Сәйкестікті міндетті бағалауға жататын өнімді Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу тәртібінің жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 11 шілдедегі № 74 өкімі.
1. Сәйкестікті міндетті бағалауға жататын өнімді Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу тәртібінің жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобы құрылсын.
2. Қоса беріліп отырған сәйкестікті міндетті бағалауға жататын өнімді Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу тәртібінің жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының құрамы бекітілсін.
3. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2017 жылғы 11 шілдедегі
№ 74 өкімімен
БЕКІТІЛГЕН
Сәйкестікті міндетті бағалауға жататын өнімді Еуразиялық экономикалық одақтың кедендік аумағына әкелу тәртібінің жобасын әзірлеу жөніндегі жұмыс тобының ҚҰРАМЫ
Шаққалиев
Арман Абайұлы
Еуразиялық экономикалық комиссияның Техникалық реттеу және аккредиттеу департаментінің директоры (жұмыс тобының жетекшісі)
Армения Республикасынан
Абовян
Ромелла Александровна
Армения Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Ауруларды бақылау және профилактикасы жөніндегі ұлттық орталығы жұқпалы емес аурулар және ауруханаішілік инфекциялардың эпидемиологиясы бөлімінің басшысы
Даниелян
Ваге Максимович
Армения Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі мемлекеттік қызметі тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі мен сапасын бақылау инспекциясының басшысы
Маргарян
Гаяне Камоевна
Армения Республикасы Экономикалық даму және инвестициялар министрлігінің Стандарттау, метрология және техникалық реттеу басқармасы техникалық реттеу бөлімінің басшысы
Мартиросян
Мгер Ваагнович
Армения Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитетінің Кедендік бақылау басқармасы басшысының орынбасары
Мкртчян
Мартин Рубенович
Армения Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Мемлекеттік денсаулық сақтау инспекциясы гигиена бөлімінің бас маманы
Нерсисян
Сеник Варагович
Армения Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кірістер комитеті Кедендік бақылау басқармасының кедендік бақылауды ұйымдастыру жөніндегі бас кедендік инспекторы
Оганесян
Овсеп Беникович
Армения Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Ауруларды бақылау және профилактикасы ұлттық орталығы еңбек гигиенасы, радиациялық және химиялық қауіпсіздік бөлімінің басшысы
Царукян
Элмен Размикович
Армения Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Тамақ өнімдерінің қауіпсіздігі мемлекеттің қызметі шекаралық бақылау пунттерін үйлестіру бөлімінің басшысы
Беларусь Республикасынан
Бирюк
Виктор Викторович
Беларусь Республикасы Мемлекеттік стандарттау комитеті Сәйкестікті бағалау және лицензиялау басқармасы басшысының орынбасары
Захаренкова
Ирина Викторовна
"Беларусь мемлекеттік метрология институты" Республикалық біртұтас кәсіпорнының өнеркәсіптік және тұрмыстық тағайындалған өнімді сертификаттау, сәйкестікті бағалау процестерін ұйымдастырушылық-әдістемелік қамтамасыз ету бөлімінің басшысы
Кислый
Григорий Дмитриевич
"Республикалық гигиена, эпидемиология және қоғамдық денсаулық орталығы" мемлекеттік мекемесінің Кеден одағы мәселелері бойынша қызметті ұйымдастыру бөлімінің гигиенист-дәрігері
Королюк
Василий Федорович
"Беларусь мемлекеттік метрология институты" Республикалық біртұтас кәсіпорнының өнеркәсіптік және тұрмыстық тағайындалған өнімді сертификаттау, сәйкестікті бағалау процестерін ұйымдастырушылық-әдістемелік қамтамасыз ету бөлімі секторының басшысы
Мойсак
Инна Владимировна
"Республикалық гигиена, эпидемиология және қоғамдық денсаулық орталығы" мемлекеттік мекемесінің Кеден одағы мәселелері бойынша қызметті ұйымдастыру бөлімінің меңгерушісі
Шашков
Андрей Борисович
Беларусь Республикасы Мемлекеттік кеден комитетінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасы тыйым салулар мен шектеулердің сақталуын бақылауды ұйымдастыру бөлімінің басшысы
Қазақстан Республикасынан
Әділханов
Алмаз Әділханұлы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Экономикалық интеграция бойынша жобалар сараптамасы департаменті өнеркәсіп, агроөнеркәсіптік кешен және техникалық реттеу саласындағы жобалар сараптамасы басқармасының сарапшысы
Айтбаева
Ләйла Батырханқызы
"Қазақстан стандарттау және сертификаттау институты" Республикалық мемлекеттік кәсіпорнының СТК/СФС шаралары бойынша ақпараттық орталығы талдау және стратегиялық даму бөлімінің басшысы
Алданова
Нұрбибі Оразханқызы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті Метрология және сәйкестікті бағалау басқармасының бас маманы
Әубәкіров
Әділбек Ғабдулуахитұлы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Кедендік әдіснама департаментінің сарапшысы
Балтабеков
Бауыржан Серікұлы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Экономикалық интеграция департаменті мониторинг жәнре талдау басқармасының бас маманы
Жалманбетов
Ерік Бейсенғалиұлы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Техникалық реттеу және метрология комитеті Метрология және сәйкестікті бағалау басқармасының басшысы
Қабираева
Айнұр Асқарқызы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Экономикалық интеграция департаменті мониторинг және талдау басқармасының басшысы
Ким
Юрий Андреевич
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық және кеден заңнамасы департаменті кеден заңнамасы мәселелері басқармасының басшысы
Пак
Евгения Владимировна
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Кедендік әдіснама департаментінің бас сарапшысы
Сақтағанова
Зәмзагүл Аманқызы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мемлекеттік кірістер комитеті Кедендік бақылау департаментінің бас сарапшысы
Шүйтебаева
Жазира Сәулебайқызы
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы техникалық реттеу департаментінің сарапшысы
Қырғыз Республикасынан
Асылбеков
Жумабек Асылбекович
Қырғыз Республикасы ауыл шаруашылығы, тамақ өнеркәсібі және мелиорация министрлігінің Азық-түлік қауіпсіздігі саясаты және агромаркетинг басқармасының басшысы
Бердибеков
Адилет Усенбекович
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасы кедендік бақылау бөлімінің басшысы
Итикеев
Уланбек Тургунбекович
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік ветеринариялық және фитосанитариялық қауіпсіздік инспекциясы ішкі ветеринариялық қадағалау бөлімінің меңгерушісі
Курманалиев
Бакыт Турсунбекович
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік экологиялық және техникалық қауіпсіздік инспекциясы Ұйымдастырушылық және талдау жұмысы басқармасының бас маманы
Мамбеталиева
Чынара Мырзакматовна
Қырғыз Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету және медициналық техника департаменті сертификаттау бөлімінің меңгерушісі
Мураталина
Асель Мелисовна
Қырғыз Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету және медициналық техника департаменті есірткі құралдарының заңды айналысын бақылау бөлімінің бас маманы
Оморбеков
Бексултан Абибиллаевич
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметінің Кедендік бақылауды ұйымдастыру басқармасы кедендік бақылау бөлімінің бас маманы
Садамкулова
Фатима Исагуловна
Қырғыз Республикасы Мемлекеттік өнеркәсіп, энергетика және жер қыртысын пайдалану комитеті жеңіл өнеркәсіп және өзге де салалар бөлімінің меңгерушісі
Ураимова
Алтын Аматовна
Қырғыз Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Аурулар профилактикасы және мемлекеттік санитариялық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті санитариялық қадағалау және жұқпалы емес аурулар профилактикасы бөлімінің меңгерушісі
Шабданов
Бакытбек Касмалиевич
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің Техникалық реттеу және метрология басқармасы сәйкестікті бағалау жүйесін реттеу бөлімінің меңгерушісі
Шакулова
Мээрим Эсенгельдиевна
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің Техникалық реттеу және метрология басқармасы сәйкестікті бағалау жүйесін реттеу бөлімінің бас маманы
Ресей Федерациясынан
Аврутин
Александр Николаевич
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігінің Реттелетін әсерді бағалау департаментінің жетекші кеңесшісі
Адиатулин
Ильяс Фаритович
Ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Ішкі ветеринариялық қадағалау басқармасы зертханалық бақылау бөлімі басшысының орынбасары
Акулов
Дмитрий Алексеевич
Ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Жерді қадағалау, дәндердің сапасы мен қауіпсіздігін бақылау басқармасы дәндер мен өнімдердің қауіпсіздігін қамтамасыз ету бөлімі басшысының орынбасары
Бизунова
Анна Владимировна
Ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Фитосанитариялық қадағалау және тұқымдық бақылау басқармасы халықаралық ұйымдармен өзара іс-қимыл және өсімдіктер карантині мен тұқымдық бақылау саласындағы инспекциялық жұмыс бөлімі басшысының орынбасары
Гущин
Андрей Викторович
Ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Фитосанитариялық қадағалау және тұқымдық бақылау басқармасы халықаралық ұйымдармен өзара іс-қимыл және өсімдіктер карантині мен тұқымдық бақылау саласындағы инспекциялық жұмыс бөлімі басшысының орынбасары
Кислякова
Надежда Викторовна
Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Техникалық реттеу, стандарттау және өлшем бірліктерін қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясат департаменті техникалық реттеу саласындағы халықаралы ынтымақтастық бөлімі басшысының орынбасары
Коробченко
Сергей Викторович
Ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Экспорттық-импорттық операциялар кезіндегі, көліктегі ветеринариялық қадағалау және халықаралық ынтымақтастық басқармасы сыртқы сауда операциялары кезіндегі және көліктегі ветеринариялық бақылау бөлімінің басшысы
Маркешин
Сергей Анатольевич
Ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Экспорттық-импорттық операциялар кезіндегі, көліктегі ветеринариялық қадағалау және халықаралық ынтымақтастық басқармасы сыртқы сауда операциялары кезіндегі және көліктегі ветеринариялық бақылау бөлімі басшысының орынбасары
Мезенцева
Оксана Васильевна
Техникалық реттеу және метрология жөніндегі федералдық агенттігі Техникалық реттеу және метрология басқармасы басшысының міндетін уақытша атқарушы
Николаичева
Ольга Васильевна
Ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Ішкі ветеринариялық қадағалау басқармасы зертханалық бақылау бөлімінің басшысы
Пакскина
Наталья Давыдовна
Тұтынушылардың құқықтарын және адамның әл-ауқатын қорғау саласындағы қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Эпидемиологиялық қадағалау басқармасы аумақты санитариялық қорғауды ұйымдастыру бөлімінің басшысы
Прокофьев
Дмитрий Сергеевич
Федералдық кеден қызметінің Саудадағы шектеулер, валюталық және экспорттық бақылау басқармасы әкелінетін тауарлардың қауіпсіздігін бақылауды қамтамасыз ету бөлімінің консультанты
Резниченко
Елена Анатольевна
Ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Фитосанитариялық қадағалау және тұқымдық бақылау басқармасы халықаралық ұйымдармен өзара іс-қимыл және өсімдіктер карантині мен тұқымдық бақылау саласындағы инспекциялық жұмыстар бөлімінің басшысы
Романова
Елена Леонидовна
Ресей Федерациясы Өнеркәсіп және сауда министрлігінің Техникалық реттеу, стандарттау және өлшем бірліктерін қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясат департаменті техникалық реттеуді әдіснамалық қамтамасыз ету бөлімі басшысының орынбасары
Рязанов
Андрей Иванович
Федералдық кеден қызметінің Саудадағы шектеулер, валюталық және экспорттық бақылау басқармасы басшысының бірінші орынбасары
Соловьева
Наталья Николаевна
Ветеринариялық және фитосанитариялық қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Фитосанитариялық қадағалау және тұқымдық бақылау басқармасы басшысының орынбасары
Чикина
Людмила Владимировна
Тұтынушылардың құқықтарын және адамның әл-ауқатын қорғау саласындағы қадағалау жөніндегі федералдық қызметтің Санитариялық қадағалау басқармасы тамақтану гигиенасы бойынша санитариялық қадағалауды ұйымдастыру бөлімінің басшысы
Еуразиялық экономикалық комиссиядан
Авдонин
Дмитрий Алексеевич
Кеден заңнамасы және құқық қолдану практикасы департаменті кедендік операциялар және кедендік бақылау бөлімінің кеңесшісі
Гавричев
Алексей Евгеньевич
Кедендік инфрақұрылым департаменті кедендік ақпараттық технологиялар бөлімі басшысының орынбасары
ДовголҰнок
Олег Эдуардович
Кедендік инфрақұрылым департаменті кедендік ақпараттық технологиялар бөлімінің кеңесшісі
Ковалев
Александр Васильевич
Кәсіпкерлік қызметті дамыту департаменті кәсіпкерлікті адвокаттандыру бөлімінің кеңесшісі
Мартинес
Рафаэль Рафаэльевич
Ақпараттық технологиялар департаменті ақпараттық қамтамасыз ету және электрондық құжаттарды біріздендіру бөлімінің кеңесшісі
Натальченко
Максим Александрович
Кәсіпкерлік қызметті дамыту департаменті кәсіпкерлікті адвокаттандыру бөлімінің кеңесшісі
Павлова
Мария Александровна
Құқықтық департамент Комиссияның шешімдерін құқықтық сараптау бөлімі басшысының орынбасары
Сердюк
Екатерина Евгеньевна
Кеден заңнамасы және құқық қолдану практикасы департаменті кеден заңнамасы бөлімінің консультанты
Федышина
Мария Николаевна
Ақпараттық технологиялар департаменті интеграцияланған ақпараттық жүйені құру және дамыту жөніндегі жұмыстарды үйлестіру бөлімінің консультанты
Чиркова
Юлия Сергеевна
Техникалық реттеу және аккредиттеу департаменті әдіснама және ішкі әкімшілік ету бөлімінің бастығы .

О рабочей группе по разработке проекта порядка ввоза продукции, подлежащей обязательной оценке соответствия на таможенной территории Евразийского экономического союза
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 июля 2017 года № 74
1. Создать рабочую группу по разработке проекта порядка ввоза продукции, подлежащей обязательной оценке соответствия на таможенной территории Евразийского экономического союза.
2. Утвердить прилагаемый состав рабочей группы по разработке проекта порядка ввоза продукции, подлежащей обязательной оценке соответствия на таможенной территории Евразийского экономического союза.
3. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 11 июля 2017 г. № 74
СОСТАВ
рабочей группы по разработке проекта порядка ввоза продукции, подлежащей обязательной оценке соответствия на таможенной территории Евразийского экономического союза
Шаккалиев Арман Абаевич
директор Департамента технического регулирования и аккредитации Евразийской экономической комиссии (руководитель рабочей группы)
От Республики Армения
Абовян Ромелла Александровна
начальник отдела неинфекционных заболеваний и эпидемиологии внутрибольничных инфекций Национального центра по контролю и профилактике заболеваний Министерства здравоохранения Республики Армения
Даниелян Ваге Максимович
начальник инспекции по безопасности и контролю за качеством пищевых продуктов Государственной службы безопасности пищевых продуктов Министерства сельского хозяйства Республики Армения
Маргарян Гаяне Камоевна
начальник отдела технического регулирования Управления стандартизации, метрологии и технического регулирования Министерства экономического развития и инвестиций Республики Армения
Мартиросян Мгер Ваагнович
заместитель начальника Управления таможенного контроля Комитета государственных доходов при Правительстве Республики Армения
Мкртчян Мартин Рубенович
главный специалист отдела гигиены Государственной здравоохранительной инспекции Министерства здравоохранения Республики Армения
Нерсисян Сеник Варагович
главный таможенный инспектор по организации таможенного контроля Управления таможенного контроля Комитета государственных доходов
при Правительстве Республики Армения
Оганесян Овсеп Беникович
начальник отдела гигиены труда, радиационной и химической безопасности Национального центра по контролю и профилактике заболеваний Министерства здравоохранения Республики Армения
Царукян Элмен Размикович
начальник отдела по координации пограничных контрольных пунктов Государственной службы безопасности пищевых продуктов Министерства сельского хозяйства Республики Армения
От Республики Беларусь
Бирюк Виктор Викторович
заместитель начальника Управления оценки соответствия и лицензирования Государственного комитета по стандартизации Республики Беларусь
Захаренкова Ирина Викторовна
начальник отдела по сертификации продукции промышленного и бытового назначения, организационно-методического обеспечения процессов оценки соответствия Республиканского унитарного предприятия "Белорусский государственный институт метрологии"
Кислый Григорий Дмитриевич
врач-гигиенист отдела организации деятельности по вопросам таможенного союза государственного учреждения "Республиканский центр гигиены, эпидемиологии и общественного здоровья"
Королюк Василий Федорович
начальник сектора отдела по сертификации продукции промышленного и бытового назначения, организационно-методического обеспечения процессов оценки соответствия Республиканского унитарного предприятия "Белорусский государственный институт метрологии"
Мойсак Инна Владимировна
заведующая отделом организации деятельности по вопросам таможенного союза государственного учреждения "Республиканский центр гигиены, эпидемиологии и общественного здоровья"
Шашков Андрей Борисович
начальник отдела организации контроля за соблюдением запретов и ограничений Управления организации таможенного контроля Государственного таможенного комитета Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Адылханов Алмаз Адылханович
эксперт управления экспертизы проектов в сфере промышленности, агропромышленного комплекса и технического регулирования Департамента экспертизы проектов по экономической интеграции Министерства юстиции Республики Казахстан
Айтбаева Ляйла Батырхановна
начальник отдела анализа и стратегического развития информационного центра по ТБТ/СФС мерам Республиканского государственного предприятия "Казахстанский институт стандартизации и сертификации"
Алданова Нурбиби Оразхановна
главный эксперт Управления метрологии и оценки соответствия Комитета технического регулирования и метрологии Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Аубакиров Адильбек Габдулвахитович
эксперт Департамента таможенной методологии Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Балтабеков Бауржан Серикович
главный эксперт управления мониторинга и анализа Департамента экономической интеграции Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Жалманбетов Ерик Бейсенгалиевич
руководитель Управления метрологии и оценки соответствия Комитета технического регулирования и метрологии Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Кабираева Айнур Аскаровна
руководитель управления мониторинга и анализа Департамента экономической интеграции Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан
Ким Юрий Андреевич
руководитель управления вопросов таможенного законодательства Департамента налогового и таможенного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан
Пак Евгения Владимировна
главный эксперт Департамента таможенной методологии Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Сактаганова Замзагуль Амановна
главный эксперт Департамента таможенного контроля Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан
Шуйтебаева Жазира Саулебаевна
эксперт департамента технического регулирования Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
От Кыргызской Республики
Асылбеков Жумабек Асылбекович
начальник Управления политики продовольственной безопасности и агромаркетинга Министерства сельского хозяйства, пищевой промышленности и мелиорации Кыргызской Республики
Бердибеков Адилет Усенбекович
начальник отдела таможенного контроля Управления организации таможенного контроля Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Итикеев Уланбек Тургунбекович
заведующий отделом внутреннего ветеринарного надзора Государственной инспекции по ветеринарной и фитосанитарной безопасности при Правительстве Кыргызской Республики
Курманалиев Бакыт Турсунбекович
главный специалист Управления организационной и аналитической работы Государственной инспекции по экологической и технической безопасности при Правительстве Кыргызской Республики
Мамбеталиева Чынара Мырзакматовна
заведующая отделом сертификации Департамента лекарственного обеспечения и медицинской техники Министерства здравоохранения Кыргызской Республики
Мураталина Асель Мелисовна
главный специалист отдела контроля законного оборота наркотических средств Департамента лекарственного обеспечения и медицинской техники Министерства здравоохранения Кыргызской Республики
Оморбеков Бексултан Абибиллаевич
главный специалист отдела таможенного контроля Управления организации таможенного контроля Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Садамкулова Фатима Исагуловна
заведующая отделом легкой промышленности и прочих отраслей Государственного комитета промышленности, энергетики и недропользования Кыргызской Республики
Ураимова Алтын Аматовна
заведующая отделом санитарного надзора и профилактики неинфекционных заболеваний Департамента профилактики заболеваний и государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Кыргызской Республики
Шабданов Бакытбек Касмалиевич
заведующий отделом регулирования систем оценки соответствия Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики Кыргызской Республики
Шакулова Мээрим Эсенгельдиевна
главный специалист отдела регулирования систем оценки соответствия Управления технического регулирования и метрологии Министерства экономики Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Аврутин Александр Николаевич
ведущий советник Департамента оценки регулирующего воздействия Министерства экономического развития Российской Федерации
Адиатулин Ильяс Фаритович
заместитель начальника отдела лабораторного контроля Управления внутреннего ветеринарного надзора Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Акулов Дмитрий Алексеевич
заместитель начальника отдела обеспечения безопасности зерна и продуктов его переработки Управления земельного надзора, контроля качества и безопасности зерна Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Бизунова Анна Владимировна
заместитель начальника отдела взаимодействия с международными организациями и инспекционной работы в области карантина растений и семенного контроля Управления фитосанитарного надзора и семенного контроля Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Гущин Андрей Викторович
заместитель начальника отдела взаимодействия с международными организациями и инспекционной работы в области карантина растений и семенного контроля Управления фитосанитарного надзора и семенного контроля Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Кислякова Надежда Викторовна
заместитель начальника отдела международного сотрудничества в области технического регулирования Департамента государственной политики в области технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений Министерства промышленности и торговли Российской Федерации
Коробченко Сергей Викторович
начальник отдела ветеринарного контроля при внешнеторговых операциях и на транспорте Управления ветеринарного надзора при экспортно-импортных операциях, на транспорте и международного сотрудничества Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Маркешин Сергей Анатольевич
заместитель начальника отдела ветеринарного контроля при внешнеторговых операциях и на транспорте Управления ветеринарного надзора при экспортно-импортных операциях, на транспорте и международного сотрудничества Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Мезенцева Оксана Васильевна
и. о. начальника Управления технического регулирования и метрологии Федерального агентства по техническому регулированию и метрологии
Николаичева Ольга Васильевна
начальник отдела лабораторного контроля Управления внутреннего ветеринарного надзора Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Пакскина Наталья Давыдовна
начальник отдела организации санитарной охраны территории Управления эпидемиологического надзора Федеральной службы по надзору в сфере защиты прав потребителей и благополучия человека
Прокофьев Дмитрий Сергеевич
консультант отдела обеспечения контроля за безопасностью ввозимых товаров Управления торговых ограничений, валютного и экспортного контроля Федеральной таможенной службы
Резниченко Елена Анатольевна
начальник отдела взаимодействия с международными организациями и инспекционной работы в области карантина растений и семенного контроля Управления фитосанитарного надзора и семенного контроля Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Романова Елена Леонидовна
заместитель начальника отдела методологического обеспечения технического регулирования Департамента государственной политики в области технического регулирования, стандартизации и обеспечения единства измерений Министерства промышленности и торговли Российской Федерации
Рязанов Андрей Иванович
первый заместитель начальника Управления торговых ограничений, валютного и экспортного контроля Федеральной таможенной службы
Соловьева Наталья Николаевна
заместитель начальника Управления фитосанитарного надзора и семенного контроля Федеральной службы по ветеринарному и фитосанитарному надзору
Чикина Людмила Владимировна
начальник отдела организации санитарного надзора по гигиене питания Управления санитарного надзора Федеральной службы по надзору в сфере защиты прав потребителей и благополучия человека
От Евразийской экономической комиссии
Авдонин Дмитрий Алексеевич
советник отдела таможенных операций и таможенного контроля Департамента таможенного законодательства и правоприменительной практики
Гавричев Алексей Евгеньевич
заместитель начальника отдела таможенных информационных технологий Департамента таможенной инфраструктуры
ДовголҰнок Олег Эдуардович
советник отдела таможенных информационных технологий Департамента таможенной инфраструктуры
Ковалев Александр Васильевич
советник отдела адвокатирования предпринимательства Департамента развития предпринимательской деятельности
Мартинес Рафаэль Рафаэльевич
советник отдела информационного обеспечения и унификации электронных документов Департамента информационных технологий
Натальченко Максим Александрович
советник отдела адвокатирования предпринимательства Департамента развития предпринимательской деятельности
Павлова Мария Александровна
заместитель начальника отдела правовой экспертизы решений Комиссии Правового департамента
Сердюк Екатерина Евгеньевна
консультант отдела таможенного законодательства Департамента таможенного законодательства и правоприменительной практики
Федышина Мария Николаевна
консультант отдела координации работ по созданию и развитию интегрированной информационной системы Департамента информационных технологий
Чиркова Юлия Сергеевна
начальник отдела методологии и внутреннего администрирования Департамента технического регулирования и аккредитации