Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 8 қазандағы №174 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2020 жылғы 28 қаңтардағы № 17 шешімі
Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасы шешті:
1. Еуразиялық экономикалық комиссия Алқасының 2019 жылғы 8 қазандағы "Кеден одағы Комиссиясының 2010 жылғы 20 қыркүйектегі № 378 шешіміне өзгерістер енгузі туралы" № 174 шешімінің 2-тармағында бірінші абзацтағы "тоғызыншы және оныншы" деген сөздер "он екінші және он үшінші" деген сөздермен, екінші абзацтағы "тоғызыншы және оныншы" деген сөздер "он екінші және он үшінші" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Шешім ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік 30 күн өткен соң күшіне енеді.
Еуразиялық экономикалық комиссия
Алқасының Төрағасы
Т. Саркисян

О внесении изменения в Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 октября 2019 г. № 174
Решение Коллегии Евразийской экономической комиссии от 28 января 2020 года № 17
Коллегия Евразийской экономической комиссии решила:
1. В пункте 2 Решения Коллегии Евразийской экономической комиссии от 8 октября 2019 г. № 174 "О внесении изменений в Решение Комиссии Таможенного союза от 20 сентября 2010 г. № 378" в абзаце первом слова "девятого и десятого" заменить словами "двенадцатого и тринадцатого", в абзаце втором слова "девятый и десятый" заменить словами "двенадцатый и тринадцатый".
2. Настоящее Решение вступает в силу по истечении 30 календарных дней с даты его официального опубликования.
Председатель Коллегии
Евразийской экономической комиссии
Т. Саркисян