Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысын өткізу уақыты мен орны туралы
Еуразиялық Экономикалық Кеңес комиссиясының 2016 жылғы 21 желтоқсандағы № 27 Өкімі
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентінің 8-тармағына сәйкес:
1.Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің кезекті отырысы 2017 жылғы 13 қаңтарда Ресей Федерациясының Мәскеу қаласында болады деп айқындалсын.
2.Осы Өкім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің мүшелері:
Армения Республикасынан
В.Габриелян
Беларусь Республикасынан
В.Матюшевский
Қазақстан Республикасынан
А.Мамин
Қырғыз Республикасынан
О.Панкратов
Ресей Федерациясынан
И.Шувалов

О времени и месте проведения очередного заседания Совета Евразийской экономической комиссии
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 21 декабря 2016 года № 27
В соответствии с пунктом 8 Регламента работы Евразийской экономической комиссии, утвержденного Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98:
1. Определить, что очередное заседание Совета Евразийской экономической комиссии состоится 13 января 2017 г. в городе Москве Российской Федерации.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его принятия.
Члены Совета Евразийской экономической комиссии:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации
В. Габриелян В. Матюшевский А. Мамин О. Панкратов И. Шувалов