Ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпаратты қорғау жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 11 шілдедегі № 77 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2016 жылғы 2 маусымдағы № 72 өкімімен бекітілген Ақпараттандыру, ақпараттық-коммуникациялық технологиялар және ақпаратты қорғау жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Демирханян
Борис Борисович
Армения Республикасы Көлік, байланыс және ақпараттық технологиялар минитрінің орынбасары
Беларусь Республикасынан
Канаш
Игорь Игоревич
Беларусь Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Ақпараттандыру департаменті директорының орныбасары
Қазақстан Республикасынан
Бейсенбенов
Азамат Амангелдіұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы Адам капиталын дамыту департаменті директорының орынбасары
Горожанкин
Константин Иванович
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы жанындағы стартапты және IT-экожүйесін дамыту жөніндегі кеңес төрағасының орынбасары, "Қазақстандық Интернет Бизнес және Мобильдік коммерция қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігінің президенті
Еспаев
Сағымбай Жолдоғалиұлы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Халықаралық экономикалық интеграграция департаменті ЕурАзЭО және Кеден одағының жұмыс істеуі мәселелері басқармасының басшысы
Жүнісова
Дана Бейсенқызы
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы басқармасының мүшесі
Ордабаев
Олжас Темірбекұлы
"Атамекен" Қазақстан Республикасының Ұлттық кәсіпкерлер палатасы адам капиталын дамыту департаментінің директоры
Қырғыз Республикасынан
Абдуллаев
Талант Тынычбекович
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік тіркеу қызметі жанындағы "Инфоком" мемлекеттік кәсіпорнының директоры
Курманова
Айдай Эркиновна
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігінің статс-хатшысы
Омуралиев
Мирлан Жумабекович
Қырғыз Республикасының Мемлекеттік ақпараттық технологиялар және байланыс комитеті төрағасының орынбасары
Шабыев
Рустам Жусупович
Қырғыз Республикасының Үкіметі жанындағы Мемлекеттік тіркеу қызметі ақпараттық технологиялар және қауіпсіздік бөлімінің басшысы
Ресей Федерациясынан
Евдокимов
Михаил Николаевич
Ресей Федерациясы Сыртқы істер министрлігінің ТМД елдері Бірінші департаментінің директоры
Шевцов
Дмитрий Николаевич
Техникалық және экспорттық бақылау федералдық қызметі басқармасының басшысы;
б) Консультативтік комитеттің мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Қазақстан Республикасынан
Ярошенко
Виталий Владимирович
Қазақстан Республикасы Ақпарат және коммуникациялар министрлігінің Байланыс, ақпараттандыру және бұқаралық ақпарат құралдары саласындағы мемлекеттік бақылау комитеті төрағасының орынбасары
Ресей Федерациясынан
Лютиков
Виталий Сергеевич
Техникалық және экспорттық бақылау бақылау федералдық қызметі директорының орынбасары;
в) Консультативтік комитеттің құрамынан Г.А. Тадевосян, А.М. Каримов, Т.А. Байтереков және А.В. Куц шығарылсын.

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по информатизации, информационно-коммуникационным технологиям и защите информации
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 11 июля 2017 года № 77
1. Внести в состав Консультативного комитета по информатизации, информационно-коммуникационным технологиям и защите информации, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 2 июня 2016 г. № 72, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Армения
Демирханян Борис Борисович
заместитель Министра транспорта, связи и информационных технологий Республики Армения
От Республики Беларусь
Канаш Игорь Игоревич
заместитель директора Департамента информатизации Министерства связи и информатизации Республики Беларусь
От Республики Казахстан
Бейсенбенов Азамат Амангельдинович
заместитель директора департамента развития человеческого капитала Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Горожанкин Константин Иванович
заместитель председателя Совета по развитию стартап и IT-экосистемы при Национальной палате предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен", президент объединения юридических лиц "Ассоциация Казахстанского Интернет Бизнеса и Мобильной коммерции"
Еспаев Сагымбай Жолдогалиевич
руководитель управления по вопросам функционирования ЕврАзЭС и Таможенного союза Департамента международной экономической интеграции Министерства национальной экономики Республики Казахстан
Жунусова Дана Бейсеновна
член правления Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
Ордабаев Олжас Темирбекович
директор департамента развития человеческого капитала Национальной палаты предпринимателей Республики Казахстан "Атамекен"
От Кыргызской Республики
Абдуллаев Талант Тынычбекович
директор государственного предприятия "Инфоком" при Государственной регистрационной службе при Правительстве Кыргызской Республики
Курманова Айдай Эркиновна
статс-секретарь Министерства экономики Кыргызской Республики
Омуралиев Мирлан Жумабекович
заместитель председателя Государственного комитета информационных технологий и связи Кыргызской Республики
Шабыев Рустам Жусупович
начальник отдела информационных технологий и безопасности Государственной регистрационной службы при Правительстве Кыргызской Республики
От Российской Федерации
Евдокимов Михаил Николаевич
директор Первого департамента стран СНГ Министерства иностранных дел Российской Федерации
Шевцов Дмитрий Николаевич
начальник Управления Федеральной службы по техническому и экспортному контролю;
б) указать новые должности следующих членов Консультативного комитета:
От Республики Казахстан
Ярошенко Виталий Владимирович
заместитель председателя Комитета государственного контроля в области связи, информатизации и средств массовой информации Министерства информации и коммуникаций Республики Казахстан
От Российской Федерации
Лютиков Виталий Сергеевич
заместитель директора Федеральной службы по техническому и экспортному контролю;
в) исключить из состава Консультативного комитета Тадевосяна Г.А., Каримова А.М., Байтерекова Т.А. и Куца А.В.

2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы Т. Саркисян

2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
Т. Саркисян