Зияткерлік меншік жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 13 желтоқсандағы № 204 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 12 қарашадағы № 257 шешімімен бекітілген Зияткерлік меншік жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Беларусь Республикасынан
Балабуев
Валерий Юрьевич
- Беларусь Республикасы Ішкі істер министрлігі криминалдық милициясы Экономикалық қылмыстармен күрес жөніндегі бас басқармасының бірінші басқармасы бастығының орынбасары
Богдевич
Александр Викторович
- Беларусь Республикасы Мемлекеттік кеден комитеті Төрағасының орынбасары
Сильченко
Анатолий Анатольевич
-      Беларусь Республикасы Ғылым және технологиялар жөніндегі мемлекеттік комитеті Төрағасының орынбасары
Хрусталева
Елена Владимировна
-      Беларусь Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Фармацевтика өнеркәсібі департаменті өндірісті ұйымдастыру және перспективалық даму басқармасы ғылым және перспективалық даму бөлімінің бастығы
Чеботарь
Юрий Адамович
- Беларусь Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасынан
Әбдірахманов
Ержан Фариденұлы
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитеті Кедендік бақылау департаменті кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасының басшысы
Әбдуалиева
Меруерт Құлмұратқызы
- Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Халықаралық экономикалық интеграция департаменті директорының орынбасары
Аханов
Рахат Советұлы
- Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Криминалдық полиция департаменті директорының орынбасары
Исабеков
Нұрлыбек Сүлейменұлы
- Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы экономикалық интеграция департаментінің сарапшысы
Кәрімова
Элвира Шағатайқызы
- Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы кедендік әкімшілік ету департаменті директорының орынбасары
Куразов
Анархан Төретайұлы
- Ресей Федерациясындағы Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы Өкілдігінің директоры
Мамашева
Дина Талғатқызы
- Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы кедендік әкімшілік ету департаментінің директоры, басқарушы директор
Тюлебекова
Долорес Борисовна
- Қазақстан Республикасы "Атамекен" Ұлттық кәсіпкерлер палатасы экономикалық интеграция департаменті директорының міндетін атқарушы
Қырғыз Республикасынан
Абакиров
Эльдар Курманбекович
- Қырғыз Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Акжолтоев
Марат Акжолтоевич
- Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кедендік қызметі Кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасының инспекторы
Бейшеналиев
Руслан Куштарбекович
- Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кедендік қызметі Кедендік ынтымақтастық басқармасы бастығының орынбасары
Ресей Федерациясынан
Голендеева
Татьяна Николаевна
- Федералдық кеден қызметі басшысының орынбасары
Ромашева
Наталья Викторовна
- Ресей Федерациясы Мәдениет министрлігі Нормативтік-құқықтық департаментінің директоры
Сысоева
Анна Алексеевна
- Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігі ТМД елдерімен экономикалық ынтымақтастық және еуразиялық интеграцияны дамыту департаменті директорының орынбасары
б) Консултативтік комитет мүшесінің жаңа қызметі көрсетілсін:
Естаев
Абзал Қуанышбекұлы
- Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Ұлттық зияткерлік меншік институты директорының орынбасары
в) Консультативтік комитеттің құрамынан В.В. Михневич, П.И.Балтрукович, Д.Н. Крутой, М.Г.Демеуов, Т.С. Баймұханова, Т.Б. Жантасов, А.Е. Мамбеталин, Ч.С. Сауранбаев, Н.Н. Сукуров, Т.К. Әбілғазиев, Н.С. Ілиясова, А.Э. Құрманова, А.Т. Сүлейменов, Р.В. Давыдов, А.Е. Лихачев және Г.У. Пирумов шығарылсын.

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по интеллектуальной собственности
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 13 декабря 2016 года № 204. Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 августа 2017 года № 109.
Утратил силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29.08.2017 № 109 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза).
1. Внести в состав Консультативного комитета по интеллектуальной собственности, утвержденный Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 ноября 2013 г. № 257, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Беларусь
Балабуев Валерий Юрьевич
-
заместитель начальника первого управления Главного управления по борьбе с экономическими преступлениями криминальной милиции Министерства внутренних дел Республики Беларусь
Богдевич Александр Викторович
-
заместитель Председателя Государственного таможенного комитета Республики Беларусь
Сильченко Анатолий Анатольевич
-
заместитель Председателя Государственного комитета по науке и технологиям Республики Беларусь
Хрусталева Елена Владимировна
-
начальник отдела науки и перспективного развития управления организации производства и перспективного развития Департамента фармацевтической промышленности Министерства здравоохранения Республики Беларусь
Чеботарь Юрий Адамович
-
заместитель Министра экономики Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Абдрахманов Ержан Фариденович
-
руководитель управления организации таможенного контроля Департамента таможенного контроля Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Абдуалиева Меруерт Кулмуратовна
-
заместитель директора Департамента международной экономической интеграции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Аханов Рахат Советович
-
заместитель директора Департамента криминальной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан
Исабеков Нурлыбек Сулейменович
-
эксперт департамента экономической интеграции Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Каримова Эльвира Шагатаевна
-
заместитель директора департамента таможенного администрирования Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Куразов Анархан Туретаевич
-
директор Представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" в Российской Федерации
Мамашева Дина Талгатовна
-
управляющий директор, директор департамента таможенного администрирования Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Тюлебекова Долорес Борисовна
-
и.о. директора департамента экономической интеграции Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
От Кыргызской Республики
Абакиров Эльдар Курманбекович
-
заместитель Министра экономики Кыргызской Республики
Акжолтоев Марат Акжолтоевич
-
инспектор Управления организации таможенного контроля Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Бейшеналиев Руслан Куштарбекович
-
заместитель начальника Управления таможенного сотрудничества Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Голендеева Татьяна Николаевна
-
заместитель руководителя Федеральной таможенной службы
Ромашова Наталья Викторовна
-
директор Нормативно-правового департамента Министерства культуры Российской Федерации
Сысоева Анна Алексеевна
-
заместитель директора Департамента экономического сотрудничества со странами СНГ и развития евразийской интеграции Министерства экономического развития Российской Федерации;
б) указать новую должность члена Консультативного комитета:
Естаев Абзал Куанышбекович
-
заместитель директора Национального института интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан;
в) исключить из состава Консультативного комитета Михневича В.В., Балтруковича П.И., Крутого Д.Н., Демеуова М.Г., Баймуханову Т.С., Жантасова Т.Б., Мамбеталина А.Е., Сауранбаева Ч.С., Сукурова Н.Н., Абылгазиева Т.К., Ильясову Н.С., Курманову А.Э., Сулайманова А.Т., Давыдова Р.В., Лихачева А.Е. и Пирумова Г.У.

2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян