Мұнай және газ жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 18 шілдедегі № 84 өкімі.
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2015 жылғы 24 ақпандағы № 10 өкімімен бекітілген Мұнай және газ жөніндегі консультативтік комитеттің құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) Консультативтік комитеттің құрамына мына адамдар енгізілсін:
Армения Республикасынан
Акопян ‒
Ашот Робертович
"Газпром Армения" жабық акционерлік қоғамы бас директорының орынбасары – бас инженері
Арутюнян ‒
Айк Арзуманович
Армения Республикасы Энергетикалық инфрақұрылымдар және табиғи ресурстар министрінің орынбасары
Бадалян –
Гайк Гарникович
Армения Республикасы Энергетикалық инфрақұрылымдар және табиғи ресурстар министлігі Энергетика басқармасының басшысы
Мовсесян ‒
Карен Юрикович
"Газпром Армения" жабық акционерлік қоғамы бас директорының экономика және қаржы жөніндегі орынбасары
Ресей Федерациясынан
Гладков –
Александр Алексеевич
Ресей Федерациясы Энергетика министрлігі Мұнай және газды өндіру мен тасымалдау департаментінің директоры
Лобанов –
Максим Андреевич
Ресей Федерациясы Энергетика министрлігінің Мұнай және газды өндіру мен тасымалдау департаменті директорының орынбасары
Сысоева ‒
Анна Алексеевна
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігінің ТМД елдерімен экономикалық ынтымақтастық және Еуразиялық интеграцияны дамыту департаменті директорының орынбасары
Тимофеев –
Дмитрий Вячеславович
Ресей Федерациясы Қаржы министрлігінің Бюджет саясаты және стратегиялық жоспарлау департаменті директорының орынбасары;
б) Консультативтік комитет мүшесінің жаңа лауазымы көрсетілсін:
Лебединская ‒
Елена Викторовна
Ресей Федерациясы Қаржы министрлігі Кірістер департаментінің директоры;
в) Консультативтік комитеттің құрамынан А.Г. Бадалян, И.Г. Исаян, Г.Х. Тадевосян, А.А. Афоняшин, И.Б. Галкин, М.Б. Грязнов және С.А. Турыгин шығарылсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасы Төрағасының
міндетін уақытша атқарушы
К. Минасян

О внесении изменений в состав Консультативного комитета по нефти и газу
Распоряжение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 18 июля 2017 года № 84
1. Внести в состав Консультативного комитета по нефти и газу, утвержденный распоряжением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 24 февраля 2015 г. № 10, следующие изменения:
а) включить в состав Консультативного комитета следующих лиц:
От Республики Армения
Акопян Ашот Робертович
заместитель генерального директора – главный инженер закрытого акционерного общества "Газпром Армения"
Арутюнян Айк Арзуманович
заместитель Министра энергетических инфраструктур и природных ресурсов Республики Армения
Бадалян Гайк Гарникович
начальник Управления энергетики Министерства энергетических инфраструктур и природных ресурсов Республики Армения
Мовсесян Карен Юрикович
заместитель генерального директора по экономике и финансам закрытого акционерного общества "Газпром Армения"
От Российской Федерации
Гладков Александр Алексеевич
директор Департамента добычи и транспортировки нефти и газа Министерства энергетики Российской Федерации
Лобанов Максим Андреевич
заместитель директора Департамента переработки нефти и газа Министерства энергетики Российской Федерации
Сысоева Анна Алексеевна
заместитель директора Департамента экономического сотрудничества со странами СНГ и развития евразийской интеграции Министерства экономического развития Российской Федерации
Тимофеев Дмитрий Вячеславович
заместитель директора Департамента бюджетной политики и стратегического планирования Министерства финансов Российской Федерации;
б) указать новую должность члена Консультативного комитета:
Лебединская Елена Викторовна
директор Департамента доходов Министерства финансов Российской Федерации;
в) исключить из состава Консультативного комитета Бадаляна А.Г., Исаяна И.Г., Тадевосяна Г.Х., Афоняшина А.А., Галкина И.Б., Грязнова М.Б. и Турыгина С.А.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Врио Председателя Коллегии
Евразийской экономической
комиссии
К. Минасян