Өзіне қатысты кеден декларациясын беру Еуразиялық экономикалық одақтың "Балалардың ойын алаңдарына арналған жабдықтың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (ЕАЭО ТР 042/2017) талаптарына сәйкестігін бағалау туралы құжатты ұсынумен қоса жүретін өнім тізбесін бекіту туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 91 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберіндегі техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 8-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 8-тармағына сәйкес, Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2012 жылғы 25 желтоқсандағы № 294 шешімімен бекітілген өзіне қатысты Кеден одағы шеңберінде міндетті талаптар белгіленетін өнімді (тауарларды) Кеден одағының кедендік аумағына әкелу тәртібі туралы ереженің 2-тармағының "в" тармақшасын іске асыру мақсатында Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Қоса беріліп отырған Өзіне қатысты кеден декларациясын беру Еуразиялық экономикалық одақтың "Балалардың ойын алаңдарына арналған жабдықтың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламентінің (ЕАЭО ТР 042/2017) талаптарына сәйкестігін бағалау туралы құжатты ұсынумен қоса жүретін өнім тізбесі бекітілсін.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян
Еуразиялық экономикалық
комиссия Алқасының
2018 жылғы 29 мамырдағы
№ 91 шешімімен
БЕКІТІЛГЕН
Өзіне қатысты кеден декларациясын беру Еуразиялық экономикалық одақтың
"Балалардың ойын алаңдарына арналған жабдық қауіпсіздігі туралы" техникалық
регламентінің (ЕАЭО ТР 042/2017) талаптарына сәйкестігін бағалау туралы
құжатты ұсынумен қоса жүретін өнім
ТІЗБЕСІ
Өнімнің атауы
ЕАЭО СЭҚ ТН коды
Сәйкестікті бағалау туралы құжат
Ескертпе
1
2
3
4
1. Балалардың ойын алаңы сырғанағы
9506 99 900 0-ден
сәйкестік сертификаты
2. Балалардың ойын алаңы алтыбақаны
9506 99 900 0-ден
сәйкестік сертификаты
3.Балалардың ойын алаңы әткеншегі
9506 99 900 0-ден
сәйкестік сертификаты
4. Балалардың ойын алаңы каруселі
9506 99 900 0-ден
сәйкестік сертификаты
5. Балалардың ойын алаңы арқан жолы
9506 99 900 0-ден
сәйкестік сертификаты
6. Балалар қалашығы (ойын кешені)
9506 99 900 0-ден
сәйкестік сертификаты
7. Балалардың ойын алаңына арналған ойын жабдығы, соның ішінде құм, ойын үйі, лабиринт

Об утверждении перечня продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Евразийского экономического союза "О безопасности оборудования для детских игровых площадок" (ТР ЕАЭС 042/2017)
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 29 мая 2018 года № 91
В соответствии c пунктом 8 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 8 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, в целях реализации подпункта "в" пункта 2 Положения о порядке ввоза на таможенную территорию Таможенного союза продукции (товаров), в отношении которой устанавливаются обязательные требования в рамках Таможенного союза, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 25 декабря 2012 г. № 294, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. Утвердить прилагаемый перечень продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Евразийского экономического союза "О безопасности оборудования для детских игровых площадок" (ТР ЕАЭС 042/2017).
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян
УТВЕРЖДЕН
Решением Коллегии
Евразийской экономической комиссии
от 29 мая 2018 г. № 91
ПЕРЕЧЕНЬ
продукции, в отношении которой подача таможенной декларации сопровождается представлением документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Евразийского экономического союза "О безопасности оборудования для детских игровых площадок" (ТР ЕАЭС 042/2017)
Наименование продукции
Код ТН ВЭД ЕАЭС
Документ об оценке соответствия
Примечание
1
2
3
4
1. Горка детской игровой площадки
из 9506 99 900 0
сертификат соответствия
2. Качели детской игровой площадки
из 9506 99 900 0
сертификат соответствия
3. Качалка детской игровой площадки
из 9506 99 900 0
сертификат соответствия
4. Карусель детской игровой площадки
из 9506 99 900 0
сертификат соответствия
5. Канатная дорога детской игровой площадки
из 9506 99 900 0
сертификат соответствия
6. Детский городок (игровой комплекс)
из 9506 99 900 0
сертификат соответствия
7. Игровое оборудование для детской игровой площадки, в том числе песочница, игровой домик, лабиринт

9506 99 900 0-ден
сәйкестігі туралы декларация
8. Соққыны бәсеңдететін резеңке жабын
4016 91 000 0-ден
сәйкестік сертификаты
9. Соққыны бәсеңдететін синтетикалық жабын
3918-ден
3919-ден
3920-ден
3921-ден
5703-ден
5904-ден
сәйкестік сертификаты
Ескертпелер: 1. Осы тізбені қолдану мақсаттары үшін өнімнің атауын да, ЕАЭО СЭҚ ТН кодын да пайдалану қажет.
2. Кеден органдарына "Балалардың ойын алаңдарына арналған жабдық қауіпсіздігі туралы" Еуразиялық экономикалық одақтың техникалық регламентінің (ЕАЭО ТР 042/2017) талаптарына сәйкестігін бағалау туралы құжатты ұсыну туралы талап мына өнімге қатысты қолданылмайды:
а) Еуразиялық экономикалық одақтың "Балалардың ойын алаңдарына арналған жабдық қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті (ЕАЭО ТР 042/2017) күшіне енгенге дейін шығарылған және пайдалануға берілген балалардың ойын алаңына арналған жабдық және (немесе) жабын;
б) жаттығуларға және дене шынықтырумен, спортпен және туризммен айналысуға арналған спорт жабдығы мен бұйымдары;
в) Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2016 жылғы 18 қазандағы № 114 шешімімен қабылданған Еуразиялық экономикалық одақтың "Аттракциондардың қауіпсіздігі туралы" техникалық регламенті (ЕАЭО ТР 038/2016) қолднылатын аттракциондар;
г) ойыншықтар.

из 9506 99 900 0
декларация о соответствии
8. Ударопоглощающее покрытие резиновое
из 4016 91 000 0
сертификат соответствия
9. Ударопоглощающее покрытие синтетическое
из 3918
из 3919
из 3920
из 3921
из 5703
из 5904
сертификат соответствия
Примечания:
1. Для целей применения настоящего перечня необходимо пользоваться как наименованием продукции, так и кодом ТН ВЭД ЕАЭС.
2. Требование о представлении таможенным органам документа об оценке соответствия требованиям технического регламента Евразийского экономического союза "О безопасности оборудования для детских игровых площадок" (ТР ЕАЭС 042/2017) не применяется в отношении следующей продукции:
а) оборудование и (или) покрытие для детских игровых площадок, произведенные и введенные в эксплуатацию до вступления технического регламента Евразийского экономического союза "О безопасности оборудования для детских игровых площадок" (ТР ЕАЭС 042/2017) в силу;
б) спортивное оборудование и изделия, предназначенные для тренировок и занятий физической культурой, спортом и туризмом;
в) аттракционы, на которые распространяется действие технического технического регламента Евразийского экономического союза "О безопасности аттракционов" (ТР ЕАЭС 038/2016), принятого Решением Совета Евразийской экономической комиссии от 18 октября 2016 г. № 114;
г) игрушки.