Салық саясаты және әкімшілік ету жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 24 сәуірдегі № 29 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 28 қыркүйектегі № 97 өкімімен бекітілген Салық саясаты және әкімшілік ету жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Алексанян
Артур Манвелович
-
Армения Республикасы Қаржы министрлігі аппараты Кіріс саясаты және әкімшілік ету әдіснамасы басқармасы әкімшілік ету әдіснамасы бөлімінің бастығы
Алоян
Асанет Алексановна
-
Армения Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитетінің Әкімшілік ету, рәсімдер және қызмет көрсету әдіснамасы басқармасының салықтар мен міндетті төлемдер әдіснамасы бөлімінің бас салық инспекторы
Гулиджоглян
Гегам Арамович
-
Армения Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитетінің Әкімшілік ету, рәсімдер және қызмет көрсету әдіснамасы басқармасының салықтар мен міндетті төлемдер әдіснамасы бөлімінің аға салық инспекторы
Қазақстан Республикасынан
Дәленов
Руслан Ерболатұлы
-
Қазақстан Республикасының Ұлттық экономика бірінші вице-министрі
Жұмағалиев
Нұржан Арманұлы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Даму және үйлестіру департаменті Ақпараттық технологиялар басқармасының бас сарапшысы
Сүлейменова
Ботагөз Абдулпаттақызы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Даму және үйлестіру департаменті Ақпараттық технологиялар басқармасының сарапшысы
Сырғабаев
Ермек Тоққожаұлы
-
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Мемлекеттік кірістер комитетінің Салық бақылауы департаменті Жанама салықтарға әкімшілік ету басқармасы басшысының орынбасары
Қырғыз Республикасынан
Айдралиева
Расым Шаршекеевна
-
Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік салық қызметі төрағасының орынбасары
Акынбеков
Алмаз Эмилбекович
-
Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік салық қызметінің Кедендік төлемдер басқармасы тарифтік реттеу бөлімінің бас инспекторы
Асылкулов
Искендер Эсенгельдиевич
-
Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік салық қызметі төрағасының орынбасары
Ким
Татьяна Михайловна
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігі министрдің фискалдық мәселелер бойынша қоғамдық негіздегі кеңесшісі
Курманкожоев
Данияр Сагимбекович
-
Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік салық қызметінің Кедендік төлемдер басқармасы кедендік төлемдерді талдау және болжау бөлімінің аға инспекторы
Маматов
Нурат Дженалиевич
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің халықаралық кеден және салық саясаты бөлімі меңгерушісінің міндетін атқарушы
Мукаматов
Тынчтыкбек Мукаматович
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің Салық саясаты басқармасының салық саясаты бөлімінің бас маманы
Осмоналиев
Чингиз Мидинович
-
Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік салық қызметінің салықтар мен төлемдер мониторингі және талдау бөлімінің бас инспекторы
Саккараева
Элина Джанарбековна
-
Қырғыз Республикасы Мемлекеттік ақпараттық технологиялар және байланыс комитетінің ақпараттық-коммуникациялық технологиялар жобаларын іске асыру бөлімінің бас маманы
Ысабеков
Кубанычбек Абдимуталипович
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігі Салық саясаты басқармасының салық саясаты бөлімінің меңгерушісі
Ресей Федерациясынан
Водовозов
Александр Александрович
-
Федералдық салық қызметінің Заңды тұлғаларға салық салу басқармасы бастығының орынбасары
Миронов
Вадим Александрович
-
Ресей Федерациясы Қаржы министрлігінің Салық және кеден саясаты департаментінің қосылған құн салығы бөлімінің кеңесшісі
Панина
Бэлла Леонидовна
-
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігінің Инвестициялық саясат және жекеше-мемлекеттік әріптестікті дамыту департаменті директорының орынбасары;
б) Консультативтік комитеттің мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Адамян
Сурен Фрунзевич
-
Армения Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитеті Халықаралық ынтымақтастық басқармасының халықаралық қатынастар бөлімінің бастығы
Алавердян
Ори Арамаисович
-
Армения Республикасы Қаржы министрлігі аппараты Кіріс саясаты және әкімшілік ету әдіснамасы басқармасының бастығы
Асеян
Владимир Артакович
-
Армения Республикасы Қаржы министрлігі аппараты Кіріс саясаты және әкімшілік ету әдіснамасы басқармасы бастығының орынбасары – кеден саясаты және Еуразиялық экономикалық одақты заңнамалық реттеу бөлімінің бастығы
Манукян
Артур Шураевич
-
Армения Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитеті Әкімшілік ету, рәсімдер және қызмет көрсету әдіснамасы басқармасы бастығының орынбасары
Патурян
Сергей Ванушевич
-
Армения Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитетінің Ақпараттық технологиялар басқармасы бастығының орынбасары
Погосян
Арман Вачаганович
-
Армения Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитеті Әкімшілік ету, рәсімдер және қызмет көрсету әдіснамасы басқармасының бастығы
Долгова
Наталья Геннадьевна
-
Беларусь Республикасы Салықтар мен алымдар министрлігінің Халықаралық салық ынтымақтастығы басқармасы бастығының орынбасары
Абдыкаимов
Октябрь Абдыкаимович
-
Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік салық қызметінің төрағасы
Айдаралиев
Кубанычбек Исагалиевич
-
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің Салық саясаты басқармасының бастығы
Кочкоров
Алмазбек Тойчубаевич
-
Қырғыз Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістерді болжау басқармасының бастығы
Шин
Александр Витальевич
-
Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік экономикалық қылмыстарға қарсы күрес қызметінің қаржы-банк, электрондық коммерция және киберқылмыс саласындағы қылмысқа қарсы күрес бөлімінің бастығы
Белоцерковская
Галина Викторовна
-
Федералдық салық қызметінің Стандарттар және халықаралық ынтымақтастық басқармасы бастығының орынбасары;
в) Консультативтік комитет құрамынан А.Л.Габриелян, Л.В.Кусикян, А.А.Мелкикя, С.А.Крят, Л.И.Тарарышкина, А.К.Бурамбаева, Ю.Э.Ганкина, А.С.Исаков, М.А.Құсайынов, Ж.К.Мынбаева, Ж.С.Жакыпов, С.Д.Кулмамбетов, Ч.С.Муканбетова, Б.К. Осмонкулова, О.Ю.Андреева, О.Г.Аула, А.Е.Гришин, С.А.Дуракова, Е.А.Калашник және С.Д. Шаталов шығарылсын.

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по налоговой политике и администрированию
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 апреля 2017 года № 29
1. Внести в состав Консультативного комитета по налоговой политике и администрированию, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 сентября 2015 г. № 97, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Армения
Алексанян Артур Манвелович
начальник отдела методологии администрирования Управления доходной политики и методологии администрирования аппарата Министерства финансов Республики Армения
Алоян Асанет Алексановна
главный налоговый инспектор отдела методологии налогов и обязательных платежей Управления методологии администрирования, процедур и обслуживания Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Гулиджоглян Гегам Арамович
старший налоговый инспектор отдела методологии налогов и обязательных платежей Управления методологии администрирования, процедур и обслуживания Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
От Республики Казахстан
Даленов Руслан Ерболатович
первый вице-министр национальной экономики Республики Казахстан
Жумагалиев Нуржан Арманович
главный эксперт Управления информационных технологий Департамента развития и координации Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Сулейменова Ботагоз Абдулпаттаевна
эксперт Управления информационных технологий Департамента развития и координации Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Сыргабаев Ермек Токкожаевич
заместитель руководителя Управления администрирования косвенных налогов Департамента налогового контроля Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
От Кыргызской Республики
Айдралиева Расым Шаршекеевна
заместитель председателя Государственной налоговой службы при Правительстве Кыргызской Республики
Акынбеков Алмаз Эмилбекович
главный инспектор отдела тарифного регулирования Управления таможенных платежей Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Асылкулов Искендер Эсенгельдиевич
заместитель председателя Государственной налоговой службы при Правительстве Кыргызской Республики
Ким Татьяна Михайловна
советник министра по фискальным вопросам на общественных началах Министерства экономики Кыргызской Республики
Курманкожоев Данияр Сагимбекович
старший инспектор отдела анализа и прогнозирования таможенных платежей Управления таможенных платежей Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Маматов Нурат Дженалиевич
исполняющий обязанности заведующего отделом международной таможенной и налоговой политики Министерства экономики Кыргызской Республики
Мукаматов Тынчтыкбек Мукаматович
главный специалист отдела налоговой политики Управления налоговой политики Министерства экономики Кыргызской Республики
Осмоналиев Чингиз Мидинович
главный инспектор отдела мониторинга и анализа налогов и платежей Государственной налоговой службы при Правительстве Кыргызской Республики
Саккараева Элина Джанарбековна
главный специалист отдела реализации проектов информационно-коммуникационных технологий Государственного комитета информационных технологий и связи Кыргызской Республики
Ысабеков Кубанычбек Абдимуталипович
заведующий отделом налоговой политики Управления налоговой политики Министерства экономики Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Водовозов Александр Александрович
заместитель начальника Управления налогообложения юридических лиц Федеральной налоговой службы
Миронов Вадим Александрович
советник отдела налога на добавленную стоимость Департамента налоговой и таможенной политики Министерства финансов Российской Федерации
Панина Бэлла Леонидовна
заместитель директора Департамента инвестиционной политики и развития частно-государственного партнерства Министерства экономического развития Российской Федерации;
б) указать новые должности следующих членов Консультативного комитета:
Адамян Сурен Фрунзевич
начальник отдела международных отношений Управления международного сотрудничества Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Алавердян Ори Арамаисович
начальник Управления доходной политики и методологии администрирования аппарата Министерства финансов Республики Армения
Асеян Владимир Артакович
заместитель начальника Управления – начальник отдела таможенной политики и законодательного регулирования Евразийского экономического союза Управления доходной политики и методологии администрирования аппарата Министерства финансов Республики Армения
Манукян Артур Шураевич
заместитель начальника Управления методологии администрирования, процедур и обслуживания Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Патурян Сергей Ванушевич
заместитель начальника Управления информационных технологий Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Погосян Арман Вачаганович
начальник Управления методологии администрирования, процедур и обслуживания Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Долгова Наталья Геннадьевна
заместитель начальника Управления международного налогового сотрудничества Министерства по налогам и сборам Республики Беларусь
Абдыкаимов Октябрь Абдыкаимович
председатель Государственной налоговой службы при Правительстве Кыргызской Республики
Айдаралиев Кубанычбек Исагалиевич
начальник Управления налоговой политики Министерства экономики Кыргызской Республики
Кочкоров Алмазбек Тойчубаевич
начальник Управления прогнозирования государственных доходов Министерства финансов Кыргызской Республики
Шин Александр Витальевич
начальник отдела по борьбе с преступностью в сфере финансово-банковской, электронной коммерции и киберпреступностью Государственной службы по борьбе с экономическими преступлениями при Правительстве Кыргызской Республики
Белоцерковская Галина Викторовна
заместитель начальника Управления стандартов и международного сотрудничества Федеральной налоговой службы;
в) исключить из состава Консультативного комитета Габриеляна А.Л., Кусикян Л.В., Мелкикяна А.А., Крята С.А., Тарарышкину Л.И., Бурамбаеву А.К., Ганкину Ю.Э., Исакова А.С., Кусаинова М.А., Мынбаеву Ж.К., Жакыпова Ж.С., Кулмамбетова С.Д., Муканбетова Ч.С., Осмонкулову Б.К., Андрееву О.Ю., Аулу О.Г., Гришина А.Е., Дуракову С.А., Калашник Е.А. и Шаталова С.Д.

2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т.Саркисян

2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян