Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде көрсетілетін қызметтердің бірыңғай нарығының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі жұмыс тобының құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 10 мамырдағы № 61 өкімі.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Шешім 22.05.2016 күшіне енді - Еуразиялық экономикалық комиссияның Сайты.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2015 жылғы 28 мамырдағы № 33 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде көрсетілетін қызметтердің бірыңғай нарығының жұмыс істеуін қамтамасыз ету жөніндегі жұмыс тобының құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) жұмыс тобының құрамына мына адамдар енгізілсін:
Беларусь Республикасынан
Авраменко Алексей
Николаевич
Беларусь Республикасы Көлік және коммуникация министрінің бірінші орынбасары
Лобович Андрей
Валентинович
Беларусь Республикасы Еңбек және әлеуметтік қорғау министрінің бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасынан
Жүнісова Дана
Бейсенқызы
Қазақстан Республикасы "Атамекен" ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқарма төрағасының орынбасары
Еуразиялық экономикалық комиссиядан
Георгиевский Станислав Игоревич
Сауда саясаты департаменті директоры орынбасарының міндетін уақытша атқарушы
б) жұмыс тобының мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Әлиев Самат
Бекетайұлы
Еңбек көші-қоны департаменті директорының уақытша атқарушы
Ромашкин Роман
Анатольевич
Агроөнеркәсіптік саясат департаменті директорының орынбасары
Фазыл
Алмат Үйсінұлы
Бәсекелестік және монополияға қарсы реттеу жөніндегі Алқа мүшесінің (Министрдің) көмекшісі
в) жұмыс тобының құрамынан Лобачев А.В., Рогачев Е.В.,
Ошақбаев Р.С., Гаевский В.В., Аникьев А.В., Бурманян О.М., Ктикян В.Г. және Санонян А.Г. шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісіндегі ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян

О внесении изменений в состав рабочей группы по обеспечению функционирования единого рынка услуг в рамках Евразийского экономического союза
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 10 мая 2016 года № 61
Примечание РЦПИ!
Распоряжение вступило в силу 22.05.2016 - сайт Евразийского экономического союза.
1. Внести в состав рабочей группы по обеспечению функционирования единого рынка услуг в рамках Евразийского экономического союза,утвержденный Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 28 мая 2015 г. № 33, следующие изменения:
а) включить в состав рабочей группы следующих лиц:
От Республики Беларусь
Авраменко
Алексей Николаевич
первый заместитель Министра транспорта и коммуникаций Республики Беларусь
Лобович
Андрей Валентинович
первый заместитель Министра труда и социальной защиты Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Жунусова
Дана Бейсеновна
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен»
От Евразийской экономической комиссии
Георгиевский
Станислав Игоревич
врио заместителя директора Департамента торговой политики;
б) указать новые должности следующих членов рабочей группы:
Алиев
Самат Бикитаевич
врио директора Департамента трудовой миграции
Ромашкин
Роман Анатольевич
заместитель директора Департамента агропромышленной политики
Фазыл
Алмат Уйсинулы
помощник члена Коллегии (Министра) по конкуренции и антимонопольному регулированию;
в) исключить из состава рабочей группы Лобачева А.В.,Рогачева Е.В., Ошакбаева Р.С., Гаевского В.В., Аникьева А.В.,Бурманяна О.М., Ктикяна  В.Г. и Санояна А.Г.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза в информационно-телекоммуникационной сети «Интернет».
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии         Т. Саркисян