Сауда жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 6 өкімі.
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 7 наурыздағы № 6 шешімімен бекітілген Сауда жөніндегі консультативтік комитет туралы ереженің 3-тармағының екінші абзацына сәйкес:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 160 өкімімен бекітілген Сауда жөніндегі консультативтік комитеттің кедендік-тарифтік, тарифтік емес реттеу және қорғау шаралары жөніндегі кіші комитетінің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) кіші комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Азизян
Оганес Вагикович
-      Армения Республикасы Экономикалық даму және инвестициялар министрінің орынбасары
Беларусь Республикасынан
Евдоченко
Андрей Александрович
-      Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрінің бірінші орынбасары
Есина
Ирина Владимировна
-      Беларусь Республикасы Экономика министрлігінің Экономикалық интеграция бас басқармасы бастығының орынбасары - нарықтар интеграциясы бөлімінің бастығы
Филипчик
Валентин Анатольевич
-      Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық қызмет департаментінің сыртқы сауда саясаты басқармасы бастығының орынбасары
Қазақстан Республикасынан
Әбенов
Арман Дәулетұлы
-      Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі жанындағы "Сауда саясатын дамыту орталығы" акционерлік қоғамының бас директоры
Абсатов
Ерлан Сембекұлы
-      Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Экономикалық интеграция департаментінің директоры
Абулаисов
Галымжан Аманжолович
-      Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Сыртқы сауда қызметін дамыту департаментінің кедендік-тарифтік реттеу басқармасының басшысы
Жүнісова
Дана Бейсенқызы
-      "Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқармасы төрағасының орынбасары
Мадалиев
Бақытжан Нұрханұлы
-      Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі Сыртқы сауда қызметін дамыту департаментінің қорғау шараларын қолдану басқармасының бас сарапшысы
Төлебекова
Долорес Борисқызы
-      "Атамекен" Қазақстан Республикасы Ұлттық кәсіпкерлер палатасы экономикалық интеграция депратаментінің директоры
Қырғыз Республикасынан
Беков
Аскат Турдумаматович
-      Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің Кеден саясаты және тарифтік емес реттеу басқармасының бастығы
Термечикова
Гульнара Кубанычбековна
-      Қырғыз Республикасы Мемлекеттік өнеркәсіп, энергетика және жер қойнауын пайдалану комитетінің машина жасау, металлургия және құрылыс материалдары басқармасының бастығы
Токтобаев
Акыл Токтобаевич
-      Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің Кеден саясаты және тарифтік емес реттеу басқармасының тарифтік емес реттеу және экспорттық бақылау бөлімінің меңгерушісі
Тюменбаев
Баккельди Рахимович
-      Қырғыз Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Ресей Федерациясынан
Власова
Виктория Валерьевна
-      Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Халықаралық ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары
Воскресенский
Станислав Сергеевич
-      Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрінің орынбасары
Господарев
Алексей Николаевич
-      Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры
Ежов
Сергей Павлович
-      Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігі ТМД елдері Бірінші департаменті директорының орынбасары
Золкин
Никита Андреевич
-      Ресей Федерациясы Қаржы министрлігінің Салық және салықтық-тарифтік саясат департаменті директорының орынбасары
Цветков
Руслан Владимирович
-      Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігінің Тарифтік реттеу және сыртқы экономикалық қызметті талдау департаменті директорының орынбасары;
б) кіші комитеттің мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Еганян
Армен Жораевич
-      Армения Республикасы Экономикалық даму және инвестициялар министрлігінің Өнеркәсіптік саясат басқармасының бастығы
Карапетян
Наира Куйбышевна
- Армения Республикасы Экономикалық даму және инвестициялар министрлігі Сауда және нарықтарды реттеу басқармасының сыртқы сауда бөлімінің бастығы
Рахымов
Қуат Жеңісұлы
- Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитетінің Кедендік әдіснама департаментінің директоры
Асылбеков
Жумабек Асылбекович
- Қырғыз Республикасы Ауыл шаруашылығы, тамақ өнеркәсібі және мелиорация министрлігінің Азық-түлік қауіпсіздігі саясаты және агромаркетинг басқармасының бастығы
Садамкулова
Фатима Исагуловна
- Қырғыз Республикасы Мемлекеттік өнеркәсіп, энергетика және жер қойнауын пайдалану комитетін жеңіл өнеркәсіп және өзге салалар бөлімінің меңгерушісі
Эстемесов
Алмазбек Бекназарович
- Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметінің Кедендік төлемдер басқармасы бастығының орынбасары
Голендеева
Татьяна Николаевна
- Федералдық кеден қызметі басшысының орынбасары
Косоуров
Андрей Александрович
- Федералдық монополияға қарсы қызметтің Халықаралық экономикалық ынтымақтастық басқармасы бастығының орынбасары
Кусков
Дмитрий Александрович
- Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Халықаралық ынтымақтастық департаменті директорының орынбасары
Лозбенко
Леонид Аркадьевич
- Ресей ФКҚ жанындағы Қоғамдық кеңестің төрағасы
Петров
Георгий Георгиевич
- Ресей Федерациясы Сауда-өнеркәсіп палатасы президентінің кеңесшісі
Трунин
Илья Вячеславович
- Ресей Федерациясы Қаржы министрінің орынбасары;
в) кіші комитет құрамынан Г.К.Кочарян, Г.М.Мелконян, А.Е.Гурьянов, Ю.В.Овсянникова, К.Г.Петровский, А.Н.Әлімбетова, М.Ж.Бейсенов, А.М.Каримов, А.М. Нұрпейісов, М.М.Нұртазин, О.К. Раев, Р.С.Султанов, Т.Д.Бекташев, С.Д.Кулмамбетов, Э.Т.Орозбеков, Б.Ж.Токтоналиева, Н.Г.Кушнарев, А.Е.Лихачев, В.О.Никишина, Д.А.Полянский, ДР.А.Саакян, Е.А. Фесько және Р.Р.Якубов шығарылсын.

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по торговле
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 января 2017 года № 6
В соответствии с абзацем вторым пункта 3 Положения о Консультативном комитете по торговле, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 7 марта 2012 г. № 6:
1. Внести в состав подкомитета по таможенно-тарифному, нетарифному регулированию и защитным мерам Консультативного комитета по торговле, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 22 декабря 2015 г. № 160, следующие изменения:
а) включить в состав подкомитета следующих лиц:
От Республики Армения
Азизян
Оганес Вагикович
– заместитель Министра экономического развития и инвестиций Республики Армения
От Республики Беларусь
Евдоченко
Андрей Александрович
– первый заместитель Министра иностранных дел Республики Беларусь
Есина
Ирина Владимировна
– заместитель начальника Главного управления экономической интеграции –  начальник отдела интеграции рынков Министерства экономики Республики Беларусь
Филипчик
Валентин Анатольевич
– заместитель начальника управления внешнеторговой политики Департамента внешнеэкономической деятельности Министерства иностранных дел Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Абенов
Арман Даулетович
– генеральный директор акционерного общества «Центр развития торговой политики» при Министерстве национальной экономики Республики Казахстан
Абсатов
Ерлан Сембекович
– директор Департамента экономической интеграции Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Абулаисов
Галымжан Аманжолович
– руководитель управления таможенно-тарифного регулирования Департамента развития внешнеторговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Жунусова
Дана Бейсеновна
– заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен»
Мадалиев
Бакытжан Нурханович
– главный эксперт управления по применению защитных мер Департамента развития внешнеторговой деятельности Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Тюлебекова
Долорес Борисовна
– директор департамента экономической интеграции Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан «Атамекен»
От Кыргызской Республики
Беков
Аскат Турдумаматович
– начальник Управления таможенной политики и нетарифного регулирования Министерства экономики Кыргызской Республики
Термечикова
Гульнара Кубанычбековна
– начальник Управления машиностроения, металлургии и строительных материалов Государственного комитета промышленности, энергетики и недропользования Кыргызской Республики
Токтобаев
Акыл Токтобаевич
– заведующий отделом нетарифного регулирования и экспортного контроля Управления таможенной политики и нетарифного регулирования Министерства экономики Кыргызской Республики
Тюменбаев
Баккельди Рахимович
– заместитель Министра экономики Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Власова
Виктория Валерьевна
– заместитель директора Департамента международного сотрудничества Министерства промышленности и торговли Российской Федерации
Воскресенский
Станислав Сергеевич
– заместитель Министра экономического развития Российской Федерации
Господарев
Алексей Николаевич
– директор Департамента международного сотрудничества Министерства промышленности и торговли Российской Федерации
Ежов
Сергей Павлович
– заместитель директора Первого департамента стран СНГ Министерства иностранных дел Российской Федерации
Золкин
Никита Андреевич
– заместитель директора Департамента налоговой и таможенно-тарифной политики Министерства финансов Российской Федерации
Цветков
Руслан Владимирович
– заместитель директора Департамента тарифного регулирования и анализа внешнеэкономической деятельности Министерства экономического развития Российской Федерации;
б) указать новые должности следующих членов подкомитета:
Еганян
Армен Жораевич
– начальник Управления промышленной политики Министерства экономического развития и инвестиций Республики Армения
Карапетян
Наира Куйбышевна
– начальник отдела внешней торговли Управления торговли и регулирования рынков Министерства экономического развития и инвестиций Республики Армения
Рахимов
Куат Женисович
– директор Департамента таможенной методологии Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Асылбеков
Жумабек Асылбекович
– начальник Управления политики продовольственной безопасности и агромаркетинга Министерства сельского хозяйства, пищевой промышленности и мелиорации Кыргызской Республики
Садамкулова
Фатима Исагуловна
– заведующая отделом легкой промышленности и прочих отраслей Государственного комитета промышленности, энергетики и недропользования Кыргызской Республики
Эстемесов
Алмазбек Бекназарович
– заместитель начальника Управления таможенных платежей Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Голендеева
Татьяна Николаевна
– заместитель руководителя Федеральной таможенной службы
Косоуров
Андрей Александрович
– заместитель начальника Управления международного экономического сотрудничества Федеральной антимонопольной службы
Кусков
Дмитрий Александрович
– заместитель директора Департамента международного сотрудничества Министерства промышленности и торговли Российской Федерации
Лозбенко
Леонид Аркадьевич
– председатель Общественного совета при ФТС России
Петров
Георгий Георгиевич
– советник президента Торгово-промышленной палаты Российской Федерации
Трунин
Илья Вячеславович
– заместитель Министра финансов Российской Федерации;
в) исключить из состава подкомитета Кочаряна Г.К., Мелконяна Г.М., Гурьянова А.Е., Овсянникову Ю.В., Петровского К.Г., Алимбетову А.Н., Бейсенова М.Ж., Каримова А.М., Нурпеисова А.М., Нуртазина М.М., Раева О.К., Султанова Р.С., Бекташева Т.Д., Кулмамбетова С.Д., Орозбекова Э.Т., Токтоналиеву Б.Ж., Кушнарева Н.Г., Лихачева А.Е., Никишину В.О., Полянского Д.А., Саакяна Р.А., Фесько Е.А. и Якубова Р.Р.

2. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 7 наурыздағы "Сауда жөніндегі консультативтік комитет туралы" №6 шешімінің 3-тармағының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян

2. Признать утратившим силу пункт 3 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 7 марта 2012 г. № 6 «О Консультативном комитете по торговле».
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его  опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии                                   Т. Саркисян