Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы №13 шешімін іске асыру туралы
Еуразиялық Үкіметаралық Кеңестің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 6 Өкімі
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттердің Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы №13 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттер бірінің аумағында тіркелген тасымалдаушылардың Еуразиялық экономикалық одаққа мүше басқа мемлекеттің аумағында орналасқан пункттер арасында автомобильмен жүк тасымалдарын орындауын кезең-кезеңмен ырықтандырудың 2016 жылдан бастап 2025 жылға дейінгі аралықтағы кезеңге арналған бағдарламасын орындау мониторингінің нәтижелері туралы ақпаратты назарға ала отырып, 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шарттың 16-бабының 1-тармағына сәйкес:
1. Армения Республикасының, Беларусь Республикасының, Қырғыз Республикасының және Ресей Федерациясының үкіметтері осы Өкім күшіне енген күннен бастап күнтізбелік 180 күн ішінде Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2015 жылғы 8 мамырдағы №13 шешімін іске асыруды қамтамасыз етсін және аталған мерзім аяқталған күннен бастап күнтізбелік 10 күннен кешіктірмей Еуразиялық экономикалық комиссияны оны іске асыру нәтижелері туралы хабардар етсін.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Еуразиялық үкіметаралық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О реализации Решения Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 г. № 13
Распоряжение Евразийского Межправительственного Совета от 02 февраля 2018 года № 6
Принимая во внимание информацию о результатах мониторинга выполнения государствами - членами Евразийского экономического союза Программы поэтапной либерализации выполнения перевозчиками, зарегистрированными на территории одного из государств-членов Евразийского экономического союза, автомобильных перевозок грузов между пунктами, расположенными на территории другого государства - члена Евразийского экономического союза, на период с 2016 по 2025 годы, утвержденной Решением Высшего Евразийского экономического совета от 8 мая 2015 г. № 13, в соответствии с пунктом 1 статьи 16 Договора о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года:
1. Правительствам Республики Армения, Республики Беларусь, Кыргызской Республики и Российской Федерации в течение 180 календарных дней с даты вступления настоящего распоряжения в силу обеспечить реализацию Решения Высшего Евразийского экономического союза от 8 мая 2015 г. № 13 и не позднее 10 календарных дней с даты окончания указанного срока проинформировать Евразийскую экономическую комиссию о результатах его реализации.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Евразийского межправительственного совета:
От Республики Армения От Республики Беларусь От Республики Казахстан От Кыргызской Республики От Российской Федерации