Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсіндірмелердің VI томына өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия алқасының 2019 жылғы 15 қаңтардағы № 1 ұсынымы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы Еуразиялық экономикалық одақтың Кеден кодексінің 19-бабына сәйкес
Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерге осы Ұсыным Еуразиялық экономикалық одақтың ресми сайтында жарияланған күннен бастап:
Еуразиялық экономикалық одақтың сыртқы экономикалық қызметінің Бірыңғай тауар номенклатурасына Түсіндірмелерді (Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2017 жылғы 7 қарашадағы № 21 ұсынымына № 1 қосымша) мынадай өзгерісті ескере отырып қолдануды ұсынады:
ЕАЭО СЭҚ ТН 1207 99 960 0 кіші қосалқы позициясына түсіндірмелердің үшінші абзацының соңғы сөйлемі мынадай редакцияда жазылсын:
"Мұндай асқабақтар негізінен май алу үшін өсіріледі және тұқымы 1209 91 800 0 кіші қосалқы позициясына енгізілетін көкөніс дақылы ретінде пайдаланылмайды.".
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменения в том VI Пояснений к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза
Рекомендация Коллегии Евразийской экономической комиссии от 15 января 2019 года № 1.
Коллегия Евразийской экономической комиссии в соответствии со статьей 19 Таможенного кодекса Евразийского экономического союза
рекомендует государствам – членам Евразийского экономического союза с даты опубликования настоящей Рекомендации на официальном сайте Евразийского экономического союза:
Применять Пояснения к единой Товарной номенклатуре внешнеэкономической деятельности Евразийского экономического союза (приложение № 1 к Рекомендации Коллегии Евразийской экономической комиссии от 7 ноября 2017 г. № 21) с учетом следующего изменения:
последнее предложение абзаца третьего пояснений к подсубпозиции 1207 99 960 0 ТН ВЭД ЕАЭС изложить в следующей редакции:
"Такие тыквы в основном выращиваются для получения масла и не используются в качестве овощной культуры, семена которой включаются в подсубпозицию 1209 91 800 0.".
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян