Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 29 мамырдағы № 72 шешімін іске асыру туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2017 жылғы 7 наурыздағы № 6 Өкімі
2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 16-бабының 1-тармағына сәйкес:
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер осы Өкім күшіне енген күннен бастап күнтізбелік 60 күн ішінде Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің "Кеден одағына мүше мемлекеттердің және Бірыңғай экономикалық кеңістік аумақтарында "Моторлы көлік құралдарын өнеркәсіптік құрастыру" ұғымын қолдану шарттары туралы" 2014 жылғы 29 мамырдағы № 72 шешімін іске асыруды қамтамасыз етсін және аталған мерзім аяқталған күннен бастап күнтізбелік 30 күннен кешіктірмей оны іске асырудың нәтижелері туралы Еуразиялық экономикалық комиссияны хабардар етсін.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О реализации Решения Высшего Евразийского экономического совета от 29 мая 2014 г. № 72
Распоряжение Евразийского межправительственного совета от 7 марта 2017 года № 6
В соответствии с пунктом 1 статьи 16 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года:
1. Государствам - членам Евразийского экономического союза в течение 60 календарных дней с даты вступления настоящего распоряжения в силу обеспечить реализацию Решения Высшего Евразийского экономического союза от 29 мая 2014 г. № 72 «Об условиях применения понятия «промышленная сборка моторных транспортных средств» на территориях государств - членов Таможенного союза и Единого экономического пространства» и не позднее 30 календарных дней с даты окончания указанного срока проинформировать Евразийскую экономическую комиссию о результатах его реализации.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации