Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы трансшекаралық нарықтардағы бәсекелестіктің жай-күйі және олардағы бәсекелестіктің ортақ қағидаларының бұзылуының жолын кесу жөнінде қабылданған шаралар туралы жылдық есебі туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2017 жылғы 11 қазандағы № 2 Өкімі
Еуразиялық экономикалық комиссия бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның 2016 жылғы трансшекаралық нарықтардағы бәсекелестіктің жай-күйі және олардағы бәсекелестіктің ортақ қағидаларының бұзылуының жолын кесу жөнінде қабылданған шаралар туралы жылдық есебін Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтына орналастырсын.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О годовом отчете Евразийской экономической комиссии о состоянии конкуренции на трансграничных рынках и мерах, принимаемых по пресечению нарушений общих правил конкуренции на них, за 2016 год
Распоряжение Высшего Евразийского экономического Совета от 11 октября 2017 года № 2
Евразийской экономической комиссии разместить одобренный годовой отчет Евразийской экономической комиссии о состоянии конкуренции на трансграничных рынках и мерах, принимаемых по пресечению нарушений общих правил конкуренции на них, за 2016 год, на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации