Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 12 қарашадағы № 254 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 16 қаңтардағы № 1 шешімі
Кеден одағының Кеден кодексі 180-бабының 6-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қосымшаға сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының "Кедендік құжаттардың электрондық көшірмелерінің құрылымдары мен форматтары туралы" 2013 жылғы 12 қарашадағы № 254 шешіміне өзгерістер енгізілсін.
2. Осы Шешім 2017 жылғы 1 сәуірден бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының
2017 жылғы 16 қаңтардағы № 1 шешіміне
ҚОСЫМША
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 12 қарашадағы
№ 254 шешіміне енгізілетін
ӨЗГЕРІСТЕР
1. Көрсетілген Шешіммен бекітілген Тауарларға арналған декларацияның және транзиттік декларацияның электрондық көшірмесінің құрылымы мен форматы мынадай редакцияда жазылсын:
"Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы
12 қарашадағы № 254 шешімімен БЕКІТІЛГЕН
(Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 16 қаңтардағы
№ 1 шешімінің редакциясында)
Тауарларға арналған декларацияның және транзиттік декларацияның электрондық көшірмесінің ҚҰРЫЛЫМЫ МЕН ФОРМАТЫ
1.      Құжаттардың электрондық нысандарының тізбесі
Құжат коды
Құжат атауы
XML-құжат
Аттар кеңістігі
1006107E
Тауарларға арналған декларацияның және транзиттік декларацияның электрондық көшірмесі
ESADout_CU
ESADout_CU: urn:customs.ru:Information:CustomsDocuments:ESADout_CU:5.12.0
2.      Стандарттау туралы келісім
Құжаттардың электрондық нысандары мынадай стандарттарға сәйкес XML-форматта қалыптастырылады:
"Extensible Markup Language (XML) 1.0 (Fouth Edition)" – http://www.w3.org/TR/REC-xml мекенжайы бойынша ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісінде жарияланған;
"Namespaces in XML" – http://www.w3.org/TR/REC-xml-names мекенжайы бойынша ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісінде жарияланған;
"XML Schema Part 1: Structures" және "XML Schema Part 2: Datatypes" – http://www.w3.org/TR/xmlschema-1/ және http://www.w3.org/TR/xmlschema-2/ мекенжайлары бойынша ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісінде жарияланған.
3.      Тауарларға арналған декларацияның және транзиттік декларацияның электрондық көшірмесі
Аттар кеңістігі:
urn:customs.ru:Information:CustomsDocuments:ESADout_CU:5.12.0
Аттар кеңістігінің префиксі:
ESADout_CU
Нұсқасы:
5.12.0.0
Импортталатын аттар кеңістігі:
clt_ru: urn:customs.ru:CommonLeafTypes:5.10.0
cat_ru: urn:customs.ru:CommonAggregateTypes:5.10.0
catESAD_cu: urn:customs.ru:CUESADCommonAggregateTypesCust:5.12.0
cltESAD_cu: urn:customs.ru:CUESADCommonLeafTypes:5.12.0
3.1.      Тауарларға арналған декларацияның және транзиттік декларацияның электрондық көшірмесі (ESADout_CU)
Элемент
Элементтің сипаттамасы
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU
"Тауарларға арналған декларацияның және транзиттік декларацияның электрондық көшірмесі" ЭҚ түбірлік элементі
ESADout_CUType
Құрамдық тип. Тауарларға арналған декларацияның және транзиттік декларацияның электрондық көшірмесі" ЭҚ деректемелері
[1]
DocumentModeID
Құжат түрінің сәйкестендіргіші. (РФ үшін Форматтар альбомындағы құжаттың коды)
clt_ru:DocumentModeIDType
Сәйкестендіргіш. Құжат түрінің сәйкестендіргіші. (РФ үшін Форматтар альбомы бойынша құжаттың коды). 30 символға дейін. Сәйкестендіргіш
[1]
cat_ru:DocumentID
Құжаттың бірегей сәйкестендіргіші
clt_ru:DocumentIDType
Сәйкестендіргіш. Мәтіндік жол. 36 символға дейін
[1]
cat_ru:RefDocumentID
Негізгі құжаттың бірегей сәйкестендіргіші
clt_ru:DocumentIDType
Сәйкестендіргіш. Мәтіндік жол. 36 символға дейін
[0..1]
CustomsProcedure
ИМ, ЭК, ТТ. ДТ/ТД 1-тобының бірінші кіші бөлімі
clt_ru:CUCustomsProcedureType
Өткізу типі. 2 символ. Мәтіндік
[1]
CustomsModeCode
Кедендік рәсімдер түрлерінің сыныптауышына сәйкес кедендік рәсімнің коды. 1-топ. ДТ екінші бөлімі.
Керек-жарақ үшін - 37/"00" тобы бірінші кіші бөлімінің бірінші элементі
cltESAD_cu:CustomsModeCodeType
Кедендік рәсімдер түрлерінің сыныптауышына сәйкес кедендік рәсімнің коды. 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
TransitFeature
Тауарларды кедендік транзит рәсімімен орналастыру ерекшелігі. 1-топ. ДТ екінші кіші бөлімі. ХПЖ – халықаралық почта жөнелтілімдері, ФЛ – жеке пайдалануға арналған тауарлар және (немесе) көлік құралдары
clt_ru:CodeVariable3Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер).
1-ден 3 символға дейін
[0..1]
TransitDirectionCode
ИМ, ЭК, ТР, ВТ, ТС. ТД 1-тобы. Үшінші кіші бөлім
clt_ru:TransitDirectionCodeType
Тасымалдау типі. 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
ElectronicDocumentSign
ДТ электрондық құжат нысанында пайдалану белгісі. ЭД. ДТ 1-тобы. Үшінші кіші бөлім
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[0..1]
DeclarationKind
Кедендік декларациялау ерекшеліктерінің сыныптауышы бойынша тауарларды декларациялау ерекшеліктерінің коды. ДТ 7-тобы
cltESAD_cu:CustomsDeclarationKindType
Кедендік декларациялау ерекшеліктерінің сыныптауышы бойынша тауарларды декларациялау ерекшеліктерінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
SubsoilSign
Жер пайдаланушы белгісі. ҚР үшін
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
SealNumber
ТД-дағы пломбиратордың нөмірі
clt_ru:Text10Type
Мәтіндік сипаттама. 10 символға дейін
[0..1]
SealQuantity
ТД-дағы салынған пломбалар саны
clt_ru:Quantity3Type

О внесении изменений в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 ноября 2013 г. № 254
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 16 января 2017 года № 1.
Примечание ИЗПИ!
Решение утрачивает силу решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 30.05.2023 № 77 (вступает в силу с 01.04.2025).
Примечание РЦПИ!
Порядок введения в действие см. п.2
В соответствии с пунктом 6 Таможенного кодекса Таможенного союза Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Внести в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 ноября 2013 г. № 254 "О структурах и форматах электронных копий таможенных документов" изменения согласно приложению.
2. Настоящее Решение вступает в силу c 1 апреля 2017 г.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян
ПРИЛОЖЕНИЕ
к Решению Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 16 января 2017 г. № 1
ИЗМЕНЕНИЯ, вносимые в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 12 ноября 2013 г. № 254
1.Структуру и формат электронной копии декларации на товары и транзитной декларации, утвержденные указанным Решением, изложить в следующей редакции:
"УТВЕРЖДЕНЫ
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 12 ноября 2013 г. № 254
(в редакции Решения Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 16 января 2017 г. № 1)
СТРУКТУРА И ФОРМАТ электронной копии декларации на товары и транзитной декларации
1.Перечень электронных форм документов
Код документа
Название документа
XML-документ
Пространство имен
1006107E
Электронная копия декларации на товары и транзитной декларации
ESADout_CU
ESADout_CU: urn:customs.ru:Information:CustomsDocuments:ESADout_CU:5.12.0
2.Соглашения о стандартизации
Электронные формы документов формируются в XML-формате в соответствии со следующими стандартами:
"Extensible Markup Language (XML) 1.0 (Fouth Edition)" – опубликован в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет" по адресу: http://www.w3.org/TR/REC-xml;
"Namespaces in XML" – опубликован в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет" по адресу: http://www.w3.org/TR/REC-xml-names;
"XML Schema Part 1: Structures" и "XML Schema Part 2: Datatypes" – опубликованы в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет" по адресам: http://www.w3.org/TR/xmlschema-1/ и http://www.w3.org/TR/xmlschema-2/.
3.Электронная копия декларации на товары и транзитной декларации
Пространство имен: urn:customs.ru:Information:CustomsDocuments:ESADout_CU:5.12.0
Префикс пространства имен: ESADout_CU
Версия: 5.12.0.0
Импортируемые пространства имен:
clt_ru: urn:customs.ru:CommonLeafTypes:5.10.0
cat_ru:urn:customs.ru:CommonAggregateTypes:5.10.0
catESAD_cu:urn:customs.ru:CUESADCommonAggregateTypesCust:5.12.0
cltESAD_cu: urn:customs.ru:CUESADCommonLeafTypes:5.12.0
3.1.Электронная копия декларации на товары и транзитной декларации (ESADout_CU)
Элемент
Описание элемента
Тип
Описание типа
Мн.
ESADout_CU
Корневой элемент ЭД "Электронная копия декларации на товары и транзитной декларации"
ESADout_CUType
Составной тип. Реквизиты ЭД "Электронная копия декларации на товары и транзитной декларации"
[1]
DocumentModeID
Идентификатор вида документа. (Код документа в Альбоме форматов для РФ)
clt_ru:DocumentModeIDType
Идентификатор. Идентификатор вида документа (код документа по Альбому форматов). До 30 символов. Текстовый
[1]
1.
cat_ru:DocumentID
Уникальный идентификатор документа
clt_ru:DocumentIDType
Идентификатор. Текстовая строка. До 36 символов
[1]
2.
cat_ru:RefDocumentID
Уникальный идентификатор исходного документа
clt_ru:DocumentIDType
Идентификатор. Текстовая строка. До 36 символов
[0..1]
3.
CustomsProcedure
ИМ, ЭК, ТТ. Первый подраздел гр.1 ДТ/ТД
clt_ru:CUCustomsProcedureType
Тип перемещения. 2 символа. Текстовый
[1]
4.
CustomsModeCode
Код таможенной процедуры в соответствии с классификатором видов таможенных процедур. Гр. 1. Второй подраздел ДТ. Первый элемент первого подраздела гр. 37/"00" – для припасов
cltESAD_cu:CustomsModeCodeType
Код таможенной процедуры по классификатору видов таможенных процедур. 2 символа. Текстовый
[0..1]
5.
TransitFeature
Особенность помещения товаров под процедуру таможенного транзита. Гр. 1. Второй подраздел ТД. МПО - международные почтовые отправления, ФЛ - товары и (или) транспортные средства для личного пользования
clt_ru:CodeVariable3Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. От 1 до 3 символов
[0..1]
6.
TransitDirectionCode
ИМ, ЭК, ТР, ВТ, ТС. Гр. 1 ТД. Третий подраздел
clt_ru:TransitDirectionCodeType
Тип перевозки. 2 символа. Текстовый
[0..1]
7.
ElectronicDocumentSign
Признак использования ДТ в форме электронного документа. ЭД. Гр. 1 ДТ. Третий подраздел
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[0..1]
8.
DeclarationKind
Код особенности декларирования товаров по классификатору особенностей таможенного декларирования товаров. Гр.7 ДТ
cltESAD_cu:CustomsDeclarationKindType
Код особенности декларирования товаров по классификатору особенностей таможенного декларирования товаров. 3 символа. Текстовый
[0..1]
9.
SubsoilSign
Признак недропользователя. Для РК
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
10.
SealNumber
Номер пломбиратора в ТД
clt_ru:Text10Type
Текстовое описание. До 10 символов
[0..1]
11.
SealQuantity
Количество наложенных пломб в ТД
clt_ru:Quantity3Type

Саны. Бүтін саны. Үтірден кейін белгілер 0. 0-ден. Барлығы 3 цифр
[0..1]
LanguageCUESAD
Құжатты толтыру тілінің коды
clt_ru:LanguageCodeType
ISO 639-1 стандартында тілдің аlpha-2 коды. Мәтіндік
[0..1]
RecipientCountryCode
Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің, құжат ұсынылатын кеден органының коды
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитінің екі әрпі). 2 символ. Мәтіндік
[1]
MovementCode
ТД-ға ауыстыру мақсатының коды
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[0..1]
ExecutionPlace
ТД ұсыну орны
clt_ru:CityNameType
Елді мекеннің атауы. 35 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
RailwayStationCode
Т/ж станциясының коды. ТД 50-тобы
clt_ru:RailwayStationCodeType
Т/ж станцияларының сыныптауышына сәйкес теміржол станциясының коды 5-тен 6 символға дейін. Сандық
[0..1]
RegNumberDoc
Декларанттың немесе Беларусь Республикасындағы кедендік өкілдің шығыс құжаттарын есепке алу жүйесіне (регламентіне) сәйкес құжаттарды тіркеудің шығыс нөмірі
clt_ru:DocumentNumberType
Ұсынылатын құжаттың нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
ExecutionDate
Жасалған (ұсынылған) күн
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD. форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[1]
SecurityLabelCode
ҚР үшін қорғаныш жапсырма коды
clt_ru:Code6Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 6 символ
[0..1]
ESADout_CUGoodsShipment
Тауар партиясы туралы мәліметтер
ESADout_CUGoodsShipmentType
Құрамдық тип. Тауар партиясы туралы мәліметтер
[1]
catESAD_cu:OriginCountryName
Тауар шығарылған ел. Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің қысқаша атауы / ТҮРЛІ/ БЕЛГІСІЗ/ ЕУРООДАҚ
clt_ru:CountryNameType
Елдің атауы. 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:SpecificationNumber
Ұсынылған өзіндік ерекшеліктердің жалпы саны
clt_ru:SheetNumberType
Саны. Парақ нөмірі / жалпы парақтар саны. 5 цифрға дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:SpecificationListNumber
Ұсынылған өзіндік ерекшеліктердің жалпы парақтар саны
clt_ru:SheetNumberType
Саны. Парақ нөмірі / жалпы парақтар саны. 5 цифрға дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:TotalGoodsNumber
Барлық тауарлар атауы
clt_ru:Count3Type
саны. Реттік нөмірі. 1-ден 3 цифрға дейін
[1]
catESAD_cu:TotalPackageNumber
Жүк орындарының жалпы саны
clt_ru:PakageNumberType
Жүк орындарының саны/ жүк орындарының реттік нөмірі. 8 белгіге дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:TotalSheetNumber
Парақтар саны
clt_ru:Count3Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 3 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:TotalCustCost
Құны туралы мәліметтер/жалпы кедендік құны
clt_ru:AmountType

Количество. Целое число. 0 знаков после запятой. От 0. Всего до 3 цифр
[0..1]
12.
LanguageCUESAD
Код языка заполнения документа
clt_ru:LanguageCodeType
Код языка alpha-2 в стандарте ISO 639-1. 2 символа. Текстовый
[0..1]
13.
RecipientCountryCode
Код страны, в сооветствии с классификатором стран мира, таможенного органа, которому представляется документ
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[1]
14.
MovementCode
Код цели перемещения в ТД
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[0..1]
15.
ExecutionPlace
Место представления ТД
clt_ru:CityNameType
Название населенного пункта. До 35 символов. Текстовый
[0..1]
16.
RailwayStationCode
Код ж/д станции. Гр.50 ТД
clt_ru:RailwayStationCodeType
Код железнодорожной станции согласно классификатору ж/д станций от 5 до 6 символов. Числовой
[0..1]
17.
RegNumberDoc
Исходящий номер регистрации документов в соответствии с системой (регламентом) учета исходящих документов декларанта или таможенного представителя в Республике Беларусь
clt_ru:DocumentNumberType
Номер представляемого документа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
18.
ExecutionDate
Дата составления (представления)
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[1]
19.
SecurityLabelCode
Код защитной наклейки для РК
clt_ru:Code6Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 6 символов
[0..1]
20.
ESADout_CUGoodsShipment
Сведения о товарной партии
ESADout_CUGoodsShipmentType
Составной тип. Сведения о товарной партии
[1]
20.1.
catESAD_cu:OriginCountryName
Страна происхождения товара. Краткое название страны в соответствии с классификатором стран мира / РАЗНЫЕ/ НЕИЗВЕСТНА/ ЕВРОСОЮЗ
clt_ru:CountryNameType
Наименование страны. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
20.2.
catESAD_cu:SpecificationNumber
Общее количество представленных спецификаций
clt_ru:SheetNumberType
Число. Номер листа / общее количество листов. До 5 цифр. Числовой
[0..1]
20.3.
catESAD_cu:SpecificationListNumber
Общее количество листов представленных спецификаций
clt_ru:SheetNumberType
Число. Номер листа / общее количество листов. До 5 цифр. Числовой
[0..1]
20.4.
catESAD_cu:TotalGoodsNumber
Всего наименований товаров
clt_ru:Count3Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 3 цифр
[1]
20.5.
catESAD_cu:TotalPackageNumber
Общее количество грузовых мест
clt_ru:PakageNumberType
Количество грузовых мест / порядковый номер грузового места. До 8 знаков. Числовой
[0..1]
20.6.
catESAD_cu:TotalSheetNumber
Количество листов
clt_ru:Count3Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 3 цифр
[0..1]
20.7.
catESAD_cu:TotalCustCost
Сведения о стоимости/общая таможенная стоимость
clt_ru:AmountType

Хат-хабарларды сорттау және жеткізу үшін почталық қызмет енгізген почталық индекс. 1-ден 9 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CountryCode
Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің әріптік коды
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CounryName
Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің қысқаша атауы
clt_ru:CountryNameType
Елдің атауы. 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:Region
Облыс (өңір, штат, провинция және т.б.)
clt_ru:RegionType
Ел өңірінің атауы (өңір, облыс, штат және т.б.) 1-ден 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:City
Елді мекен
clt_ru:CityNameType
Елді мекеннің атауы. 35 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:StreetHouse
Көше, үйдің нөмірі, офис нөмірі
clt_ru:StreetHouseType
Көшенің атауы және үйдің нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:TerritoryCode
ГК СОАТЕ сәйкес әкімшілік-аумақтық бірліктің коды (Қырғыз Республикасы үшін)
clt_ru:TerritoryCodeType
Әкімшілік-аумақтық бөлініс бірлігінің коды. 8-ден 17 символға дейін. Цифрлық
[0..1]
ESADout_CUConsigment
Тауарларды тасымалдау туралы мәліметтер. ДТ 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29-топтары/ ТД 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29, 53, 55-топтары
ESADout_CUConsigmentType
Құрамдық тип. Тауарларды тасымалдау туралы мәліметтер. ДТ 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29-топтары/ ТД 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29, 53, 55-топтары
[0..1]
catESAD_cu:ContainerIndicator
Контейнерлік тасымалдау белгісі. 19-топ
clt_ru:IndicatorType
Индикатор. Бірін-бірі жоққа шығаратын екі бульдік мәннің тізімі ақиқат/жалған, қосу/ажырату және т.с.с.
[0..1]
catESAD_cu:DispatchCountryCode
Жөнелту елі. Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің әріптік коды. 15-топ, a кіші бөлімі
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:RBDispatchCountryCode
Беларусь Республикасында қолданылатын елдердің әкімшілік-аумақтық бөлінісінің сыныптауышына сәйкес жөнелту елінің әкімшілік-аумақтық бөлінісінің коды. 15-топ, b кіші бөлімі
clt_ru:Code3Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 3 символ
[0..1]
catESAD_cu:DispatchCountryName
Жөнелту елі. Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің қысқаша атауы.
15-топ
clt_ru:CountryNameType
Елдің атауы. 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:DestinationCountryCode

Почтовый индекс, введенный почтовой службой для сортировки и доставки корреспонденции. От 1 до 9 символов. Текстовый
[0..1]
20.14.8.2.
cat_ru:CountryCode
Буквенный код страны в соответствии с классификатором стран мира
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.14.8.3.
cat_ru:CounryName
Краткое название страны в соответствии с классификатором стран мира
clt_ru:CountryNameType
Наименование страны. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
20.14.8.4.
cat_ru:Region
Область (регион, штат, провинция и т.п.)
clt_ru:RegionType
Наименование региона страны (регион, область, штат и т.п.) от 1 до 50 символов. Текстовый
[0..1]
20.14.8.5.
cat_ru:City
Населенный пункт
clt_ru:CityNameType
Название населенного пункта. До 35 символов. Текстовый
[0..1]
20.14.8.6.
cat_ru:StreetHouse
Улица, номер дома, номер офиса
clt_ru:StreetHouseType
Название улицы и номер дома. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
20.14.8.7.
cat_ru:TerritoryCode
Код административно-территориальной единицы в соответствии с ГК СОАТЕ (для Кыргызской Республики)
clt_ru:TerritoryCodeType
Код единицы административно-территориального деления. От 8 до 17 символов. Цифровой
[0..1]
20.15.
ESADout_CUConsigment
Сведения о перевозке товаров. Гр. 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29 - ДТ/ Гр. 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29 , 53, 55 - ТД
ESADout_CUConsigmentType
Составной тип. Сведения о перевозке товаров. Гр. 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29 - ДТ/ Гр. 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29 , 53, 55 - ТД
[0..1]
20.15.1.
catESAD_cu:ContainerIndicator
Признак контейнерных перевозок. Гр.19
clt_ru:IndicatorType
Индикатор. Список двух взаимно исключающих булевых значений истина/ложь, вкл./выкл. и т.д.
[0..1]
20.15.2.
catESAD_cu:DispatchCountryCode
Страна отправления. Буквенный код страны в соответствии с классификатором стран мира. Гр 15, подраздел a
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.15.3.
catESAD_cu:RBDispatchCountryCode
Код административно-территориального деления страны отправления в соответствии с классификатором административно-территориального деления стран, применяемым в Республике Беларусь. Гр.15, подраздел b
clt_ru:Code3Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 3 символа
[0..1]
20.15.4.
catESAD_cu:DispatchCountryName
Страна отправления. Краткое название страны в соответствии с классификатором стран мира. Гр.15
clt_ru:CountryNameType
Наименование страны. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
20.15.5.
catESAD_cu:DestinationCountryCode

Межелі ел. Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің әріптік коды /00 (белгісіз). 17-топ, a кіші бөлімі
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:DestinationCountryName
Межелі ел. Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің қысқаша атауы / БЕЛГІСІЗ. 17-топ
clt_ru:CountryNameType
Елдің атауы. 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:RBDestinationCountryCode
Беларусь Республикасында қолданылатын елдердің әкімшілік-аумақтық бөлінісінің сыныптауышына сәйкес межелі елдің әкімшілік-аумақтық бөлінісінің коды.
17-топ, b кіші бөлімі.
clt_ru:Code3Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 3 символ
[0..1]
catESAD_cu:BorderCustomsOffice
Кіру/шығу кеден органы. 29-топ
cat_ru:CUCustomsType
Құрамдық тип. Кеден органы туралы мәліметтер
[0..n]
cat_ru:Code
Кеден органының коды
clt_ru:CustomsCodeType
Кеден органының код. 2, 5 немесе 8 символ
[1]
cat_ru:OfficeName
Кеден органының атауы
clt_ru:CustomsOfficeNameType
Кеден органының қысқаша атауы. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CustomsCountryCode
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің коды. Үштаңбалы цифрлық код
clt_ru:CountryN3CodeType
digital-3 ел коды. 3 символ. Сандық
[0..1]
DateExpectedArrival
Тауарлар мен көлік құралдарының шекаралық өткізу пунктіне күтілетін келу күні. ТД
clt_ru:DateCustType
Күн. Күн YYYY-MM-DD. форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
TimeExpectedArrival
Тауарлар мен көлік құралдарының шекаралық өткізу пунктіне күтілетін келу уақыты. ТД
clt_ru:TimeCustType
Уақыт. Уақыт hh :mm :ss. форматында. ISO 8601 стандарты бойынша
[0..1]
ESADout_CUDepartureArrivalTransport
Келу/кету кезіндегі көлік құралдары. 18, 26-топтар
ESADout_CUDepartureArrivalTransportType
Құрамдық тип. Жөнелтілген/келген кездегі көлік құралдары. ДТ 18, 26-топ
[0..1]
cat_ru:TransportModeCode
Көлік және тауарларды тасымалдау түрлерінің сыныптауышы бойынша көлік құралы түрінің коды
clt_ru:TransportModeCodeType
Көлік түрінің коды. 2 белгі. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:TransportNationalityCode
Әлем елдерінің сыныптауышы бойынша көлік құралы тиесілі (тіркелген) елдің әріптік коды. 99-түрлі, 00-белгісі
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік

Страна назначения. Буквенный код страны в соответствии с классификатором стран мира / 00 (неизвестна). Гр 17, подраздел a
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.15.6.
catESAD_cu:DestinationCountryName
Страна назначения. Краткое название страны в соответствии с классификатором стран мира / НЕИЗВЕСТНА. Гр 17
clt_ru:CountryNameType
Наименование страны. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
20.15.7.
catESAD_cu:RBDestinationCountryCode
Код административно-территориального деления страны назначения в соответствии с классификатором административно-территориального деления стран, применяемым в Республике Беларусь. Гр.17, подраздел b
clt_ru:Code3Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 3 символа
[0..1]
20.15.8.
catESAD_cu:BorderCustomsOffice
Таможенный орган въезда/выезда. Гр.29
cat_ru:CUCustomsType
Составной тип. Сведения о таможенном органе
[0..n]
20.15.8.1.
cat_ru:Code
Код таможенного органа
clt_ru:CustomsCodeType
Код таможенного органа. 2, 5 или 8 символов
[1]
20.15.8.2.
cat_ru:OfficeName
Наименование таможенного органа
clt_ru:CustomsOfficeNameType
Краткое наименование таможенного органа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
20.15.8.3.
cat_ru:CustomsCountryCode
Код государства - члена Евразийского экономического союза. Трехзначный цифровой код
clt_ru:CountryN3CodeType
Код страны digital-3. 3 символа. Числовой
[0..1]
20.15.9.
DateExpectedArrival
Дата ожидаемого прибытия товаров и транспортных средств в пограничный пункт пропуска. ТД
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.15.10.
TimeExpectedArrival
Время ожидаемого прибытия товаров и транспортных средств в пограничный пункт пропуска. ТД
clt_ru:TimeCustType
Время. Время в формате hh :mm :ss. По стандарту ISO 8601
[0..1]
20.15.11.
ESADout_CUDepartureArrivalTransport
Транспортные средства при прибытии/убытии. Гр. 18, 26
ESADout_CUDepartureArrivalTransportType
Составной тип. Транспортные средства при отправлении/прибытии. Гр. 18, 26 ДТ
[0..1]
20.15.11.1.
cat_ru:TransportModeCode
Код вида транспортного средства по классификатору видов транспорта и транспортировки товаров
clt_ru:TransportModeCodeType
Код вида транспорта. 2 знака. Текстовый
[0..1]
20.15.11.2.
cat_ru:TransportNationalityCode
Буквенный код страны принадлежности (регистрации) транспортных средств по классификатору стран мира. 99-разные, 00-неизвестна
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый

[0..1]
TransportMeansQuantity
Көлік құралының саны
clt_ru:Count5Type
Сан. Реттік нөмірі. 1-ден 5 цифрға дейін
[0..1]
MethodTransport
Электр беру желілері немесе құбыржол көлігі бойынша өткізу кезінде тауарларды тасымалдау тәсілі: 1 - газ құбыржолы; 2 - мұнай құбыржолы; 3 - мұнай өнімінің құбыржолы; 4 - электр беру желісі
clt_ru:Numeric1Type
Өлшем бірліктерінсіз саны (саны, коэффициент, пайыз). Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден 9-ға дейін
[0..1]
NameObject
Электр беру желілері немесе құбыржол көлігі бойынша өткізілетін тауарларды есепке алу аспаптары орнатылған объектінің атауы
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[0..1]
TransportMeans
Көлік құралының сипаттамасы
cat_ru:TransportMeansBaseType
Құрамдық тип. Кедендік құжаттардағы көлік құралының сипаттамасына арналған базалық тип
[0..n]
cat_ru:VIN
Шасси нөмірі (VIN)
clt_ru:VINIDType
Сәйкестендіргіш. Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі (VIN). 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:TransportKindCode
Көлік құралы типінің коды
clt_ru:Code3Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 3 символ
[0..1]
cat_ru:TransportMarkCode
Көлік құралы маркасының коды
clt_ru:Code3Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 3 символ
[0..1]
cat_ru:TransportIdentifier
Сәйкестендіргіш. Көлік құралының нөмірі, кеменің атауы, авиарейстің нөмірі, пойыздың нөмірі, теміржол вагонының (платформалардың, цистерналардың және т.с.с.) нөмірі
clt_ru:TransportMeansIDType
Сәйкестендіргіш. Көлік құралын сәйкестендіргіш. 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:TransportMeansNationalityCode
Әлем елдерінің сыныптауышы бойынша көлік құралы тиесілі елдің әріптік коды
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:ActiveTransportIdentifier
Тіркемелерге, жартылай тіркемелерге және басқаларға арналған белсенді көлік құралының сәйкестендіргіші
clt_ru:TransportMeansIDType
Сәйкестендіргіш. Көлік құралын сәйкестендіргіш. 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:TransportRegNumber
БР үшін көлік құралын тіркеу туралы куәліктің нөмірі
clt_ru:CodeVariable20Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 1-ден 20 символға дейін

[0..1]
20.15.11.3.
TransportMeansQuantity
Количество транспортных средств
clt_ru:Count5Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 5 цифр
[0..1]
20.15.11.4.
MethodTransport
Способ транспортировки товаров при перемещении по линиям электропередачи или трубопроводным транспортом: 1 - газопровод; 2 - нефтепровод; 3 - нефтепродуктопровод; 4 - линии электропередачи
clt_ru:Numeric1Type
Число (порядковый номер, коэффициент, процент) без единиц измерения. 0 знаков после запятой. От 0 до 9
[0..1]
20.15.11.5.
NameObject
Наименование объекта, на котором установлены приборы учета товаров, перемещаемых по линиям электропередачи или трубопроводным транспортом
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[0..1]
20.15.11.6.
TransportMeans
Описание транспортного средства
cat_ru:TransportMeansBaseType
Составной тип. Базовый тип для описания транспортного средства в таможенных документах
[0..n]
*.1.
cat_ru:VIN
Номер шасси (VIN)
clt_ru:VINIDType
Идентификатор. Идентификационный номер (VIN) транспортного средства. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
*.2.
cat_ru:TransportKindCode
Код типа транспортного средства
clt_ru:Code3Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 3 символа
[0..1]
*.3.
cat_ru:TransportMarkCode
Код марки транспортного средства
clt_ru:Code3Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 3 символа
[0..1]
*.4.
cat_ru:TransportIdentifier
Идентификатор. Номер транспортного средства, наименование судна, номер авиарейса, номер поезда, номер железнодорожного вагона (платформ, цистерн и т.п.)
clt_ru:TransportMeansIDType
Идентификатор. Идентификатор транспортного средства. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
*.5.
cat_ru:TransportMeansNationalityCode
Буквенный код страны принадлежности транспортного средства по классификатору стран мира
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
*.6.
cat_ru:ActiveTransportIdentifier
Идентификатор активного транспортного средства для прицепов, полуприцепов и др.
clt_ru:TransportMeansIDType
Идентификатор. Идентификатор транспортного средства. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
*.7.
cat_ru:TransportRegNumber
Номер свидетельства о регистрации транспортного средства для РБ
clt_ru:CodeVariable20Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. От 1 до 20 символов

Кеден органының коды. 2, 5 немесе 8 символ
[1]
cat_ru:OfficeName
Кеден органының атауы
clt_ru:CustomsOfficeNameType
Кеден органының қысқаша атауы.
50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:ReloadContainer
Контейнерлер туралы мәліметтер
catESAD_cu:ESADReloadContainerType
Құрамдық тип. Жаңа контейнерлер туралы мәліметтер
[0..1]
catESAD_cu:ContainerNumber
Жаңа контейнердің нөмірі
clt_ru:ContainerIdentityType
Сәйкестендіргіш. Контейнердің нөмірі. 1-ден 17 символға дейін
[0..n]
PPBorderCustoms
Тауарлар мен көлік құралдарының келуі күтілетін кеден органы (шекаралық өткізу пункті)
cat_ru:CUCustomsType
Құрамдық тип. Кеден органы туралы мәліметтер
[0..1]
cat_ru:Code
Кеден органының коды
clt_ru:CustomsCodeType
Кеден органының коды. 2, 5 немесе 8 символ
[1]
cat_ru:OfficeName
Кеден органының атауы
clt_ru:CustomsOfficeNameType
Кеден органының қысқаша атауы. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CustomsCountryCode
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің коды Үштаңбалы сандық код
clt_ru:CountryN3CodeType
digital-3 ел коды. 3 символ. Сандық
[0..1]
TDDeliveryPlace
Транзит кезіндегі межелі орын. ТД 53-тобы
TDDeliveryPlaceType
Құрамдық тип. Транзит кезіндегі межелі орын. ТД 53-тобы
[0..1]
NumberCustomsZone
Кедендік бақылау аймағының нөмірі
clt_ru:DocumentNumberType
Ұсынылатын құжаттың нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
DeliveryCustomsOffice
Транзит кезіндегі межелі кеден органы. ТД 53-тобы
cat_ru:CUCustomsType
Құрамдық тип. Кеден органы туралы мәліметтер
[1]
cat_ru:Code
Кеден органының коды
clt_ru:CustomsCodeType
Кеден органының коды. 2, 5 немесе 8 символ
[1]
cat_ru:OfficeName
Кеден органының атауы
clt_ru:CustomsOfficeNameType
Кеден органының қысқаша атауы. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CustomsCountryCode
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттің коды Үштаңбалы цифрлық код
clt_ru:CountryN3CodeType
digital-3 ел коды. 3 символ. Сандық
[0..1]
AuthoriziedOperatorDetails
Уәкілетті экономикалық оператор туралы мәліметтер
AuthoriziedOperatorDetailsType
Құрамдық тип. Уәкілетті экономикалық оператор туралы мәліметтер
[0..1]
OperatorRegistryDoc
Заңды тұлғаның уәкілетті экономикалық операторлардың тізіліміне енгізілгенін растайтын құжаттың нөмірі
cat_ru:DocumentBaseType
Құрамдық тип. Құжаттарды көрсетуге арналған базалық класс. Атауы, нөмірі, күні
[0..n]
cat_ru:PrDocumentName
Құжаттың атауы
clt_ru:DocumentNameType
Ұсынылатын құжаттың атауы. 250 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:PrDocumentNumber
Құжаттың нөмірі
clt_ru:DocumentNumberType
Ұсынылатын құжаттың нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:PrDocumentDate
Құжаттың күні
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD. форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
OperatorAddress
Уәкілетті экономикалық оператордың мекенжайы
cat_ru:AddressType
Құрамдық тип. Ұйымның/жеке тұлғаның мекенжайы
[0..1]
cat_ru:PostalCode
Почталық индекс
clt_ru:PostalCodeType

Код таможенного органа. 2, 5 или 8 символов
[1]
*.2.
cat_ru:OfficeName
Наименование таможенного органа
clt_ru:CustomsOfficeNameType
Краткое наименование таможенного органа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
20.15.13.6.
catESAD_cu:ReloadContainer
Сведения о новых контейнерах
catESAD_cu:ESADReloadContainerType
Составной тип. Сведения о новых контейнерах
[0..1]
*.1.
catESAD_cu:ContainerNumber
Номер нового контейнера
clt_ru:ContainerIdentityType
Идентификатор. Номер контейнера. От 1 до 17 символов
[0..n]
20.15.14.
PPBorderCustoms
Таможенный орган (пограничный пункт пропуска), в который ожидается прибытие товаров и транспортных средств
cat_ru:CUCustomsType
Составной тип. Сведения о таможенном органе
[0..1]
20.15.14.1.
cat_ru:Code
Код таможенного органа
clt_ru:CustomsCodeType
Код таможенного органа. 2, 5 или 8 символов
[1]
20.15.14.2.
cat_ru:OfficeName
Наименование таможенного органа
clt_ru:CustomsOfficeNameType
Краткое наименование таможенного органа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
20.15.14.3.
cat_ru:CustomsCountryCode
Код государства - члена Евразийского экономического союза. Трехзначный цифровой код
clt_ru:CountryN3CodeType
Код страны digital-3. 3 символа. Числовой
[0..1]
20.15.15.
TDDeliveryPlace
Место назначения при транзите. Гр 53 ТД
TDDeliveryPlaceType
Составной тип. Место назначения при транзите. Гр 53 ТД
[0..1]
20.15.15.1.
NumberCustomsZone
Номер зоны таможенного контроля
clt_ru:DocumentNumberType
Номер представляемого документа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
20.15.15.2.
DeliveryCustomsOffice
Таможенный орган назначения при транзите.гр.53 ТД
cat_ru:CUCustomsType
Составной тип. Сведения о таможенном органе
[1]
*.1.
cat_ru:Code
Код таможенного органа
clt_ru:CustomsCodeType
Код таможенного органа. 2, 5 или 8 символов
[1]
*.2.
cat_ru:OfficeName
Наименование таможенного органа
clt_ru:CustomsOfficeNameType
Краткое наименование таможенного органа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
*.3.
cat_ru:CustomsCountryCode
Код государства - члена Евразийского экономического союза. Трехзначный цифровой код
clt_ru:CountryN3CodeType
Код страны digital-3. 3 символа. Числовой
[0..1]
20.15.15.3.
AuthoriziedOperatorDetails
Сведения об уполномоченном экономическом операторе
AuthoriziedOperatorDetailsType
Составной тип. Сведения об уполномоченном экономическом операторе
[0..1]
*.1.
OperatorRegistryDoc
Номер документа, подтверждающего включение юридического лица в реестр уполномоченных экономических операторов
cat_ru:DocumentBaseType
Составной тип. Базовый класс для указания документов. Наименование, номер, дата
[0..n]
*.1.1.
cat_ru:PrDocumentName
Наименование документа
clt_ru:DocumentNameType
Наименование представляемого документа. До 250 символов. Текстовый
[0..1]
*.1.2.
cat_ru:PrDocumentNumber
Номер документа
clt_ru:DocumentNumberType
Номер представляемого документа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
*.1.3.
cat_ru:PrDocumentDate
Дата документа
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
*.2.
OperatorAddress
Адрес уполномоченного экономического оператора
cat_ru:AddressType
Составной тип. Адрес организации / физического лица
[0..1]
*.2.1.
cat_ru:PostalCode
Почтовый индекс
clt_ru:PostalCodeType

Хат-хабарларды сорттау және жеткізу үшін почталық қызмет енгізген почталық индекс. 1-ден 9 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CountryCode
Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің әріптік коды
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CounryName
Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің қысқаша атауы
clt_ru:CountryNameType
Елдің атауы. 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:Region
Облыс (өңір, штат, провинция және т.б.)
clt_ru:RegionType
Ел өңірінің атауы (өңір, облыс, штат және т.б.) 1-ден 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:City
Елді мекен
clt_ru:CityNameType
Елді мекеннің атауы. 35 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:StreetHouse
Көше, үйдің нөмірі, офис нөмірі
clt_ru:StreetHouseType
Көшенің атауы және үйдің нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:TerritoryCode
ГК СОАТЕ сәйкес әкімшілік-аумақтық бірліктің коды (Қырғыз Республикасы үшін)
clt_ru:TerritoryCodeType
Әкімшілік-аумақтық бөлініс бірлігінің коды. 8-ден 17 символға дейін. Цифрлық
[0..1]
ESADout_CUMainContractTerms
Мәміле шарттары ДТ 11, 20, 22, 23, 24-топтары
ESADout_CUMainContractTermsType
Құрамдық тип. Мәміле шарттары ДТ 11, 20, 22, 23, 24-топтары
[0..1]
catESAD_cu:ContractCurrencyCode
Шарт/ төлем бағасының (бағалаудың) 22-бағандағы үш таңбалы әріптік коды. Валюталар сыныптауышы бойынша
clt_ru:CurrencyA3CodeType
Валюта коды alpha-3. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:CurrencyQuantity
БР үшін бағам көрсетілген валюта бірліктерінің саны
clt_ru:Count6Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 6 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:ContractCurrencyRate
Шарттың/төлемнің бағасының (бағалаудың) валюта бағамы
clt_ru:CurrencyRateType
Валюта бағамы. Барлығы 11 цифр. Үтірден кейін 4 белгіге дейін
[0..1]
catESAD_cu:TotalInvoiceAmount
Тауарлардың жалпы құны. 22-топ 2-кіші бөлім
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны. 0-ден. Барлығы 20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[0..1]
catESAD_cu:TradeCountryCode
Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес саудалаушы елдің екі әріптік коды. ДТ 11-тобы, 1-кіші бөлім
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:RBCountryCode
Беларусь Республикасында қолданылатын, елдердің әкімшілік-аумақтық бөлінісінің сыныптауышына сәйкес елдің әкімшілік-аумақтық бөлінісінің коды. ДТ 11-тобы, 2-кіші бөлімі
clt_ru:Code3Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 3 символ
[0..1]
catESAD_cu:DealFeatureCode
Мәміле (шарт) ерекшелігінің коды. Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде пайдаланылатын сыртқы экономикалық мәміле ерекшеліктерінің сыныптауышына сәйкес. ДТ 24-тобы
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[0..1]
catESAD_cu:DealNatureCode
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде пайдаланылатын мәміле сипатының сыныптауышына сәйкес декларацияланатын тауарлармен мәміле сипатының коды. ДТ 24-тобы
cltESAD_cu:DealNatureCodeType
Мәміле сипатының сыныптауышы бойынша тауарлармен мәміле сипатының коды. 3 символ
[0..1]
catESAD_cu:CUESADDeliveryTerms
Тауарларды беру шарттары. ДТ 20-тобы
cat_ru:DeliveryTermsType
Құрамдық тип. Тауарларды беру шарттары
[0..1]
cat_ru:DeliveryPlace
Географиялық пункттің сипаттамасы / атауы
clt_ru:Text50Type
Мәтіндік сипаттама. 50 символға дейін
[0..1]
cat_ru:DeliveryTermsStringCode
Беру шарттарының сыныптауышына сәйкес беру шарттарының коды
clt_ru:IncotermsDeliveryStringCodeType
Беру шарттарының коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:DeliveryTermsRBCode
Беларусь Республикасында қолданылатын экспорттық операцияларды жүзеге асыру кезінде есепке алынуға жататын тауарларды беру түрлерінің сыныптауышына сәйкес тауарларды беру түрінің коды
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[0..1]
cat_ru:TransferPlace
Шарттың (келісімшарттың) талаптарына сәйкес тауар берілетін орын
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[0..1]
ESADout_CUGoods
Тауарлық бөлік. 31-47-топтар
ESADout_CUGoodsType
Құрамдық тип. Тауарлық бөлік. 31-47-топтар
[1..n]
catESAD_cu:GoodsNumeric
Декларацияланатын тауардың реттік нөмірі / тізім бойынша тауардың нөмірі/ түзетілетін тауардың нөмірі.
32-топ
clt_ru:Count3Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 3 цифрға дейін
[1]
catESAD_cu:ListNumeric
Тізімдегі тауардың нөмірі. ҚР үшін
clt_ru:Count3Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 3 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:GoodFeatures

Почтовый индекс, введенный почтовой службой для сортировки и доставки корреспонденции. От 1 до 9 символов. Текстовый
[0..1]
*.2.2.
cat_ru:CountryCode
Буквенный код страны в соответствии с классификатором стран мира
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
*.2.3.
cat_ru:CounryName
Краткое название страны в соответствии с классификатором стран мира
clt_ru:CountryNameType
Наименование страны. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
*.2.4.
cat_ru:Region
Область (регион, штат, провинция и т.п.)
clt_ru:RegionType
Наименование региона страны (регион, область, штат и т.п.) от 1 до 50 символов. Текстовый
[0..1]
*.2.5.
cat_ru:City
Населенный пункт
clt_ru:CityNameType
Название населенного пункта. До 35 символов. Текстовый
[0..1]
*.2.6.
cat_ru:StreetHouse
Улица, номер дома, номер офиса
clt_ru:StreetHouseType
Название улицы и номер дома. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
*.2.7.
cat_ru:TerritoryCode
Код административно-территориальной единицы в соответствии с ГК СОАТЕ (для Кыргызской Республики)
clt_ru:TerritoryCodeType
Код единицы административно-территориального деления. От 8 до 17 символов. Цифровой
[0..1]
20.16.
ESADout_CUMainContractTerms
Условия сделки Гр. 11, 20, 22, 23, 24 ДТ
ESADout_CUMainContractTermsType
Составной тип. Условия сделки Гр. 11, 20, 22, 23, 24 ДТ
[0..1]
20.16.1.
catESAD_cu:ContractCurrencyCode
Трехзначный буквенный в графе 22 код валюты цены договора/ платежа (оценки). По классификатору валют
clt_ru:CurrencyA3CodeType
Код валюты alpha-3. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.16.2.
catESAD_cu:CurrencyQuantity
Количество единиц валюты, для которой указан курс для РБ
clt_ru:Count6Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 6 цифр
[0..1]
20.16.3.
catESAD_cu:ContractCurrencyRate
Курс валюты цены договора/ платежа (оценки)
clt_ru:CurrencyRateType
Курс валюты. Всего 11 цифр. До 4 знаков после запятой
[0..1]
20.16.4.
catESAD_cu:TotalInvoiceAmount
Общая стоимость товаров. Гр 22 подраздел 2
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[0..1]
20.16.5.
catESAD_cu:TradeCountryCode
Буквенный код торгующей страны в соответствии с классификатором стран мира. Гр.11, 1-й подраздел ДТ
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.16.6.
catESAD_cu:RBCountryCode
Код административно-территориального деления страны в соответствии с классификатором административно-территориального деления стран, применяемым в Республике Беларусь. Гр.11, 2-й подраздел ДТ
clt_ru:Code3Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 3 символа
[0..1]
20.16.7.
catESAD_cu:DealFeatureCode
Код особенности сделки (договора). В соответствии с классификатором особенности внешнеэкономической сделки, используемым в государствах - членах Евразийского экономического союза. Гр. 24 ДТ
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[0..1]
20.16.8.
catESAD_cu:DealNatureCode
Код характера сделки с декларируемыми товарами в соответствии с классификатором характера сделки, используемым в государствах - членах Евразийского экономического союза. Гр.24 ДТ
cltESAD_cu:DealNatureCodeType
Код характера сделки с товарами по классификатору характера сделки. 3 символа
[0..1]
20.16.9.
catESAD_cu:CUESADDeliveryTerms
Условия поставки товаров. Гр. 20 ДТ
cat_ru:DeliveryTermsType
Составной тип. Условие поставки товаров
[0..1]
20.16.9.1.
cat_ru:DeliveryPlace
Описание / Название географического пункта
clt_ru:Text50Type
Текстовое описание. До 50 символов
[0..1]
20.16.9.2.
cat_ru:DeliveryTermsStringCode
Код условий поставки в соответствии с классификатором условий поставки
clt_ru:IncotermsDeliveryStringCodeType
Код условий поставки. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.16.9.3.
cat_ru:DeliveryTermsRBCode
Код вида поставки товаров в соответствии с классификатором видов поставок товаров, подлежащих учету при осуществлении экспортных операций, применяемым в Республике Беларусь
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[0..1]
20.16.9.4.
cat_ru:TransferPlace
Место передачи товара в соответствии с условиями договора (контракта)
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[0..1]
20.17.
ESADout_CUGoods
Товарная часть Гр. 31-47
ESADout_CUGoodsType
Составной тип. Товарная часть. Гр. 31-47
[1..n]
20.17.1.
catESAD_cu:GoodsNumeric
Порядковый номер декларируемого товара / номер товара по списку/ номер корректируемого товара. Гр.32
clt_ru:Count3Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 3 цифр
[1]
20.17.2.
catESAD_cu:ListNumeric
Номер товара в списке. Для РК
clt_ru:Count3Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 3 цифр
[0..1]
20.17.3.
catESAD_cu:GoodFeatures

ХПЖ (халықаралық почта жөнелтілімдерімен жіберілетін тауарларды декларациялау кезінде). ЭКЖ (экспресс-жүктерді декларациялау кезінде). ДТ 32-тобы, 2-кіші бөлімі
clt_ru:Code3Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 3 символ
[0..1]
catESAD_cu:GoodsDescription
Тауарлардың атауы (сауда, коммерциялық немесе дәстүрлі атауы)/ "Қоса беріліп отырған Тізімге сәйкес тауарлар". 31-топ бірінші кіші бөлім
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[0..4]
catESAD_cu:GrossWeightQuantity
Тауардың салмағы, брутто (кг). 35-топ
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[0..1]
catESAD_cu:NetWeightQuantity
Тауардың салмағы, нетто (кг). 38-топ
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[0..1]
catESAD_cu:NetWeightQuantity2
Тауардың салмағы, қаптаманың барлық түрлерін есепке алмағанда нетто. 38-топ
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[0..1]
catESAD_cu:InvoicedCost
Тауардың бағасы/ құны. 42-топ
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны. 0-ден. Барлығы 20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[0..1]
catESAD_cu:CustomsCost
Тауардың кедендік құны. 45-топ
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны. 0-ден. Барлығы 20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[0..1]
catESAD_cu:StatisticalCost
Тауардың статистикалық құны. 46-топ
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны. 0-ден. Барлығы 20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[0..1]
catESAD_cu:GoodsTNVEDCode
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды. 33-топ бірінші кіші бөлім
clt_ru:CUGoodsNomenclatuerCodeType
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды. ТД үшін 6, 8 және 10 символ; ДТ/КДТ үшін 4 және 10 символ. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:GoodsClassificationCode
Кодты сыныптаудың ерекшелігі: 1 - "О" жалпы, 2 - тізім тауары. Қалған жағдайларда толтырылмайды
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:AdditionalSign
Тарифтік емес реттеудің қосымша белгісі ("С"). 33-топ екінші бөлім
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:IntellectPropertySign
Зияткерлік меншік объектісінің белгісі ("И"). ДТ 33-тобындағы екінші бөлім
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:CIMSign
Тауарларды бақылау (сәйкестендіру) белгілерімен ("М") таңбалауға жатқызылатын тауарларға жатқызу тәртібі. ДТ 33-тобы, екінші кіші бөлім
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:RestrictionSign
Сыныптауышқа сәйкес тыйымдар мен шектеулерді сақтаудың әріптік коды. ҚР үшін
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..n]
catESAD_cu:BeginPeriodDate
Кезеңнің басталу күні (ОПД)
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:EndPeriodDate
Кезеңнің аяқталу күні (ОПД)
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:OriginCountryCode

МПО (при декларировании товаров, пересылаемых в международных почтовых отправлениях). ЭКГ (при декларировании экспресс-грузов). Гр.32, 2-й подраздел ДТ
clt_ru:Code3Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 3 символа
[0..1]
20.17.4.
catESAD_cu:GoodsDescription
Наименование (торговое, коммерческое или иное традиционное наименование) товаров/ "Товары согласно прилагаемому Списку". Гр.31 первый подраздел
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[0..4]
20.17.5.
catESAD_cu:GrossWeightQuantity
Вес товара, брутто (кг). Гр. 35
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[0..1]
20.17.6.
catESAD_cu:NetWeightQuantity
Вес товара, нетто (кг). Гр.38
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[0..1]
20.17.7.
catESAD_cu:NetWeightQuantity2
Вес товара, нетто без учета всех видов упаковки. Гр.38
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[0..1]
20.17.8.
catESAD_cu:InvoicedCost
Цена/ стоимость товара. Гр 42
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[0..1]
20.17.9.
catESAD_cu:CustomsCost
Таможенная стоимость товара. Гр.45
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[0..1]
20.17.10.
catESAD_cu:StatisticalCost
Статистическая стоимость товара. Гр. 46
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[0..1]
20.17.11.
catESAD_cu:GoodsTNVEDCode
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС. Гр.33 первый раздел
clt_ru:CUGoodsNomenclatuerCodeType
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС. 6, 8 и 10 символов для ТД; 4 и 10 символов для ДТ/КДТ. Числовой
[0..1]
20.17.12.
catESAD_cu:GoodsClassificationCode
Особенность классификации кода: 1 - общий "О", 2 - товар списка. В остальных случаях не заполняется
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
20.17.13.
catESAD_cu:AdditionalSign
Дополнительный признак нетарифного регулирования ("С"). Гр.33 второй раздел
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
20.17.14.
catESAD_cu:IntellectPropertySign
Признак объекта интеллектуальной собственности ("И"). Гр.33 второй раздел в ДТ
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
20.17.15.
catESAD_cu:CIMSign
Признак отнесения товаров к товарам, подлежащим маркировке контрольными (идентификационными) знаками ("М"). Гр.33 ДТ, второй подраздел
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
20.17.16.
catESAD_cu:RestrictionSign
Буквенный код соблюдения запретов и ограничений в соответствии с классификатором. Для РК
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..n]
20.17.17.
catESAD_cu:BeginPeriodDate
Дата начала периода (ОПД)
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.18.
catESAD_cu:EndPeriodDate
Дата окончания периода (ОПД)
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.19.
catESAD_cu:OriginCountryCode

Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес шығарылған елдің коды / "EU" / 00 (белгісіз). 34-топ
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:OriginCountryName
Шығарылған елдің / экономикалық одақтың қысқаша атауы
clt_ru:CountryNameType
Елдің атауы. 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:CustomsCostCorrectMethod
Кедендік құнын айқындау әдісінің коды. Кедендік құнын айқындау әдістерінің сыныптауышына сәйкес. 43-топ
cltESAD_cu:CustomsCostAppraiseMethodType
Кедендік құнын айқындау әдісінің коды. 1 символ
[0..1]
catESAD_cu:GoodsAddTNVEDCode
Қосымша кедендік ақпараттың сыныптауышына сәйкес тауардың коды
clt_ru:GoodsNomenclatuerAddCodeType
Қосымша кедендік ақпараттың сыныптауышы бойынша тауардың коды. 4 символ. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:DeliveryTime
Беру кезеңінің басталу күні. (ДТ 31-тобының 7-элементі)
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:DeliveryTimeEND
Беру кезеңінің аяқталу күні
(ДТ 7-элементі, 31-тобы)
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:AdditionalSheetCount
Парақтың реттік нөмірі (3-топтың бірінші кіші бөлімі)
clt_ru:SheetNumberType
Саны. Парақтың нөмірі / парақтардың жалпы саны. 5 цифрға дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:QuantityFact
Беру шарттарына сәйкес сатып алушыға нақты берілген тауарлардың саны (ДТ 8-элементі, 31-тобы)
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[0..1]
catESAD_cu:OilField
Тауардың орналасқан жері туралы мәліметтер
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:TNVEDContract
Жер қойнауын пайдаланушымен келісімшарттар жасасу күніне қолданыста болатын СЭҚ ТН тауар коды. ҚР үшін
clt_ru:TNVEDContractType
ҚР үшін СЭҚ ТН бойынша тауардың коды 9, 10 символ
[0..1]
catESAD_cu:IPObjectRegistryNum
Зияткерлік меншік объектілерінің тізілімі бойынша зияткерлік меншік объектісінің тіркеу нөмірі
catESAD_cu:IPObjectRegistryNumType
Құрамдық тип. Зияткерлік меншік объектілерінің тізілімі бойынша зияткерлік меншік объектісінің тіркеу нөмірі
[0..n]
catESAD_cu:DocumentModeCode
Зияткерлік меншік объектілері тізілімінің типі: 1 - Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің зияткерлік меншік объектілерінің бірыңғай кедендік тізілімі; 2 - зияткерлік меншік объектілерінің ұлттық кедендік тізілімі
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:CountryCode
Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің әріптік коды
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік

Код страны происхождения в соответствии с классификатором стран мира / "EU" / 00 (неизвестна). Гр.34
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.20.
catESAD_cu:OriginCountryName
Краткое название страны происхождения / экономического союза
clt_ru:CountryNameType
Наименование страны. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.21.
catESAD_cu:CustomsCostCorrectMethod
Код метода определения таможенной стоимости. В соответствии с классификатором методов определения таможенной стоимости. Гр. 43
cltESAD_cu:CustomsCostAppraiseMethodType
Код метода определения таможенной стоимости. 1 символ
[0..1]
20.17.22.
catESAD_cu:GoodsAddTNVEDCode
Код товара в соответствии с классификатором дополнительной таможенной информации
clt_ru:GoodsNomenclatuerAddCodeType
Код товара по классификатору дополнительной таможенной информации. 4 символа. Числовой
[0..1]
20.17.23.
catESAD_cu:DeliveryTime
Дата начала периода поставки. (элемент 7 гр. 31 ДТ)
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.24.
catESAD_cu:DeliveryTimeEND
Дата окончания периода поставки. (элемент 7 гр. 31 ДТ)
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.25.
catESAD_cu:AdditionalSheetCount
Порядковый номер листа (первый подраздел гр.3)
clt_ru:SheetNumberType
Число. Номер листа / общее количество листов. До 5 цифр. Числовой
[0..1]
20.17.26.
catESAD_cu:QuantityFact
Количество товаров, фактически переданных покупателю в соответствии с условиями поставки (элемент 8 гр. 31 ДТ)
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[0..1]
20.17.27.
catESAD_cu:OilField
Сведения о месторождении товара
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[0..1]
20.17.28.
catESAD_cu:TNVEDContract
Код товара ТН ВЭД, действующий на дату заключения контрактов с недропользователем. Для РК
clt_ru:TNVEDContractType
Код товара по ТН ВЭД для РК 9, 10 символов
[0..1]
20.17.29.
catESAD_cu:IPObjectRegistryNum
Регистрационный номер объекта интеллектуальной собственности по реестру объектов интеллектуальной собственности
catESAD_cu:IPObjectRegistryNumType
Составной тип. Регистрационный номер объекта интеллектуальной собственности по реестру объектов интеллектуальной собственности
[0..n]
20.17.29.1.
catESAD_cu:DocumentModeCode
Тип реестра объектов интеллектуальной собственности: 1 - единый таможенный реестр объектов интеллектуальной собственности государств - членов Евразийского экономического союза; 2 - национальный таможенный реестр объектов интеллектуальной собственности
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[1]
20.17.29.2.
catESAD_cu:CountryCode
Буквенный код страны в соответствии с классификатором стран мира
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый

[0..1]
catESAD_cu:IPORegistryNumber
Зияткерлік меншік объектілерінің тізілімі бойынша зияткерлік меншік объектісінің нөмірі
cltESAD_cu:IPORegistryNumberType
Зияткерлік меншік объектілерінің тізілімі бойынша зияткерлік меншік объектісінің нөмірі. Мәндер шаблоны (\d{1,4})|(\d{5}/[А-Я]{2}-\d{6})|(\d{5}/\d{6}/\d{2}-[А-Я]{2}-\d{6})|(\d{5}/\d{5}-\d{3}/[А-Я]{2}-\d{6})
[1]
catESAD_cu:CUESADDeliveryTerms
Тауарларды беру шарттары. 31-топ бесінші кіші бөлім
cat_ru:DeliveryTermsType
Құрамдық тип. Тауарларды беру шарты
[0..n]
cat_ru:DeliveryPlace
Географиялық пункттің сипаттамасы / атауы
clt_ru:Text50Type
Мәтіндік сипаттама. 50 символға дейін
[0..1]
cat_ru:DeliveryTermsStringCode
Беру шарттарының сыныптауышына сәйкес беру шарттарының коды
clt_ru:IncotermsDeliveryStringCodeType
Беру шарттарының коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:DeliveryTermsRBCode
Беларусь Республикасында қолданылатын экспорттық операцияларды жүзеге асыру кезінде есепке алынуға жататын тауарларды беру түрлерінің сыныптауышына сәйкес тауарларды беру түрінің коды
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[0..1]
cat_ru:TransferPlace
Шарттың (келісімшарттың) талаптарына сәйкес тауар берілетін орын
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:GoodsGroupDescription
Тауарлардың сипаты мен сипаттамасы / Басқа топтардан ерекшеленетін сипаттамалары бар бір атау тауарлары топтарының сипаты
catESAD_cu:GoodsGroupDescriptionType
Құрамдық тип. Басқа топтардан ерекшеленетін сипаттамалары бар бір атау тауарлары топтарының сипаты
[0..n]
catESAD_cu:GoodsDescription
Тауарды сыныптау үшін және кедендік құнын есептеу үшін қажетті қосымша сипаттамаларды (сапалы, техникалық, коммерциялық) ескере отырып, тауарлардың топтарын сипаттау. Тауарлар тобының сипаты болмаған жағдайда ":" (қос нүкте) символы көрсетіледі. 31-топ бірінші кіші бөлім
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[1..5]
catESAD_cu:RKTNVED
Машина құрамдасының ЕАЭО СЭҚ ТН коды (ҚР және ҚзР)
clt_ru:CUGoodsNomenclatuerCodeType
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды. ТД үшін 6, 8 және 10 символ; ДТ/КДТ үшін 4 және 10 символ. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:GoodsGroupInformation
Топтағы тауарлардың сипаттамасы
catESAD_cu:GoodsGroupInformationType
Құрамдық тип. Топтағы тауарлардың сипаттамасы
[0..n]
catESAD_cu:Manufacturer
Өндіруші туралы мәліметтер
clt_ru:NameType
Субъектінің атауы. Ұйым, ТАӘ. 150 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:TradeMark
Тауар белгісі, шығарылған жері, авторлық құқық, сабақтас құқықтар объектісі, патент және т.с.с.
clt_ru:NameType
Субъектінің атауы. Ұйым, ТАӘ. 150 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:GoodsMark
Тауардың маркасы
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Тауардың маркасы, моделі, артикулі, сорты. Мәтіндік. 1-ден 50 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:GoodsModel
Тауардың моделі
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Тауардың маркасы, моделі, артикулі, сорты. Мәтіндік. 1-ден 50 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:GoodsMarking
Тауардың артикулі
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Тауардың маркасы, моделі, артикулі, сорты. Мәтіндік. 1-ден 50 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:GoodsStandard
Стандарт (МемСТ, ССТ, СБӨ, ҰСТ, ТШ)
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Тауардың маркасы, моделі, артикулі, сорты. Мәтіндік.
1-ден 50 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:GoodsSort
Сорт / сорт немесе сорттар тобы (ағаш және кесу материалдары үшін)
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Тауардың маркасы, моделі, артикулі, сорты. Мәтіндік. 1-ден 50 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:WoodSortiment
Сортименттің атауы (4403 тауар позициясының ағаш материалдары үшін)
cltESAD_cu:WoodAssortiment

[0..1]
20.17.29.3.
catESAD_cu:IPORegistryNumber
Номер объекта интеллектуальной собственности по реестру объектов интеллектуальной собственности
cltESAD_cu:IPORegistryNumberType
Номер объекта интеллектуальной собственности по реестру объектов интеллектуальной собственности. Шаблон значений (\d{1,4})|(\d{5}/[А-Я]{2}-\d{6})|(\d{5}/\d{6}/\d{2}-[А-Я]{2}-\d{6})|(\d{5}/\d{5}-\d{3}/[А-Я]{2}-\d{6})
[1]
20.17.30.
catESAD_cu:CUESADDeliveryTerms
Условия поставки товаров. Гр.31 пятый подраздел
cat_ru:DeliveryTermsType
Составной тип. Условие поставки товаров
[0..n]
20.17.30.1.
cat_ru:DeliveryPlace
Описание / Название географического пункта
clt_ru:Text50Type
Текстовое описание. До 50 символов
[0..1]
20.17.30.2.
cat_ru:DeliveryTermsStringCode
Код условий поставки в соответствии с классификатором условий поставки
clt_ru:IncotermsDeliveryStringCodeType
Код условий поставки. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.30.3.
cat_ru:DeliveryTermsRBCode
Код вида поставки товаров в соответствии с классификатором видов поставок товаров, подлежащих учету при осуществлении экспортных операций, применяемым в Республике Беларусь
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[0..1]
20.17.30.4.
cat_ru:TransferPlace
Место передачи товара в соответствии с условиями договора (контракта)
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[0..1]
20.17.31.
catESAD_cu:GoodsGroupDescription
Описание и характеристика товаров / Описание группы товаров одного наименования с отличающимися от других групп характеристиками
catESAD_cu:GoodsGroupDescriptionType
Составной тип. Описание группы товаров одного наименования с отличающимися от других групп характеристиками
[0..n]
20.17.31.1.
catESAD_cu:GoodsDescription
Описание группы товаров с учетом дополнительных характеристик (качественных, технических, коммерческих), необходимых для классификации товара и для исчисления таможенной стоимости. В случае отсутствия описания группы товаров указывается символ ":" (двоеточие). Гр. 31 первый подраздел
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[1..5]
20.17.31.2.
catESAD_cu:RKTNVED
Код ТН ВЭД ЕАЭС компонента машины (для РК и КР)
clt_ru:CUGoodsNomenclatuerCodeType
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС. 6, 8 и 10 символов для ТД; 4 и 10 символов для ДТ/КДТ. Числовой
[0..1]
20.17.31.3.
catESAD_cu:GoodsGroupInformation
Характеристика товаров в группе
catESAD_cu:GoodsGroupInformationType
Составной тип. Характеристика товаров в группе
[0..n]
*.1.
catESAD_cu:Manufacturer
Сведения о производителе
clt_ru:NameType
Наименование субъекта. Организация, ФИО. До 150 символов. Текстовый
[0..1]
*.2.
catESAD_cu:TradeMark
Тов. знак, место происхождения, объект авторского права, смежных прав, патент и т.д.
clt_ru:NameType
Наименование субъекта. Организация, ФИО. До 150 символов. Текстовый
[0..1]
*.3.
catESAD_cu:GoodsMark
Марка товара
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Марка, модель, артикул, сорт товара. Текстовый. От 1 до 50 символов
[0..1]
*.4.
catESAD_cu:GoodsModel
Модель товара
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Марка, модель, артикул, сорт товара. Текстовый. От 1 до 50 символов
[0..1]
*.5.
catESAD_cu:GoodsMarking
Артикул товара
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Марка, модель, артикул, сорт товара. Текстовый. От 1 до 50 символов
[0..1]
*.6.
catESAD_cu:GoodsStandard
Стандарт (ГОСТ, ОСТ, СПП, СТО, ТУ)
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Марка, модель, артикул, сорт товара. Текстовый. От 1 до 50 символов
[0..1]
*.7.
catESAD_cu:GoodsSort
Сорт / Сорт или группа сортов (для лесо- и пиломатериалов)
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Марка, модель, артикул, сорт товара. Текстовый. От 1 до 50 символов
[0..1]
*.8.
catESAD_cu:WoodSortiment
Наименование сортимента (для лесоматериалов товарной позиции 4403)
cltESAD_cu:WoodAssortiment

Ағаш материалдары үшін сортименттің атауы (4403 тауар позициясы). Мәтіндік 1-ден 30 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:WoodKind
Ағаш жынысы
cltESAD_cu:WoodKindType
Ағаш жынысы. Мәтіндік. 1-ден 20 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:Dimensions
Өлшемдері
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Тауардың маркасы, моделі, артикулі, сорты. Мәтіндік. 1-ден 50 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:DateIssue
Шығарылған күні
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:SerialNumber
Сериялық нөмірі
clt_ru:Text50Type
Мәтіндік сипаттама. 50 символға дейін
[0..n]
catESAD_cu:GoodsGroupQuantity
Тауарлардың саны. 31-топ бірінші кіші бөлім
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Құрамдық тип. Қосымша өлшем бірлігіндегі саны
[0..1]
cat_ru:GoodsQuantity
Тауардың өлшем бірлігіндегі саны
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Өлшем бірлігінің шартты белгісі
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Өлшем бірлігінің шартты атауы. 1-ден 13 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
ЕАЭО СЭҚ ТН-да қолданылатын өлшем бірліктеріне сәйкес өлшем бірлігінің коды
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:Preferencii
Кедендік төлемдерді төлеу бойынша жеңілдіктер сыныптауышына сәйкес преференциялар. 36-топ
catESAD_cu:CUPreferenciiType
Құрамдық тип. Кедендік төлемдерді төлеу бойынша жеңілдіктер сыныптауышына сәйкес преференциялар. 36-топ
[0..1]
catESAD_cu:CustomsTax
Кедендік алымдар
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[1]
catESAD_cu:CustomsDuty
Кедендік баж
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[1]
catESAD_cu:Excise
Акциздер
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:Rate
Қосылған құн салығы
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[1]
catESAD_cu:CIMIdDetails
Салынған бақылау (сәйкестендірілген) белгілердің сәйкестендіру нөмірлері (сәйкестендіргіштер) туралы мәліметтер (ДТ-тың 31-тобының 10-элементі)
catESAD_cu:CIMIdDetailsType
Құрамдық тип. Салынған бақылау (сәйкестендірілген) белгілердің сәйкестендіру нөмірлері (сәйкестендіргіштер) туралы мәліметтер
[0..1]
catESAD_cu:CIMMarkingFlag
Тауарлар шығарылғаннан кейін салынған бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің белгісі "ПВ"
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[0..1]
catESAD_cu:CIMQuantity
Салынған бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің саны
clt_ru:Count6Type

Наименование сортимента для лесоматериалов (тов. позиция 4403). Текстовый от 1 до 30 символов
[0..1]
*.9.
catESAD_cu:WoodKind
Порода древесины
cltESAD_cu:WoodKindType
Порода древесины. Текстовый. От 1 до 20 символов
[0..1]
*.10.
catESAD_cu:Dimensions
Размеры
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Марка, модель, артикул, сорт товара. Текстовый. От 1 до 50 символов
[0..1]
*.11.
catESAD_cu:DateIssue
Дата выпуска
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
*.12.
catESAD_cu:SerialNumber
Серийный номер
clt_ru:Text50Type
Текстовое описание. До 50 символов
[0..n]
*.13.
catESAD_cu:GoodsGroupQuantity
Количество товаров. Гр.31 первый подраздел
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Составной тип. Количество в дополнительной единице измерения
[0..1]
*.13.1.
cat_ru:GoodsQuantity
Количество товара в единице измерения
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[1]
*.13.2.
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Условное обозначение единицы измерения
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Наименование единицы измерения. От 1 до 13 символов. Текстовый
[0..1]
*.13.3.
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
Код единицы измерения в соответствии с единицами измерения, применяемыми в ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.32.
catESAD_cu:Preferencii
Преференции в соответствии с классификатором льгот по уплате таможенных платежей. Гр.36
catESAD_cu:CUPreferenciiType
Составной тип. Преференции в соответствии с классификатором льгот по уплате таможенных платежей. Гр.36
[0..1]
20.17.32.1.
catESAD_cu:CustomsTax
Таможенные сборы
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[1]
20.17.32.2.
catESAD_cu:CustomsDuty
Таможенная пошлина
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[1]
20.17.32.3.
catESAD_cu:Excise
Акцизы
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[1]
20.17.32.4.
catESAD_cu:Rate
Налог на добавленную стоимость
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[1]
20.17.33.
catESAD_cu:CIMIdDetails
Сведения об идентификационных номерах (идентификаторах) нанесенных контрольных (идентификационных) знаков (элемент 10 гр. 31 ДТ)
catESAD_cu:CIMIdDetailsType
Составной тип. Сведения об идентификационных номерах (идентификаторах) нанесенных контрольных (идентификационных) знаков
[0..1]
20.17.33.1.
catESAD_cu:CIMMarkingFlag
Признак нанесения контрольных (идентификационных) знаков после выпуска товаров "ПВ"
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[0..1]
20.17.33.2.
catESAD_cu:CIMQuantity
Количество нанесенных контрольных (идентификационных) знаков
clt_ru:Count6Type

Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 6 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:CIMList
Бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің сәйкестендіру нөмірлерінің (сәйкестендіргіштердің) тізбесі
catESAD_cu:CIMListType
Құрамдық тип. Бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің сәйкестендіру нөмірлерінің (сәйкестендіргіштердің) тізбесі
[0..1]
catESAD_cu:CIMID
Бақылау (сәйкестендіру) белгісінің сәйкестендіру нөмірі (сәйкестендіргіш)
clt_ru:VisualIdentifierCIMType
Бақылау (сәйкестендіру) белгісінің визуалды көрінетін сәйкестендіру нөмірі (сәйкестендіргіш). 20 символ. Мәндердің шаблоны [A-Z]{2}[-]{1}[A-Z0-9]{6}[-]{1}[A-Z0-9]{10}
[1..n]
catESAD_cu:CIMRange
Бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің сәйкестендіру нөмірлерінің (сәйкестендіргіштердің) диапазоны
catESAD_cu:CIMRangeType
Құрамдық тип. Бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің сәйкестендіру нөмірлерінің (сәйкестендіргіштердің) диапазоны
[0..n]
catESAD_cu:FirstCIMID
Бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің сәйкестендіру нөмірлері (сәйкестендіргіштер) диапазонының бірінші нөмірі
clt_ru:VisualIdentifierCIMType
Бақылау (сәйкестендіру) белгісінің визуалды көрінетін сәйкестендіру нөмірі (сәйкестендіргіш). 20 символ. Мәндердің шаблоны [A-Z]{2}[-]{1}[A-Z0-9]{6}[-]{1}[A-Z0-9]{10}
[1]
catESAD_cu:LastCIMID
Бақылау (сәйкестендіру) белгілерінің сәйкестендіру нөмірлері (сәйкестендіргіштер) диапазонының соңғы нөмірі
clt_ru:VisualIdentifierCIMType
Бақылау (сәйкестендіру) белгісінің визуалды көрінетін сәйкестендіру нөмірі (сәйкестендіргіш). 20 символ. Мәндердің шаблоны [A-Z]{2}[-]{1}[A-Z0-9]{6}[-]{1}[A-Z0-9]{10}
[1]
catESAD_cu:GoodsSTZ
ЕКА-ның немесе еркін қойманың кедендік рәсімімен орналастырылған тауарлар туралы мәліметтер. 11-т 31-тобы. ҚР мен РФ үшін
catESAD_cu:GoodsSTZType
Құрамдық тип. ЕКА-ның немесе еркін қойманың кедендік рәсімімен орналастырылған тауарлар туралы мәліметтер. 11-т 31-тобы
[0..n]
catESAD_cu:LineNumber
40-топтағы жолдың реттік нөмірі
clt_ru:SheetNumberType
Саны. Парақ саны / парақтардың жалпы саны. 5 цифрға дейін. Сандық
[1]
catESAD_cu:GoodsDescription
Тауардың атаулары (саудалық, коммерциялық немесе өзге де дәстүрлі атауы)
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[1..4]
catESAD_cu:SupplementaryQuantity
Тауардың саны
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Құрамдық тип. Қосымша өлшем бірлігіндегі саны
[0..1]
cat_ru:GoodsQuantity
Тауардың өлшем бірлігіндегі саны
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Өлшем бірлігінің шартты белгісі
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType

Число. Порядковый номер. От 1 до 6 цифр
[0..1]
20.17.33.3.
catESAD_cu:CIMList
Перечень идентификационных номеров (идентификаторов) контрольных (идентификационных) знаков
catESAD_cu:CIMListType
Составной тип. Перечень идентификационных номеров (идентификаторов) контрольных (идентификационных) знаков
[0..1]
*.1.
catESAD_cu:CIMID
Идентификационный номер (идентификатор) контрольного (идентификационного) знака
clt_ru:VisualIdentifierCIMType
Визуально отображаемый идентификационный номер (идентификатор) контрольного (идентификационного) знака. 20 символов. Шаблон значений [A-Z]{2}[-]{1}[A-Z0-9]{6}[-]{1}[A-Z0-9]{10}
[1..n]
20.17.33.4.
catESAD_cu:CIMRange
Диапазон идентификационных номеров (идентификаторов) контрольных (идентификационных) знаков
catESAD_cu:CIMRangeType
Составной тип. Диапазон идентификационных номеров (идентификаторов) контрольных (идентификационных) знаков
[0..n]
*.1.
catESAD_cu:FirstCIMID
Первый номер диапазона идентификационных номеров (идентификаторов) контрольных (идентификационных) знаков
clt_ru:VisualIdentifierCIMType
Визуально отображаемый идентификационный номер (идентификатор) контрольного (идентификационного) знака. 20 символов. Шаблон значений [A-Z]{2}[-]{1}[A-Z0-9]{6}[-]{1}[A-Z0-9]{10}
[1]
*.2.
catESAD_cu:LastCIMID
Последний номер диапазона идентификационных номеров (идентификаторов) контрольных (идентификационных) знаков
clt_ru:VisualIdentifierCIMType
Визуально отображаемый идентификационный номер (идентификатор) контрольного (идентификационного) знака. 20 символов. Шаблон значений [A-Z]{2}[-]{1}[A-Z0-9]{6}[-]{1}[A-Z0-9]{10}
[1]
20.17.34.
catESAD_cu:GoodsSTZ
Сведения о товарах, помещенных под таможенную процедуру СТЗ или свободного склада. гр 31 п 11. Для РК и РФ
catESAD_cu:GoodsSTZType
Составной тип. Сведения о товарах, помещенных под таможенную процедуру СТЗ или свободного склада. гр 31 п 11
[0..n]
20.17.34.1.
catESAD_cu:LineNumber
Порядковый номер строки в гр 40
clt_ru:SheetNumberType
Число. Номер листа / общее количество листов. До 5 цифр. Числовой
[1]
20.17.34.2.
catESAD_cu:GoodsDescription
Наименования товара (торговое, коммерческое или иное традиционное наименование)
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[1..4]
20.17.34.3.
catESAD_cu:SupplementaryQuantity
Количество товара
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Составной тип. Количество в дополнительной единице измерения
[0..1]
*.1.
cat_ru:GoodsQuantity
Количество товара в единице измерения
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[1]
*.2.
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Условное обозначение единицы измерения
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType

Ағаш материалдары үшін сортименттің атауы (4403 тауар позициясы). Мәтіндік 1-ден 30 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:WoodKind
Ағаш жынысы
cltESAD_cu:WoodKindType
Ағаш жынысы. Мәтіндік. 1-ден 20 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:Dimensions
Өлшемдері
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Тауардың маркасы, моделі, артикулі, сорты. Мәтіндік. 1-ден 50 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:DateIssue
Шығарылған күні
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:SerialNumber
Сериялық нөмірі
clt_ru:Text50Type
Мәтіндік сипаттама. 50 символға дейін
[0..n]
catESAD_cu:GoodsGroupQuantity
Тауарлардың саны. 31-топ бірінші кіші бөлім
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Құрамдық тип. Қосымша өлшем бірлігіндегі саны
[0..1]
cat_ru:GoodsQuantity
Тауардың өлшем бірлігіндегі саны
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Өлшем бірлігінің шартты белгісі
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Өлшем бірлігінің шартты атауы. 1-ден 13 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
ЕАЭО СЭҚ ТН-да қолданылатын өлшем бірліктеріне сәйкес өлшем бірлігінің коды
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
LanguageGoods
Тауар сипаттамасы тілінің коды
clt_ru:LanguageCodeType
ISO 639-1 стандартында тілдің аlpha-2 коды. 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
MilitaryProducts
Әскери мақсаттағы өнімнің белгісі. true - иә, false - жоқ. ТД 31-тобы
clt_ru:IndicatorType
Индикатор. Бірін-бірі жоққа шығаратын екі бульдік мәннің тізімі ақиқат/жалған, қосу/ажырату және т.с.с.
[0..1]
CurrencyCode
Тауар құны валютасының коды (ТД үшін толтырылады)
clt_ru:CurrencyA3CodeType
Валютаның Аlpha-3 коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
ESADout_CUPresentedDocument
Ұсынылған құжаттар. 44-топ
catESAD_cu:CUPresentedDocumentsType
Құрамдық тип. ESAD. Ұсынылған құжаттар
[0..n]
cat_ru:PrDocumentName
Құжаттың атауы
clt_ru:DocumentNameType
Ұсынылатын құжаттың атауы. 250 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:PrDocumentNumber
Құжаттың нөмірі
clt_ru:DocumentNumberType
Ұсынылатын құжаттың нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:PrDocumentDate
Құжаттың күні
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:CustomsCode
Құжатты тіркеген кеден органының коды
clt_ru:CustomsCodeType
Кеден органының коды. 2, 5 немесе 8 символ
[0..1]
catESAD_cu:PresentedDocumentModeCode
Тауарларды кедендік декларациялау кезінде пайдаланылатын құжаттар мен мәліметтер түрлерінің сыныптауышына сәйкес ұсынылатын құжат түрінің коды
Тауарларды кедендік декларациялау кезінде пайдаланылатын құжаттар мен мәліметтер түрлерінің сыныптауышына сәйкес ұсынылатын құжат түрінің коды
clt_ru:CustomsDocumentCodeType
Ұсынылатын құжат түрінің коды. 5 символ. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:DocumentBeginActionsDate
Құжат қолданысының басталу күн
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:DocumentEndActionsDate
Құжат қолданысының аяқталу күн
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:PresentingLackingDate
Жетіспейтін құжатты ұсыну күні
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:TemporaryImportCode

Наименование сортимента для лесоматериалов (тов. позиция 4403). Текстовый от 1 до 30 символов
[0..1]
*.3.9.
catESAD_cu:WoodKind
Порода древесины
cltESAD_cu:WoodKindType
Порода древесины. Текстовый. От 1 до 20 символов
[0..1]
*.3.10.
catESAD_cu:Dimensions
Размеры
cltESAD_cu:GoodsArticulType
Марка, модель, артикул, сорт товара. Текстовый. От 1 до 50 символов
[0..1]
*.3.11.
catESAD_cu:DateIssue
Дата выпуска
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
*.3.12.
catESAD_cu:SerialNumber
Серийный номер
clt_ru:Text50Type
Текстовое описание. До 50 символов
[0..n]
*.3.13.
catESAD_cu:GoodsGroupQuantity
Количество товаров. Гр.31 первый подраздел
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Составной тип. Количество в дополнительной единице измерения
[0..1]
*.3.13.1.
cat_ru:GoodsQuantity
Количество товара в единице измерения
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[1]
*.3.13.2.
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Условное обозначение единицы измерения
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Наименование единицы измерения. От 1 до 13 символов. Текстовый
[0..1]
*.3.13.3.
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
Код единицы измерения в соответствии с единицами измерения, применяемыми в ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.35.
LanguageGoods
Код языка описания товара
clt_ru:LanguageCodeType
Код языка alpha-2 в стандарте ISO 639-1. 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.36.
MilitaryProducts
Признак продукции военного назначения. true - да, false - нет. Гр.31 ТД
clt_ru:IndicatorType
Индикатор. Список двух взаимно исключающих булевых значений истина/ложь, вкл./выкл. и т.д.
[0..1]
20.17.37.
CurrencyCode
Код валюты стоимости товара (заполняется для ТД)
clt_ru:CurrencyA3CodeType
Код валюты alpha-3. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.38.
ESADout_CUPresentedDocument
Представленные документы. Гр. 44
catESAD_cu:CUPresentedDocumentsType
Составной тип. ESAD.Представленные документы
[0..n]
20.17.38.1.
cat_ru:PrDocumentName
Наименование документа
clt_ru:DocumentNameType
Наименование представляемого документа. До 250 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.38.2.
cat_ru:PrDocumentNumber
Номер документа
clt_ru:DocumentNumberType
Номер представляемого документа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.38.3.
cat_ru:PrDocumentDate
Дата документа
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.38.4.
catESAD_cu:CustomsCode
Код таможенного органа, зарегистрировавшего документ
clt_ru:CustomsCodeType
Код таможенного органа. 2, 5 или 8 символов
[0..1]
20.17.38.5.
catESAD_cu:PresentedDocumentModeCode
Код вида представляемого документа в соответствии с классификатором видов документов и сведений, используемых при таможенном декларировании
clt_ru:CustomsDocumentCodeType
Код вида представляемого документа. 5 символов. Текстовый
[1]
20.17.38.6.
catESAD_cu:DocumentBeginActionsDate
Дата начала действия документа
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.38.7.
catESAD_cu:DocumentEndActionsDate
Дата окончания действия документа
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.38.8.
catESAD_cu:PresentingLackingDate
Дата представления недостающего документа
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.38.9.
catESAD_cu:TemporaryImportCode

Уақытша әкелу мерзімінің коды. 1- егер уақытша әкелу/әкету мерзімі 1 жылдан аз болса, 2- егер уақытша әкелу/әкету мерзімі 1 жылдан көп болса
clt_ru:Numeric1Type
Өлшем бірліктерінсіз саны (саны, коэффициент, пайыз). Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден 9-ға дейін
[0..1]
catESAD_cu:TemporaryStorageImportDate
Уақытша әкелудің/әкетудің мәлімделетін мерзімі./Тауарларды сақтау мерзімі/Қайта өңдеудің сұралатын мерзімі
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:CustomsPaymentModeCodeType
Алынуы кеден органдарына жүктелген салықтардың, алымдар мен өзге де төлемдердің сыныптауышы бойынша кедендік төлем түрінің коды
clt_ru:CUCustomsPaymentCodeType
Кедендік төлем түрінің коды. 4 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:SupplyStatus
11 – БАСЫП ОЗА ЖЕТКІЗУ. Егер қайта өңдеу өнімдері кедендік аумақтан тыс жерде қайта өңдеуге тауарлар әкетуді жүзеге асыруға қарағанда ертерек әкелінсе, толтырылады . Қалған жағдайларда толтырылмайды
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[0..1]
catESAD_cu:CountryCode
Сертификат берілген әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің коды
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:SpecialSimplifiedCode
Арнайы оңайлатулар түрлерінің сыныптауышына сәйкес арнайы оңайлатулар түрінің коды
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:TotalDocuments
РФ үшін құжаттардың (ПС, келісімшарттардың) жалпы саны
clt_ru:Count3Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 3 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:PreferenciiCountryCode
Жеңілдіктердің бар-жоғын немесе кедендік төлемдерді төлеу жөніндегі ерекшеліктерді растайтын құжаттарды сыныптайтын елдің коды. БР үшін
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:PreferenciiDocID
Құжаттар туралы қосымша ақпарат кодтарының сыныптауышына сәйкес тауарларды декларациялау үшін қажетті құжаттардың ұлттық сыныптауышы бойынша құжатты сәйкестендіргіш. БР үшін
clt_ru:CodeVariable6Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 1-ден
6 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:ProcessingGoodsCost
Тауарларды кедендік аумақтан тыс жерде қайта өңдеудің кедендік рәсімімен орналастырылған тауарларды қайта өңдеу жөніндегі операциялардың құны
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны.
0-ден. Барлығы
20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[0..1]
catESAD_cu:ProvidingIndicationMark

Код срока временного ввоза. 1- если срок временного ввоз/вывоза менее 1 года, 2- если срок временного ввоз/вывоза более 1 года
clt_ru:Numeric1Type
Число (порядковый номер, коэффициент, процент) без единиц измерения. 0 знаков после запятой. От 0 до 9
[0..1]
20.17.38.10.
catESAD_cu:TemporaryStorageImportDate
Заявляемый срок временного ввоза/вывоза./Срок хранения товаров/Запрашиваемый срок переработки
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.38.11.
catESAD_cu:CustomsPaymentModeCodeType
Код вида таможенного платежа по классификатору видов налогов, сборов и иных платежей, взимание которых возложено на таможенные органы
clt_ru:CUCustomsPaymentCodeType
Код вида таможенного платежа. 4 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.38.12.
catESAD_cu:SupplyStatus
11 - ОПЕРЕЖАЮЩАЯ ПОСТАВКА. Заполняется если продукты переработки ввозятся раньше, чем осуществлен вывоз товаров на переработку вне таможенной территории. В остальных случаях не заполняется
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[0..1]
20.17.38.13.
catESAD_cu:CountryCode
Код страны в соответствии с классификатором стран мира, в которой выдан сертификат
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.38.14.
catESAD_cu:SpecialSimplifiedCode
Код вида специальных упрощений в соответствии с классификатором видов специальных упрощений
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
20.17.38.15.
catESAD_cu:TotalDocuments
Общее количество документов (ПС, контрактов) для РФ
clt_ru:Count3Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 3 цифр
[0..1]
20.17.38.16.
catESAD_cu:PreferenciiCountryCode
Код страны классификации документов, подтверждающих наличие льгот или особенностей по уплате таможенных платежей. Для РБ
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.38.17.
catESAD_cu:PreferenciiDocID
Идентификатор документа, по национальному классификатору документов, необходимых для декларирования товаров в соответствии с классификатором кодов дополнительной информации о документах. Для РБ
clt_ru:CodeVariable6Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. От 1 до 6 символов
[0..1]
20.17.38.18.
catESAD_cu:ProcessingGoodsCost
Стоимость операций по переработки товаров, помещенных под таможенную процедуру переработки товаров вне таможенной территории
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[0..1]
20.17.38.19.
catESAD_cu:ProvidingIndicationMark

Құжатты ұсынудың белгісі: 0 - құжат ДТ беру кезінде ұсынылған жоқ; 1 - құжат ДТ беру кезінде ұсынылды; 2 - құжат КО КК 183-бабы 4-тармағының 2-бөлігіне сәйкес ұсынылған жоқ; 3 - құжат тауарлар шығарылғаннан кейін ұсынылды (ұсынылатын болады)
clt_ru:DigitalIndicatorType
Саны. Индикатор.
-9-дан 9-ға дейін
[0..1]
catESAD_cu:RecordID
Жазбаны бірегей сәйкестендіргіш (РФ үшін)
clt_ru:DocumentIDType
Сәйкестендіргіш. Мәтіндік жол. 36 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:ExecutiveBodyID
Рұқсат құжатын берген атқарушы органның сәйкестендіргіші (РФ үшін)
clt_ru:DocumentIDType
Сәйкестендіргіш. Мәтіндік жол. 36 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:LicenseGoods
Лицензия бойынша декларацияланатын тауар туралы мәліметтер
catESAD_cu:LicenseGoodsType
Құрамдық тип. Лицензия бойынша декларацияланатын тауар туралы мәліметтер
[0..1]
catESAD_cu:AppNumber
Лицензияға қосымшаның/ тізбенің нөмірі
clt_ru:Count3Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 3 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:GoodsNumericLic
Лицензияға қосымша/ тізбе бойынша декларацияланатын тауардың реттік нөмірі
clt_ru:Count6Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 6 цифрға дейін
[1]
catESAD_cu:RFG44PresentedDocId
Ұсынылған құжаттың қосымша технологиялық сәйкестендіргіштері. 44-топ (РФ үшін)
catESAD_cu:RFBasePresentedDocIDType
Құрамдық тип. Ұсынылған құжаттың қосымша технологиялық сәйкестендіргіштері. (РФ үшін)
[0..1]
catESAD_cu:ElectronicDocumentID
Құжатты электрондық түрде ұсыну кезінде кеден органдарының ақпараттық жүйесімен берілген құжаттың сәйкестендіргіші
clt_ru:DocumentIDType
Сәйкестендіргіш. Мәтіндік жол. 36 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:ElectronicArchID
Құжатты электрондық түрде ұсыну кезінде электрондық құжаттарды сақтау орнының сәйкестендіргіші
clt_ru:DocumentIDType
Сәйкестендіргіш. Мәтіндік жол. 36 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:DocumentModeID
Құжаттардың электрондық нысандары форматтарының альбомына сәйкес ұсынылған құжат түрінің коды
clt_ru:DocumentModeIDType
Сәйкестендіргіш. Құжат түрінің сәйкестендіргіші (Форматтар альбомы бойынша құжаттың коды). 30 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:TIRPageNumber
ХЖТ кітапшасы парағының реттік нөмірі
clt_ru:Count2Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 2 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:TIRHolderID
ХЖТ кітапшасы ұстаушысының сәйкестендіру нөмірі
clt_ru:TIRHolderIDType
ХЖТ кітапшасы ұстаушысының сәйкестендіргіші. Мәтіндік. Ұзындығы 18 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:RegNumberDocument
Бастапқы ұсынылған кедендік құжаттың тіркеу нөмірі
clt_ru:Text50Type
Мәтіндік сипаттама. 50 символға дейін
[0..1]
ESADout_CUPrecedingDocument
Алдыңғы құжаттар. 40-топ
catESAD_cu:CUPrecedingDocumentType
Құрамдық тип. Алдыңғы құжаттар
[0..n]
catESAD_cu:PrecedingDocumentID
Алдыңғы құжаттың қосымша сәйкестендіргіші
clt_ru:Numeric1Type

Признак представления документа: 0 - документ не представлен при подаче ДТ; 1 - документ представлен при подаче ДТ; 2 - документ не представлен в соответствии с частью 2 п.4 ст. 183 ТК ТС; 3 - документ представлен (будет представлен) после выпуска товаров
clt_ru:DigitalIndicatorType
Число. Индикатор. От -9 до 9
[0..1]
20.17.38.20.
catESAD_cu:RecordID
Уникальный идентификатор записи (для РФ)
clt_ru:DocumentIDType
Идентификатор. Текстовая строка. До 36 символов
[0..1]
20.17.38.21.
catESAD_cu:ExecutiveBodyID
Идентификатор исполнительного органа, выдавшего разрешительный документ (для РФ)
clt_ru:DocumentIDType
Идентификатор. Текстовая строка. До 36 символов
[0..1]
20.17.38.22.
catESAD_cu:LicenseGoods
Сведения о декларируемом товаре по лицензии
catESAD_cu:LicenseGoodsType
Составной тип. Сведения о декларируемом товаре по лицензии
[0..1]
*.1.
catESAD_cu:AppNumber
Номер приложения/ перечня к лицензии
clt_ru:Count3Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 3 цифр
[0..1]
*.2.
catESAD_cu:GoodsNumericLic
Порядковый номер декларируемого товара по приложению/перечню к лицензии
clt_ru:Count6Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 6 цифр
[1]
20.17.38.23.
catESAD_cu:RFG44PresentedDocId
Дополнительные технологические идентификаторы представленного документа. Гр 44 (для РФ)
catESAD_cu:RFBasePresentedDocIDType
Составной тип. Технологические идентификаторы представленного документа (для РФ)
[0..1]
*.1.
catESAD_cu:ElectronicDocumentID
Идентификатор документа, присвоенный информационной системой таможенных органов при представлении документа в электронном виде
clt_ru:DocumentIDType
Идентификатор. Текстовая строка. До 36 символов
[0..1]
*.2.
catESAD_cu:ElectronicArchID
Идентификатор хранилища электронных документов при представлении документа в электронном виде
clt_ru:DocumentIDType
Идентификатор. Текстовая строка. До 36 символов
[0..1]
*.3.
catESAD_cu:DocumentModeID
Код вида представленного документа в соответствии с альбомом форматов электронных форм документов
clt_ru:DocumentModeIDType
Идентификатор. Идентификатор вида документа (код документа по Альбому форматов). До 30 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.38.24.
catESAD_cu:TIRPageNumber
Порядковый номер листа книжки МДП
clt_ru:Count2Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 2 цифр
[0..1]
20.17.38.25.
catESAD_cu:TIRHolderID
Идентификационный номер держателя книжки МДП
clt_ru:TIRHolderIDType
Идентификатор держателя книжки МДП. Текстовый. Длина до 18 символов
[0..1]
20.17.38.26.
catESAD_cu:RegNumberDocument
Регистрационный номер таможенного документа, с которым он был первоначально представлен
clt_ru:Text50Type
Текстовое описание. До 50 символов
[0..1]
20.17.39.
ESADout_CUPrecedingDocument
Предшествующие документы. Гр. 40
catESAD_cu:CUPrecedingDocumentType
Составной тип. Предшествующие документы
[0..n]
20.17.39.1.
catESAD_cu:PrecedingDocumentID
Дополнительный идентификатор предшествующего документа
clt_ru:Numeric1Type

Өлшем бірліктерінсіз саны (саны, коэффициент, пайыз). Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден 9-ға дейін
[0..1]
catESAD_cu:PrecedingDocumentCustomsCode
Алдыңғы құжаттың кеден органының коды
clt_ru:CustomsCodeType
Кеден органының коды. 2, 5 немесе 8 символ
[0..1]
catESAD_cu:PrecedingDocumentDate
Алдыңғы құжат – күні
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:PrecedingDocumentNumber
Алдыңғы құжат - құжаттың тіркеу нөмірі / транзит кезіндегі құжаттың нөмірі
clt_ru:PrecedingDocumentNumberType
Алдыңғы құжаттың нөмірі. 7 символ. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:PrecedingDocumentGoodsNumeric
Алдыңғы құжаттағы тауардың нөмірі
clt_ru:Count3Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 3 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:PrecedingDocumentName
Алдыңғы құжаттың атауы
clt_ru:DocumentNameType
Ұсынылатын құжаттың атауы. 250 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:PrecedingDocumentModeCode
Құжаттар түрлерінің сыныптауышына сәйкес алдыңғы құжат түрінің коды
clt_ru:CustomsDocumentCodeType
Ұсынылатын құжат түрінің коды. 5 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:LineNumber
Жолдың реттік нөмірі
clt_ru:SheetNumberType
Саны. Парақ саны / парақтардың жалпы саны. 5 цифрға дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:PrcDocGoodsTNVEDCode
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша алдыңғы құжаттағы тауардың коды (РФ мен ҚзР үшін)
clt_ru:GoodsNomenclatureCodeType
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды. 4-тен 10 символға дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:NetWeightQuantity
Декларацияланатын тауардың құрамына кірген тауардың нетто массасы. БР үшін/Декларацияланатын тауарды дайындау кезінде пайдаланылған тауардың нетто массасы
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[0..1]
catESAD_cu:CustomsCountryCode
Кеден органы елінің коды
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:AddNumberPart
Алдыңғы құжат - нөмірді қосымша құраушы (кедендік декларацияны беру туралы міндеттеменің нөмірін ("ОБ") көрсеткен кезде толтырылады). РФ үшін
clt_ru:CodeVariable2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 1-ден 2 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:CustomsCost
Алдыңғы ДТ-ның 45-тобында көрсетілген тауардың кедендік құны
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны.
0-ден. Барлығы
20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[0..1]
catESAD_cu:NetWeight
Алдыңғы ДТ-ның 38-тобында көрсетілген тауардың нетто массасы
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[0..1]
catESAD_cu:SupplementaryGoodsQuantity
Тауардың қосымша өлшем бірлігіндегі саны
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Құрамдық тип. Қосымша өлшем бірлігіндегі саны
[0..1]
cat_ru:GoodsQuantity
Тауардың өлшем бірлігіндегі саны
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Өлшем бірлігінің шартты белгісі
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType

Число (порядковый номер, коэффициент, процент) без единиц измерения. 0 знаков после запятой. От 0 до 9
[0..1]
20.17.39.2.
catESAD_cu:PrecedingDocumentCustomsCode
Код таможенного органа предшествующего документа
clt_ru:CustomsCodeType
Код таможенного органа. 2, 5 или 8 символов
[0..1]
20.17.39.3.
catESAD_cu:PrecedingDocumentDate
Предшествующий документ - дата
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.39.4.
catESAD_cu:PrecedingDocumentNumber
Предшествующий документ - регистрационный номер документа / номер документа при транзите
clt_ru:PrecedingDocumentNumberType
Номер предшествующего документа. 7 символов. Текстовый
[1]
20.17.39.5.
catESAD_cu:PrecedingDocumentGoodsNumeric
Номер товара в предшествующем документе
clt_ru:Count3Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 3 цифр
[0..1]
20.17.39.6.
catESAD_cu:PrecedingDocumentName
Наименование предшествующего документа
clt_ru:DocumentNameType
Наименование представляемого документа. До 250 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.39.7.
catESAD_cu:PrecedingDocumentModeCode
Код вида предшествующего документа в соответствии с классификатором видов документов
clt_ru:CustomsDocumentCodeType
Код вида представляемого документа. 5 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.39.8.
catESAD_cu:LineNumber
Порядковый номер строки
clt_ru:SheetNumberType
Число. Номер листа / общее количество листов. До 5 цифр. Числовой
[0..1]
20.17.39.9.
catESAD_cu:PrcDocGoodsTNVEDCode
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС в предшествующем документе (для РФ и КР)
clt_ru:GoodsNomenclatureCodeType
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС. От 4 до 10 символов. Числовой
[0..1]
20.17.39.10.
catESAD_cu:NetWeightQuantity
Масса нетто товара, вошедшего в состав декларируемого товара. для РБ/Масса нетто товара, использованного при изготовлении декларируемого товара
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[0..1]
20.17.39.11.
catESAD_cu:CustomsCountryCode
Код страны таможенного органа
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.39.12.
catESAD_cu:AddNumberPart
Предшествующий документ - дополнительная составляющая номера (заполняется при указании номера обязательства о подачи таможенной декларации ("ОБ")). Для РФ
clt_ru:CodeVariable2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. От 1 до 2 символов
[0..1]
20.17.39.13.
catESAD_cu:CustomsCost
Таможенная стоимость товара, указанная в гр 45 предшествующей ДТ
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[0..1]
20.17.39.14.
catESAD_cu:NetWeight
Масса нетто товара, указанная в гр 38 предшествующей ДТ
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[0..1]
20.17.39.15.
catESAD_cu:SupplementaryGoodsQuantity
Количество товара в дополнительной единице измерения
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Составной тип. Количество в дополнительной единице измерения
[0..1]
*.1.
cat_ru:GoodsQuantity
Количество товара в единице измерения
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[1]
*.2.
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Условное обозначение единицы измерения
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType

Өлшем бірлігінің шартты атауы. 1-ден 13 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
ЕАЭО СЭҚ ТН-да қолданылатын өлшем бірліктеріне сәйкес өлшем бірлігінің коды
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
ESADout_CUCustomsPaymentCalculation
Кедендік төлемдерді есептеу
catESAD_cu:CUCustomsPaymentCalculationType
Құрамдық тип. Кедендік төлемдерді есептеу
[0..n]
catESAD_cu:PaymentModeCode
Алынуы кеден органдарына жүктелген салықтардың, алымдар мен өзге де төлемдердің сыныптауышы бойынша кедендік төлем түрінің коды
clt_ru:CUCustomsPaymentCodeType
Кедендік төлем түрінің коды.
4 символ. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:PaymentAmount
Төлем сомасы
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны.
0-ден. Барлығы
20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[0..1]
catESAD_cu:PaymentCurrencyCode
Төлем сомасы валютасының цифрлық коды
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Валюта коды. Цифрлық. 3 цифр
[0..1]
catESAD_cu:TaxBase
Есепке жазудың негізі
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[0..1]
catESAD_cu:TaxBaseCurrencyCode
Есепке жазудың негізі валютасының цифрлық коды (адвалорлық ставка)
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Валюта коды. Цифрлық. 3 цифр
[0..1]
catESAD_cu:Rate
Ставка / қайта қаржыландыру ставкасы
cltESAD_cu:RateType
Кедендік төлемнің ставкасы. Үтірден кейін
6 белгі. Барлығы 12 цифр. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:RateTypeCode
Ставканың түрі (адвалорлық - "%", ҚР үшін алымдардың белгісі - "S" , ерекше - "*")
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:RateCurrencyCode
Ставка валютасының цифрлық коды (ерекше ставка)
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Валюта коды. Цифрлық. 3 цифр
[0..1]
catESAD_cu:RateTNVEDQualifierCode
Ставка өлшем бірлігінің коды (ерекше ставка)
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:WeightingFactor
Өлшем бірлігінің салмақ коэффициенті (ерекше ставка)
cltESAD_cu:WeightingFactorType
Өлшем бірлігінің салмақ коэффициенті. Үтірден кейін 3 белгі. Барлығы 9 цифр. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:ComparisonOperationsSign
Салыстыру операциясының белгісі (1 - аз, 2 - көп)
clt_ru:Numeric1Type
Өлшем бірліктерінсіз саны (саны, коэффициент, пайыз). Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден 9-ға дейін
[0..1]
catESAD_cu:Rate2
Ставка
cltESAD_cu:RateType
Кедендік төлемнің ставкасы. Үтірден кейін 6 белгі. Барлығы 12 цифр. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:RateTypeCode2
Ставка түрі (адвалорлық - "%", ҚР үшін алымдардың белгісі - "S", ерекше - "*")
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:RateCurrencyCode2
Ставка валютасының цифрлық коды (ерекше ставка)
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Валюта коды. Цифрлық. 3 цифр
[0..1]
catESAD_cu:RateTNVEDQualifierCode2
Ставка өлшем бірлігінің коды (ерекше ставка)
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:WeightingFactor2
Өлшем бірлігінің салмақ коэффициенті (ерекше ставка)
cltESAD_cu:WeightingFactorType
Өлшем бірлігінің салмақ коэффициенті. Үтірден кейін 3 таңба. Барлығы 9 цифр. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:OperationsSign
Операцияның белгісі
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:Rate3
Ставка
cltESAD_cu:RateType
Кедендік төлемнің ставкасы. Үтірден кейін 6 белгі. Барлығы 12 цифр. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:RateTypeCode3
Ставка түрі (адвалорлық - "%", ерекше - "*")
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:RateCurrencyCode3
Ставка валютасының цифрлық коды (ерекше ставка)
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Валюта коды. Цифрлық. 3 цифр
[0..1]
catESAD_cu:RateTNVEDQualifierCode3
Ставка өлшем бірлігінің коды (ерекше ставка)
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:WeightingFactor3
Өлшем бірлігінің салмақ коэффициенті (ерекше ставка)
cltESAD_cu:WeightingFactorType
Өлшем бірлігінің салмақ коэффициенті. Үтірден кейін 3 таңба. Барлығы 9 цифр. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:ComparisonResult
Салыстыру операцияны орындау нәтижесі: 1 - ақиқат; 0 – жалған
clt_ru:IndicatorType
Индикатор. Бірін-бірі жоққа шығаратын екі бульдік мәннің тізімі ақиқат/жалған, қосу/ажырату және т.с.с.
[0..1]
catESAD_cu:RateUseDate
Кедендік төлем ставкасын қолдану күні
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:PaymentCode
Алынуы кеден органдарына жүктелген кедендік және өзге де төлемдердің сыныптауышына сәйкес код
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[0..1]
catESAD_cu:NumberDays
Күндер саны
[0..1]
catESAD_cu:NumberStages
Кезеңдер саны
clt_ru:Count3Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 3 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:NumberMonths
Толық және толық емес күнтізбелік айлар саны
clt_ru:Count3Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 3 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:TariffRate
Тарифтік коэффициент

Наименование единицы измерения. От 1 до 13 символов. Текстовый
[0..1]
*.3.
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
Код единицы измерения в соответствии с единицами измерения, применяемыми в ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.40.
ESADout_CUCustomsPaymentCalculation
Исчисление таможенных платежей
catESAD_cu:CUCustomsPaymentCalculationType
Составной тип. Исчисление таможенных платежей
[0..n]
20.17.40.1.
catESAD_cu:PaymentModeCode
Код вида платежа по классификатору видов налогов, сборов и иных платежей, взимание которых возложено на таможенные органы
clt_ru:CUCustomsPaymentCodeType
Код вида таможенного платежа. 4 символа. Текстовый
[1]
20.17.40.2.
catESAD_cu:PaymentAmount
Сумма платежа
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[0..1]
20.17.40.3.
catESAD_cu:PaymentCurrencyCode
Цифровой код валюты суммы платежа
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Код валюты. Цифровой. 3 цифры
[0..1]
20.17.40.4.
catESAD_cu:TaxBase
Основа начисления
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[0..1]
20.17.40.5.
catESAD_cu:TaxBaseCurrencyCode
Цифровой код валюты основы начисления (адвалорная ставка)
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Код валюты. Цифровой. 3 цифры
[0..1]
20.17.40.6.
catESAD_cu:Rate
Ставка / ставка рефинансирования
cltESAD_cu:RateType
Ставка таможенного платежа. 6 знаков после запятой. Всего 12 цифр. Числовой
[0..1]
20.17.40.7.
catESAD_cu:RateTypeCode
Вид ставки (адвалорная - "%", признак сборов для РК - "S" , специфическая - "*")
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
20.17.40.8.
catESAD_cu:RateCurrencyCode
Цифровой код валюты ставки (специфическая ставка)
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Код валюты. Цифровой. 3 цифры
[0..1]
20.17.40.9.
catESAD_cu:RateTNVEDQualifierCode
Код единицы измерения ставки (специфическая ставка)
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.40.10.
catESAD_cu:WeightingFactor
Весовой коэффициент единицы измерения (специфическая ставка)
cltESAD_cu:WeightingFactorType
Весовой коэффициент единицы измерения. 3 знака после запятой. Всего 9 цифр. Числовой
[0..1]
20.17.40.11.
catESAD_cu:ComparisonOperationsSign
Знак операции сравнения (1 - меньше, 2 - больше)
clt_ru:Numeric1Type
Число (порядковый номер, коэффициент, процент) без единиц измерения. 0 знаков после запятой. От 0 до 9
[0..1]
20.17.40.12.
catESAD_cu:Rate2
Ставка
cltESAD_cu:RateType
Ставка таможенного платежа. 6 знаков после запятой. Всего 12 цифр. Числовой
[0..1]
20.17.40.13.
catESAD_cu:RateTypeCode2
Вид ставки (адвалорная - "%", признак сборов для РК - "S", специфическая - "*")
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
20.17.40.14.
catESAD_cu:RateCurrencyCode2
Цифровой код валюты ставки (специфическая ставка)
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Код валюты. Цифровой. 3 цифры
[0..1]
20.17.40.15.
catESAD_cu:RateTNVEDQualifierCode2
Код единицы измерения ставки (специфическая ставка)
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.40.16.
catESAD_cu:WeightingFactor2
Весовой коэффициент единицы измерения (специфическая ставка)
cltESAD_cu:WeightingFactorType
Весовой коэффициент единицы измерения. 3 знака после запятой. Всего 9 цифр. Числовой
[0..1]
20.17.40.17.
catESAD_cu:OperationsSign
Знак операции
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
20.17.40.18.
catESAD_cu:Rate3
Ставка
cltESAD_cu:RateType
Ставка таможенного платежа. 6 знаков после запятой. Всего 12 цифр. Числовой
[0..1]
20.17.40.19.
catESAD_cu:RateTypeCode3
Вид ставки (адвалорная - "%", специфическая - "*")
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
20.17.40.20.
catESAD_cu:RateCurrencyCode3
Цифровой код валюты ставки (специфическая ставка)
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Код валюты. Цифровой. 3 цифры
[0..1]
20.17.40.21.
catESAD_cu:RateTNVEDQualifierCode3
Код единицы измерения ставки (специфическая ставка)
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.40.22.
catESAD_cu:WeightingFactor3
Весовой коэффициент единицы измерения (специфическая ставка)
cltESAD_cu:WeightingFactorType
Весовой коэффициент единицы измерения. 3 знака после запятой. Всего 9 цифр. Числовой
[0..1]
20.17.40.23.
catESAD_cu:ComparisonResult
Результат выполнения операции сравнения: 1 - истина; 0 - ложь
clt_ru:IndicatorType
Индикатор. Список двух взаимно исключающих булевых значений истина/ложь, вкл./выкл. и т.д.
[0..1]
20.17.40.24.
catESAD_cu:RateUseDate
Дата применения ставки таможенного платежа
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.40.25.
catESAD_cu:PaymentCode
Код в соответствии с классификатором особенностей уплаты таможенных и иных платежей, взимание которых возложено на таможенные органы
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[0..1]
20.17.40.26.
catESAD_cu:NumberDays
Количество дней
[0..1]
20.17.40.27.
catESAD_cu:NumberStages
Число этапов
clt_ru:Count3Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 3 цифр
[0..1]
20.17.40.28.
catESAD_cu:NumberMonths
Число полных и неполных календарных месяцев
clt_ru:Count3Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 3 цифр
[0..1]
20.17.40.29.
catESAD_cu:TariffRate
Тарифный коэффициент

clt_ru:Quantity4point2Type
Саны. 0-ден. Үтірден кейін 2 белгі. 4 цифр
[0..1]
catESAD_cu:LineNumber
40-топтан жолдың реттік нөмірі
clt_ru:SheetNumberType
Саны. Парақ саны / парақтардың жалпы саны. 5 цифрға дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:NumberGroup
Топтың нөмірі. РФ үшін
clt_ru:Text50Type
Мәтіндік сипаттама. 50 символға дейін
[0..1]
ESADout_CUCustomsConditions
Егер ДТ тауарларды қайта өңдеуге рұқсат алуға өтініш ретінде пайдаланылған жағдайда көрсетілетін мәліметтер (31-топтың 6-элементі, 44-топ)
catESAD_cu:ProcessingGoodsDeclarationType
Құрамдық тип. Тауарларды қайта өңдеуге өтініш
[0..1]
catESAD_cu:RateOutputGoods
Қайта өңдеу өнімдерінің шығыс нормасы
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[0..n]
catESAD_cu:ProcessingDocNumber
Алдыңғы қайта өңдеуге рұқсаттың нөмірі
clt_ru:DocumentNumberType
Ұсынылатын құжаттың нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:ProcessingDocDate
Қайта өңдеуге алдыңғы рұқсаттың күні
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
catESAD_cu:GoodsIdentificationMethod
Қайта өңдеу өнімдеріндегі әкелінген/әкетілген тауарларды сәйкестендіру тәсілдері
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[0..n]
catESAD_cu:ProcessingPlace
Тауарларды қайта өңдеу жөніндегі операцияларды жүргізу орны
clt_ru:PlaceNameType
Орынның (порттың, т/ж станциясының және т.с.с.) атауы.. 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:Substitute
Шетелдік тауарларды барабар тауарлармен ауыстыру туралы мәліметтер
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[0..n]
catESAD_cu:PlaceProcessing
Қайта өңдеу жөніндегі операцияларды жүргізу орнының мекенжайы
cat_ru:AddressType
Құрамдық тип. Ұйымның/жеке тұлғаның мекенжайы
[0..1]
cat_ru:PostalCode
Почталық индекс
clt_ru:PostalCodeType
Хат-хабарларды сорттау және жеткізу үшін почталық қызмет енгізген почталық индекс. 1-ден 9 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CountryCode
Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің әріптік коды
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CounryName
Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің қысқаша атауы
clt_ru:CountryNameType
Елдің атауы. 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:Region
Облыс (өңір, штат, провинция және т.б.)
clt_ru:RegionType
Ел өңірінің атауы (өңір, облыс, штат және т.б.) 1-ден 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:City
Елді мекен
clt_ru:CityNameType
Елді мекеннің атауы. 35 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:StreetHouse
Көше, үйдің нөмірі, офис нөмірі
clt_ru:StreetHouseType
Көшенің атауы және үйдің нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:TerritoryCode
ГК СОАТЕ сәйкес әкімшілік-аумақтық бірліктің коды (Қырғыз Республикасы үшін)
clt_ru:TerritoryCodeType

clt_ru:Quantity4point2Type
Количество. От 0. 2 знака после запятой. 4 цифры
[0..1]
20.17.40.30.
catESAD_cu:LineNumber
Порядковый номер строки из гр.40
clt_ru:SheetNumberType
Число. Номер листа / общее количество листов. До 5 цифр. Числовой
[0..1]
20.17.40.31.
catESAD_cu:NumberGroup
Номер группы. Для РФ
clt_ru:Text50Type
Текстовое описание. До 50 символов
[0..1]
20.17.41.
ESADout_CUCustomsConditions
Сведения, указываемые в случае, если ДТ используется в качестве заявления на получение разрешения на переработку товаров (элемент 6 гр 31, гр 44)
catESAD_cu:ProcessingGoodsDeclarationType
Составной тип. Заявление на переработку товаров
[0..1]
20.17.41.1.
catESAD_cu:RateOutputGoods
Норма выхода продуктов переработки
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[0..n]
20.17.41.2.
catESAD_cu:ProcessingDocNumber
Номер разрешения на предшествующую переработку
clt_ru:DocumentNumberType
Номер представляемого документа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.41.3.
catESAD_cu:ProcessingDocDate
Дата предшествующего разрешения на переработку
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
20.17.41.4.
catESAD_cu:GoodsIdentificationMethod
Способы идентификации ввезенных/вывезенных товаров в продуктах переработки
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[0..n]
20.17.41.5.
catESAD_cu:ProcessingPlace
Место проведения операций по переработке товаров
clt_ru:PlaceNameType
Наименование места (порта, ж/д станции и т.п.). До 40 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.41.6.
catESAD_cu:Substitute
Сведения о замене иностранных товаров эквивалентными товарами
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[0..n]
20.17.41.7.
catESAD_cu:PlaceProcessing
Адрес места проведения операций по переработке
cat_ru:AddressType
Составной тип. Адрес организации / физического лица
[0..1]
*.1.
cat_ru:PostalCode
Почтовый индекс
clt_ru:PostalCodeType
Почтовый индекс, введенный почтовой службой для сортировки и доставки корреспонденции. От 1 до 9 символов. Текстовый
[0..1]
*.2.
cat_ru:CountryCode
Буквенный код страны в соответствии с классификатором стран мира
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
*.3.
cat_ru:CounryName
Краткое название страны в соответствии с классификатором стран мира
clt_ru:CountryNameType
Наименование страны. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
*.4.
cat_ru:Region
Область (регион, штат, провинция и т.п.)
clt_ru:RegionType
Наименование региона страны (регион, область, штат и т.п.) от 1 до 50 символов. Текстовый
[0..1]
*.5.
cat_ru:City
Населенный пункт
clt_ru:CityNameType
Название населенного пункта. До 35 символов. Текстовый
[0..1]
*.6.
cat_ru:StreetHouse
Улица, номер дома, номер офиса
clt_ru:StreetHouseType
Название улицы и номер дома. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
*.7.
cat_ru:TerritoryCode
Код административно-территориальной единицы в соответствии с ГК СОАТЕ (для Кыргызской Республики)
clt_ru:TerritoryCodeType

Әкімшілік-аумақтық бөлініс бірлігінің коды. 8-ден 17 символға дейін. Цифрлық
[0..1]
catESAD_cu:Organization
Тауарларды қайта өңдеу жөніндегі операцияны жүзеге асыратын тұлғаның атауы
cat_ru:CUOrganizationType
Құрамдық тип. Ұйым туралы мәліметтер
[0..1]
cat_ru:OrganizationName
Ұйымның атауы/жеке тұлғаның ТАӘ
clt_ru:NameType
Субъектінің атауы. Ұйым, ТАӘ. 150 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:ShortName
Ұйымның қысқаша атауы
clt_ru:ShortNameType
Ұйымның қысқаша атауы. 120 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:OrganizationLanguage
Атауды толтыру үшін тіл коды
clt_ru:LanguageCodeType
ISO 639-1 стандартында тілдің аlpha-2 коды. 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:
cat_ru:OrganizationChoiceType
Құрамдық тип. Choice OrganizationChoice
[0..1]
cat_ru:RFOrganizationFeatures
Ұйым туралы мәліметтер. Ресей Федерациясының ерекшеліктері
cat_ru:RFOrganizationFeaturesType
Құрамдық тип. Ұйым туралы мәліметтер. Ресей Федерациясының ерекшеліктері
[1]
cat_ru:OGRN
ОГРН/ОГРНИП. Негізгі мемлекеттік тіркеу нөмірі
clt_ru:OGRNIDType
Сәйкестендіргіш. Дара кәсіпкердің немесе ұйымның негізгі мемлекеттік тіркеу нөмірі (ОГРН). 15 немесе 13 символ. Сандық
[0..1]
cat_ru:INN
ИНН – салық төлеушінің жеке нөмірі
clt_ru:INNIDType
Кодтаудың ұлттық жүйесіне сәйкес салық төлеушінің жеке нөмірі (РФ-да заңды тұлғалар үшін – 10 цифр, жеке тұлғалар үшін – 12 цифр). 10-нан 12 символға дейін. Сандық
[0..1]
cat_ru:KPP
КПП – есепке қою себебінің коды
clt_ru:KPPCodeType
Салық есебіне қою себебінің коды. 9 символ. Сандық
[0..1]
cat_ru:RKOrganizationFeatures
Ұйым туралы мәліметтер. Қазақстан Республикасының ерекшеліктері
cat_ru:RKOrganizationFeaturesType
Құрамдық тип. Ұйым туралы мәліметтер. Қазақстан Республикасының ерекшеліктері
[1]
cat_ru:BIN
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН)
clt_ru:BINType
Бизнес-сәйкестендіру нөмірі (БСН) Қазақстан Республикасы. 12 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:IIN
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН)
clt_ru:IINType
Жеке сәйкестендіру нөмірі (ЖСН) Қазақстан Республикасы. 12 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:ITN
Кедендік сәйкестендіру нөмірі (КСН)
cat_ru:ITNKZType
Құрамдық тип. Кедендік сәйкестендіру нөмірі (КСН) Қазақстан Республикасы
[0..1]
cat_ru:CategoryCode
Тұлға санаты. Құрылтай құжаттарына немесе дара кәсіпкер ретінде тіркеу туралы куәлікке сәйкес тұлғалар санатының екі таңбалы цифрлық коды
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[1]
cat_ru:KATOCode
КАТО коды. Әкімшілік-аумақтық объектілер кодтарының сыныптауышына сәйкес КАТО-ның екі таңбалы коды
clt_ru:Code2Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[1]
cat_ru:RNN
СТН. Қазақстан Республикасының салық органдары беретін салықтық тіркеу нөмірі
clt_ru:RNNIDType
Сәйкестендіргіш. Кодтаудың ұлттық жүйесіне сәйкес салық төлеушінің тіркеу нөмірі. 12 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:ITNReserv
КСН үшін резерв
clt_ru:ITNReservType

Код единицы административно-территориального деления. От 8 до 17 символов. Цифровой
[0..1]
20.17.41.8.
catESAD_cu:Organization
Наименование лица, осуществляющего операции по переработке товаров
cat_ru:CUOrganizationType
Составной тип. Сведения об организации
[0..1]
*.1.
cat_ru:OrganizationName
Наименование организации / ФИО физического лица
clt_ru:NameType
Наименование субъекта. Организация, ФИО. До 150 символов. Текстовый
[0..1]
*.2.
cat_ru:ShortName
Краткое наименование организации
clt_ru:ShortNameType
Краткое наименование организации. До 120 символов. Текстовый
[0..1]
*.3.
cat_ru:OrganizationLanguage
Код языка для заполнения наименования
clt_ru:LanguageCodeType
Код языка alpha-2 в стандарте ISO 639-1. 2 символа. Текстовый
[0..1]
*.4.
cat_ru:
cat_ru:OrganizationChoiceType
Составной тип. Choice OrganizationChoice
[0..1]
*.4.1.
cat_ru:RFOrganizationFeatures
Сведения об организации. Особенности Российской Федерации
cat_ru:RFOrganizationFeaturesType
Составной тип. Сведения об организации. Особенности Российской Федерации
[1]
*.4.1.1.
cat_ru:OGRN
ОГРН/ОГРНИП. Основной государственный регистрационный номер
clt_ru:OGRNIDType
Идентификатор. Основной государственный регистрационный номер (ОГРН) индивидуального предпринимателя или организации. 15 или 13 символов. Числовой
[0..1]
*.4.1.2.
cat_ru:INN
ИНН - Индивидуальный номер налогоплательщика
clt_ru:INNIDType
Индивидуальный номер налогоплательщика в соответствии с национальной системой кодирования (в РФ для юр. лиц - 10 цифр, для физ. лиц - 12 цифр). От 10 до 12 символов. Числовой
[0..1]
*.4.1.3.
cat_ru:KPP
КПП - Код причины постановки на учет
clt_ru:KPPCodeType
Код причины постановки на налоговый учет. 9 символов. Числовой
[0..1]
*.4.2.
cat_ru:RKOrganizationFeatures
Сведения об организации. Особенности Республики Казахстан
cat_ru:RKOrganizationFeaturesType
Составной тип. Сведения об организации. Особенности Республики Казахстан
[1]
*.4.2.1.
cat_ru:BIN
Бизнес-идентификационный номер (БИН)
clt_ru:BINType
Бизнес-идентификационный номер (БИН) Республика Казахстан. 12 символов. Текстовый
[0..1]
*.4.2.2.
cat_ru:IIN
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН)
clt_ru:IINType
Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) Республика Казахстан. 12 символов. Текстовый
[0..1]
*.4.2.3.
cat_ru:ITN
Идентификационный таможенный номер (ИТН)
cat_ru:ITNKZType
Составной тип. Идентификационный таможенный номер (ИТН) Республика Казахстан
[0..1]
*.4.2.3.1.
cat_ru:CategoryCode
Категория лица. Двухзначный цифровой код категории лица согласно учредительным документам или свидетельству о регистрации в качестве индивидуального предпринимателя
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[1]
*.4.2.3.2.
cat_ru:KATOCode
Код КАТО. Двухзначный код КАТО в соответствии с классификатором кодов административно-территориальных объектов
clt_ru:Code2Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[1]
*.4.2.3.3.
cat_ru:RNN
РНН. Регистрационный налоговый номер, присваиваемый налоговыми органами Республики Казахстан
clt_ru:RNNIDType
Идентификатор. Регистрационный номер налогоплательщика в соответствии с национальной системой кодирования. 12 символов. Текстовый
[0..1]
*.4.2.3.4.
cat_ru:ITNReserv
Резерв для ИТН
clt_ru:ITNReservType

Сәйкестендіргіш. КСН үшін резервтік алаң. 1-ден 36 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:RBOrganizationFeatures
Ұйым туралы мәліметтер. Беларусь Республикасының ерекшеліктері
cat_ru:RBOrganizationFeaturesType
Құрамдық тип. Ұйым туралы мәліметтер. Беларусь Республикасының ерекшеліктері
[1]
cat_ru:UNP
Төлеушінің есептік нөмірі (УНП)
clt_ru:UNPTtype
Төлеушінің есептік нөмірі (УНП) Беларусь Республикасы 9 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:RBIdentificationNumber
Жеке тұлғаның сәйкестендіру нөмірі
clt_ru:CodeVariable14Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 1-ден 14 символға дейін
[0..1]
cat_ru:RAOrganizationFeatures
Ұйым туралы мәліметтер. Армения Республикасының ерекшеліктері
cat_ru:RAOrganizationFeaturesType
Құрамдық тип. Ұйым туралы мәліметтер. Армения Республикасының ерекшеліктері
[1]
cat_ru:UNN
Салық төлеушінің есептік нөмірі (УНН)
clt_ru:UNNType
Салық төлеушінің есептік нөмірі (УНН) Армения Республикасы. 8 символ. Цифрлық
[0..1]
cat_ru:SocialServiceNumber
Қоғамдық көрсетілетін қызметтердің нөмірлік белгісі (НЗОУ)
clt_ru:SocialServiceNumberType
Қоғамдық көрсетілетін қызметтердің нөмірлік белгісі Армения Республикасы. 10 символ. Цифрлық
[0..1]
cat_ru:SocialServiceCertificate
Қоғамдық көрсетілетін қызметтердің нөмірлік белгісінің (НЗОУ) жоқ екендігі туралы анықтаманың нөмірі
clt_ru:SocialServiceCertificateType
Қоғамдық көрсетілетін қызметтердің нөмірлік белгісінің (НЗОУ) жоқ екендігі туралы анықтаманың нөмірі. Армения Республикасы. 10 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:KGOrganizationFeatures
Ұйым туралы мәліметтер. Қырғыз Республикасының ерекшеліктері
cat_ru:KGOrganizationFeaturesType
Құрамдық тип. Ұйым туралы мәліметтер. Қырғыз Республикасының ерекшеліктері
[1]
cat_ru:KGINN
ИНН – салық төлеушінің салықтық сәйкестендіру нөмірі, ПИН – дербес сәйкестендіру нөмірі
clt_ru:KGINNIDType
Салық төлеушінің салықтық нөмірі (ИНН, ПИН). Қырғыз Республикасы. 14 символ. Цифрлық
[0..1]
cat_ru:KGOKPO
Заңды тұлғалар мен дара кәсіпкерлер үшін Кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпыреспубликалық сыныптауышының (ОКПО) коды
clt_ru:KGOKPOIDType
Кәсіпорындар мен ұйымдардың жалпыреспубликалық сыныптауышының (ОКПО) коды. Қырғыз Республикасы. 8 символ. Цифрлық
[0..1]
cat_ru:Address
Ұйымның мекенжайы
cat_ru:AddressType
Құрамдық тип. Ұйымның/жеке тұлғаның мекенжайы
[0..1]
cat_ru:PostalCode
Почталық индекс
clt_ru:PostalCodeType
Хат-хабарларды сорттау және жеткізу үшін почталық қызмет енгізген почталық индекс. 1-ден 9 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CountryCode
Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің әріптік коды
clt_ru:CountryA2CodeType
Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CounryName
Әлем елдерінің сыныптауышына сәйкес елдің қысқаша атауы
clt_ru:CountryNameType
Елдің атауы. 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:Region
Облыс (өңір, штат, провинция және т.б.)
clt_ru:RegionType

Идентификатор. Резервное поле для ИТН. От 1 до 36 символов. Текстовый
[0..1]
*.4.3.
cat_ru:RBOrganizationFeatures
Сведения об организации. Особенности Республики Беларусь
cat_ru:RBOrganizationFeaturesType
Составной тип. Сведения об организации. Особенности Республики Беларусь
[1]
*.4.3.1.
cat_ru:UNP
Учетный номер плательщика (УНП)
clt_ru:UNPTtype
Учетный номер плательщика (УНП) Республика Беларусь 9 символов. Текстовый
[0..1]
*.4.3.2.
cat_ru:RBIdentificationNumber
Идентификационный номер физического лица
clt_ru:CodeVariable14Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. От 1 до 14 символов
[0..1]
*.4.4.
cat_ru:RAOrganizationFeatures
Сведения об организации. Особенности Республики Армения
cat_ru:RAOrganizationFeaturesType
Составной тип. Сведения об организации. Особенности Республики Армения
[1]
*.4.4.1.
cat_ru:UNN
Учетный номер налогоплательщика (УНН)
clt_ru:UNNType
Учетный номер налогоплательщика (УНН). Республика Армения. 8 символов. Цифровой
[0..1]
*.4.4.2.
cat_ru:SocialServiceNumber
Номерной знак общественных услуг (НЗОУ)
clt_ru:SocialServiceNumberType
Номерной знак общественных услуг. Республика Армения. 10 символов. Цифровой
[0..1]
*.4.4.3.
cat_ru:SocialServiceCertificate
Номер справки об отсутствии номерного знака общественных услуг (НЗОУ)
clt_ru:SocialServiceCertificateType
Номер справки об отсутствии номерного знака общественных услуг. Республика Армения. 10 символов. Текстовый
[0..1]
*.4.5.
cat_ru:KGOrganizationFeatures
Сведения об организации. Особенности Кыргызской Республики
cat_ru:KGOrganizationFeaturesType
Составной тип. Сведения об организации. Особенности Кыргызской Республики
[1]
*.4.5.1.
cat_ru:KGINN
ИНН - идентификационный налоговый номер налогоплательщика, ПИН - персональный идентификационный номер
clt_ru:KGINNIDType
Налоговый номер налогоплательщика (ИНН, ПИН). Кыргызская Республика. 14 символов. Цифровой
[0..1]
*.4.5.2.
cat_ru:KGOKPO
Код Общереспубликанского классификатора предприятий и организаций (ОКПО) для юридических лиц и индивидуальных предпринимателей
clt_ru:KGOKPOIDType
Код Общереспубликанского классификатора предприятий и организаций (ОКПО). Кыргызская Республика. 8 символов. Цифровой
[0..1]
*.5.
cat_ru:Address
Адрес организации
cat_ru:AddressType
Составной тип. Адрес организации / физического лица
[0..1]
*.5.1.
cat_ru:PostalCode
Почтовый индекс
clt_ru:PostalCodeType
Почтовый индекс, введенный почтовой службой для сортировки и доставки корреспонденции. От 1 до 9 символов. Текстовый
[0..1]
*.5.2.
cat_ru:CountryCode
Буквенный код страны в соответствии с классификатором стран мира
clt_ru:CountryA2CodeType
Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[0..1]
*.5.3.
cat_ru:CounryName
Краткое название страны в соответствии с классификатором стран мира
clt_ru:CountryNameType
Наименование страны. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
*.5.4.
cat_ru:Region
Область (регион, штат, провинция и т.п.)
clt_ru:RegionType

Ел өңірінің атауы (өңір, облыс, штат және т.б.) 1-ден 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:City
Елді мекен
clt_ru:CityNameType
Елді мекеннің атауы. 35 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:StreetHouse
Көше, үйдің нөмірі, офис нөмірі
clt_ru:StreetHouseType
Көшенің атауы және үйдің нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:TerritoryCode
ГК СОАТЕ сәйкес әкімшілік-аумақтық бірліктің коды (Қырғыз Республикасы үшін)
clt_ru:TerritoryCodeType
Әкімшілік-аумақтық бөлініс бірлігінің коды. 8-ден 17 символға дейін. Цифрлық
[0..1]
cat_ru:IdentityCard
Жеке басты куәландыратын құжат
cat_ru:IdentityCardType
Құрамдық тип. Жеке басты куәландыратын құжат
[0..1]
cat_ru:IdentityCardCode
Жеке басты куәландыратын құжат түрінің коды. РФ үшін
clt_ru:IdentityCardCodeType
Жеке басты куәландыратын құжат түрінің коды. 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:IdentityCardName
Жеке басты куәландыратын құжаттың қысқаша атауы
clt_ru:IdentityCardNameType
Код. Жеке басты куәландыратын құжаттың қысқаша атауы. 15 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:IdentityCardSeries
Жеке басты куәландыратын құжаттың сериясы
clt_ru:IdentityCardSeriesType
Жеке басты куәландыратын құжаттың сериясы. 11 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:IdentityCardNumber
Жеке басты куәландыратын құжаттың нөмірі
clt_ru:IdentityCardNumberType
Жеке басты куәландыратын құжаттың нөмірі.
25 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:IdentityCardDate
Жеке басты куәландыратын құжаттың берілген күні
clt_ru:DateCustType
Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
cat_ru:OrganizationName
Құжатты берген ұйымның атауы
clt_ru:NameType
Субъектінің атауы. Ұйым, ТАӘ.
150 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:Contact
Байланыс ақпараты
cat_ru:ContactType
Құрамдық тип. Байланыс ақпараты
[0..1]
cat_ru:Phone
Телефон нөмірі
clt_ru:PhoneNumberType
Телефон (факс, телекс) нөмірі. 1-ден 24 символға дейін. Мәтіндік
[0..n]
cat_ru:Fax
Факс нөмірі
clt_ru:PhoneNumberType
Телефон (факс, телекс) нөмірі. 1-ден 24 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:Telex
Телекс нөмірі
clt_ru:PhoneNumberType
Телефон (факс, телекс) нөмірі. 1-ден 24 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:E_mail
Электрондық почтаның мекенжайы
clt_ru:Text50Type
Мәтіндік сипаттама. 50 символға дейін
[0..n]
catESAD_cu:ProcessingProduct
Қайта өңдеу өнімі
catESAD_cu:ProcessingGoodsType
Құрамдық тип. Қайта өңдеу өнімдерінің сипаттамасы
[1]
catESAD_cu:GoodsTNVEDCode
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды
clt_ru:GoodsNomenclatureCodeType
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды. 0-ден 10 символға дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:GoodsDescription
Тауардың сипаты мен сипаттамасы
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[1..n]
catESAD_cu:ProcessingGoodsQuantity
Тауарлардың өлшем бірлігіндегі саны
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Құрамдық тип. Қосымша өлшем бірлігіндегі саны
[0..1]
cat_ru:GoodsQuantity
Тауардың өлшем бірлігіндегі саны
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Өлшем бірлігінің шартты белгісі
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Өлшем бірлігінің шартты атауы. 1-ден 13 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
ЕАЭО СЭҚ ТН-да қолданылатын өлшем бірліктеріне сәйкес өлшем бірлігінің коды
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:WasteProducts
Қайта өңдеу қалдықтары
catESAD_cu:ProcessingGoodsType
Құрамдық тип. Қайта өңдеу өнімдерінің сипаттамасы
[0..n]
catESAD_cu:GoodsTNVEDCode
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды
clt_ru:GoodsNomenclatureCodeType
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды. 0-ден
10 символға дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:GoodsDescription
Тауардың сипаты мен сипаттамасы
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[1..n]
catESAD_cu:ProcessingGoodsQuantity
Тауарлардың өлшем бірлігіндегі саны
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Құрамдық тип. Қосымша өлшем бірлігіндегі саны
[0..1]
cat_ru:GoodsQuantity
Тауардың өлшем бірлігіндегі саны
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Өлшем бірлігінің шартты белгісі
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Өлшем бірлігінің шартты атауы. 1-ден 13 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
ЕАЭО СЭҚ ТН-да қолданылатын өлшем бірліктеріне сәйкес өлшем бірлігінің коды
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:Heels
Қалдықтар
catESAD_cu:ProcessingGoodsType
Құрамдық тип. Қайта өңдеу өнімдерінің сипаттамасы
[0..n]
catESAD_cu:GoodsTNVEDCode
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды
clt_ru:GoodsNomenclatureCodeType
ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың коды. 0-ден
10 символға дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:GoodsDescription
Тауардың сипаты мен сипаттамасы
clt_ru:FreeText250Type
Мәтіндік жол.
250 символға дейін
[1..n]
catESAD_cu:ProcessingGoodsQuantity
Тауарлардың өлшем бірлігіндегі саны
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Құрамдық тип. Қосымша өлшем бірлігіндегі саны
[0..1]
cat_ru:GoodsQuantity
Тауардың өлшем бірлігіндегі саны
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Өлшем бірлігінің шартты белгісі
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Өлшем бірлігінің шартты атауы. 1-ден 13 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
ЕАЭО СЭҚ ТН-да қолданылатын өлшем бірліктеріне сәйкес өлшем бірлігінің коды
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
SupplementaryGoodsQuantity
Тауардың қосымша өлшем бірлігіндегі саны. 41-топ
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Құрамдық тип. Қосымша өлшем бірлігіндегі саны
[0..1]
cat_ru:GoodsQuantity
Тауардың өлшем бірлігіндегі саны
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Өлшем бірлігінің шартты белгісі
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Өлшем бірлігінің шартты атауы. 1-ден 13 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
ЕАЭО СЭҚ ТН-да қолданылатын өлшем бірліктеріне сәйкес өлшем бірлігінің коды
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
SupplementaryGoodsQuantity1

Наименование региона страны (регион, область, штат и т.п.) от 1 до 50 символов. Текстовый
[0..1]
*.5.5.
cat_ru:City
Населенный пункт
clt_ru:CityNameType
Название населенного пункта. До 35 символов. Текстовый
[0..1]
*.5.6.
cat_ru:StreetHouse
Улица, номер дома, номер офиса
clt_ru:StreetHouseType
Название улицы и номер дома. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
*.5.7.
cat_ru:TerritoryCode
Код административно-территориальной единицы в соответствии с ГК СОАТЕ (для Кыргызской Республики)
clt_ru:TerritoryCodeType
Код единицы административно-территориального деления. От 8 до 17 символов. Цифровой
[0..1]
*.6.
cat_ru:IdentityCard
Документ, удостоверяющий личность
cat_ru:IdentityCardType
Составной тип. Документ, удостоверяющий личность
[0..1]
*.6.1.
cat_ru:IdentityCardCode
Код вида документа, удостоверяющего личность. Для РФ
clt_ru:IdentityCardCodeType
Код вида документа, удостоверяющего личность. 2 символа. Текстовый
[0..1]
*.6.2.
cat_ru:IdentityCardName
Краткое наименование документа, удостоверяющего личность
clt_ru:IdentityCardNameType
Код. Краткое наименование документа, удостоверяющего личность. До 15 символов. Текстовый
[0..1]
*.6.3.
cat_ru:IdentityCardSeries
Серия документа, удостоверяющего личность
clt_ru:IdentityCardSeriesType
Серия документа, удостоверяющего личность. До 11 символов. Текстовый
[0..1]
*.6.4.
cat_ru:IdentityCardNumber
Номер документа, удостоверяющего личность
clt_ru:IdentityCardNumberType
Номер документа, удостоверяющего личность. До 25 символов. Текстовый
[0..1]
*.6.5.
cat_ru:IdentityCardDate
Дата выдачи документа, удостоверяющего личность
clt_ru:DateCustType
Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
*.6.6.
cat_ru:OrganizationName
Наименование организации, выдавшей документ
clt_ru:NameType
Наименование субъекта. Организация, ФИО. До 150 символов. Текстовый
[0..1]
*.7.
cat_ru:Contact
Контактная информация
cat_ru:ContactType
Составной тип. Контактная информация
[0..1]
*.7.1.
cat_ru:Phone
Номер телефона
clt_ru:PhoneNumberType
Номер телефона (факса, телекса). От 1 до 24 символов. Текстовый
[0..n]
*.7.2.
cat_ru:Fax
Номер факса
clt_ru:PhoneNumberType
Номер телефона (факса, телекса). От 1 до 24 символов. Текстовый
[0..1]
*.7.3.
cat_ru:Telex
Номер телекса
clt_ru:PhoneNumberType
Номер телефона (факса, телекса). От 1 до 24 символов. Текстовый
[0..1]
*.7.4.
cat_ru:E_mail
Адрес электронной почты
clt_ru:Text50Type
Текстовое описание. До 50 символов
[0..n]
20.17.41.9.
catESAD_cu:ProcessingProduct
Продукт переработки
catESAD_cu:ProcessingGoodsType
Составной тип. Описание продуктов переработки
[1]
*.1.
catESAD_cu:GoodsTNVEDCode
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:GoodsNomenclatureCodeType
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС. От 4 до 10 символов. Числовой
[0..1]
*.2.
catESAD_cu:GoodsDescription
Описание и характеристика товара
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[1..n]
*.3.
catESAD_cu:ProcessingGoodsQuantity
Количество товаров в единице измерения
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Составной тип. Количество в дополнительной единице измерения
[0..1]
*.3.1.
cat_ru:GoodsQuantity
Количество товара в единице измерения
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[1]
*.3.2.
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Условное обозначение единицы измерения
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Наименование единицы измерения. От 1 до 13 символов. Текстовый
[0..1]
*.3.3.
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
Код единицы измерения в соответствии с единицами измерения, применяемыми в ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.41.10.
catESAD_cu:WasteProducts
Отходы переработки
catESAD_cu:ProcessingGoodsType
Составной тип. Описание продуктов переработки
[0..n]
*.1.
catESAD_cu:GoodsTNVEDCode
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:GoodsNomenclatureCodeType
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС. От 4 до 10 символов. Числовой
[0..1]
*.2.
catESAD_cu:GoodsDescription
Описание и характеристика товара
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[1..n]
*.3.
catESAD_cu:ProcessingGoodsQuantity
Количество товаров в единице измерения
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Составной тип. Количество в дополнительной единице измерения
[0..1]
*.3.1.
cat_ru:GoodsQuantity
Количество товара в единице измерения
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[1]
*.3.2.
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Условное обозначение единицы измерения
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Наименование единицы измерения. От 1 до 13 символов. Текстовый
[0..1]
*.3.3.
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
Код единицы измерения в соответствии с единицами измерения, применяемыми в ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.41.11.
catESAD_cu:Heels
Остатки
catESAD_cu:ProcessingGoodsType
Составной тип. Описание продуктов переработки
[0..n]
*.1.
catESAD_cu:GoodsTNVEDCode
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:GoodsNomenclatureCodeType
Код товара по ТН ВЭД ЕАЭС. От 4 до 10 символов. Числовой
[0..1]
*.2.
catESAD_cu:GoodsDescription
Описание и характеристика товара
clt_ru:FreeText250Type
Текстовая строка. До 250 символов
[1..n]
*.3.
catESAD_cu:ProcessingGoodsQuantity
Количество товаров в единице измерения
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Составной тип. Количество в дополнительной единице измерения
[0..1]
*.3.1.
cat_ru:GoodsQuantity
Количество товара в единице измерения
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[1]
*.3.2.
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Условное обозначение единицы измерения
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Наименование единицы измерения. От 1 до 13 символов. Текстовый
[0..1]
*.3.3.
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
Код единицы измерения в соответствии с единицами измерения, применяемыми в ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.42.
SupplementaryGoodsQuantity
Количество товара в дополнительной единице измерения. Гр.41
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Составной тип. Количество в дополнительной единице измерения
[0..1]
20.17.42.1.
cat_ru:GoodsQuantity
Количество товара в единице измерения
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[1]
20.17.42.2.
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Условное обозначение единицы измерения
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Наименование единицы измерения. От 1 до 13 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.42.3.
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
Код единицы измерения в соответствии с единицами измерения, применяемыми в ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.43.
SupplementaryGoodsQuantity1

Тауардың негізгіден және қосымшадан ерекше өлшем бірлігіндегі саны (31-топтың 1-элементі)
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Құрамдық тип. Қосымша өлшем бірлігіндегі саны
[0..3]
cat_ru:GoodsQuantity
Тауардың өлшем бірлігіндегі саны
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Өлшем бірлігінің шартты белгісі
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Өлшем бірлігінің шартты атауы. 1-ден 13 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
ЕАЭО СЭҚ ТН-да қолданылатын өлшем бірліктеріне сәйкес өлшем бірлігінің коды
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
ESADGoodsPackaging
Жүк орындары, тұғырықтар және тауарлар қаптамасы туралы мәліметтер
catESAD_cu:ESADGoodsPackagingType
Құрамдық тип. Жүк орындары, тұғырықтар және тауарлар қаптамасы туралы мәліметтер
[0..1]
catESAD_cu:PakageQuantity
Тауармен толтырылған жүк орындарының жалпы саны
clt_ru:PakageNumberType
Жүк орындарының саны / жүк орнының реттік нөмірі.
8 белгіге дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:PakageTypeCode
Тауар қаптамасының бар-жоғының коды: 0 - Қаптамасыз; 1 - Қаптамамен; 2 - Көлік құралының жабдықталған сыйымдылықтарында қаптамасыз
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:PakagePartQuantity
Ішінара тауар толтырылған жүк орындарының саны
clt_ru:PakageNumberType
Жүк орындарының саны / жүк орнының реттік нөмірі. 8 белгіге дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:RBCargoKind
Жүк орындарының түрі (ДТ-ның 31-тобының 2-элементі)
clt_ru:CodeVariable14Type
Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 1-ден 14 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:PackageCode
Жүк, қаптама және қаптау материалдары түрлерінің сыныптауышына сәйкес жүк түрінің коды
clt_ru:PackageCodeType
Жүк түрінің коды, қаптаманың коды.
2 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:PackingInformation
Тауарлар қаптамасы туралы мәліметтер
catESAD_cu:PackingInformationType
Құрамдық тип. Тауарлар қаптамасы туралы мәліметтер. Код. Саны
[0..n]
catESAD_cu:PackingCode
Жүк, қаптама және қаптау материалдары түрлерінің сыныптауышына сәйкес жүк қаптамасы түрінің коды
clt_ru:PackageCodeType
Жүк түрінің коды, қаптаманың коды.
2 символ. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:PakingQuantity
Қаптамалар саны
clt_ru:PackagesQuantityType
Жүк орындарының саны. Қоса алғанда 0-ден бастап.
8 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:PalleteInformation

Количество товара в единице измерения, отличной от основной и дополнительной (элемент 1 Гр.31)
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Составной тип. Количество в дополнительной единице измерения
[0..3]
20.17.43.1.
cat_ru:GoodsQuantity
Количество товара в единице измерения
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[1]
20.17.43.2.
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Условное обозначение единицы измерения
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Наименование единицы измерения. От 1 до 13 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.43.3.
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
Код единицы измерения в соответствии с единицами измерения, применяемыми в ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.44.
ESADGoodsPackaging
Сведения о грузовых местах, поддонах и упаковке товаров
catESAD_cu:ESADGoodsPackagingType
Составной тип. Сведения о грузовых местах, поддонах и упаковке товаров
[0..1]
20.17.44.1.
catESAD_cu:PakageQuantity
Общее количество грузовых мест, занятых товаром
clt_ru:PakageNumberType
Количество грузовых мест / порядковый номер грузового места. До 8 знаков. Числовой
[0..1]
20.17.44.2.
catESAD_cu:PakageTypeCode
Код наличия упаковки товара: 0 - Без упаковки; 1 - С упаковкой; 2 - Без упаковки в оборудованных емкостях транспортного средства
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
20.17.44.3.
catESAD_cu:PakagePartQuantity
Количество грузовых мест, частично занятых товаром
clt_ru:PakageNumberType
Количество грузовых мест / порядковый номер грузового места. До 8 знаков. Числовой
[0..1]
20.17.44.4.
catESAD_cu:RBCargoKind
Вид грузовых мест (элемент 2 гр. 31 ДТ)
clt_ru:CodeVariable14Type
Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. От 1 до 14 символов
[0..1]
20.17.44.5.
catESAD_cu:PackageCode
Код вида груза в соответствии с классификатором видов груза, упаковки и упаковочных материалов
clt_ru:PackageCodeType
Код вида груза, код упаковки. 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.44.6.
catESAD_cu:PackingInformation
Сведения об упаковке товаров
catESAD_cu:PackingInformationType
Составной тип. Сведения об упаковке товаров. Код. Количество
[0..n]
*.1.
catESAD_cu:PackingCode
Код вида упаковки товаров в соответствии с классификатором видов груза, упаковки и упаковочных материалов
clt_ru:PackageCodeType
Код вида груза, код упаковки. 2 символа. Текстовый
[1]
*.2.
catESAD_cu:PakingQuantity
Количество упаковок
clt_ru:PackagesQuantityType
Количество грузовых мест. От 0 включительно. До 8 цифр
[0..1]
20.17.44.7.
catESAD_cu:PalleteInformation

Тұғырықтар мен паллеттер туралы мәліметтер. 31-топтың 2-элементі
catESAD_cu:PalleteInformationType
Құрамдық тип. Тұғырықтар мен паллеттер туралы мәліметтер
[0..n]
catESAD_cu:PalleteQuantity
Тұғырықтар саны
clt_ru:PackagesQuantityType
Жүк орындарының саны. Қоса алғанда 0-ден бастап.
8 цифрға дейін
[1]
catESAD_cu:PalleteDescription
Тұғырықтардың сипаты
cltESAD_cu:PackageDescriptionType
Жүк, қаптама түрінің сипаты.
150 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:PalleteCode
Жүк, қаптама және қаптау материалдары түрлерінің сыныптауышына сәйкес тұғырықтар түрінің коды
clt_ru:PackageCodeType
Жүк түрінің коды, қаптаманың коды.
2 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:UnitPackInfo
Тауардың жеке қаптамасы туралы мәліметтер
catESAD_cu:PackingInformationType
Құрамдық тип. Тауарлар қаптамасы туралы мәліметтер. Код. Саны
[0..n]
catESAD_cu:PackingCode
Жүк, қаптама және қаптау материалдары түрлерінің сыныптауышына сәйкес тауарлар қаптамасы түрінің коды
clt_ru:PackageCodeType
Жүк түрінің коды, қаптаманың коды.
2 символ. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:PakingQuantity
Қаптамалар саны
clt_ru:PackagesQuantityType
Жүк орындарының саны. Қоса алғанда 0-ден бастап.
8 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:CargoInfo
Жүктің түрі туралы мәліметтер (тауарды қаптамасыз тасымалдау кезінде)
catESAD_cu:PackingInformationType
Құрамдық тип. Тауарлар қаптамасы туралы мәліметтер. Код. Саны
[0..n]
catESAD_cu:PackingCode
Жүк, қаптама және қаптау материалдары түрлерінің сыныптауышына сәйкес тауарлар қаптамасы түрінің коды
clt_ru:PackageCodeType
Жүк түрінің коды, қаптаманың коды.
2 символ. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:PakingQuantity
Қаптамалар саны
clt_ru:PackagesQuantityType
Жүк орындарының саны. Қоса алғанда 0-ден бастап.
8 цифрға дейін
[0..1]
ESADGoodsQuota
Квота. ДТ 39-тобы
catESAD_cu:ESADGoodsQuotaType
Құрамдық тип. Квота
[0..1]
catESAD_cu:ESADProductQuantityQuota
Өнімнің санында көрсетілген квотаның қалдықтары туралы мәліметтер. Егер квота өлшем бірліктерінде көрсетілген жағдайда, толтырылады
catESAD_cu:ESADProductQuantityQuotaType
Құрамдық тип. Өнімнің санында көрсетілген квотаның қалдықтары туралы мәліметтер. Егер квота өлшем бірліктерінде көрсетілген жағдайда, толтырылады
[0..2]
catESAD_cu:QuotaQuantity
Өлшем бірлігіндегі квотаның қалдығы
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[1]
catESAD_cu:QuotaMeasureUnitQualifierCode
Өлшем бірліктерінің сыныптауышына сәйкес квота өлшем бірлігінің коды
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:QuotaMeasurementName
Квота өлшем бірлігінің шартты атауы
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType

Сведения о поддонах и паллетах. Элемент 2 гр 31
catESAD_cu:PalleteInformationType
Составной тип. Сведения о поддонах и паллетах
[0..n]
*.1.
catESAD_cu:PalleteQuantity
Количество поддонов
clt_ru:PackagesQuantityType
Количество грузовых мест. От 0 включительно. До 8 цифр
[1]
*.2.
catESAD_cu:PalleteDescription
Описание поддонов
cltESAD_cu:PackageDescriptionType
Описание вида груза, упаковки. До 150 символов. Текстовый
[0..1]
*.3.
catESAD_cu:PalleteCode
Код вида поддона в соответствии с классификатором видов груза, упаковки и упаковочных материалов
clt_ru:PackageCodeType
Код вида груза, код упаковки. 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.44.8.
catESAD_cu:UnitPackInfo
Сведения об индивидуальной упаковке товара
catESAD_cu:PackingInformationType
Составной тип. Сведения об упаковке товаров. Код. Количество
[0..n]
*.1.
catESAD_cu:PackingCode
Код вида упаковки товаров в соответствии с классификатором видов груза, упаковки и упаковочных материалов
clt_ru:PackageCodeType
Код вида груза, код упаковки. 2 символа. Текстовый
[1]
*.2.
catESAD_cu:PakingQuantity
Количество упаковок
clt_ru:PackagesQuantityType
Количество грузовых мест. От 0 включительно. До 8 цифр
[0..1]
20.17.44.9.
catESAD_cu:CargoInfo
Сведения о виде груза (при перевозе товара без упаковки)
catESAD_cu:PackingInformationType
Составной тип. Сведения об упаковке товаров. Код. Количество
[0..n]
*.1.
catESAD_cu:PackingCode
Код вида упаковки товаров в соответствии с классификатором видов груза, упаковки и упаковочных материалов
clt_ru:PackageCodeType
Код вида груза, код упаковки. 2 символа. Текстовый
[1]
*.2.
catESAD_cu:PakingQuantity
Количество упаковок
clt_ru:PackagesQuantityType
Количество грузовых мест. От 0 включительно. До 8 цифр
[0..1]
20.17.45.
ESADGoodsQuota
Квота.Гр 39 в ДТ
catESAD_cu:ESADGoodsQuotaType
Составной тип. Квота
[0..1]
20.17.45.1.
catESAD_cu:ESADProductQuantityQuota
Сведения об остатке квоты, выраженные в количестве продукта. Заполняется в случае, если квота указывается в единицах измерения
catESAD_cu:ESADProductQuantityQuotaType
Составной тип. Сведения об остатке квоты, выраженные в количестве продукта. Заполняется в случае, если квота указывается в единицах измерения
[0..2]
*.1.
catESAD_cu:QuotaQuantity
Остаток квоты в единице измерения
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[1]
*.2.
catESAD_cu:QuotaMeasureUnitQualifierCode
Код единицы измерения квоты в соответствии с классификатором единиц измерения
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[1]
*.3.
catESAD_cu:QuotaMeasurementName
Наименование единицы измерения квоты
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType

Өлшем бірлігінің шартты атауы. 1-ден 13 символға дейін. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:ESADCurrencyQuota
Құндық мәндегі квотаның қалдығы туралы мәліметтер. Егер квота құндық мәнде белгіленген жағдайда, толтырылады
catESAD_cu:ESADCurrencyQuotaType
Құрамдық тип. Ақшалай мәндегі квотаның қалдығы туралы мәліметтер. Егер квота ақшалай мәнде белгіленген жағдайда, толтырылады
[0..1]
catESAD_cu:QuotaCurrencyCode
Валюталар кодтарының сыныптауышына сәйкес квотаның цифрлық валюта коды
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Валюта коды. Цифрлық. 3 цифр
[1]
catESAD_cu:QuotaCurrencyQuantity
Квотаның валютадағы қалдығы
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны. 0-ден. Барлығы 20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[1]
catESAD_cu:QuotaCurrencyName
Квота валютасының атауы
clt_ru:CurrencyNameType
Валютаның қысқаша атауы. 70 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:SupplementaryGoodsQuantity
Өлшем бірлігіндегі декларацияланатын тауардың квотаны алып тастау үшін қажетті саны. ҚР үшін
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Құрамдық тип. Қосымша өлшем бірлігіндегі саны
[0..1]
cat_ru:GoodsQuantity
Тауардың өлшем бірлігіндегі саны
clt_ru:QuantityBasisType
Өлшем бірліктеріндегі саны. Барлығы 24 цифрға дейін. Үтірден кейін 6 белгі
[1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Өлшем бірлігінің шартты белгісі
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Өлшем бірлігінің шартты атауы. 1-ден 13 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
ЕАЭО СЭҚ ТН-да қолданылатын өлшем бірліктеріне сәйкес өлшем бірлігінің коды
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Өлшем бірлігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
ESADContainer
Контейнерлер туралы мәліметтер (31-топтың
3-элементі)
catESAD_cu:ESADContainerType
Құрамдық тип. Контейнерлер туралы мәліметтер
[0..1]
catESAD_cu:ContainerQuantity
Контейнерлердің саны
clt_ru:Quantity8Type
Саны. Бүтін сан. Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден. Барлығы 8 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:ContainerKind
Жүк, қаптама және қаптау материалдары түрлерінің сыныптауышына сәйкес контейнердің типі
clt_ru:PackageCodeType
Жүк түрінің коды, қаптаманың коды.
2 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:ContainerNumber
Контейнердің нөмірі
catESAD_cu:ContainerNumberType
Құрамдық тип. Контейнердің нөмірі
[1..n]
catESAD_cu:ContainerIdentificaror
Контейнердің нөмірі (сәйкестендіргіші)
clt_ru:ContainerIdentityType
Сәйкестендіргіш. Контейнердің нөмірі. 0-ден
17 символға дейін
[1]
catESAD_cu:FullIndicator
Контейнерді толтыру белгісі. 1 – тауар бүкіл контейнерге толтырылған, 2 – тауар контейнердің бір бөлігіне толтырылған
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
ESADCustomsProcedure
Рәсім.37-топ
catESAD_cu:ESADCustomsProcedureType
Құрамдық тип. Рәсім
[0..1]
catESAD_cu:MainCustomsModeCode
Кедендік рәсімдер түрлерінің сыныптауышына сәйкес мәлімделетін кедендік рәсімнің коды/Керек-жарақ үшін "00"
cltESAD_cu:CustomsModeCodeType
Кедендік рәсімдер түрлерінің сыныптауышы бойынша кедендік рәсімнің коды.
2 символ. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:PrecedingCustomsModeCode
Кедендік рәсімдер түрлерінің сыныптауышына сәйкес алдыңғы кедендік рәсімнің коды/Керек-жарақ үшін "00"
cltESAD_cu:CustomsModeCodeType
Кедендік рәсімдер түрлерінің сыныптауышы бойынша кедендік рәсімнің коды. 2 символ. Мәтіндік
[1]
catESAD_cu:GoodsTransferFeature
Тауарларды өткізу ерекшеліктерінің сыныптауышына сәйкес тауарларды өткізудің ерекшелігі
cltESAD_cu:GoodsTransferFeatureType
Өткізу ерекшеліктерінің сыныптауышына сәйкес тауарларды өткізу ерекшелігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[1]
ESADExcise
Акциздік маркалар туралы мәліметтер (31-топтың
4-элементі)
catESAD_cu:ESADExciseType
Құрамдық тип. Акциздік маркалар туралы мәліметтер
[0..n]
catESAD_cu:ExciseSerieses
Акциздік маркалар сериясының нөмірі
cltESAD_cu:ExciseSeriesesType
Код. Акциздік алым маркаларының сериясы. 9 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:ExciseFirstNumber
Акциздік маркалар нөмірлері диапазонының бірінші нөмірі
cltESAD_cu:ExciseNumberType
Акциздік алым маркасының нөмірі. Бүтін оң сан.
8 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:ExciseLastNumber
Акциздік маркалар нөмірлері диапазонының соңғы нөмірі
cltESAD_cu:ExciseNumberType
Акциздік алым маркасының нөмірі. Бүтін оң сан. 8 цифрға дейін
[0..1]
catESAD_cu:ExciseQuantity
Акциздік маркалардың саны
clt_ru:Quantity8Type
Саны. Бүтін сан. Үтірден кейін

Наименование единицы измерения. От 1 до 13 символов. Текстовый
[1]
20.17.45.2.
catESAD_cu:ESADCurrencyQuota
Сведения об остатке квоты в стоимостном выражении. Заполняется в случае, если квота установлена в стоимостном выражении
catESAD_cu:ESADCurrencyQuotaType
Составной тип. Сведения об остатке квоты в денежном выражении. Заполняется в случае, если квота установлена в денежном выражении
[0..1]
*.1.
catESAD_cu:QuotaCurrencyCode
Цифровой код валюты квоты в соответствии с классификатором кодов валют
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Код валюты. Цифровой. 3 цифры
[1]
*.2.
catESAD_cu:QuotaCurrencyQuantity
Остаток квоты в валюте
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[1]
*.3.
catESAD_cu:QuotaCurrencyName
Наименование валюты квоты
clt_ru:CurrencyNameType
Краткое наименование валюты. До 70 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.45.3.
catESAD_cu:SupplementaryGoodsQuantity
Количество декларируемого товара в единице измерения, необходимое для списания квоты. Для РК
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Составной тип. Количество в дополнительной единице измерения
[0..1]
*.1.
cat_ru:GoodsQuantity
Количество товара в единице измерения
clt_ru:QuantityBasisType
Количество в единицах измерения. Всего до 24 цифр. 6 знаков после запятой
[1]
*.2.
cat_ru:MeasureUnitQualifierName
Условное обозначение единицы измерения
clt_ru:MeasureUnitQualifierNameType
Наименование единицы измерения. От 1 до 13 символов. Текстовый
[0..1]
*.3.
cat_ru:MeasureUnitQualifierCode
Код единицы измерения в соответствии с единицами измерения, применяемыми в ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:MeasureUnitQualifierCodeType
Код единицы измерения. 3 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.46.
ESADContainer
Сведения о контейнерах (элемент 3 Гр 31)
catESAD_cu:ESADContainerType
Составной тип. Сведения о контейнерах
[0..1]
20.17.46.1.
catESAD_cu:ContainerQuantity
Количество контейнеров
clt_ru:Quantity8Type
Количество. Целое число. 0 знаков после запятой. От 0. Всего до 8 цифр
[0..1]
20.17.46.2.
catESAD_cu:ContainerKind
Тип контейнера в соответствии с классификатором видов груза, упаковки и упаковочных материалов
clt_ru:PackageCodeType
Код вида груза, код упаковки. 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.46.3.
catESAD_cu:ContainerNumber
Номер контейнера
catESAD_cu:ContainerNumberType
Составной тип. Номер контейнера
[1..n]
*.1.
catESAD_cu:ContainerIdentificaror
Номер (идентификатор) контейнера
clt_ru:ContainerIdentityType
Идентификатор. Номер контейнера. От 1 до 17 символов
[1]
*.2.
catESAD_cu:FullIndicator
Признак заполнения контейнера. 1 - товар занимает весь контейнер, 2- товар занимает часть контейнера
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
20.17.47.
ESADCustomsProcedure
Процедура.Гр 37
catESAD_cu:ESADCustomsProcedureType
Составной тип. Процедура
[0..1]
20.17.47.1.
catESAD_cu:MainCustomsModeCode
Код заявляемой таможенной процедуры в соответствии с классификатором видов таможенных процедур / "00" - для припасов
cltESAD_cu:CustomsModeCodeType
Код таможенной процедуры по классификатору видов таможенных процедур. 2 символа. Текстовый
[1]
20.17.47.2.
catESAD_cu:PrecedingCustomsModeCode
Код предшествующей таможенной процедуры в соответствии с классификатором видов таможенных процедур / "00" - для припасов
cltESAD_cu:CustomsModeCodeType
Код таможенной процедуры по классификатору видов таможенных процедур. 2 символа. Текстовый
[1]
20.17.47.3.
catESAD_cu:GoodsTransferFeature
Особенность перемещения товаров в соответствии с классификатором особенностей перемещения товаров
cltESAD_cu:GoodsTransferFeatureType
Код особенности перемещения товаров по классификатору особенностей перемещения. 3 символа. Текстовый
[1]
20.17.48.
ESADExcise
Сведения об акцизных марках (элемент 4 гр 31)
catESAD_cu:ESADExciseType
Составной тип. Сведения об акцизных марках
[0..n]
20.17.48.1.
catESAD_cu:ExciseSerieses
Номер серии акцизных марок
cltESAD_cu:ExciseSeriesesType
Код. Серия марок акцизного сбора. До 9 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.48.2.
catESAD_cu:ExciseFirstNumber
Первый номер диапазона номеров акцизных марок
cltESAD_cu:ExciseNumberType
Номер марки акцизного сбора. Целое положительное число. До 8 цифр
[0..1]
20.17.48.3.
catESAD_cu:ExciseLastNumber
Последний номер диапазона номеров акцизных марок
cltESAD_cu:ExciseNumberType
Номер марки акцизного сбора. Целое положительное число. До 8 цифр
[0..1]
20.17.48.4.
catESAD_cu:ExciseQuantity
Количество акцизных марок
clt_ru:Quantity8Type

Қозғалтқыштың сәйкестендіру нөмірі. 1-ден 40 цифрға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:ChassisID
Шассидің (раманың) дайындаушы ұйым берген және оларға салған сәйкестендіру нөмірі
clt_ru:VINIDType
Сәйкестендіргіш. Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі (VIN). 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:CabID
Кабинаның сәйкестендіру нөмірі
clt_ru:VINIDType
Сәйкестендіргіш. Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі (VIN). 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:EmergencyDeviceID
Көлік құралы жабдықталған, шұғыл жедел қызметтер құрылғысының немесе шақыру жүйесінің сәйкестендіру нөмірі. РФ үшін
clt_ru:Text50Type
Мәтіндік сипаттама. 50 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:IdentityCardNumber
Куәліктің нөмірі
clt_ru:DocumentNumberType
Ұсынылатын құжаттың нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:CarCost
Көлік құралының құны
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны.
0-ден. Барлығы
20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[0..1]
catESAD_cu:PowerWeightQuanity
Ескертпе: жүк көтергіштігі/қуаты
clt_ru:EnginePowerQuanityType
Қозғалтқыштың ат күшімен немесе киловатпен есептегендегі қуаты. Барлығы 9 цифрға дейін. Үтірден кейін 2 белгіге дейін. Сандық
[0..1]
catESAD_cu:PassedKilometerQuantity
Жүруі
clt_ru:Quantity8Type
Саны. Бүтін сан. Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден. Барлығы 8 цифрға дейін
[0..1]
ESADoutGoodsOrganization
ДТ тауар бөлігіндегі ұйым туралы мәліметтер
ESADoutGoodsOrganizationType
Құрамдық тип. ДТ тауар бөлігіндегі ұйым туралы мәліметтер
[0..1]
cat_ru:OrganizationName
Ұйымның атауы/жеке тұлғаның ТАӘ
clt_ru:NameType
Субъектінің атауы. Ұйым, ТАӘ. 150 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:ShortName
Ұйымның қысқаша атауы
clt_ru:ShortNameType
Ұйымның қысқаша атауы. 120 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:OrganizationLanguage
Атауды толтыру үшін тіл коды
clt_ru:LanguageCodeType
ISO 639-1 стандартында тілдің аlpha-2 коды. 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
cat_ru:
cat_ru:OrganizationChoiceType
Құрамдық тип. Choice OrganizationChoice
[0..1]
cat_ru:RFOrganizationFeatures
Ұйым туралы мәліметтер. Ресей Федерациясының ерекшеліктері
cat_ru:RFOrganizationFeaturesType
Құрамдық тип. Ұйым туралы мәліметтер. Ресей Федерациясының ерекшеліктері
[1]
cat_ru:OGRN
ОГРН/ОГРНИП. Негізгі мемлекеттік тіркеу нөмірі
clt_ru:OGRNIDType
Сәйкестендіргіш. Дара кәсіпкердің немесе ұйымның негізгі мемлекеттік тіркеу нөмірі (ОГРН). 15 немесе 13 символ. Сандық

Идентификационный номер двигателя. От 1 до 40 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.51.9.
cat_ru:ChassisID
Идентификационный номер шасси (рамы), присвоенные и нанесенные на них организацией-изготовителем
clt_ru:VINIDType
Идентификатор. Идентификационный номер (VIN) транспортного средства. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.51.10.
cat_ru:CabID
Идентификационный номер кабины
clt_ru:VINIDType
Идентификатор. Идентификационный номер (VIN) транспортного средства. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.51.11.
cat_ru:EmergencyDeviceID
Идентификационный номер устройства или системы вызова экстренных оперативных служб, которыми оборудовано транспортное средство. Для РФ
clt_ru:Text50Type
Текстовое описание. До 50 символов
[0..1]
20.17.51.12.
catESAD_cu:IdentityCardNumber
Номер удостоверения
clt_ru:DocumentNumberType
Номер представляемого документа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.51.13.
catESAD_cu:CarCost
Стоимость транспортного средства
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[0..1]
20.17.51.14.
catESAD_cu:PowerWeightQuanity
Примечание: грузоподъемность/мощность
clt_ru:EnginePowerQuanityType
Мощность двигателя в лошадиных силах или киловаттах. Всего до 9 цифр. До 2 знаков после запятой. Числовой
[0..1]
20.17.51.15.
catESAD_cu:PassedKilometerQuantity
Пробег
clt_ru:Quantity8Type
Количество. Целое число. 0 знаков после запятой. От 0. Всего до 8 цифр
[0..1]
20.17.52.
ESADoutGoodsOrganization
Сведения об организации в товарной части ДТ
ESADoutGoodsOrganizationType
Составной тип. Сведения об организации в товарной части ДТ
[0..1]
20.17.52.1.
cat_ru:OrganizationName
Наименование организации / ФИО физического лица
clt_ru:NameType
Наименование субъекта. Организация, ФИО. До 150 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.52.2.
cat_ru:ShortName
Краткое наименование организации
clt_ru:ShortNameType
Краткое наименование организации. До 120 символов. Текстовый
[0..1]
20.17.52.3.
cat_ru:OrganizationLanguage
Код языка для заполнения наименования
clt_ru:LanguageCodeType
Код языка alpha-2 в стандарте ISO 639-1. 2 символа. Текстовый
[0..1]
20.17.52.4.
cat_ru:
cat_ru:OrganizationChoiceType
Составной тип. Choice OrganizationChoice
[0..1]
*.1.
cat_ru:RFOrganizationFeatures
Сведения об организации. Особенности Российской Федерации
cat_ru:RFOrganizationFeaturesType
Составной тип. Сведения об организации. Особенности Российской Федерации
[1]
*.1.1.
cat_ru:OGRN
ОГРН/ОГРНИП. Основной государственный регистрационный номер
clt_ru:OGRNIDType
Идентификатор. Основной государственный регистрационный номер (ОГРН) индивидуального предпринимателя или организации. 15 или 13 символов. Числовой

[1..3]
catESAD_cu:ElectronicDocumentID
Құжатты электрондық түрде ұсыну кезінде кеден органдарының ақпараттық жүйесімен берілген құжаттың сәйкестендіргіші
clt_ru:DocumentIDType
Сәйкестендіргіш. Мәтіндік жол. 36 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:ElectronicArchID
Құжатты электрондық түрде ұсыну кезінде электрондық құжаттарды сақтау орнының сәйкестендіргіші
clt_ru:DocumentIDType
Сәйкестендіргіш. Мәтіндік жол. 36 символға дейін
[0..1]
catESAD_cu:DocumentModeID
Құжаттардың электрондық нысандары форматтарының альбомына сәйкес ұсынылған құжат түрінің коды
clt_ru:DocumentModeIDType
Сәйкестендіргіш. Құжат түрінің сәйкестендіргіші (Форматтар альбомы бойынша құжаттың коды). 30 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:PresentedDocumentModeCode
Кедендік декларациялау кезінде пайдаланылатын құжаттар мен мәліметтер түрлерінің сыныптауышына сәйкес ұсынылатын құжат түрінің коды
clt_ru:CustomsDocumentCodeType
Ұсынылатын құжат түрінің коды. 5 символ. Мәтіндік
[0..1]
catESAD_cu:ProvidingIndicationMark
Құжатты ұсынудың белгісі: 1 - құжат ДТ беру кезінде ұсынылды; 2 - құжат КО КК 183-бабы 4-тармағының 2-бөлігіне сәйкес ұсынылған жоқ
clt_ru:DigitalIndicatorType
Саны. Индикатор.
-9-дан 9-ға дейін
[0..1]
catESAD_cu:RegNumberDocument
Бастапқы ұсынылған кедендік құжаттың тіркеу нөмірі
clt_ru:Text50Type
Мәтіндік сипаттама. 50 символға дейін
[0..1]
3.2.      Жергілікті қолданбалы типтер
3.2.1.      AuthoriziedOperatorDetailsType
Анықтама:
Уәкілетті экономикалық оператор туралы мәліметтер
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
OperatorRegistryDoc
Заңды тұлғаның уәкілетті экономикалық операторлардың тізіліміне енгізілгенін растайтын құжаттың нөмірі
cat_ru:DocumentBaseType
Құрамдық тип. Құжаттарды көрсетуге арналған базалық класс. Атауы, нөмірі, күні
[0..n]
OperatorAddress
Уәкілетті экономикалық оператор мекенжайы
cat_ru:AddressType
Құрамдық тип. Ұйымның/жеке тұлғаның мекенжайы
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:TDDeliveryPlace
Транзит кезіндегі межелі орын.
ТД 53-тобы
AuthoriziedOperatorDetails
Уәкілетті экономикалық оператор туралы мәліметтер
[0..1]
3.2.2.      CustomsPaymentType
Анықтама:
Төлеу туралы мәліметтер. В тобы
Типтердің қасиетін сіңіреді:
catESAD_cu:ESADout_CUCustomsPaymentType
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
PaymentWayCode
Алынуы кеден органдарына жүктелген кедендік және өзге де төлемдерді төлеу тәсілдерінің сыныптауышына сәйкес төлеу тәсілі
clt_ru:Code2Type
Символдық деректер. Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[0..1]
PaymentDocument
Төлем құжаты
ESADout_CU:PaymentDocumentType
Құрамдық тип. Төлем құжаты
[0..1]
cat_ru:OrganizationChoiceType
Құрамдық тип. Choice OrganizationChoice
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CUPayments
Төленетін төлемдер, төлем тапсырмасы, төлемдер мерзімін ұзарту туралы мәліметтер. 48-топ, В
ESADout_CUCustomsPayment
Төлеу туралы мәліметтер. В топ
[0..n]

[1..3]
24.1.1.
catESAD_cu:ElectronicDocumentID
Идентификатор документа, присвоенный информационной системой таможенных органов при представлении документа в электронном виде
clt_ru:DocumentIDType
Идентификатор. Текстовая строка. До 36 символов
[0..1]
24.1.2.
catESAD_cu:ElectronicArchID
Идентификатор хранилища электронных документов при представлении документа в электронном виде
clt_ru:DocumentIDType
Идентификатор. Текстовая строка. До 36 символов
[0..1]
24.1.3.
catESAD_cu:DocumentModeID
Код вида представленного документа в соответствии с альбомом форматов электронных форм документов
clt_ru:DocumentModeIDType
Идентификатор. Идентификатор вида документа (код документа по Альбому форматов). До 30 символов. Текстовый
[0..1]
24.1.4.
catESAD_cu:PresentedDocumentModeCode
Код вида представляемого документа в соответствии с классификатором видов документов и сведений, используемых при таможенном декларировании
clt_ru:CustomsDocumentCodeType
Код вида представляемого документа. 5 символов. Текстовый
[0..1]
24.1.5.
catESAD_cu:ProvidingIndicationMark
Признак представления документа: 1 - документ представлен при подаче ДТ; 2 - документ не представлен в соответствии с частью 2 п.4 ст. 183 ТК ТС
clt_ru:DigitalIndicatorType
Число. Индикатор. От -9 до 9
[0..1]
24.1.6.
catESAD_cu:RegNumberDocument
Регистрационный номер таможенного документа, с которым он был первоначально представлен
clt_ru:Text50Type
Текстовое описание. До 50 символов
[0..1]
3.2.Локальные прикладные типы
3.2.1.AuthoriziedOperatorDetailsType
Определение:
Сведения об уполномоченном экономическом операторе
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
OperatorRegistryDoc
Номер документа, подтверждающего включение юридического лица в реестр уполномоченных экономических операторов
cat_ru:DocumentBaseType
Составной тип. Базовый класс для указания документов. Наименование, номер, дата
[0..n]
OperatorAddress
Адрес уполномоченного экономического оператора
cat_ru:AddressType
Составной тип. Адрес организации / физического лица
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:TDDeliveryPlace
Место назначения при транзите.
Гр 53 ТД
AuthoriziedOperatorDetails
Сведения об уполномоченном экономическом операторе
[0..1]
3.2.2.CustomsPaymentType
Определение: Сведения об уплате. Гр. В
Наследует свойства типов: catESAD_cu:ESADout_CUCustomsPaymentType
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
PaymentWayCode
Способ уплаты в соответствии с классификатором способов уплаты таможенных и иных платежей, взимание которых возложено на таможенные органы
clt_ru:Code2Type
Символьные данные. Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[0..1]
PaymentDocument
Платежный документ
ESADout_CU:PaymentDocumentType
Составной тип. Платежный документ
[0..1]
cat_ru:OrganizationChoiceType
Составной тип. Choice OrganizationChoice
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUPayments
Сведения об уплачиваемых платежах, платежных поручениях, отсрочке платежей. Гр. 48, В
ESADout_CUCustomsPayment
Сведения об уплате. Гр. В
[0..n]

3.2.3.      CUWarehousePlaceType
Анықтама:
Тауарлардың орналасқан жері туралы мәліметтер: кеден органының тауарларды уақытша сақтауға рұқсаты, уәкілетті экономикалық оператордың уақытша сақтау қоймасы, кеден қоймасы, еркін қоймасы, бажсыз сауда дүкені, үй-жайы, ашық алаңдары және өзге де аумақтары, өз тауарларын сақтау қоймасы, тауарларды алушының қоймасы
Типтердің қасиетін сіңіреді:
cat_ru:DocumentBaseType
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
DocumentModeCode
Құжаттың типі: 1 - Лицензия; 2 - Куәлік.
clt_ru:LetterIndicatorType
Символдық деректер. Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsLocation
Тауарлардың орналасқан жері. 30-топ
GoodsLocationWarehouse
Тауарлардың орналасқан жері туралы мәліметтер: кеден органының тауарларды уақытша сақтауға рұқсаты, уәкілетті экономикалық оператордың уақытша сақтау қоймасы, кеден қоймасы, еркін қоймасы, бажсыз сауда дүкені, үй-жайы, ашық алаңдары және өзге де аумақтары, өз тауарларын сақтау қоймасы
[0..1]
3.2.4.      ESADout_CUBorderTransportType
Анықтама:
Шекарадағы/ел ішіндегі көлік құралдары
Типтердің қасиетін сіңіреді:
cat_ru:CUTransportMeansType
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
TransportMeansQuantity
Көлік құралдарының саны
clt_ru:Count5Type
Символдық деректер. Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 5 цифрға дейін
[0..1]
MethodTransport
Электр беру желілері немесе құбыржол көлігі бойынша өткізу кезінде тауарларды тасымалдау тәсілі: 1 - газ құбыржолы; 2 - мұнай құбыржолы; 3 - мұнай өнімінің құбыржолы; 4 - электр беру желісі
clt_ru:Numeric1Type
Символдық деректер. Өлшем бірліктерінсіз саны (саны, коэффициент, пайыз). Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден 9-ға дейін
[0..1]
NameObject
Электр беру желілері немесе құбыржол көлігі бойынша өткізілетін тауарларды есепке алу аспаптары орнатылған объектінің атауы
clt_ru:FreeText250Type
Символдық деректер. Мәтіндік жол. 250 символға дейін
[0..1]
TransportMeans
Көлік құралының сипаттамасы
cat_ru:TransportMeansBaseType
Құрамдық тип. Кедендік құжаттардағы көлік құралының сипаттамасына арналған базалық тип
[0..n]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CUConsigment
Тауарларды тасымалдау туралы мәліметтер. ДТ - 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29-топтары/ТД - 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29, 53, 55-топтары
ESADout_CUBorderTransport
Шекарадағы көлік құралдары. ДТ 21, 25-топтары
[0..1]
3.2.5.      ESADout_CUCarrierType
Анықтама:
Тасымалдаушы туралы мәліметтер
Типтердің қасиетін сіңіреді:
cat_ru:CUOrganizationType
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CUDriverInformation
Көлік құралдарының жүргізушілері туралы ақпарат. Тауарларды автомобиль көлігімен транзиттеу кезінде толтырылады
cat_ru:DriverInformationType
Құрамдық тип. Көлік құралдарының жүргізушілері туралы ақпарат. Тауарларды автомобиль көлігімен транзиттеу кезінде толтырылады
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Тауар партиясы туралы мәліметтер
ESADout_CUCarrier
Тасымалдаушы туралы мәліметтер. ТД 50-тобы
[0..1]
3.2.6.      ESADout_CUConsigmentType
Анықтама:

3.2.3. CUWarehousePlaceType
Определение: Сведения о местонахождении товаров: разрешение таможенного органа на временное хранение товаров, склад временного хранения, таможенный склад, свободный склад, магазин беспошлинной торговли, помещение, открытые площадки и иные территории уполномоченного экономического оператора, склад хранения собственных товаров, склад получателя товаров
Наследует свойства типов: cat_ru:DocumentBaseType
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
DocumentModeCode
Тип документа: 1 - Лицензия; 2 - Свидетельство.
clt_ru:LetterIndicatorType
Символьные данные. Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsLocation
Местонахождение товаров. Гр. 30
GoodsLocationWarehouse
Сведения о местонахождении товаров: разрешение таможенного органа на временное хранение товаров, склад временного хранения, таможенный склад, свободный склад, магазин беспошлинной торговли, помещение, открытые площадки и иные территории уполномоченного экономического оператора, склад хранения собственных товаров
[0..1]
3.2.4.ESADout_CUBorderTransportType
Определение: Транспортные средства на границе / внутри страны
Наследует свойства типов: cat_ru:CUTransportMeansType
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
TransportMeansQuantity
Количество транспортных средств
clt_ru:Count5Type
Символьные данные. Число. Порядковый номер. От 1 до 5 цифр
[0..1]
MethodTransport
Способ транспортировки товаров при перемещении по линиям электропередачи или трубопроводным транспортом: 1 - газопровод; 2 - нефтепровод; 3 - нефтепродуктопровод; 4 - линии электропередачи
clt_ru:Numeric1Type
Символьные данные. Число (порядковый номер, коэффициент, процент) без единиц измерения. 0 знаков после запятой. От 0 до 9
[0..1]
NameObject
Наименование объекта, на котором установлены приборы учета товаров, перемещаемых по линиям электропередачи или трубопроводным транспортом
clt_ru:FreeText250Type
Символьные данные. Текстовая строка. До 250 символов
[0..1]
TransportMeans
Описание транспортного средства
cat_ru:TransportMeansBaseType
Составной тип. Базовый тип для описания транспортного средства в таможенных документах
[0..n]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUConsigment
Сведения о перевозке товаров. Гр. 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29 - ДТ/ Гр. 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29 , 53, 55 - ТД
ESADout_CUBorderTransport
Транспортные средства на границе. Гр. 21, 25 ДТ
[0..1]
3.2.5. ESADout_CUCarrierType
Определение: Сведения о перевозчике
Наследует свойства типов: cat_ru:CUOrganizationType
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
ESADout_CUDriverInformation
Информация о водителях транспортных средств. Заполняется при транзите товаров автомобильным транспортом
cat_ru:DriverInformationType
Составной тип. Информация о водителях транспортных средств. Заполняется при транзите товаров автомобильным транспортом
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Сведения о товарной партии
ESADout_CUCarrier
Сведения о перевозчике гр. 50 ТД
[0..1]
3.2.6.ESADout_CUConsigmentType

Тауарларды тасымалдау туралы мәліметтер. ДТ - 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29-топтары/ ТД - 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29, 53, 55-топтары
Типтердің қасиетін сіңіреді:
catESAD_cu:CUConsigmentType
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
DateExpectedArrival
Тауарлар мен көлік құралдарының шекаралық өткізу пунктіне күтілетін келу күні. ТД
clt_ru:DateCustType
Символдық деректер. Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
TimeExpectedArrival
Тауарлар мен көлік құралдарының шекаралық өткізу пунктіне күтілетін келу уақыты. ТД
clt_ru:TimeCustType
Символдық деректер. Уақыты. Уақыт hh :mm :ss. форматында ISO 8601 стандарты бойынша
[0..1]
ESADout_CUDepartureArrivalTransport
Келу/кету кезіндегі көлік құралдары. 18, 26-топтар
ESADout_CU:ESADout_CUDepartureArrivalTransportType
Құрамдық тип. Келу/кету кезіндегі көлік құралдары ДТ 18, 26-топтары
[0..1]
ESADout_CUBorderTransport
Шекарадағы көлік құралдары. ДТ 21, 25-топтары
ESADout_CU:ESADout_CUBorderTransportType
Құрамдық тип. Шекарадағы/ел ішіндегі көлік құралдары
[0..1]
ESADout_CUReloadingInfo
Тауарларды қайта тиеу туралы ақпарат. ТД 55-тобы
catESAD_cu:ESADReloadingInfoType
Құрамдық тип. Тауарларды қайта тиеу туралы ақпарат. ТД 55-тобы
[0..n]
PPBorderCustoms
Тауарлар мен көлік құралдарының келуі күтілетін кеден органы (шекаралық өткізу пункті)
cat_ru:CUCustomsType
Құрамдық тип. Кеден органы туралы мәліметтер
[0..1]
TDDeliveryPlace
Транзит кезіндегі межелі орын. ТД 53-тобы
ESADout_CU:TDDeliveryPlaceType
Құрамдық тип. Транзит кезіндегі межелі орын. ТД 53-тобы
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Тауар партиясы туралы мәліметтер
ESADout_CUConsigment
Тауарларды тасымалдау туралы мәліметтер. ДТ - 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29-топтары/ ТД - 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29, 53, 55-топтары
[0..1]
3.2.7.      ESADout_CUConsigneeType
Анықтама:
Тауарларды алушы туралы мәліметтер
Типтердің қасиетін сіңіреді:
cat_ru:CUOrganizationType
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
OfficesExchangeCode
Халықаралық почта жөнелтілімдерін беруді алмасу мекемесінің коды
clt_ru:Count6Type
Символдық деректер. Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 6 цифрға дейін
[0..1]
ContractorIndicator
Көрсетілген мәліметтердің ерекшелігі:1-КОНТРАГЕНТ; 2 - тізім бойынша әртүрлі
clt_ru:LetterIndicatorType
Символдық деректер. Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
DeclarantEqualFlag
Мәліметтердің ДТ 14-тобында мәлімделген мәліметтермен сәйкестік белгісі. 1 – мәліметтер сәйкес келеді
clt_ru:IndicatorType
Символдық деректер. Индикатор. Бірін-бірі жоққа шығаратын екі бульдік мәннің тізімі ақиқат/жалған, қосу/ажырату және т.с.с.
[0..1]
BranchDescription
Оқшауланған бөлімше туралы мәліметтер
cat_ru:CUBranchDescriptionType
Құрамдық тип. Оқшауланған бөлімше туралы мәліметтер
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Тауар партиясы туралы мәліметтер
ESADout_CUConsignee
Тауарларды алушы туралы мәліметтер
[0..1]

Определение: Сведения о перевозке товаров. Гр. 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29 - ДТ/ Гр. 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29 , 53, 55 – ТД
Наследует свойства типов: catESAD_cu:CUConsigmentType
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
DateExpectedArrival
Дата ожидаемого прибытия товаров и транспортных средств в пограничный пункт пропуска. ТД
clt_ru:DateCustType
Символьные данные. Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
TimeExpectedArrival
Время ожидаемого прибытия товаров и транспортных средств в пограничный пункт пропуска. ТД
clt_ru:TimeCustType
Символьные данные. Время. Время в формате hh :mm :ss. По стандарту ISO 8601
[0..1]
ESADout_CUDepartureArrivalTransport
Транспортные средства при прибытии/убытии. Гр. 18, 26
ESADout_CU:ESADout_CUDepartureArrivalTransportType
Составной тип. Транспортные средства при отправлении/прибытии. Гр. 18, 26 ДТ
[0..1]
ESADout_CUBorderTransport
Транспортные средства на границе. Гр. 21, 25 ДТ
ESADout_CU:ESADout_CUBorderTransportType
Составной тип. Транспортные средства на границе / внутри страны
[0..1]
ESADout_CUReloadingInfo
Информация о перегрузке товаров. Гр. 55 ТД
catESAD_cu:ESADReloadingInfoType
Составной тип. Информация о перегрузке товаров. Гр. 55 ТД
[0..n]
PPBorderCustoms
Таможенный орган (пограничный пункт пропуска), в который ожидается прибытие товаров и транспортных средств
cat_ru:CUCustomsType
Составной тип. Сведения о таможенном органе
[0..1]
TDDeliveryPlace
Место назначения при транзите. Гр 53 ТД
ESADout_CU:TDDeliveryPlaceType
Составной тип. Место назначения при транзите. Гр 53 ТД
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Сведения о товарной партии
ESADout_CUConsigment
Сведения о перевозке товаров. Гр. 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29 - ДТ/ Гр. 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29 , 53, 55 - ТД
[0..1]
3.2.7. ESADout_CUConsigneeType
Определение: Сведения о получателе товаров
Наследует свойства типов: cat_ru:CUOrganizationType
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
OfficesExchangeCode
Код учреждения обмена подачи международных почтовых отправлений
clt_ru:Count6Type
Символьные данные. Число. Порядковый номер. От 1 до 6 цифр
[0..1]
ContractorIndicator
Особенность указанных сведений:1-КОНТРАГЕНТ; 2 - РАЗНЫЕ ПО СПИСКУ
clt_ru:LetterIndicatorType
Символьные данные. Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
DeclarantEqualFlag
Признак совпадения сведений со сведениями, заявляемыми в гр. 14 ДТ. 1 - сведения совпадают
clt_ru:IndicatorType
Символьные данные. Индикатор. Список двух взаимно исключающих булевых значений истина/ложь, вкл./выкл. и т.д.
[0..1]
BranchDescription
Сведения об обособленном подразделении
cat_ru:CUBranchDescriptionType
Составной тип. Сведения об обособленном подразделении
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Сведения о товарной партии
ESADout_CUConsignee
Сведения о получателе товаров
[0..1]

[0..3]
ESADGoodsPackaging
Жүк орындары, тұғырықтар және тауарлар қаптамасы туралы мәліметтер
catESAD_cu:ESADGoodsPackagingType
Құрамдық тип. Жүк орындары, тұғырықтар және тауарлар қаптамасы туралы мәліметтер
[0..1]
ESADGoodsQuota
Квота. ДТ-дағы 39-топ
catESAD_cu:ESADGoodsQuotaType
Құрамдық тип. Квота
[0..1]
ESADContainer
Контейнерлер туралы мәліметтер (31-топтың 3-элементі)
catESAD_cu:ESADContainerType
Құрамдық тип. Контейнерлер туралы мәліметтер
[0..1]
ESADCustomsProcedure
Рәсім. 37-топ
catESAD_cu:ESADCustomsProcedureType
Құрамдық тип. Рәсім
[0..1]
ESADExcise
Акциздік таңбалар туралы мәліметтер (31-топтың 4-элементі)
catESAD_cu:ESADExciseType
Құрамдық тип. Акциздік таңбалар туралы мәліметтер
[0..n]
ElectricalEnergReceived
Есепті кезең үшін қабылданған электр энергиясының мөлшері туралы мәліметтер (31-топтың 9-элементі)
catESAD_cu:CU_ElectricalEnergyType
Құрамдық тип. Есепті кезең үшін қабылданған және берілген электр энергиясының мөлшері туралы мәліметтер
[0..n]
ElectricalEnergGiven
Есепті кезең үшін берілген электр энергиясының мөлшері туралы мәліметтер (31-топтың 9-элементі)
catESAD_cu:CU_ElectricalEnergyType
Құрамдық тип. Есепті кезең үшін қабылданған және берілген электр энергиясының мөлшері туралы мәліметтер
[0..n]
GoodsAutomobile
Автомобильдер туралы мәліметтер. 31-топ
catESAD_cu:AutomobileType
Құрамдық тип. Автомобильдер туралы мәліметтер. 31-топ
[0..n]
ESADoutGoodsOrganization
ДТ тауарлық бөлігіндегі ұйым туралы мәліметтер
ESADout_CU:ESADoutGoodsOrganizationType
Құрамдық тип. ДТ тауарлық бөлігіндегі ұйым туралы мәліметтер
[0..1]
RBSupplementaryGoodsQuantity
БР үшін қайта өңдеу рәсімімен және еркін кедендік аймақпен орналастырылған тауардың саны
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Құрамдық тип. Қосымша өлшем бірлігіндегі саны
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Тауар партиясы туралы мәліметтер
ESADout_CUGoods
31-47-топтар тауарлық бөлігі
[1..n]
3.2.13.      ESADout_CUGoodsLocationType
Анықтама:
Тауарлардың тұрған жері. 30-топ
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
InformationTypeCode
Тауарлардың тұрған жерлерінің сыныптауышына сәйкес тауарлар тұрған жердің коды
clt_ru:Code2Type
Символдық деректер. Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[1]
CustomsOffice
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерде қолданылатын кеден органдарының сыныптауышына сәйкес кеден органының коды
clt_ru:CustomsCodeType

[0..3]
ESADGoodsPackaging
Сведения о грузовых местах, поддонах и упаковке товаров
catESAD_cu:ESADGoodsPackagingType
Составной тип. Сведения о грузовых местах, поддонах и упаковке товаров
[0..1]
ESADGoodsQuota
Квота.Гр 39 в ДТ
catESAD_cu:ESADGoodsQuotaType
Составной тип. Квота
[0..1]
ESADContainer
Сведения о контейнерах (элемент 3 Гр 31)
catESAD_cu:ESADContainerType
Составной тип. Сведения о контейнерах
[0..1]
ESADCustomsProcedure
Процедура.Гр 37
catESAD_cu:ESADCustomsProcedureType
Составной тип. Процедура
[0..1]
ESADExcise
Сведения об акцизных марках (элемент 4 гр 31)
catESAD_cu:ESADExciseType
Составной тип. Сведения об акцизных марках
[0..n]
ElectricalEnergReceived
Сведения о количестве принятой электроэнергии за отчетный период (элемент 9 Гр 31)
catESAD_cu:CU_ElectricalEnergyType
Составной тип. Сведения о количестве принятой и переданной электроэнергии за отчетный период
[0..n]
ElectricalEnergGiven
Сведения о количестве переданной электроэнергии за отчетный период (элемент 9 Гр 31)
catESAD_cu:CU_ElectricalEnergyType
Составной тип. Сведения о количестве принятой и переданной электроэнергии за отчетный период
[0..n]
GoodsAutomobile
Сведения об автомобилях. Гр. 31
catESAD_cu:AutomobileType
Составной тип. Сведения об автомобилях. Гр. 31
[0..n]
ESADoutGoodsOrganization
Сведения об организации в товарной части ДТ
ESADout_CU:ESADoutGoodsOrganizationType
Составной тип. Сведения об организации в товарной части ДТ
[0..1]
RBSupplementaryGoodsQuantity
Количество товара помещенного под процедуру переработки и свободную таможенную зону для РБ
cat_ru:SupplementaryQuantityType
Составной тип. Количество в дополнительной единице измерения
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Сведения о товарной партии
ESADout_CUGoods
Товарная часть Гр. 31-47
[1..n]
3.2.13.ESADout_CUGoodsLocationType
Определение: Местонахождение товаров. Гр. 30
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
InformationTypeCode
Код места нахождения товаров в соответствии c классификатором мест нахождения товаров
clt_ru:Code2Type
Символьные данные. Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[1]
CustomsOffice
Код таможенного органа в соответствии с классификаторами таможенных органов, применяемыми в государствах - членах Евразийского экономического союза
clt_ru:CustomsCodeType

Символдық деректер. Кеден органының коды. 2, 5 немесе 8 символ
[1]
CustomsCountryCode
Кеден органы елінің коды
clt_ru:CountryA2CodeType
Символдық деректер. Елдің аlpha-2 коды (латын алфавитімен 2 әріп). 2 символ. Мәтіндік
[1]
LocationName
Теміржол станциясының/теңіз (өзен) портының атауы
clt_ru:NameType
Символдық деректер. Субъектінің атауы. Ұйым. ТАӘ. 150 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
GoodsLocationPlace
Тауарлардың тұрған жері туралы мәліметтер
catESAD_cu:CUGoodsLocationPlaceType
Құрамдық тип. Тауарлардың тұрған жері туралы мәліметтер
[0..1]
GoodsLocationWarehouse
Тауарлардың тұрған жері туралы мәліметтер: кеден органының тауарларды уақытша сақтауға рұқсаты, уақытша сақтау қоймасы, кедендік қойма, еркін қойма, бажсыз сауда дүкені, үй-жай, ашық алаңдар және уәкілетті экономикалық оператордың өзге де аумақтары, меншікті тауарларды сақтау қоймасы
ESADout_CU:CUWarehousePlaceType
Құрамдық тип. Тауарлардың тұрған жері туралы мәліметтер: кеден органының тауарларды уақытша сақтауға рұқсаты, уақытша сақтау қоймасы, кедендік қойма, еркін қойма, бажсыз сауда дүкені, үй-жай, ашық алаңдар және уәкілетті экономикалық оператордың өзге де аумақтары, меншікті тауарларды сақтау қоймасы, тауарларды алушының қоймасы
[0..1]
Transport
Тауарлардың тұрған жері туралы мәліметтер - көлік құралы
catESAD_cu:CUTransportType
Құрамдық тип. Тауарлардың тұрған жері туралы мәліметтер - көлік құралы
[0..1]
Address
Тауарлардың тұрған жерінің мекенжайы
cat_ru:AddressType
Құрамдық тип. Ұйымның / жеке тұлғаның мекенжайы
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Тауар партиясы туралы мәліметтер
ESADout_CUGoodsLocation
Тауарлардың тұрған жері. ДТ 30-тобы
[0..n]
3.2.14.      ESADout_CUGoodsShipmentType
Анықтама:
Тауар партиясы туралы мәліметтер
Типтердің қасиетін сіңіреді:
catESAD_cu:CUESADGoodsShipmentType
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CUConsignor
Тауарларды жөнелтуші туралы мәліметтер
ESADout_CU:ESADout_CUConsignorType
Құрамдық тип. Тауарларды жөнелтуші туралы мәліметтер
[0..1]
ESADout_CUConsignee
Тауарларды алушы туралы мәліметтер
ESADout_CU:ESADout_CUConsigneeType
Құрамдық тип. Тауарларды алушы туралы мәліметтер
[0..1]
ESADout_CUFinancialAdjustingResponsiblePerson
Қаржылық реттеуге жауапты тұлға
ESADout_CU:ESADout_CUFinancialAdjustingResponsiblePersonType
Құрамдық тип. Қаржылық реттеуге жауапты тұлға
[0..1]
ESADout_CUDeclarant
Тауарлардың декларанты туралы мәліметтер
ESADout_CU:ESADout_CUDeclarantType
Құрамдық тип. Тауарлардың декларанты туралы мәліметтер
[0..1]
ESADout_CUCarrier
Тасымалдаушы туралы мәліметтер ТД 50-тобы
ESADout_CU:ESADout_CUCarrierType
Құрамдық тип. Тасымалдаушы туралы мәліметтер
[0..1]
ESADout_CUGoodsLocation
Тауарлардың тұрған жері. ДТ 30-тобы
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsLocationType
Құрамдық тип. Тауарлардың тұрған жері. 30-топ
[0..n]
ESADout_CUConsigment
Тауарларды тасымалдау туралы мәліметтер. 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29-топ - ДТ/ 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29, 53, 55-топ - ТД
ESADout_CU:ESADout_CUConsigmentType
Құрамдық тип. Тауарларды тасымалдау туралы мәліметтер. 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29-топ - ДТ/ 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29, 53, 55-топ - ТД
[0..1]
ESADout_CUMainContractTerms
Мәміле шарты ДТ 11, 20, 22, 23, 24-топтары
ESADout_CU:ESADout_CUMainContractTermsType
Құрамдық тип. Мәміле шарты ДТ 11, 20, 22, 23, 24-топтары
[0..1]
ESADout_CUGoods
31-47-топтар тауарлық бөлігі
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsType
Құрамдық тип. Тауарлық бөлік. 31-47-топтар
[1..n]
ESADout_CUPayments
Төленетін төлемдер, төлем тапсырмасы, төлемдер мерзімін ұзарту. 48-топ, В
ESADout_CU:ESADout_CUPaymentsType
Құрамдық тип. Төленетін төлемдер, төлем тапсырмасы, төлемдер мерзімін ұзарту. 48-топ, В
[0..1]
Guarantee
Кепілдік. ДТ-дағы 52-топ
catESAD_cu:CUGuaranteeType
Құрамдық тип. Кепілдік
[0..n]
TDGuarantee
ТД үшін кепілдік
catESAD_cu:TDGuaranteeType
Құрамдық тип. ТД үшін кепілдік
[0..n]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CU
"Тауарларға арналған декларацияның және транзиттік декларацияның электрондық көшірмесі"
ESADout_CUGoodsShipment
Тауар партиясы туралы мәліметтер
[1]
3.2.15.      ESADout_CUMainContractTermsType
Анықтама:
Мәміле шарты ДТ 11, 20, 22, 23, 24-топтары
Типтердің қасиетін сіңіреді:
catESAD_cu:CUESADMainContractTermsType
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Тауар партиясы туралы мәліметтер
ESADout_CUMainContractTerms
Мәміле шарты. ДТ 11, 20, 22, 23, 24-топтары
[0..1]
3.2.16.      ESADout_CUPaymentsType
Анықтама:
Төленетін төлемдер, төлем тапсырмасы, төлемдер мерзімін ұзарту. 48-топ, В
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CUCustomsPayment
Төленгені туралы мәліметтер. В тобы
ESADout_CU:CustomsPaymentType
Құрамдық тип. Төленгені туралы мәліметтер. В тобы
[0..n]
CUDelayPayments
Төлемдер мерзімін ұзарту 48-топ
catESAD_cu:CUDelayPaymentsType
Құрамдық тип. Төлемдер мерзімін ұзарту 48-топ
[0..n]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Тауар партиясы туралы мәліметтер
ESADout_CUPayments
Төленетін төлемдер, төлем тапсырмасы, төлемдер мерзімін ұзарту. 48-топ, В
[0..1]
3.2.17.      ESADoutGoodsOrganizationType
Анықтама:
ДТ тауарлық бөлігіндегі ұйым туралы мәліметтер
Типтердің қасиетін сіңіреді:
cat_ru:CUOrganizationType
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
ContractorIndicator
Көрсетілген мәліметтердің ерекшелігі:1-КОНТРАГЕНТ
clt_ru:LetterIndicatorType
Символдық деректер. Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CUGoods
Тауарлық бөлік. 31-47-топтар
ESADoutGoodsOrganization
ДТ тауарлық бөлігіндегі ұйым туралы мәліметтер
[0..1]

Символьные данные. Код таможенного органа. 2, 5 или 8 символов
[1]
CustomsCountryCode
Код страны таможенного органа
clt_ru:CountryA2CodeType
Символьные данные. Код страны alpha-2 (две буквы латинского алфавита). 2 символа. Текстовый
[1]
LocationName
Наименование железнодорожной станции/морского (речного) порта
clt_ru:NameType
Символьные данные. Наименование субъекта. Организация, ФИО. До 150 символов. Текстовый
[0..1]
GoodsLocationPlace
Сведения о местонахождении товаров
catESAD_cu:CUGoodsLocationPlaceType
Составной тип. Сведения о местонахождении товаров
[0..1]
GoodsLocationWarehouse
Сведения о местонахождении товаров: разрешение таможенного органа на временное хранение товаров, склад временного хранения, таможенный склад, свободный склад, магазин беспошлинной торговли, помещение, открытые площадки и иные территории уполномоченного экономического оператора, склад хранения собственных товаров
ESADout_CU:CUWarehousePlaceType
Составной тип. Сведения о местонахождении товаров: разрешение таможенного органа на временное хранение товаров, склад временного хранения, таможенный склад, свободный склад, магазин беспошлинной торговли, помещение, открытые площадки и иные территории уполномоченного экономического оператора, склад хранения собственных товаров, склад получателя товаров
[0..1]
Transport
Сведения о местонахождении товаров - транспортное средство
catESAD_cu:CUTransportType
Составной тип. Сведения о местонахождении товаров - транспортное средство
[0..1]
Address
Адрес местонахождения товаров
cat_ru:AddressType
Составной тип. Адрес организации / физического лица
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Сведения о товарной партии
ESADout_CUGoodsLocation
Местонахождение товаров. Гр. 30 ДТ
[0..n]
3.2.14.ESADout_CUGoodsShipmentType
Определение: Сведения о товарной партии
Наследует свойства типов: catESAD_cu:CUESADGoodsShipmentType
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
ESADout_CUConsignor
Сведения об отправителе товаров
ESADout_CU:ESADout_CUConsignorType
Составной тип. Сведения об отправителе товаров
[0..1]
ESADout_CUConsignee
Сведения о получателе товаров
ESADout_CU:ESADout_CUConsigneeType
Составной тип. Сведения о получателе товаров
[0..1]
ESADout_CUFinancialAdjustingResponsiblePerson
Лицо ответственное за финансовое урегулирование
ESADout_CU:ESADout_CUFinancialAdjustingResponsiblePersonType
Составной тип. Лицо ответственное за финансовое урегулирование
[0..1]
ESADout_CUDeclarant
Сведения о декларанте товаров
ESADout_CU:ESADout_CUDeclarantType
Составной тип. Сведения о декларанте товаров
[0..1]
ESADout_CUCarrier
Сведения о перевозчике гр. 50 ТД
ESADout_CU:ESADout_CUCarrierType
Составной тип. Сведения о перевозчике
[0..1]
ESADout_CUGoodsLocation
Местонахождение товаров. Гр. 30 ДТ
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsLocationType
Составной тип. Местонахождение товаров. Гр. 30
[0..n]
ESADout_CUConsigment
Сведения о перевозке товаров. Гр. 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29 - ДТ/ Гр. 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29 , 53, 55 - ТД
ESADout_CU:ESADout_CUConsigmentType
Составной тип. Сведения о перевозке товаров. Гр. 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29 - ДТ/ Гр. 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29 , 53, 55 - ТД
[0..1]
ESADout_CUMainContractTerms
Условия сделки Гр. 11, 20, 22, 23, 24 ДТ
ESADout_CU:ESADout_CUMainContractTermsType
Составной тип. Условия сделки Гр. 11, 20, 22, 23, 24 ДТ
[0..1]
ESADout_CUGoods
Товарная часть Гр. 31-47
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsType
Составной тип. Товарная часть. Гр. 31-47
[1..n]
ESADout_CUPayments
Сведения об уплачиваемых платежах, платежных поручениях, отсрочке платежей. Гр. 48, В
ESADout_CU:ESADout_CUPaymentsType
Составной тип. Сведения об уплачиваемых платежах, платежных поручениях, отсрочке платежей. Гр. 48, В
[0..1]
Guarantee
Гарантия.Гр 52 в ДТ
catESAD_cu:CUGuaranteeType
Составной тип. Гарантия
[0..n]
TDGuarantee
Гарантия для ТД
catESAD_cu:TDGuaranteeType
Составной тип. Гарантия для ТД
[0..n]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CU
"Электронная копия декларации на товары и транзитной декларации"
ESADout_CUGoodsShipment
Сведения о товарной партии
[1]
3.2.15.ESADout_CUMainContractTermsType
Определение: Условия сделки Гр. 11, 20, 22, 23, 24 ДТ
Наследует свойства типов: catESAD_cu:CUESADMainContractTermsType
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Сведения о товарной партии
ESADout_CUMainContractTerms
Условия сделки Гр. 11, 20, 22, 23, 24 ДТ
[0..1]
3.2.16.ESADout_CUPaymentsType
Определение: Сведения об уплачиваемых платежах, платежных поручениях, отсрочке платежей. Гр. 48, В
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
ESADout_CUCustomsPayment
Сведения об уплате. Гр. В
ESADout_CU:CustomsPaymentType
Составной тип. Сведения об уплате. Гр. В
[0..n]
CUDelayPayments
Отсрочка платежей гр.48
catESAD_cu:CUDelayPaymentsType
Составной тип. Отсрочка платежей гр.48
[0..n]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUGoodsShipment
Сведения о товарной партии
ESADout_CUPayments
Сведения об уплачиваемых платежах, платежных поручениях, отсрочке платежей. Гр. 48, В
[0..1]
3.2.17.ESADoutGoodsOrganizationType
Определение: Сведения об организации в товарной части ДТ
Наследует свойства типов: cat_ru:CUOrganizationType
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
ContractorIndicator
Особенность указанных сведений:1-КОНТРАГЕНТ
clt_ru:LetterIndicatorType
Символьные данные. Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUGoods
Товарная часть. Гр. 31-47
ESADoutGoodsOrganization
Сведения об организации в товарной части ДТ
[0..1]

3.2.18.      PaymentDocumentType
Анықтама:
Төлем құжаты
Типтердің қасиетін сіңіреді:
cat_ru:DocumentBaseType
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
PaymentDate
Төлеу күні
clt_ru:DateCustType
Символдық деректер. Күні. Күні YYYY-MM-DD форматында. ISO 8601 форматтар стандарты бойынша
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:CustomsPayment
Төленгені туралы мәліметтер. В тобы
PaymentDocument
Төлем құжаты
[0..1]
3.2.19.      RBTechMarKType
Анықтама:
БР үшін техникалық белгілер
Типтердің қасиетін сіңіреді:
cat_ru:DocumentBaseType
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
DelcKind
Түзетулер түрлерінің сыныптауышына сәйкес түзетудің түрі
clt_ru:Code2Type
Символдық деректер. Код. Белгілі бір мәндерді немесе мәтіндік қасиеттерді қысқартып (және (немесе) тіліне қарамастан) ұсыну немесе ауыстыру үшін пайдаланылатын символдық жол (әріптер, цифрлар, белгілер). 2 символ
[1]
SumPayment
Қамтымды төлеуге жататын сома. ТД
clt_ru:AmountType
Символдық деректер. Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны. 0-ден. Барлығы 20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CU
"Тауарларға арналған декларацияның және транзиттік декларацияның электрондық көшірмесі"
RBTechMarK
БР үшін техникалық белгілер
[0..1]
3.2.20.      TDDeliveryPlaceType
Анықтама:
Транзит кезіндегі межелі жер. ТД 53-тобы
Еншілес элементтер:
Аты
Анықтама
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
NumberCustomsZone
Кедендік бақылау аймағының нөмірі
clt_ru:DocumentNumberType
Символдық деректер. Ұсынылатын құжаттың нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
DeliveryCustomsOffice
Транзит кезіндегі межелі кеден органы. ТД 53-тобы
cat_ru:CUCustomsType
Құрамдық тип. Кеден органы туралы мәліметтер
[1]
AuthoriziedOperatorDetails
Уәкілетті экономикалық оператор туралы мәліметтер
ESADout_CU:AuthoriziedOperatorDetailsType
Құрамдық тип. Уәкілетті экономикалық оператор туралы мәліметтер
[0..1]
Негізгі элементтер:
Аты
Анықтама
Рөлдің аты
Рөлдің сипаттамасы
Көпт.
ESADout_CU:ESADout_CUConsigment
Тауарларды тасымалдау туралы мәліметтер. 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29-топ - ДТ/ 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29, 53, 55-топ - ТД
TDDeliveryPlace
Транзит кезіндегі межелі жер. ТД 53-тобы
[0..1]
Ескертпе. Осы құжатта кестенің басындағы бесінші бағандағы "Көпт." деген қысқарған сөз "көптікті" білдіреді.".
2. Көрсетілген Шешіммен бекітілген Тауарларға арналған декларацияны түзетудің электрондық көшірмесінің құрылымы мен форматы мынадай редакцияда жазылсын:
"Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының
2013 жылғы 12 қарашадағы
№ 254 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
(Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының
2017 жылғы 16 қаңтардағы
№ 1 шешімінің редакциясында)
Тауарларға арналған декларацияны түзетудің электрондық көшірмесінің ҚҰРЫЛЫМЫ МЕН ФОРМАТЫ
1. Құжаттардың электрондық нысандарының тізбесі
Құжаттың коды
Құжаттың атауы
XML-құжат
Аттар кеңістігі
1006111E
Тауарларға арналған декларацияны түзетудің электрондық көшірмесі
KDTout_CU
KDTout_CU:

3.2.18. PaymentDocumentType
Определение:
Платежный документ
Наследует свойства типов: cat_ru:DocumentBaseType
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
PaymentDate
Дата уплаты
clt_ru:DateCustType
Символьные данные. Дата. Дата в формате YYYY-MM-DD. По стандарту формат ISO 8601
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:CustomsPayment
Сведения об уплате. Гр. В
PaymentDocument
Платежный документ
[0..1]
3.2.19.RBTechMarKType
Определение:
Технические отметки для РБ
Наследует свойства типов: cat_ru:DocumentBaseType
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
DelcKind
Вид корректировки в соответствии с классификатором видов корректировок
clt_ru:Code2Type
Символьные данные. Код. Символьная строка (буквы, цифры, знаки) используемая для краткого (и (или) независимого от языка) представления или замены определенных значений или текстовых свойств. 2 символа
[1]
SumPayment
Сумма подлежащая к уплате обеспечения. ТД
clt_ru:AmountType
Символьные данные. Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CU
"Электронная копия декларации на товары и транзитной декларации"
RBTechMarK
Технические отметки для РБ
[0..1]
3.2.20.TDDeliveryPlaceType
Определение:
Место назначения при транзите. Гр 53 ТД
Дочерние элементы:
Имя
Определение
Тип
Описание типа
Мн.
NumberCustomsZone
Номер зоны таможенного контроля
clt_ru:DocumentNumberType
Символьные данные. Номер представляемого документа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
DeliveryCustomsOffice
Таможенный орган назначения при транзите.гр.53 ТД
cat_ru:CUCustomsType
Составной тип. Сведения о таможенном органе
[1]
AuthoriziedOperatorDetails
Сведения об уполномоченном экономическом операторе
ESADout_CU:AuthoriziedOperatorDetailsType
Составной тип. Сведения об уполномоченном экономическом операторе
[0..1]
Родительские элементы:
Имя
Определение
Имя роли
Описание роли
Мн.
ESADout_CU:ESADout_CUConsigment
Сведения о перевозке товаров. Гр. 15, 15а, 17,17а, 18, 19, 21, 25, 26, 29 - ДТ/ Гр. 15, 17, 18, 19, 21, 25, 26, 29 , 53, 55 - ТД
TDDeliveryPlace
Место назначения при транзите. Гр 53 ТД
[0..1]
Примечание. В настоящем документе в графе пятой головки таблицы сокращение "Мн." означает "множественность".".
2. Структуру и формат электронной копии корректировки декларации на товары, утвержденные указанным Решением, изложить в следующей редакции:
"УТВЕРЖДЕНЫ
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 12 ноября 2013 г. № 254
(в редакции Решения Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 16 января 2017 г. № 1)
СТРУКТУРА И ФОРМАТ
электронной копии корректировки декларации на товары
1.Перечень электронных форм документов
Код документа
Название документа
XML-документ
Пространство имен
1006111E
Электронная копия корректировки декларации на товары
KDTout_CU
KDTout_CU:

urn:customs.ru:Information:CustomsDocuments:KDTout_CU:5.12.0
2. Стандарттау туралы келісімдер
Құжаттардың электрондық нысандары мынадай стандарттарға сәйкес XML-форматта қалыптастырылады:
"Extensible Markup Language (XML) 1.0 (Fouth Edition)" – ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісінде мына мекенжай бойынша жарияланған: http://www.w3.org/TR/REC-xml;
"Namespaces in XML" – ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісінде мына мекенжай бойынша жарияланған: http://www.w3.org/TR/REC-xml-names;
"XML Schema Part 1: Structures" және "XML Schema Part 2: Datatypes" – ақпараттық-телекоммуникациялық "Интернет" желісінде мына мекенжай бойынша жарияланған: http://www.w3.org/TR/xmlschema-1/ және http://www.w3.org/TR/xmlschema-2/.
3. Тауарларға арналған декларацияны түзетудің электрондық көшірмесі
Аттар кеңістігі:
urn:customs.ru:Information:CustomsDocuments:KDTout:5.12.0
Аттар кеңістігінің префиксі:
KDTout
Нұсқа:
5.12.0.0
Импортталатын аттар кеңістігі:
clt_ru: urn:customs.ru:CommonLeafTypes:5.10.0
cat_ru: urn:customs.ru:CommonAggregateTypes:5.10.0
catESAD_cu: urn:customs.ru:CUESADCommonAggregateTypesCust:5.12.0
cltESAD_cu: urn:customs.ru:CUESADCommonLeafTypes:5.12.0
3.1. Тауарларға арналған декларацияны түзетудің электрондық көшірмесі
(KDTout_CU)
Элемент
Элементтің сипаттамасы
Тип
Типтің сипаттамасы
Көпт.
KDTout_CU
"Тауарларға арналған декларацияны түзетудің электрондық көшірмесі" ЭҚ түбірлік элементі
KDTout_CUType
Құрамдық тип. "Тауарларға арналған декларацияны түзетудің электрондық көшірмесі" ЭҚ деректемелері
[1]
DocumentModeID
Құжат түрінің сәйкестендіргіші. Форматтар альбомындағы құжаттың коды
clt_ru:DocumentModeIDType
Сәйкестендіргіш. Құжат түрінің сәйкестендіргіші (Форматтар альбомы бойынша құжаттың коды). 30 символға дейін. Мәтіндік
[1]
1.
cat_ru:DocumentID
Құжаттың бірегей сәйкестендіргіші
clt_ru:DocumentIDType
Сәйкестендіргіш. Мәтіндік жол. 36 символға дейін
[1]
2.
cat_ru:RefDocumentID
Бастапқы құжаттың бірегей сәйкестендіргіші
clt_ru:DocumentIDType
Сәйкестендіргіш. Мәтіндік жол. 36 символға дейін
[0..1]
3.
KDTNumber
Рет бойынша КДТ нөмірі
clt_ru:Count2Type
Саны. Реттік нөмірі. 1-ден 2 цифрға дейін
[1]
4.
CustomsProcedure
ИМ, ЭК. КДТ 1-тобының жаңа кіші бөлімі
clt_ru:CUCustomsProcedureType
Орын ауыстыру типі. 2 символ. Мәтіндік
[1]
5.
CustomsModeCode
1-топтың кедендік рәсімдері түрлерінің сыныптауышына сәйкес кедендік рәсімнің коды. ДТ-тың екінші кіші бөлімі. 37-топтың бірінші кіші бөлімінің бірінші элементі/"00" – керек-жарақтар үшін
cltESAD_cu:CustomsModeCodeType
Кедендік рәсімдер түрлерінің сыныптауышы бойынша кедендік рәсімнің коды. 2 символ. Мәтіндік
[0..1]
6.
DeclarationKind
Тауарларды кедендік декларациялау ерекшеліктерінің сыныптауышы бойынша тауарларды декларациялау ерекшелігінің коды
cltESAD_cu:CustomsDeclarationKindType
Тауарларды кедендік декларациялау ерекшеліктерінің сыныптауышы бойынша тауарларды декларациялау ерекшелігінің коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
7.
SubsoilSign
Жер қойнауын пайдаланушының коды. ҚР үшін
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Мәтіндік
[0..1]
8.
LanguageCUESAD
Құжатты толтыру тілінің коды
clt_ru:LanguageCodeType

urn:customs.ru:Information:CustomsDocuments:KDTout_CU:5.12.0
2.Соглашения о стандартизации
Электронные формы документов формируются в XML-формате в соответствии со следующими стандартами:
"Extensible Markup Language (XML) 1.0 (Fouth Edition)" – опубликован в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет" по адресу: http://www.w3.org/TR/REC-xml;
"Namespaces in XML" – опубликован в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет" по адресу: http://www.w3.org/TR/REC-xml-names;
"XML Schema Part 1: Structures" и "XML Schema Part 2: Datatypes" – опубликованы в информационно-телекоммуникационной сети "Интернет" по адресам: http://www.w3.org/TR/xmlschema-1/ и http://www.w3.org/TR/xmlschema-2/.
3.Электронная копия корректировки декларации на товары
Пространство имен: urn:customs.ru:Information:CustomsDocuments:KDTout:5.12.0
Префикс пространства имен: KDTout
Версия: 5.12.0.0
Импортируемые пространства имен: clt_ru:urn:customs.ru:CommonLeafTypes:5.10.0
cat_ru: urn:customs.ru:CommonAggregateTypes:5.10.0
catESAD_cu:urn:customs.ru:CUESADCommonAggregateTypesCust:5.12.0
cltESAD_cu: urn:customs.ru:CUESADCommonLeafTypes:5.12.0
3.1.Электронная копия корректировки декларации на товары(KDTout_CU)
Элемент
Описание элемента
Тип
Описание типа
Мн.
KDTout_CU
Корневой элемент ЭД "Электронная копия корректировки декларации на товары"
KDTout_CUType
Составной тип. Реквизиты ЭД "Электронная копия корректировки декларации на товары"
[1]
DocumentModeID
Идентификатор вида документа. Код документа в Альбоме форматов
clt_ru:DocumentModeIDType
Идентификатор. Идентификатор вида документа (код документа по Альбому форматов). До 30 символов. Текстовый
[1]
1.
cat_ru:DocumentID
Уникальный идентификатор документа
clt_ru:DocumentIDType
Идентификатор. Текстовая строка. До 36 символов
[1]
2.
cat_ru:RefDocumentID
Уникальный идентификатор исходного документа
clt_ru:DocumentIDType
Идентификатор. Текстовая строка. До 36 символов
[0..1]
3.
KDTNumber
Номер КДТ по порядку
clt_ru:Count2Type
Число. Порядковый номер. От 1 до 2 цифр
[1]
4.
CustomsProcedure
ИМ, ЭК. Левый подраздел гр.1 КДТ
clt_ru:CUCustomsProcedureType
Тип перемещения. 2 символа. Текстовый
[1]
5.
CustomsModeCode
Код таможенной процедуры в соответствии с классификатором видов таможенных процедур гр. 1. Второй подраздел ДТ. Первый элемент первого подраздела гр. 37/"00" – для припасов
cltESAD_cu:CustomsModeCodeType
Код таможенной процедуры по классификатору видов таможенных процедур. 2 символа. Текстовый
[0..1]
6.
DeclarationKind
Код особенности декларирования товаров по классификатору особенностей таможенного декларирования товаров
cltESAD_cu:CustomsDeclarationKindType
Код особенности декларирования товаров по классификатору особенностей таможенного декларирования товаров. 3 символа. Текстовый
[0..1]
7.
SubsoilSign
Признак недропользователя. Для РК
clt_ru:LetterIndicatorType
Код. 1 символ. Текстовый
[0..1]
8.
LanguageCUESAD
Код языка заполнения документа
clt_ru:LanguageCodeType

[0..1]
13.17.44.3.
cat_ru:MarkCode
Жол көлік құралдары маркаларының сыныптауышына сәйкес көлік құралы маркасының коды
clt_ru:MarkCarCodeType
Жол көлік құралдары маркаларының сыныптауышына сәйкес көлік құралы маркасының коды. 3 символ. Мәтіндік
[0..1]
13.17.44.4.
cat_ru:OfftakeYear
Көлік құралының жасалған жылы
clt_ru:DateYearCustType
Жылы. CCYY форматындағы жылы. ISO 8601 стандарты бойынша
[0..1]
13.17.44.5.
cat_ru:EngineVolumeQuanity
Қозғалтқыштың жұмыс көлемі, текше см
clt_ru:EngineVolumeType
Қозғалтқыштың жұмыс көлемі (көлік құралының). 6 таңбаға дейін. Үтірден кейін 0 белгі. Сандық
[0..1]
13.17.44.6.
cat_ru:VINID
Сәйкестендіру нөмірі (VIN)
clt_ru:VINIDType
Сәйкестендіргіш. Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі (VIN). 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
13.17.44.7.
cat_ru:BodyID
Шанақтың (тіркеменің) дайындаушы ұйым берген және оларға салған сәйкестендіру нөмірі
clt_ru:VINIDType
Сәйкестендіргіш. Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі (VIN). 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
13.17.44.8.
cat_ru:EngineID
Қозғалтқыштың дайындаушы ұйым берген, қозғалтқыштың блогына салған сәйкестендіру нөмірі. Сәйкестендіру нөмірі бөлек цифрлар топтарынан тұруы мүмкін, олардың екі цифрдан тұратын соңғы тобы қозғалтқыштың шығарылған жылын көрсетеді
clt_ru:EngineIDType
Қозғалтқыштың сәйкестендіру нөмірі. 1-ден 40 цифрға дейін. Мәтіндік
[0..1]
13.17.44.9.
cat_ru:ChassisID
Шассидің (раманың) дайындаушы ұйым берген және оларға салған сәйкестендіру нөмірі
clt_ru:VINIDType
Сәйкестендіргіш. Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі (VIN). 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
13.17.44.10.
cat_ru:CabID
Кабинаның сәйкестендіру нөмірі
clt_ru:VINIDType
Сәйкестендіргіш. Көлік құралының сәйкестендіру нөмірі (VIN). 40 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
13.17.44.11.
cat_ru:EmergencyDeviceID
Көлік құралы жабдықталған, шұғыл жедел қызметтер құрылғысының немесе шақыру жүйесінің сәйкестендіру нөмірі. РФ үшін
clt_ru:Text50Type
Мәтіндік сипаттау. 50 символға дейін
[0..1]
13.17.44.12.
catESAD_cu:IdentityCardNumber
Куәліктің нөмірі
clt_ru:DocumentNumberType
Ұсынылатын құжаттың нөмірі. 50 символға дейін. Мәтіндік
[0..1]
13.17.44.13.
catESAD_cu:CarCost
Көлік құралының құны
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны. 0-ден. Барлығы 20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[0..1]
13.17.44.14.
catESAD_cu:PowerWeightQuanity
Ескертпе: жүк көтергіштігі/қуаты
clt_ru:EnginePowerQuanityType
Қозғалтқыштың ат күшімен немесе киловатпен есептегендегі қуаты. Барлығы 9 цифрға дейін. Үтірден кейін 2 таңбаға дейін. Сандық

[0..1]
13.17.44.3.
cat_ru:MarkCode
Код марки транспортного средства в соответствии с классификатором марок дорожных транспортных средств
clt_ru:MarkCarCodeType
Код марки транспортного средства в соответствии с классификатором марок дорожных транспортных средств. 3 символа. Текстовый
[0..1]
13.17.44.4.
cat_ru:OfftakeYear
Год изготовления транспортного средства
clt_ru:DateYearCustType
Год. Год в формате CCYY. По стандарту ISO 8601
[0..1]
13.17.44.5.
cat_ru:EngineVolumeQuanity
Рабочий объем двигателя, куб. см
clt_ru:EngineVolumeType
Рабочий объем двигателя (транспортного средства). До 6 знаков. 0 знаков после запятой. Числовой
[0..1]
13.17.44.6.
cat_ru:VINID
Идентификационный номер (VIN)
clt_ru:VINIDType
Идентификатор. Идентификационный номер (VIN) транспортного средства. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
13.17.44.7.
cat_ru:BodyID
Идентификационный номер кузова (прицепа), присвоенный и нанесенный на него организацией-изготовителем
clt_ru:VINIDType
Идентификатор. Идентификационный номер (VIN) транспортного средства. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
13.17.44.8.
cat_ru:EngineID
Присвоенный организацией - изготовителем идентификационный номер двигателя, нанесенный на блоке двигателя. Идентификационный номер может состоять из групп раздельных цифр, из которых последняя группа, состоящая из двух цифр, указывает год выпуска двигателя
clt_ru:EngineIDType
Идентификационный номер двигателя. От 1 до 40 символов. Текстовый
[0..1]
13.17.44.9.
cat_ru:ChassisID
Идентификационный номер шасси (рамы), присвоенные и нанесенные на них организацией-изготовителем
clt_ru:VINIDType
Идентификатор. Идентификационный номер (VIN) транспортного средства. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
13.17.44.10.
cat_ru:CabID
Идентификационный номер кабины
clt_ru:VINIDType
Идентификатор. Идентификационный номер (VIN) транспортного средства. До 40 символов. Текстовый
[0..1]
13.17.44.11.
cat_ru:EmergencyDeviceID
Идентификационный номер устройства или системы вызова экстренных оперативных служб, которыми оборудовано транспортное средство. Для РФ
clt_ru:Text50Type
Текстовое описание. До 50 символов
[0..1]
13.17.44.12.
catESAD_cu:IdentityCardNumber
Номер удостоверения
clt_ru:DocumentNumberType
Номер представляемого документа. До 50 символов. Текстовый
[0..1]
13.17.44.13.
catESAD_cu:CarCost
Стоимость транспортного средства
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[0..1]
13.17.44.14.
catESAD_cu:PowerWeightQuanity
Примечание: грузоподъемность/мощность
clt_ru:EnginePowerQuanityType
Мощность двигателя в лошадиных силах или киловаттах. Всего до 9 цифр. До 2 знаков после запятой. Числовой

Өлшем бірліктерінсіз саны (саны, коэффициент, пайыз). Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден 9-ға дейін
[1]
13.17.54.5.
TNVEDChanges
45а баған. 5-элемент. ЕАЭО СЭҚ ТН бойынша тауардың сыныптауыш кодына қатысты ДТ-да көрсетілген мәліметтерді өзгерту
clt_ru:Numeric1Type
Өлшем бірліктерінсіз саны (саны, коэффициент, пайыз). Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден 9-ға дейін
[1]
13.17.54.6.
CustCostChanges
45а баған. 6-элемент. Тауарлардың кедендік құнына қатысты ДТ-да көрсетілген мәліметтерді өзгерту және (немесе) толықтыру
clt_ru:Numeric1Type
Өлшем бірліктерінсіз саны (саны, коэффициент, пайыз). Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден 9-ға дейін
[1]
13.17.54.7.
CustomsPaymentChanges
45а баған. Элемент 7. Есептелген (төленген) кедендік, өзге де төлемдерге қатысты ДТ-та көрсетілген мәліметтерді өзгерту және (немесе) толықтыру
clt_ru:Numeric1Type
Өлшем бірліктерінсіз саны (саны, коэффициент, пайыз). Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден 9-ға дейін
[1]
13.17.54.8.
OtherChanges
45а баған. 8-элемент. ДТ-да көрсетілген өзге де мәліметтерді өзгерту және (немесе) толықтыру
clt_ru:Numeric1Type
Өлшем бірліктерінсіз саны (саны, коэффициент, пайыз). Үтірден кейін 0 белгі. 0-ден 9-ға дейін
[1]
13.18.
KDToutPayments
Төленетін төлемдер, төлем тапсырмасы, төлемдер мерзімін ұзарту. 48-топ, В
KTDoutPaymentsType
Құрамдық тип. Төленетін төлемдер, төлем тапсырмасы, төлемдер мерзімін ұзарту. 48-топ, В
[0..1]
13.18.1.
KDToutCustomsPayment
Кедендік төлемдерді төлеу. В тобы
KDTSectionBCustomsPaymentType
Құрамдық тип. Кедендік төлемдерді төлеу. В тобы
[0..n]
13.18.1.1.
catESAD_cu:PaymentModeCode
Алынуы кеден органдарына жүктелген салықтардың, алымдар мен өзге де төлемдердің сыныптауышы бойынша кедендік төлем түрінің коды
clt_ru:CustomsPaymentCodeType
Кедендік төлем түрінің коды. 4 символға дейін. Мәтіндік
[1]
13.18.1.2.
catESAD_cu:PaymentAmount
Төлем сомасы
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны. 0-ден. Барлығы 20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[1]
13.18.1.3.
catESAD_cu:PaymentCurrencyCode
Төлем сомасы валютасының цифрлық коды
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Валюта коды. Цифрлық. 3 цифр
[0..1]
13.18.1.4.
catESAD_cu:CurrencyRate
Төлемнің валюта бағамы
clt_ru:CurrencyRateType
Валюта бағамы. Барлығы 11 цифр. Үтірден кейін 4 белгіге дейін
[0..1]
13.18.1.5.
PaymentPrevious
Алдыңғы төлем сомасы
clt_ru:AmountType
Саны. Ақша бірліктерінің мөлшері. Құны. 0-ден. Барлығы 20 цифр, соның ішінде үтірден кейін 2 белгіге дейін
[0..1]
13.18.1.6.
RateCurrencyCodePrevious
Алдыңғы төлем сомасының цифрлық валюта коды
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Валюта коды. Цифрлық. 3 цифр

Число (порядковый номер, коэффициент, процент) без единиц измерения. 0 знаков после запятой. От 0 до 9
[1]
13.17.54.5.
TNVEDChanges
Графа 45а. Элемент 5. Изменение сведений, указанных в ДТ, в отношении классификационного кода товара по ТН ВЭД ЕАЭС
clt_ru:Numeric1Type
Число (порядковый номер, коэффициент, процент) без единиц измерения. 0 знаков после запятой. От 0 до 9
[1]
13.17.54.6.
CustCostChanges
Графа 45а. Элемент 6. Изменение и (или) дополнение сведений, указанных в ДТ, в отношении таможенной стоимости товаров
clt_ru:Numeric1Type
Число (порядковый номер, коэффициент, процент) без единиц измерения. 0 знаков после запятой. От 0 до 9
[1]
13.17.54.7.
CustomsPaymentChanges
Графа 45а. Элемент 7. Изменение и (или) дополнение сведений, указанных в ДТ, в отношении исчисленных (уплаченных) таможенных, иных платежей
clt_ru:Numeric1Type
Число (порядковый номер, коэффициент, процент) без единиц измерения. 0 знаков после запятой. От 0 до 9
[1]
13.17.54.8.
OtherChanges
Графа 45а. Элемент 8. Изменение и (или) дополнение иных сведений, указанных в ДТ
clt_ru:Numeric1Type
Число (порядковый номер, коэффициент, процент) без единиц измерения. 0 знаков после запятой. От 0 до 9
[1]
13.18.
KDToutPayments
Сведения об уплачиваемых платежах, платежных поручениях, отсрочке платежей. Гр. 48, В
KTDoutPaymentsType
Составной тип. Сведения об уплачиваемых платежах, платежных поручениях, отсрочке платежей. Гр. 48, В
[0..1]
13.18.1.
KDToutCustomsPayment
Уплата таможенных платежей. Гр. В
KDTSectionBCustomsPaymentType
Составной тип. Уплата таможенных платежей. Гр. В
[0..n]
13.18.1.1.
catESAD_cu:PaymentModeCode
Код вида таможенного платежа по классификатору видов налогов, сборов и иных платежей, взимание которых возложено на таможенные органы
clt_ru:CustomsPaymentCodeType
Код вида таможенного платежа. До 4 символов. Текстовый
[1]
13.18.1.2.
catESAD_cu:PaymentAmount
Сумма платежа
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[1]
13.18.1.3.
catESAD_cu:PaymentCurrencyCode
Цифровой код валюты суммы платежа
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Код валюты. Цифровой. 3 цифры
[0..1]
13.18.1.4.
catESAD_cu:CurrencyRate
Курс валюты платежа
clt_ru:CurrencyRateType
Курс валюты. Всего 11 цифр. До 4 знаков после запятой
[0..1]
13.18.1.5.
PaymentPrevious
Предыдущая сумма платежа
clt_ru:AmountType
Число. Количество денежных единиц. Стоимость. От 0. Всего 20 цифр из них до 2 знаков после запятой
[0..1]
13.18.1.6.
RateCurrencyCodePrevious
Цифровой код валюты предыдущей суммы платежа
clt_ru:CurrencyN3CodeType
Код валюты. Цифровой. 3 цифры

urn:customs.ru:Information:CustomsDocuments:DTSout_CU:5.12.0
Аттар кеңістігінің префиксі:
DTSout_CU
Нұсқа:
5.12.0.0
Импортталатын аттар кеңістігі:
cat_ru: urn:customs.ru:CommonAggregateTypes:5.10.0
catESAD_cu: urn:customs.ru:CUESADCommonAggregateTypesCust:5.12.0
clt_ru: urn:customs.ru:CommonLeafTypes:5.10.0
cltESAD_cu: urn:customs.ru:CUESADCommonLeafTypes:5.12.0
cat_EDTS_cu: urn:customs.ru:CUESADDTSCommonAggregateTypes:5.12.0".

urn:customs.ru:Information:CustomsDocuments:DTSout_CU:5.12.0
Префикс пространства имен:
DTSout_CU
Версия:
5.12.0.0
Импортируемые пространства имен:
cat_ru: urn:customs.ru:CommonAggregateTypes:5.10.0
catESAD_cu: urn:customs.ru:CUESADCommonAggregateTypesCust:5.12.0
clt_ru: urn:customs.ru:CommonLeafTypes:5.10.0
cltESAD_cu: urn:customs.ru:CUESADCommonLeafTypes:5.12.0
cat_EDTS_cu: urn:customs.ru:CUESADDTSCommonAggregateTypes:5.12.0".