2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Қырғыз Республикасының қосылуына байланысты Қырғыз Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымындағы тарифтік міндеттемелерін қайта қарау жөніндегі келіссөздерге қатысу үшін құрылған келіссөз делегациясының құрамына өзгерістер енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2019 жылғы 18 қарашадағы № 41 өкімі
1. 2014 жылғы 29 мамырдағы Еуразиялық экономикалық одақ туралы шартқа Қырғыз Республикасының қосылуына байланысты Қырғыз Республикасының Дүниежүзілік сауда ұйымындағы тарифтік міндеттемелерін қайта қарау жөніндегі келіссөздерге қатысу үшін құрылған келіссөз делегациясының Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесінің 2016 жылғы 9 тамыздағы №16 өкімімен бекітілген құрамына мынадай өзгерістер енгізілсін:
а) келіссөз делегациясының құрамына мына адамдар енгізілсін:
Қырғыз Республикасынан
Алишеров
Эльдар Туралиевич
Қырғыз Республикасы Экономика министрінің орынбасары
(делегация басшысы)
Акынбеков
Алмаз Эмилбекович
Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметінің Кедендік төлемдер басқармасы тарифтік реттеу бөлімінің бас инспекторы
Джумалиева
Айжан Асылбековна
Қырғыз Республикасы Мемлекеттік өнеркәсіп, энергетика және жер қойнауын пайдалану комитеті машина жасау, металлургия және құрылыс материалдары басқармасының маманы
Исаев
Амангелди Сапарбекович
Қырғыз Республикасы Ауыл шаруашылығы, тамақ өнеркәсібі және мелиорация министрінің орынбасары
Каарбаева
Назгуль Токтогуловна
Қырғыз Республикасы Ауыл шаруашылығы, тамақ өнеркәсібі және мелиорация министрлігінің
ЕАЭО-мен жұмыс және ДСҰ мәселелері бөлімінің бас маманы
Курманов
Нурлан Дамирович
Қырғыз Республикасы Сыртқы істер министрлігі Алтыншы саяси департаментінің кеңесшісі
Мамбетжунушева
Эльнура Рыскельдиевна
Қырғыз Республикасы Үкіметі жанындағы Мемлекеттік кеден қызметі төрағасының орынбасары
Ормонова
Сыядат Акматбековна
Қырғыз Республикасы Экономика министрлігі Сауда саясаты басқармасының ДСҰ мәселелері секторының меңгерушісі
Армения Республикасынан
Карапетян
Наира Куйбышевна
Армения Республикасы Экономика министрлігі ЕАЭО және сыртқы сауда басқармасының бастығы
Майсурян
Артур Мартинович
Армения Республикасы Экономика министрлігі Еуропалық одақпен экономикалық ынтымақтастық басқармасының бастығы
Беларусь Республикасынан
Горелик
Юрий Владимирович
Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық қызмет департаментінің директоры
Шатохина
Екатерина Владимировна
Беларусь Республикасы Сыртқы істер министрлігі Сыртқы экономикалық қызмет департаментінің сыртқы сауда саясаты басқармасы бастығының орынбасары – сыртқы сауданы реттеу бөлімінің бастығы
Қазақстан Республикасынан
Әбдіғали
Азамат Қайратұлы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сыртқы сауда қызметі департаментінің сарапшысы
Әзенов
Жаслан Ерікұлы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сыртқы сауда қызметі департаменті директорының орынбасары
Байқадамова
Уәсила Төлеуқызы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сыртқы сауда қызметі департаментінің директоры
Ресей Федерациясынан
Майорова
Екатерина Евгеньевна
Ресей Федерациясы Экономикалық даму министрлігі Сауда келіссөздері департаментінің директоры
Еуразиялық экономикалық комиссиядан
Киселева
Ксения Евгеньевна
Еуразиялық экономикалық комиссияның Сауда саясаты департаменті сауда мәселелері жөніндегі халықаралық ынтымақтастық бөлімінің кеңесшісі;
б) келіссөз делегациясының мына мүшелерінің жаңа лауазымдары көрсетілсін:
Тер-Григорян
Нина Григорьевна
Армения Республикасы Экономика министрлігі Еуропалық одақпен экономикалық ынтымақтастық басқармасының бас маманы
Әшитов
Серік Батыржанұлы
Қазақстан Республикасы Сауда және интеграция министрлігі Сыртқы сауда қызметі департаментінің басқарма басшысы;
в) келіссөз делегациясы құрамынан Абакиров Э.Т., Кадыров Р.Д., Ниязалиев З.У., Арутюнян Т.А., Калошкина Е.Э., Соболев Р.В., Абылайысов Ғ.А., Күшікова Ж.С., Олжабаев Қ.Ж., Кулешов А.В., Померлян Е.А. шығарылсын.

О внесении изменений в состав переговорной делегации для участия в переговорах по пересмотру тарифных обязательств Кыргызской Республики во Всемирной торговой организации в связи с присоединением Кыргызской Республики к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года
Распоряжение Совета Евразийской экономической комиссии от 18 ноября 2019 года № 41
1. Внести в состав переговорной делегации для участия в переговорах по пересмотру тарифных обязательств Кыргызской Республики во Всемирной торговой организации в связи с присоединением Кыргызской Республики к Договору о Евразийском экономическом союзе от 29 мая 2014 года, утвержденный распоряжением Совета Евразийской экономической комиссии от 9 августа 2016 г. № 16, следующие изменения:
а) включить в состав переговорной делегации следующих лиц:
от Кыргызской Республики
Алишеров Эльдар Туралиевич
заместитель Министра экономики Кыргызской Республики (руководитель делегации)
Акынбеков Алмаз Эмилбекович
главный инспектор отдела тарифного регулирования Управления таможенных платежей Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Джумалиева Айжан Асылбековна
специалист Управления машиностроения, металлургии и стройматериалов Государственного комитета промышленности, энергетики и недропользования Кыргызской Республики
Исаев Амангелди Сапарбекович
заместитель Министра сельского хозяйства, пищевой промышленности и мелиорации Кыргызской Республики
Каарбаева Назгуль Токтогуловна
главный специалист отдела по работе с ЕАЭС и вопросам ВТО Министерства сельского хозяйства, пищевой промышленности и мелиорации Кыргызской Республики
Курманов Нурлан Дамирович
советник Шестого политического департамента Министерства иностранных дел Кыргызской Республики
Мамбетжунушева Эльнура Рыскельдиевна
заместитель председателя Государственной таможенной службы при Правительстве Кыргызской Республики
Ормонова Сыядат Акматбековна
заведующая сектором по вопросам ВТО Управления торговой политики Министерства экономики Кыргызской Республики
от Республики Армения
Карапетян Наира Куйбышевна
начальник Управления ЕАЭС и внешней торговли Министерства экономики Республики Армения
Майсурян Артур Мартинович
начальник Управления экономического сотрудничества с Европейским союзом Министерства экономики Республики Армения
от Республики Беларусь
Горелик Юрий Владимирович
директор Департамента внешнеэкономической деятельности Министерства иностранных дел Республики Беларусь
Шатохина Екатерина Владимировна
заместитель начальника управления внешнеторговой политики – начальник отдела регулирования внешней торговли Департамента внешнеэкономической деятельности Министерства иностранных дел Республики Беларусь
от Республики Казахстан
Абдигали Азамат Кайратулы
эксперт Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
Азенов Жаслан Ерикович
заместитель директора Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
Байкадамова Уасиля Тулеуовна
директор Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан
от Российской Федерации
Майорова Екатерина Евгеньевна
директор Департамента торговых переговоров Министерства экономического развития Российской Федерации
от Евразийской экономической комиссии
Киселева Ксения Евгеньевна
советник отдела международного сотрудничества по вопросам торговли Департамента торговой политики Евразийской экономической комиссии;
б) указать новые должности следующих членов переговорной делегации:
Тер-Григорян Нина Григорьевна
главный специалист Управления экономического сотрудничества с Европейским союзом Министерства экономики Республики Армения
Ашитов Серик Батыржанович
руководитель управления Департамента внешнеторговой деятельности Министерства торговли и интеграции Республики Казахстан;
в) исключить из состава переговорной делегации Абакирова Э.Т., Кадырова Р.Д., Ниязалиева З.У., Арутюняна Т.А., Калошкину Е.Э., Соболева Р.В., Абулаисова Г.А., Кушукову Ж.С., Олжабаева К.Ж., Кулешова А.В., Померлян Е.А.