Кеден одағының "Сүт және сүт өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 033/2013) техникалық регламентінің талаптарын қолдану мен орындау және техникалық реттеу объектілерінің сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті зерттеулердің (сынақтардың) және өлшемдердің қағидалары мен әдістерін, соның ішінде үлгілерді іріктеу қағидаларын қамтитын мемлекетаралық стандарттар тізбесіне өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 14 мамырдағы № 72 шешімі
Еуразиялық экономикалық одақ шеңберінде техникалық реттеу туралы хаттаманың (2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа № 9 қосымша) 4-тармағына және Жоғары Еуразиялық экономикалық кеңестің 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 98 шешімімен бекітілген Еуразиялық экономикалық комиссияның Жұмыс регламентіне № 2 қосымшаның 5-тармағына сәйкес Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2014 жылғы 26 мамырдағы № 80 шешімімен бекітілген Кеден одағының "Сүт және сүт өнімдерінің қауіпсіздігі туралы" (КО ТР 033/2013) техникалық регламентінің талаптарын қолдану мен орындау және техникалық реттеу объектілерінің сәйкестігін бағалауды жүзеге асыру үшін қажетті зерттеулердің (сынақтардың) және өлшемдердің қағидалары мен әдістерін, соның ішінде үлгілерді іріктеу қағидаларын қамтитын мемлекетаралық стандарттар тізбесінде:
а) 391-позицияда 3-графадағы "2015" деген цифрлар "2018" деген цифрлармен ауыстырылсын;
б) 395-позиция мынадай редакцияда жазылсын:
"
395
ӨОӘ МН 4894-2018
Жануарлардан алынған өнімдегі стрептомициннің массалық үлесін MaxSignal®Streptomycin ELISA Test Kit реагенттер жиынтығы мен ИФТантибиотик-стрептомицинді пайдалана отырып ИФТ әдісімен өлшеуді орындау әдістемесі
стандарттар тізбесіне тиісті мемлекетаралық стандарт енгізілгенге дейін қолданылады
";
в) 361, 374, 384 – 394, 396, 397, 460, 463 – 466, 524 – 526 позицияларда 5-графада "01.07.2019 дейін қолданылады" деген сөздер "стандарттар тізбесіне тиісті мемлекетаралық стандарт енгізілгенге дейін қолданылады" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменений в перечень стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности молока и молочной продукции" (ТР ТС 033/2013) и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 14 мая 2019 года № 72
В соответствии с пунктом 4 Протокола о техническом регулировании в рамках Евразийского экономического союза (приложение № 9 к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года) и пунктом 5 приложения № 2 к Регламенту работы Евразийской экономической комиссии, утвержденному Решением Высшего Евразийского экономического совета от 23 декабря 2014 г. № 98, Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В перечне стандартов, содержащих правила и методы исследований (испытаний) и измерений, в том числе правила отбора образцов, необходимые для применения и исполнения требований технического регламента Таможенного союза "О безопасности молока и молочной продукции" (ТР ТС 033/2013) и осуществления оценки соответствия объектов технического регулирования, утвержденного Решением Коллегии Евразийской экономической комиссии от 26 мая 2014 г. № 80:
а) в позиции 391 в графе 3 цифры "2015" заменить цифрами "2018";
б) позицию 395 изложить в следующей редакции:
"
395
МВИ МН 4894-2018
Методика выполнения измерений массовой доли стрептомицина в продукции животного происхождения методом ИФА с использованием набора реагентов MaxSignal®Streptomycin ELISA Test Kit и ИФАантибиотик-стрептомицин
применяется до включения соответствующего межгосударственного стандарта в перечень стандартов
";
в) в позициях 361, 374, 384 – 394, 396, 397, 460, 463 – 466, 524 – 526 в графе 5 слова "применяется до 01.07.2019" заменить словами "применяется до включения соответствующего межгосударственного стандарта в перечень стандартов".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян