Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының кейбір шешімдері мен өкімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 19 желтоқсандағы № 182 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Мыналардың:
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 19 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитет туралы" № 113 шешімі 2-тармағының;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы "Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитет құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 286 шешімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 19 наурыздағы "Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитет құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 41 шешімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2013 жылғы 29 қазандағы "Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитет құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 236 шешімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 18 наурыздағы "Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитет құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 43 шешімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2014 жылғы 2 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитет құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 97 шешімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 19 мамырдағы "Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитет құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 48 өкімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 6 қазандағы "Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитет құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 105 өкімінің;
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 7 ақпандағы "Агроөнеркәсіптік кешен жөніндегі консультативтік комитет құрамына өзгерістер енгізу туралы" № 11 өкімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О признании утратившими силу некоторых решений и распоряжений Коллегии Евразийской экономической комиссии
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 декабря 2017 года № 182
Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Признать утратившими силу:
пункт 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 июля 2012 г. № 113 "О Консультативном комитете по агропромышленному комплексу";
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 286 "О внесении изменений в состав Консультативного комитета по агропромышленному комплексу";
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 марта 2013 г. № 41 "О внесении изменений в состав Консультативного комитета по агропромышленному комплексу";
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 октября 2013 г. № 236 "О внесении изменений в состав Консультативного комитета по агропромышленному комплексу";
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 марта 2014 г. № 43 "О внесении изменений в состав Консультативного комитета по агропромышленному комплексу";
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 июля 2014 г. № 97 "О внесении изменений в состав Консультативного комитета по агропромышленному комплексу";
распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 19 мая 2015 г. № 48 "О внесении изменений в состав Консультативного комитета по агропромышленному комплексу";
распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 6 октября 2015 г. № 105 "О внесении изменений в состав Консультативного комитета по агропромышленному комплексу";
распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 7 февраля 2017 г. № 11 "О внесении изменений в состав Консультативного комитета по агропромышленному комплексу".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян