Экспортты қаржылық қолдау мәселелері жөніндегі жұмыс тобы туралы
Еуразиялық Экономикалық Кеңес комиссиясының 2016 жылғы 11 шілдедегі № 17 Өкімі
Еуразиялық үкіметаралық кеңестің 2015 жылғы 29 мамырдағы "Экспортты дамытуға бағытталған шаралар туралы" № 2 шешімінің 1-тармағын іске асыру мақсатында:
1. Құрамына Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің және Еуразиялық экономикалық комиссияның өкілдерін енгізуді көздей отырып, экспортты қаржылық қолдау мәселелері жөніндегі жұмыс тобы құрылсын.
2. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің үкіметтерінен осы Өкіммен құрылған жұмыс тобының құрамына енгізу үшін 2016 жылғы 1 қыркүйекке дейін кандидатураларды Еуразиялық экономикалық комиссияға беру сұралсын.
3. Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
В.Габриелян
Беларусь Республикасынан
В.Матюшевский
Қазақстан Республикасынан
Б.Сағынтаев
Қырғыз Республикасынан
О.Панкратов
Ресей Федерациясынан
И.Шувалов

О рабочей группе по вопросам финансовой поддержки экспорта
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 11 июля 2016 года № 17
В целях реализации пункта 1 Решения Евразийского межправительственного совета от 29 мая 2015 г. № 2 «О мерах, направленных на развитие экспорта»:
1. Создать рабочую группу по вопросам финансовой поддержки экспорта, предусмотрев включение в ее состав представителей государств – членов Евразийского экономического союза и Евразийской экономической комиссии.
2. Просить правительства государств – членов Евразийского экономического союза представить до 1 сентября 2016 г. в Евразийскую экономическую комиссию кандидатуры для включения в состав рабочей группы, созданной настоящим распоряжением.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
В. Габриелян
В.Матюшевский
Б. Сагинтаев
О. Панкратов
И. Шувалов