Еуразиялық экономикалық комиссияның 2018 жыл ішіндегі трансшекаралық нарықтардағы бәсекелестіктің жай-күйі және олардағы бәсекелестіктің ортақ қағидаларының бұзылуының жолын кесу жөнінде қабылданған шаралар туралы жылдық есебі туралы
Жоғары Еуразиялық экономикалық Кеңестің 2019 жылғы 29 мамырдағы № 4 Өкімі
1. Еуразиялық экономикалық комиссия 2018 жыл ішіндегі трансшекаралық нарықтардағы бәсекелестіктің жай-күйі және олардағы бәсекелестіктің ортақ қағидаларының бұзылуының жолын кесу жөнінде қабылданған шаралар туралы Еуразиялық экономикалық комиссияның мақұлданған жылдық есебін Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтына орналастырсын.
2. Осы Өкім Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңес мүшелері:
Армения Республикасынан
Беларусь Республикасынан
Қазақстан Республикасынан
Қырғыз Республикасынан
Ресей Федерациясынан

О годовом отчете Евразийской экономической комиссии о состоянии конкуренции на трансграничных рынках и мерах, принимаемых по пресечению нарушений общих правил конкуренции на них, за 2018 год
Распоряжение Высшего Евразийского экономического совета от 29 мая 2019 года № 4
1. Евразийской экономической комиссии разместить на официальном сайте Евразийского экономического союза одобренный годовой отчет Евразийской экономической комиссии о состоянии конкуренции на трансграничных рынках и мерах, принимаемых по пресечению нарушений общих правил конкуренции на них, за 2018 год.
2. Настоящее распоряжение вступает в силу с даты его опубликования на официальном сайте Евразийского экономического союза.
Члены Высшего Евразийского экономического совета:
От Республики
Армения
От Республики
Беларусь
От Республики
Казахстан
От Кыргызской
Республики
От Российской
Федерации