Өнеркәсіп жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 7 ақпандағы № 12 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 14 шілдедегі № 66 өкімімен бекітілген Өнеркәсіп жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Беларусь Республикасынан
Чеботарь
Юрий Адамович
- Беларусь Республикасы Экономика министрінің орынбасары
Қазақстан Республикасынан
Абдуалиева
Меруерт Құлмұратқызы
– Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Халықаралық экономикалық интеграция департаменті директорының орынбасары
Абсатов
Ерлан Сембекұлы
Жапарқұлов
Нұржан Бақытұлы
Жүнісова
Дана Бейсенқызы
– Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Экономикалық интеграция департаментінің директоры
– Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігі Экономикалық интеграция департаментінің интеграциялық процестерді реттеу басқармасының бас сарапшысы
– "Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқармасы төрағасының орынбасары
Құразов
Анархан Төретайұлы
– "Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасының Ресей Федерациясындағы Өкілдігінің директоры
Қырғыз Республикасынан
Мырзаканов
Кубан Нуржанович
-Қырғыз Республикасының Өнеркәсіп, энергетика және жер қойнауын пайдалану мемлекеттік комитеті төрағасының орынбасары
Ресей Федерациясынан
Господарев
Алексей Николаевич
- Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Халықаралық ынтымақтастық департаментінің директоры;
б) Консультативтік комитеттің мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Иванов
Юрий Евгеньевич
-      Беларусь Республикасы Экономика министрлігінің Өнеркәсіп бас басқармасының өнеркәсіпті дамыту басқармасының бастығы
Рау
Альберт Павлович
-      Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму бірінші вице-министрі;
в) Консультативтік комитет құрамынан Д.Н.Крутой, Т.Б.Жантасов, О.К.Раев, А.А.Алиханов, Р.С.Ошақбаев және Н.Н.Сукуров шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 10 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по промышленности
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 7 февраля 2017 года № 12. Утратило силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 октября 2022 года № 180.
Сноска. Утратило силу распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11.10.2022 № 180 (вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза).
1. Внести в состав Консультативного комитета по промышленности, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 июля 2015 г. № 66, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Беларусь
Чеботарь Юрий Адамович
заместитель Министра экономики Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Абдуалиева Меруерт Кулмуратовна
заместитель директора Департамента международной экономической интеграции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Абсатов Ерлан Сембекович
директор Департамента экономической интеграции Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Жапаркулов Нуржан Бакытович
главный эксперт управления регулирования интеграционных процессов Департамента экономической интеграции Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Жунусова Дана Бейсеновна
-
заместитель председателя правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Куразов Анархан Туретаевич
-
директор Представительства Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен" в Российской Федерации
От Кыргызской Республики
Мырзаканов Кубан Нуржанович
заместитель председателя Государственного комитета промышленности, энергетики и недропользования Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Господарев Алексей Николаевич
директор Департамента международного сотрудничества Министерства промышленности и торговли Российской Федерации;
б) указать новые должности следующих членов Консультативного комитета:
Иванов Юрий Евгеньевич
начальник управления развития промышленности Главного управления промышленности Министерства экономики Республики Беларусь
Рау Альберт Павлович
первый вице-министр по инвестициям и развитию Республики Казахстан;
в) исключить из состава Консультативного комитета Крутого Д.Н., Жантасова Т.Б., Раева О.К., Алиханова А.А., Ошакбаева Р.С. и Сукурова Н.Н.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу по истечении 10 календарных дней с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян