілері мен кәсіпкерлері одағының кедендік және кеден маңы қызметтері саласындағы сыртқы экономикалық қызметке қатысушылармен өзара іс-қимыл жөніндегі комитет басшысы, Қырғыз Республикасы Кедендік брокерлер қауымдастығының президенті
Дравица
Виктор Иванович
-
Беларусь Республикасы Сәйкестендіру жүйесі және электронды іскерлік операциялар орталығының директоры
Мамашева
Дина Талгатқызы
-
Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы кедендік әкімшілдендіру департаментінің директоры
Мордашов
Алексей Александрович
-
Интеграция, сауда-кедендік саясаты және ДСҰ жөніндегі Ресей өнеркәсіпшілері мен кәсіпкерлері одағы комитетінің төрағасы
Сурвилло
Виталий Юрьевич
-
"Іскер Ресей" Бүкілресейлік қоғамдық ұйымының вице-президенті
Шестаков
Геннадий Алексеевич
-
Қазақстан кедендік брокерлері қауымдастығы кеңесінің төрағасы

О составе рабочей группы по совершенствованию таможенного законодательства
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 апреля 2016 года № 51
1. Утвердить прилагаемый состав рабочей группы по совершенствованию таможенного законодательства.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 19 апреля 2016 г. № 51
СОСТАВ
рабочей группы по совершенствованию
таможенного законодательства
Сноска. Состав с изменениями, внесенными распоряжением Коллегии Евразийской Экономической Комиссии от 30.08.2016 № 123 (вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет").
От Евразийской экономической комиссии
Кадыркулов
Мукай Асанович
член Коллегии (Министр) по таможенному сотрудничеству (руководитель рабочей группы)
Некрасов
Дмитрий Викторович
-
директор Департамента таможенного законодательства и правоприменительной практики (заместитель руководителя рабочей группы)
Зубик
Наталья Львовна
заместитель директора Департамента таможенного законодательства и правоприменительной практики (заместитель руководителя рабочей группы)
Адилов
Бауыржан Маратович
-
заместитель директора Департамента технического регулирования и аккредитации
Асансеитова
Саадат Муханбетовна
-
заместитель директора Департамента развития интеграции
Асаул
Максим Анатольевич
заместитель директора Департамента транспорта и инфраструктуры
Бекешев
Бауржан Бейсенбаевич
директор Департамента развития предпринимательской деятельности
Гаевский
Игорь Владимирович
-
директор Департамента санитарных, фитосанитарных и ветеринарных мер
Дьяченко
Алексей Игоревич
заместитель директора Департамента защиты внутреннего рынка
Кравченко
Валентина Васильевна
заместитель директора Департамента финансовой политики
Курильчик
Александр Федорович
заместитель директора Департамента антимонопольного регулирования
Мартинкевич
Галина Геннадьевна
заместитель директора Департамента промышленной политики
Самойлова
Наталья Ивановна
заместитель директора Департамента таможенно-тарифного и нетарифного регулирования
Скиба
Владимир Юрьевич
директор Департамента таможенной инфраструктуры
Субботин
Владимир Викторович
заместитель директора Департамента санитарных, фитосанитарных и ветеринарных мер
Тараскин
Владимир Иванович
директор Правового департамента
Хайдарова
Нургуль Дулатовна
-
заместитель директора Департамента торговой политики
От Республики Армения
Геворкян
Армен Генрихович
-
заместитель Министра финансов Республики Армения (координатор от Республики Армения, ответственный за принятие решений по вопросам совершенствования таможенного законодательства)
Асеян
Владимир Артакович
-
главный таможенный инспектор отдела регулирования законодательства Евразийского экономического союза Управления доходной политики, оценки и дисциплинарных программ Министерства финансов Республики Армения
Карапетян
Наира Куйбышевна
-
начальник отдела торговли и регулирования конкурентной среды Управления торговли и регулирования рынков Министерства экономики Республики Армения
Мартиросян
Мгер Ваагнович
-
заместитель начальника Управления таможенного контроля Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Мовсисян
Лилит Самвеловна
-
начальник отдела методического обеспечения законодательства Евразийского экономического союза Управления методологии администрирования, процедур и обслуживания Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Элазян
Азгуш Арамовна
-
ведущий специалист отдела торговли и регулирования конкурентной среды Управления торговли и регулирования рынков Министерства экономики Республики Армения
От Республики Беларусь
Орловский
Владимир Николаевич
первый заместитель Председателя Государственного таможенного комитета Республики Беларусь (координатор от Республики Беларусь, ответственный за принятие решений по вопросам совершенствования таможенного законодательства)
Артемьев
Алексей Алексеевич
заместитель начальника Правового управления по вопросам Таможенного союза Государственного таможенного комитета Республики Беларусь
Далидович
Сергей Викторович
заместитель начальника Управления информационных технологий, таможенной статистики и анализа по вопросам Таможенного союза Государственного таможенного комитета Республики Беларусь
Дубина
Сергей Станиславович
начальник Управления автомобильного и городского пассажирского транспорта Министерства транспорта и коммуникаций Республики Беларусь
Дубровская
Татьяна Валерьевна
начальник Управления тарифного регулирования и таможенных платежей Государственного таможенного комитета Республики Беларусь
Петровский
Кирилл Геннадьевич
заместитель начальника управления внешнеторговой политики Департамента внешнеэкономической деятельности Министерства иностранных дел Республики Беларусь
Планин
Андрей Александрович
заместитель начальника Управления организации таможенного контроля по вопросам Таможенного союза Государственного таможенного комитета Республики Беларусь
Соболев
Роман Валерьевич
директор Департамента внешнеэкономической деятельности Министерства иностранных дел Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Жаксылыков
Тимур Мекешевич
вице-министр национальной экономики Республики Казахстан (координатор от Республики Казахстан, ответственный за принятие решений по вопросам совершенствования таможенного законодательства)
Азимова
Эльвира Абилхасимовна
заместитель Министра юстиции Республики Казахстан
Амрин
Госман Каримович
заместитель председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Абсатов
Ерлан Сембекович
-
и.о. директора Департамента экономической интеграции Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Амрин
Азамат Кеменгерович
-
директор Департамента налоговой и таможенной политики Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Бейсенов
Марат Жумажанович
директор Департамента таможенной методологии Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Койшыбаев
Галымжан Тельманович
заместитель Министра иностранных дел Республики Казахстан
Мирзагалиев
Магзум Маратович
вице-министр энергетики Республики Казахстан
Рау
Альберт Павлович
первый вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Тенгебаев
Ардак Мырзабаевич
вице-министр финансов Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
Кулмамбетов
Самат Дилдемуратович
заведующий отделом таможенной политики Управления фискальной политики Министерства экономики Кыргызской Республики
Ниязалиев
Замир Узакович
-
начальник Управления таможенных платежей Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики (координатор от Кыргызской Республики, ответственный за принятие решений по вопросам совершенствования таможенного законодательства)
От Российской Федерации
Лихачев
Алексей Евгеньевич
первый заместитель Министра экономического развития Российской Федерации (координатор от Российской Федерации, ответственный за принятие решений по вопросам совершенствования таможенного законодательства)
Антипов
Михаил Константинович
заместитель директора Департамента координации, развития и регулирования внешнеэкономической деятельности Министерства экономического развития Российской Федерации
Голендеева
Татьяна Николаевна
заместитель руководителя Федеральной таможенной службы
Исаева
Наталья Ивановна
заместитель начальника Контрольно-финансового управления Федеральной антимонопольной службы
Моисеев
Юрий Юрьевич
заместитель начальника Управления таможенной статистики и анализа Федеральной таможенной службы
Паксина
Наталья Давыдовна
начальник отдела организации санитарной охраны территории Управления эпидемиологического надзора Федеральной службы по надзору в сфере защиты прав потребителей и благополучия человека
Смышляева
Полина Александровна
заместитель директора Департамента ветеринарии Министерства сельского хозяйства Российской Федерации
Трунин
Илья Вячеславович
заместитель Министра финансов Российской Федерации
Фесько
Елена Анатольевна
заместитель директора Департамента государственного регулирования внешнеторговой деятельности Министерства промышленности и торговли Российской Федерации
От бизнес-сообщества государств – членов
Евразийского экономического союза
Борисюк
Сергей Валерьевич
-
председатель Ассоциации таможенных представителей Республики Беларусь
Гелетюк
Иван Дмитриевич
руководитель комитета по взаимодействию с участниками внешнеэкономической деятельности в сфере таможенных и околотаможенных услуг Кыргызского союза промышленников и предпринимателей, президент Ассоциации таможенных брокеров Кыргызской Республики
Дравица
Виктор Иванович
директор Центра систем идентификации и электронных деловых операций Республики Беларусь
Мамашева
Дина Талгатовна
директор департамента таможенного администрирования Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен»
Мордашов
Алексей Александрович
председатель комитета Российского союза промышленников и предпринимателей по интеграции, торгово-таможенной политике и ВТО
Сурвилло
Виталий Юрьевич
вице-президент Общероссийской общественной организации «Деловая Россия»
Шестаков
Геннадий Алексеевич
председатель совета Казахстанской ассоциации таможенных брокеров